Voľby prezidenta 2024

Voľby prezidenta sú za rohom, ale ako tak pozerám, pozornosť tejto téme sa napriek jej dôležitosti nevenuje ani zďaleka tak, ako by bolo treba. Mám pocit, že ľudia sa uspokojili s tým, že sa zmenila vláda, vyhral Fico a myslia si, že majú na dlhú dobu pokoj. Minulosť a hlavne činnosť NEprezidentky nám však ukázala, aký dôležitý je post prezidenta a čo všetko sa môže stať, keď budeme politiku v tomto smere ignorovať. Včera Pellegrini oznámil svoju kandidatúru
Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=SQafuHra4_Q
. V podstate sa na to čakalo. No nič nie je ešte vopred vyhraté ani rozhodnuté. Vieme predsa, akú moc majú masmediálne prostitútky nad davom. Preto pripájam svoju krátku úvahu na túto tému:


Kto z koho? Prezidentské voľby ...
... aby to neskončilo "oni z nás" je nutné si uvedomiť niekoľko nasledovných skutočností a chvíľu o nich pouvažovať.

1. Pellegrini - vedome pracuje vo vektore cieľov globálnych záujmov, sčasti bude podporovať naše národné záujmy v miere ich zhody s tými globálnymi,
2. Korčok - vedome pracuje na úplnom zotročení nášho národa, a jeho zneužívaní v prospech záujmov západných štátnych elít ktorým slúži ako lokaj, člen matovičových vlád 2020 - 2022, nevedome pracuje v prospech globálnych záujmov,
3. Harabín/Kotleba - vedome sa snažia pracovať v prospech národa, má to však jeden háči(sko)k, v miere toho, čo nevedia sú obaja používaní globálnymi elitami ako strážne psy práve proti skutočne pro-národne orientovaným politikom (Fico, Kaliňák, Taraba a ďalší), aby tak oklieštili ich manévrovací priestor a redukovali voličský potenciál. Fakticky obaja plnia úlohu jedného z "nanajských chlapcov (tú druhú plnia liberáli). Zvíťaziť vo voľbách nemôže ani jeden z nich, ale zato sú obaja zvonka veľmi efektívne používaní na oslabenie hlavnej národnej hybnej sily = SMER a čiastočne svojou sloňou činnosťou v porceláne diskreditujú u mladšej generácie záujem o to, čo je naozaj naše národné (dejiny, kultúra, poznanie).
4. Kubiš - po prečítaní jeho osobnostného profilu to na mňa hádže dojem, že vyzerá ako skutočne ostrieľaný politik/diplomat, bližšie informácie o tom, o čo sa pričinil, aké má schopnosti a ako pracoval, prípadne na koho záujmy zatiaľ nemám,
5. Danko/Radačovský/ostatní - Danka radšej nekomentujem, zdá sa, že okrem toho, že sa lepšie naučil artikulovať a jazyk mu už tak silno nepredbieha hlavu, ešte stále je v dosť veľkej miere mimo. Ostatní sú len komparzisti dotvárajúci zdanie demokracie pre dav, do skutočného volebného výsledku sa s nimi nepočíta.


Pretože masmediálna klika už dávno modeluje infopole, hypoteticky uvažujme o kandidátoch č. 1. 2. a 3. ako schopných dostať sa na hrad. Možnosti č. 4. a 5. sú podľa mňa vopred vylúčené (čiastočne aj 3., resp. majú plniť inú úlohu ako bojovať o post prezidenta):

