Voľby prezidenta 2024

Ako dať Tchorčoka dole?
Ešte len pred chvílkou som spomínal p.Mečiara a jeho hovory M ,ale ohľadne iného príspevku. Tak Tchorčok bol tym nástrojom ( nechcem písať slovo človek) , ktorý sa osobne podieľal pri tvorení a spísaní vojenskéj zmluvy zo Spotenými šatmi , (bol v tej dobe ministrom zahraničných vecí) a kde je on osobne zodpovedný hlavne za tie “výhodne” podmienky v zmluve. Mečiar zdôraznil niečo v zmysle ,že čo je to za osobu - či charakter , že ma tu schopnosť -odvahu vystupovať do súboja o pôst prezidenta , potom čo tam všetko napáchal a čo chce Fico teraz akože bude “otvárat”.
 
Pohanka,
ano, toto všetko sú priťažujúce okolnosti, ktoré ale tlupe závislej na droge "leboFICO" zrejme až tak prekážať nebudú. No keď už dôjde k vyčleneniu jedného jediného človeka, ktorý za nič takto pyká a pričinil sa o to TCHORčok (ak to naozaj bolo na jeho povel), no tak tam pôjdu aj hlasy značne dole, podľa môjho názoru, keďže nás "zviditeľnil" pred celým svetom.
 
zas je to len ja ja ja
JankA, čakala si niečo iné. Okrem toho, že sa polepšil v artikulácii a trochu menej mu jazyk predbieha hlavu, dnes pôsobí viac tak akoby "prísne/rázne", no inak je to ten istý "kapitán", ktorý rovnako, ako podkopal dôveryhodnosť SNS, tak dnes podkopáva stabilitu vlády (a pochybujem, že o tom vie), lebo sa cíti s 5%tným volebným výsledkom dôležito, keďže bez neho by vláda nevznikla. Otázka je, ktorá elita ho tam stále ešte stále drží. Veď je úplne zjavné, že jej cieľom je rozpad. Veľmi sa tu hodí nasledovná scéna z filmu Kubo, pričom:
Kubo = Danko
Lovecký = elita držiaca Danka vo vedení SNS
Čas: 41:20

Zdroj: https://youtu.be/VulBjcT8_Ug?t=2480
 
Niekto možno povie, že toto patrí do kategórie "Vtipy". Nie, nepatrí. A dávam to tu hlavne preto, že každý z nás má sociálne siete, na ktorých ľahko možno poukázať na Tchorčokovu naslušnejšiu slušnosť a diplomatickú farizejskosť v priamom prenose. Asi to bude zaujímať hlavne slušnolepšoľudí:
 
To ticho bolo podivné už za času, kedy Pellegrini naťahoval oznámenie svojej kandidatúry...
Kandidatúru na prezidenta Ivana Korčoka podpísal namiesto predsedu SNR Ľuboš Blaha. Korčok sa k tomu už verejne "úsmevne" vyjadroval. Bude p. Blaha podpisovať aj kandidatúru P. Pellegríniho? Ale zákon predpokladá podpisovanie kandidatúr na prezidenta predsedom SNR, t.j. nepredpokladá kandidatúru na prezidenta úradujúceho predsedu SNR. Ak nevyhrá Korčok, nemôže byť PS-kom právne spochybnená celá voľba prezidenta SR 2024 práve z dôvodu účasti úradujúceho predsedu parlamentu v týchto voľbách? Podľa môjho názoru predseda SNR a súčasne kandidát na prezidenta porušuje zákon 46/1999 Z.z. o spôsobe voľby prezidenta Slovenskej republiky. Nemal už skôr P. Pellegrini odstúpiť z postu predsedu SNR, ako na to upozorňoval aj p. Danko? Danko je síce silný JA-centrista, no v mnohých veciach má pravdu. Ale pozor, potom Čaputová bude ďalej pokračovať v prezidentovaní ktovie ako dlho! A budeme na tom podstatne horšie ako pred parlamentnými voľbami 2023!
 
Naspäť
Top Bottom