Vtipy

Status
Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.
wagner.jpg


Pokusím se přeložit, i když neumím "move".
- Dobrý den, jsem občan Kazachstánu a chci se zeptat, jestli můžu vstoupit do Azova.
- Vítáme tě. Nabíráme lidi pouze s ukrajinským občanstvím.
- Jasně, chápu a přeju vám vítězství. Půjdu tedy do Wagnera.
________________________
 
Viděli jste už dopravní nehodu, kde účastníky jsou dva tanky? Já ne. :)
Vojáci skupiny "Odvážných" zaznamenali kuriozitu, která se hned tak nevidí. Ukrotankista se plnou parou napasoval do vozidla svého kolegy.

Zdroj: https://t.me/RVvoenkor/38609

Škoda, že z té výšky není poznat, jestli to jsou leopardi. To by měl Šolc radost... Kolikpak stojí takový leopard? :)

Protože tuto rubriku navštěvuji v posledních dnech příliš často, přidám ještě jednu zprávu.
Víte, co je to pikobalón? Prý takový malý balónek, na který si nadšenci pověsí nějaké své sondy a pošlou ho do světa. Jeho cena se pohybuje od 12 do 180 dolarů.
A víte, co je Sidewinder? To je raketka, taková speciální a stojí kolem 400 tisíc dolarů.
A víte, že Američani s největší pravděpodobností použili tuto superdrahou střelu na sestřelení balónku za max 180 dolarů? Jojo... žádné UFO a nejspíš ani čínský špionážní balón...
 
Ukrotankista se plnou parou napasoval do vozidla svého kolegy.
i. hmm, tak měl štěstí, že do něho nevrazil bojovou Fábií ;- )
ii. stěží lze rozeznat, že to byl vůbec tank, natož zkusit rozeznat, že to byl/nebyl Leopard typ 1 nebo 2
iii. mno, možná to nebyla hloupost, ale způsob jak se vyhnout frontě (jak stojí psáno v textu)
iv. ve finále mám dojem, že tam vidím něco jako malý výstřel/či explozi ze strany narážejícího vozidla směrem ke stojícímu vozidlu, což by spíše připomínalo taran; vzhledem k velikosti toho "výstřelu/exploze" to možná ani nebyly tanky...
 
i. hmm, tak měl štěstí, že do něho nevrazil bojovou Fábií ;- )
ii. stěží lze rozeznat, že to byl vůbec tank, natož zkusit rozeznat, že to byl/nebyl Leopard typ 1 nebo 2
iii. mno, možná to nebyla hloupost, ale způsob jak se vyhnout frontě (jak stojí psáno v textu)
iv. ve finále mám dojem, že tam vidím něco jako malý výstřel/či explozi ze strany narážejícího vozidla směrem ke stojícímu vozidlu, což by spíše připomínalo taran; vzhledem k velikosti toho "výstřelu/exploze" to možná ani nebyly tanky...
Bod 3 - pravda. U bodu 4 pokládám za možnou kombinaci několika okolností. Třeba usnutí za volantem nebo špatný odhad dojezdové vzdálenosti nebo porucha brzd. Každopádně - s bojovou fábií by se to panu řidiči nikdy nestalo. :)
 
Protože si Ukrajinci dělají delší dobu z Rusů hodně zlomyslné a škodolibé vtípky, Rusové se poučili a přiučili. Toto videjko je z rodu drsnějších. Jmenuje se Vítězství a zrada a začátek jsem velmi nedávno viděla v jakémsi oslavném ukroklipu o tom, jak dorazila technika a chlapci absolvují školení.
Není to vtip, je to kousavá ironie. Nutné sledovat se zvukem a jen doufám, že nikoho neurazím...

Zdroj: https://rutube.ru/video/329aa4e435799990bed1e7c42f4ecf69/
 
Naposledy upravené:
Přijde slečna do JZD a uchází se o místo sekretářky. Předseda se ptá: "Umíte psát na stroji?"
"Ne."
"Umíte těsnopis?"
"Ne."
"Tak sakra ženská jak chcete být sekretářkou?"
"No já si myslela, že tady v JZD by se mohlo hodit, že rozumím řeči zvířat."
"To mi neříkejte to Ižete."
"Nelžu můžete si mě klidně vyzkoušet."
Tak jdou do kravína tam zabučí kráva a předseda: "Tak co, co říkala?"
"Že měla sedm telat ale že jste jí přiznali jen šest."
"No víte, kolega měl narozeniny. No znáte to." Tak jdou do prasečáku, tam zachrochtá svině.
"Co říkala tahle?"
"No, že měla pět selat, ale přiznali jste jí jen čtyři."
"Však to znáte, kolega odcházel do důchodu." Tak už jí věří a vracejí se do kanclu. Najednou přiběhne ovce, otře se předsedovi o nohu a zabečí. Předseda na ni tak kouká a povídá:
"Nevěřte jí ani slovo to už bylo hrozně dávno a navíc jsem byl úplně namol.
 
334024452_572313348170424_7162320709773126780_n.jpg
 
Status
Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.
Naspäť
Top Bottom