1. vyhrá globalista Pellegrini: bude sa starať o globalistické ciele (potopenie lokajov elít USA, projekt Trojmorie) ale nebude prekážať vláde (HLAS jeho strana je v koalícii), nebude s ňou v konflikte resp. určte nie v miere zhody skutočne pro-národných politikov s globalistami a v rámci tejto zhody vládu bude podporovať,
2. vyhrá 1. z nanajských dvojčiat - liberál Korčok: bude sa starať o plnenie úloh zadaných mu jak štátnymi elitami USA (v miere svojho chápania) a plniť dopísmena to, čo mu rozkážu (vťahovať nás do vojny s Ruskom ďalšou podporu Ukrajiny, podkopávať nohy vláde, štvať pri každej príležitosti proti Ficovi a SMERu, všade v zahraničí bude špiniť meno Slovenska ako to robil zločinec Kiska kým bude pri moci súčasná vláda a vytvárať infopole štýlu "vládne nám tu mafia, sme zaostalé opice a všetko je tu nedemokratické, Rusi sú naši úhlavní nepriatelia", bude v rámci svojich možností mariť proces vyšetrovania COVID genocídy, darovania našich zbraní a systémov na Ukrajinu, a ďalších zločinov bývalých vlád a NEprezidentky v období 2020 - 2023, či plniť iné úlohy, ktoré mu zadajú z veľvyslanectva USA, zároveň bude jedna ruka s opozíciou a bude podporovať Progresívne Slovensko). Ďalej bude v miere toho, čo čiastočne chápe/čiastočne nie, pracovať v prospech projektu Trojmorie ale napríklad aj prílevu migrantov, zbavenia Slovenska práva veta v EÚ a podobne,
3. vyhrá 2. z nanajských dvojčiat - hurápatriot Harabín alebo hejslovák Kotleba - u týchto kandidátov rozlišujem nie veľmi pravdepodobnú možnosť byť prezidentmi. Z pohľadu riadenia sú na plnenie globálnych/inoelitárnych cieľov jednoducho málo efektívni (skrz to, že polovica každého z nich je národniar). No ak by prezidentom boli, platí o nich to isté čo o Korčokovi čo sa týka narúšania stability domácej politickej scény. Akurát kým Korčok to bude robiť zľava skrze principiálny rozpor pretože Fico/SMER neslúžia záujmom jeho pánička z USA, tak títo dvaja Harabín s Kotlebom to budú robiť preto, že je podľa nich málo národný a tým má (akože) byť vlastne poškodzovateľom našich národných záujmov. Takže budú obaja ďalej kopať do činnosti vlády, do Fica a SMERu, dezinterpretovať správne kroky a ďalej nafukovať infopole "Fico nie je dosť správny Slovák". Týmto vlastne obaja či už vedome alebo nevedome podkopávajú jediné schodné možnosti, ktoré aktuálne máme ešte k dispozícii ako národ "dokiaľ Slovák na Slovensku pánom nebude!" (silné osobné ego im obom bráni vidieť, čo vlastne robia, vlastne asi skôr Harabínovi, Kotleba v svojej imitačno-provokačnej činnosti podľa mňa ide vedome). Obaja sa budú neúspešne snažiť formovať silno národné infopole v krajine, ktorá aktuálne nemá suverenitu (svaly) na to, aby išla tam, kam títo dvaja prehlasujú, že si želajú, aby išla (aby tancovala tak, ako oni budú pískať). Na to sú jednak príliš nízko v pyramíde moci, sú objektami riadenia a preto keďže sa vidia vysoko (teraz), budú veľmi rýchlo konfrontovaní s realitou priamo v úrade, kde im buď ukážu ich pravé miesto (potom), alebo ich bezštruktúrne budú ďalej riadiť i globalistické sily (skrz cirkev a cirkevnú ideológiu) alebo dokonca aj ešte o stupeň nižší článok riadenia = štátne elity USA (skrz ich slepotu k faktoru prostredia s celosvetovej liberálnou realitou a huráhejslovácke pretláčanie všetkého toho, čo je považované za tradičné/národné/správne - hlavne z ich značne obmedzeného pohľadu).

Zhrnutie:
- všetci kandidáti plnia v rôznej miere úlohy globálnych elít,
- Korčok, Harabín a Kotleba okrem toho ešte plnia agendu štátnych elít USA, a to či už vedome (lokajsky slúžia - Korčok) alebo nevedome (urputne sa stavajú na odpor - Kotleba, Harabín - a kopaním do SMERu a Fica vlastne pracujú vo vektore cieľov štátnych elít USA, rovnako ako liberálne bábky . Je to hlúpe? Áno, Ale je to tak. O tom je predsa súboj nanajských chlapcov -
Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=ztstTo3dVp4
Iniciatívny blbec je skrátka horší ako triedny nepriateľ. Obaja sú slonmi v porceláne.),
- Pellegrini bude zo všetkých kandidátov najmenej kopať do súčasnej vlády = bude existovať určitá tak potrebná forma stability pre to, aby sme mohli po zastavení nášho pádu (voľby 2023) začať aspoň postupne pomaly z tej jamy stúpať nahor a neostať v stagnácii (v prípade nezvolenia Pellegriniho) spôsobovanej brzdami ako Harabín či Kotleba prípadne priamymi škodcami - Korčok.
Koho treba podporiť? Myslím si, že voľba je jasná. Ak tu nechceme mať na hrade lokaja a sluhu amerických vojnových záujmov ako Čaputová či Kiska, alebo huráhejslováckeho náčelníka čo všetko vie najlepšie, ale zatiaľ nič nedokázal. Môžeme mať voči Pellegrinimu akékoľvek výhrady, a samému sa mi nechce veriť, že to tu teraz píšem, ale zatiaľ on z toho vychádza ako najmenej bolestivá alternatíva pre Slovensko, resp. v niečom dokonca aj v súčasnej situácii výhodná, potrebná a prospešná.
 
Výborne - aj za založenie témy, ktorá je aktuálna aj za rozbor. Osobne to vnímam veľmi podobne, najvhodnejším kandidátom určite Pelle, ak si dáme dohromady rôzne parametre - voliteľnosť, sympatie ľudí, netreba sa za neho hanbiť (ako za Danka), vie rozprávať (aj k veci). Riadenie nech je na Ficovi, reprezentácia nech je na Pellem. Za daných okolností je to ideálny tandem. Mimochodom, takto som si to predstavoval pred pár rokmi, keď sa medzi sebou "rozkmotrili"...
No a Danko, ten sa snažil pretlačiť Fica ku kandidatúre. Ak by súhlasil a vyhral, SR by stratilo riadenie, nemal by kto riadiť štát v tak náročnej dobe. Za koho ten Danko kope...
 
Výborne - aj za založenie témy, ktorá je aktuálna aj za rozbor. Osobne to vnímam veľmi podobne, najvhodnejším kandidátom určite Pelle, ak si dáme dohromady rôzne parametre - voliteľnosť, sympatie ľudí, netreba sa za neho hanbiť (ako za Danka), vie rozprávať (aj k veci). Riadenie nech je na Ficovi, reprezentácia nech je na Pellem. Za daných okolností je to ideálny tandem. Mimochodom, takto som si to predstavoval pred pár rokmi, keď sa medzi sebou "rozkmotrili"...
No a Danko, ten sa snažil pretlačiť Fica ku kandidatúre. Ak by súhlasil a vyhral, SR by stratilo riadenie, nemal by kto riadiť štát v tak náročnej dobe. Za koho ten Danko kope...
Správna otázka je za koho Danko kope. A máme tu ešte jednu: "Ako je možné, že tam vôbec je." (= prečo ho tam jeho elita drží, keď už ukázal "čo vie"). Z toho vychádza iba jediné: ide o riadený rozpad a ďalšiu totálnu diskreditáciu SNS. Keby elita za SNS chcela rozkvet strany, priviedla by do jej riadenia opäť minimálne Malíkovú, prípadne niekoho, kto nemá v hlave slivkovú marmeládu. SNSka za svoj výsledok volebný vďačí ľuďom ako Taraba, Michelko, Riaba/Riabová či Huliak. Ak by ju do volieb neviedol Danko, mala by SNSka možno nie 5 ale dvojnásobok = 10 %, Kotleba by sa úplne prepadol a Republika s ním.
 
Výborne - aj za založenie témy, ktorá je aktuálna aj za rozbor. Osobne to vnímam veľmi podobne, najvhodnejším kandidátom určite Pelle, ak si dáme dohromady rôzne parametre - voliteľnosť, sympatie ľudí, netreba sa za neho hanbiť (ako za Danka), vie rozprávať (aj k veci). Riadenie nech je na Ficovi, reprezentácia nech je na Pellem. Za daných okolností je to ideálny tandem. Mimochodom, takto som si to predstavoval pred pár rokmi, keď sa medzi sebou "rozkmotrili"...
No a Danko, ten sa snažil pretlačiť Fica ku kandidatúre. Ak by súhlasil a vyhral, SR by stratilo riadenie, nemal by kto riadiť štát v tak náročnej dobe. Za koho ten Danko kope...
Ked sa Pele osamostatnil niekde na predchadzajucich forach sme rozoberali jeho fotografie ako agenta 007 boli tam dobre postrehy ak si niktory prispievatel pamata kde to je dobre by bolo sa k tomu vratit a pozriet si po rokoch ten rozbor jeho osoby a a fotiek. Ja si pamatam ze som ho odsudzoval mne sa nezdal, teraz ho volit budem.
 
Ked sa Pele osamostatnil niekde na predchadzajucich forach sme rozoberali jeho fotografie ako agenta 007 boli tam dobre postrehy ak si niktory prispievatel pamata kde to je dobre by bolo sa k tomu vratit a pozriet si po rokoch ten rozbor jeho osoby a a fotiek. Ja si pamatam ze som ho odsudzoval mne sa nezdal, teraz ho volit budem.
Osobne som vtedy Pellegrinimu veštil krach, resp. že on a jeho potkani, ktorí zradili SMER pôjdu "do stratena". No to som si ešte ťažko neuvedomoval, že za ním stojí nielen GP z miestnej filiálky, ale okrem neho aj časť dovtedy ešte smeráckych elít. A raz keď tam je toto, nejde o odpis, ale o preskupenie síl, čo som pochopil až o niečo neskôr.
 
Korčokova gula na nohe alebo skôr oboch je občan Jozef Hambálek, ktorého Európska komisia zbavila majetku a občianskych práv na žiadosť Korčoka vo funkcii ministra zahraničia SR. Ak nemajú v zálohe druhú postavičku, tak by prezident snáď aj mohol byť zvolený v prvom kole.
 
Korčokova gula na nohe alebo skôr oboch je občan Jozef Hambálek, ktorého Európska komisia zbavila majetku a občianskych práv na žiadosť Korčoka vo funkcii ministra zahraničia SR. Ak nemajú v zálohe druhú postavičku, tak by prezident snáď aj mohol byť zvolený v prvom kole.
Zvažuješ údernú silu masmediálnych prostitútiek a toho o čom "nevieme" (počítanie hlasov)? Treba počítať s tým, že všetkých voličov opozície, aleže úplne všetkých bez výnimky, budú zjednocovať podľa stratégie "leboFico" a poženú ich k urnám taktikou "lenabynieFico". Voličská disciplína takto zjednotených baranov je obrovská. Treba si spomenúť na vyše milióna baranov, ktorí prišli voliť Čaputovú v r. 2019 a Kisku v r. 2014. Preto spoliehať sa na to, že to prejde hladko, zvlášť ak budú do toho vyťahovať ešte súkromie Pellegriniho, považujem za nedôsledné. Musíme to prebiť volebnou účasťou. Keď bude veľká volebná účasť za Pellegriniho, Korčokovi kumpáni spolu s ním budú nahratí.
 
... huráhejslovácke pretláčanie všetkého toho, čo je považované za tradičné/národné/správne - hlavne z ich značne obmedzeného pohľadu).
Dobrý príspevok, ale mám jednu osobnú prosbu - ak je to možné, nepoužívaj výraz "hejslovák". Tento hanlivý výraz používali nenávistné médiá hlavného prúdu a pritom pieseň "Hej Slováci ešte naša slovenská reč žije ..." si nezaslúži takéto zhadzovanie. Pieseň je podľa mňa pekná a to, že si ju Tisov režim vybral za štátnu hymnu neznamená, že ju povinne musíme zabudnúť ... Je to všeslovanská hymna, text ktorej napísal Samo Tomášik a okrem Slovenského štátu ju majú za hymnu Poliaci, bola hymnou Juhoslávie a potom Srbska. Nezaslúži si, aby prvé slová tejto krásnej piesne slúžili ako urážlivý výraz ..... to je smozrejme len môj názor.
 
Bude nevyhnutné sa podrobnejšie rozobrať v predchádzajúcich príspevkoch...
Na začiatok diskusie by som poprosil o vaše názory video z "dielne" Infovojna:


Vopred ďakujem.
 
Naposledy upravené:
Bude nevyhnutné sa podrobnejšie rozobrať v predchádzajúcich príspevkoch...
Na začiatok diskusie by som poprosil o vaše názory video z "dielne" Infovojna:


Vopred ďakujem.

Výborne, čakám, že sa začneš rozoberať ako prvý, keďže si to navrhol.
O videu mám nasledovný názor:
Obaja, presne ako som napísal o Harabínovi (Nora som nespomenul, ale sú jeden za 5 a druhý bez 1 za 6) všetko vedia to, čo má robiť druhý. A takto to je už dávno = nič sa nezmenilo. A preto platí to, čo som napísal v koreňovom príspevku:
"Myslím si, že voľba je jasná. Ak tu nechceme mať na hrade lokaja a sluhu amerických vojnových záujmov ako Čaputová či Kiska, alebo huráhejslováckeho náčelníka čo všetko vie najlepšie, ale zatiaľ nič nedokázal."
a ďalej:
"Obaja sa budú neúspešne snažiť formovať silno národné infopole v krajine, ktorá aktuálne nemá suverenitu (svaly) na to, aby išla tam, kam títo dvaja prehlasujú, že si želajú, aby išla (aby tancovala tak, ako oni budú pískať). Na to sú jednak príliš nízko v pyramíde moci, sú objektami riadenia a preto keďže sa vidia vysoko (teraz), budú veľmi rýchlo konfrontovaní s realitou priamo v úrade, kde im buď ukážu ich pravé miesto (potom), alebo ich bezštruktúrne budú ďalej riadiť i globalistické sily (skrz cirkev a cirkevnú ideológiu) alebo dokonca aj ešte o stupeň nižší článok riadenia = štátne elity USA (skrz ich slepotu k faktoru prostredia s celosvetovej liberálnou realitou a huráhejslovácke pretláčanie všetkého toho, čo je považované za tradičné/národné/správne - hlavne z ich značne obmedzeného pohľadu)."

Preto mám na teba zásadnú otázku, čo sa týka Harabína, Nora a Kotlebu:
Môže byť Harabín úplne všade aby zabezpečil také presné, právne, rýchle a SPRÁVNE konanie o ktorom tak plamenne a s pátosom podobným Trockému hovorí?
Doplňujúca otázka:
Akú úlohu hral a hrá Noro aj s Harabínom keď roky kopú do Fica a rétorika sa možno jemne zmenila až keď zistili, že iná - lepšia varianta vlády okrem tej Ficovej zostavená nebola a nebude? Čo vlastne chápu a čo nie?
Vopred ďakujem za tvoje odpovede.
 
To čo píšeš sú iba všeobecné slniečkárske rečičky, nič konkrétne, to by si si mohol aj odpustiť. Čo sa týka Nora, Harabína a Kotlebu:
  • Pokiaľ sa pozrieš na celú históriu Slobodného vysielača a Infovojny, zistíš, že Noro "kope" do všetkých rovnako. Mal v relácii veľa politikov - aj R.Fica a vyjadroval mu AJ podporu.
  • Harabín sa dlhé roky vyjadruje k otázkam práva na Slovensku konzistentne a vysoko odborne. Pozri Slobodný vysielač i Infovojnu, inde ho ani nepustia. A práve devalvácia právneho a kontrolného systému na Slovensku zavedením duality v polícii, prokuratúre a súdnictve je príčinou súčasného marazmu - túto Harabín permanentne odmieta. Noro do neho "kope" rovnako ako do ostatných.
  • To, že Z. Čaputová sa stala prezidentkou na Slovensku, je výsledok "politickej" práce Kotlebu. Bol napríklad aj proti dovezeniu slovenského zlata z Anglicka, keď to navrhol Fico. Stále sa zamotáva do žabomyších "vojen" a súdnych sporov, čím Slovensku iba škodí. Noro na základe vlastných skúseností s M. Kotlebom ho do Infovojny už ani nepozýva.
Fico urobil veľa chýb, no poučil sa a za mnohé sa aj verejne ospravedlnil. Stal sa z neho ostrieľaný politik, no to neznamená, že nesmie byť podrobovaný racionálnej kritike.
 
To čo píšeš sú iba všeobecné slniečkárske rečičky, nič konkrétne, to by si si mohol aj odpustiť. Čo sa týka Nora, Harabína a Kotlebu:
  • Pokiaľ sa pozrieš na celú históriu Slobodného vysielača a Infovojny, zistíš, že Noro "kope" do všetkých rovnako. Mal v relácii veľa politikov - aj R.Fica a vyjadroval mu AJ podporu.
  • Harabín sa dlhé roky vyjadruje k otázkam práva na Slovensku konzistentne a vysoko odborne. Pozri Slobodný vysielač i Infovojnu, inde ho ani nepustia. A práve devalvácia právneho a kontrolného systému na Slovensku zavedením duality v polícii, prokuratúre a súdnictve je príčinou súčasného marazmu - túto Harabín permanentne odmieta. Noro do neho "kope" rovnako ako do ostatných.
  • To, že Z. Čaputová sa stala prezidentkou na Slovensku, je výsledok "politickej" práce Kotlebu. Bol napríklad aj proti dovezeniu slovenského zlata z Anglicka, keď to navrhol Fico. Stále sa zamotáva do žabomyších "vojen" a súdnych sporov, čím Slovensku iba škodí. Noro na základe vlastných skúseností s M. Kotlebom ho do Infovojny už ani nepozýva.
Fico urobil veľa chýb, no poučil sa a za mnohé sa aj verejne ospravedlnil. Stal sa z neho ostrieľaný politik, no to neznamená, že nesmie byť podrobovaný racionálnej kritike.
Ak nemáš čo povedať, je dobré byť ticho. To len tak krátko k tomu, ako sa ty opovažuješ mne prikazovať čo si ja mám/nemám "odpustiť". Keď chceš diskutovať, tak diskutuj, a odpusti si výchovné poznámky, nie som na ne vôbec zvedavý a ty nie si ani môj dedo, ani môj otec, aby si si to mohol dovoliť.

Teraz k veci. Považujem za vhodné rozobrať to, čo si nazval "slniečkarske rečičky". Pretože čo som napísal vychádza z praxe, ktorá sa stala/udiala a mala nejaké reálne výsledky. To, že Noro kope do všetkých (podľa teba), je úplne irelevantné vzhľadom k tomu, ako a v prospech čoho pracuje. Harabín je tam pravidelným hosťom, bolo to tak aj pred prezidentskými voľbami 2019. To znamená, že aj keď "naoko" niečo komentuje smerom k Harabínovi, potichu ho propaguje. Kotlebu detto. Pretože všetci 3 majú spoločný menovateľ s názvom: svetonázor. A ten je typu: "buchneme po stole a všetci sa postavia do pozoru a budú poslúchať". Keďže si hlúpo spomenul moje "slniečkarske všeobecné rečičky", som veľmi zvedavý na spôsob, akým budú Harabína poslúchať mimovládky, masmédiá, iné oligarchické klany, figúry z nadnárodného riadenia EU/NATO. Tu totiž dôjde do čelného stretu s realitou. A stane sa presne to, čo spravil Kotleba keď chcel vystúpiť z EÚ a NATO. Nič. Potichu sklopil ušká. A začal sa liečiť vodkou a ibuprofenom alebo čím to. Politika búchania po stole je dávno za nami. A kto to nechápe, buď ide do čelnej zrážky s realitou, alebo vedome/nevedome pracuje na odvedení pozornosti a podpory od skutočne možných ciest a riešení = robí diverznú činnosť vo vzťahu k cieľom, o ktorých vyhlasuje, že ich chce dosiahnuť.

Čo sa týka samotného Norberta Lichtnera, pasie ovečky v košiari alternatíva. A to je nemalá skupina ľudí. Ktorí sú prevažne zameraní smerom:
A. "Všetci sú rovnakí, nemá to zmysel, kašľať na politiku, výsledok je stále rovnaký."
B. "Treba buchnúť po stole a pôjde to."
Výsledok? Prešľapovanie na mieste. Nechytajme tie zahnojené vidly, treba niekoho, kto sa ich nedotkne a uprace celú tú kopu hnoja z chlieva. To je veľmi zaujímavý postoj k riadeniu vecí verejných. Skutočne veľmi zaujímavý.
 
Ak nemáš čo povedať, je dobré byť ticho. To len tak krátko k tomu, ako sa ty opovažuješ mne prikazovať čo si ja mám/nemám "odpustiť". Keď chceš diskutovať, tak diskutuj, a odpusti si výchovné poznámky, nie som na ne vôbec zvedavý a ty nie si ani môj dedo, ani môj otec, aby si si to mohol dovoliť...
Ani nepresviedčam ani nevychovávam, iba som vyslovil svoj názor. Je iný ako tvoj, to je zrejmé a absolútne to nepovažujem za problém! KSB-csr fórum je o diskusii - nie o presvedčovaní ani osočovaní - no na diskusiu sú potrební aspoň dvaja ochotní i schopní diskutovať ... a jeden na druhého netlačí aby zmenil názor, každý to urobí svojím spôsobom sám od seba aj nechtiac.

Takže na záver už iba dva komenty:
A. Nie sú všetci rovnakí, každý je iný, môžeme sa na seba iba podobať...
B. Buchnutie po stole nevyrieši ani len rodinné problémy...
A nemusíš s tým súhlasiť!
 
Korčokova gula na nohe alebo skôr oboch je občan Jozef Hambálek, ktorého Európska komisia zbavila majetku a občianskych práv na žiadosť Korčoka vo funkcii ministra zahraničia SR. Ak nemajú v zálohe druhú postavičku, tak by prezident snáď aj mohol byť zvolený v prvom kole.
toto je pre mna nova informacia mozes dat nejaky zdroj na potvrdenie?
 
toto je pre mna nova informacia mozes dat nejaky zdroj na potvrdenie?
Tvoja otázka ma celkom zaujala. Tak som si to dohľadal:
1. zdroj = NOČNÍK EN: https://dennikn.sk/minuta/3732692/
Citujú Fica:
„Naše ministerstvo zahraničných vecí pod Korčokom dalo nepravdivé informácie do popredia a bol tam teraz taký boom, že všetko, čo sa týka Ruska, treba dať na sankčné zoznamy. Tak sa tam dostal aj Hambálek,“ tvrdí.
2. zdroj = hyen SMEčka: https://www.sme.sk/os/182753/ivan-korcok
1705900023770.png
3. zdroj = LŽIpravda: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/635281-nocny-vlk-hambalek-sankcie-mi-zobrali-vsetko/ - udialo sa to za mopslíkovho ministrovania
 
Naposledy upravené:
Fici hovoril ze sa snakcny zoznam prehodnocuje raz za tri mesiace tak tam to zaujimavo vychadza akurat niekde k volbam, hovoril o tom na prvom stretnuti s gynekologickou ze to chcu riesit . Pripad poznam ze bol na sankcnom zozname mna tam zaujala slovo ...na ziadost. Niekto aj v ramci anonymneho ministerstva musel iniciovat to konkretne meno: Kto konkretne to bol kto tam to meno dal. Objektivne zodpoveda minister to je jeasne.
 
ze bol na sankcnom zozname mna tam zaujala slovo ...na ziadost. Niekto aj v ramci anonymneho ministerstva musel iniciovat to konkretne meno: Kto konkretne to bol kto tam to meno dal. Objektivne zodpoveda minister to je jeasne.
Pár dni dozadu som na TG videla video z protestu, kde za Mikulcom prišiel Hambalek a pýtal sa ho na sankcie voči nemu...Mikulec poprel, že by bol iniciatorom, podľa neho šlo o žiadosť Korčoka
 
Pár dni dozadu som na TG videla video z protestu, kde za Mikulcom prišiel Hambalek a pýtal sa ho na sankcie voči nemu...Mikulec poprel, že by bol iniciatorom, podľa neho šlo o žiadosť Korčoka
Fici hovoril ze sa snakcny zoznam prehodnocuje raz za tri mesiace tak tam to zaujimavo vychadza akurat niekde k volbam, hovoril o tom na prvom stretnuti s gynekologickou ze to chcu riesit . Pripad poznam ze bol na sankcnom zozname mna tam zaujala slovo ...na ziadost. Niekto aj v ramci anonymneho ministerstva musel iniciovat to konkretne meno: Kto konkretne to bol kto tam to meno dal. Objektivne zodpoveda minister to je jeasne.
Som zvedavý, či sa komu čo podarí vypátrať. Pretože naozaj rony máš pravdu a Lado prišiel s výborným nápadom, ako dať tCHORČOKa riadne dole.
 
Naspäť
Top Bottom