Alkohol

Alkohol na Levanetu - přehled článků a videí z pohledu KOB

JEFIMOV V.A. - lekce pro starší žáky - o alkoholu (CZ titulky)

Záznam přednášky, délka 13:21, hodně volná upoutávka zde:

"..Genetiku poškozuje šampaňské, tabák, pivo, víno, vodka, marihuana, heroin, atd.. Podle mě a mých příznivců mezi nimi není rozdíl, ABSOLUTNĚ ŽÁDNÝ ROZDÍL.

Šampaňské je mnohem nebezpečnější, protože skrze šampaňské se do systému sebepoškozování zařazují děti, slečny a ženy, přes mešní víno všichni "věřící", bez rozdílu, proto je to tak nebezpečné. Alkoholikem se dítě stává při prvním pohledu na své připíjející si rodiče. Zákaz: "Až budeš velký", jeho touhu po tomto privilegiu jenom umocní. Není tu o čem se rozhodovat: Jestli si dáš suché, bílé, červené, zelené, mladé, archív, dvacetiletou, apod..


1694022885646.jpeg
Buď člověk chápe, že je to genetická zbraň, nebo ne. Jsou pouze 2 možnosti.
Genetické zbraně poškozují zdraví a jsou zařazeny do 5. priority prostředků řízení, to znamená, že jsou považovány za nebezpečnější, než běžné zbraně používané ve válkách, které jsou zařazeny až do 6. priority prostředků řízení.


Pokud nechápe a "umírněně a kulturně pije" tak programuje své potomky k podceňování alkoholu jako genetické zbraně. Protože můžete říkat co chcete, ale pokud vidí dítě na Nový rok své usmívající se polobohy (mámu a tátu), jak si cinkají krásnými sklenicemi a děda si ještě večer dává "štampérku slivky na zdraví", tak je veškeré vysvětlování marné.

A zrovna Vy můžete změnit své rodiče a říct: " TÁTO, MÁMO, NA CO MÁTE MOZEK?" Aby pochopili, že sebepoškozování nemá smysl. Proč si tabákem a alkoholem ničit zdraví?

Chápal bych ještě situaci, kdyby si člověk zakouřil a dali by mu za to 100 rublů, vypil panáka vodky a dali by mu za to 300 rublů, ale jestli za zakouřil a vypil vodku a ještě za to zaplatil, to nikdy nepochopím, to nezapadá do mojí logiky. Chtěl bych vám dát příklad: Když chce někdo otrávit šváby, nikdo vám jed nedá zadarmo, musíte si ho koupit. Ale lidé jsou trávení skutečnou genetickou zbraní, která ničí je a jejich potomky. A když vás tráví, těm, co vás tráví dobrovolně platíte.

P
ředhazování řešení tohoto problému prezidentovi, vládě. Jak zničit narkoprůmysl? Jednoduše! Přestat narkotika užívat. To je vše! Společně zruinujeme narkobarony.
Přestat kouřit! Představte si, že by se v naší zemi přestalo kouřit. Všechny tabákové fabriky se zavřou. Žijí jenom z našeho nechápání toho, že vydělávájí prostředky na našem zdraví.

Proto chci, aby jste takové základní věci pochopili už ve vašem věku. Pokud to pochopíte už ve vašem věku, bude vám to stačit na celý život. Získáte úplně jiný osud. Budou se u Vás v životě vyskytovat úplně jiné náhody, podle Puškina a Franze. Mám spoustu příkladů, mohl bych vám vyprávět, ale bohužel jsou neopakovatelné.

Měl jsem 3 studenty, měli lístky na vlak Moskva - Petrohrad, na který, jak si pamatujete, byl spáchán bombový útok. Ani jeden z těch tří do toho vlaku nenastoupil. POTKALY JE NÁHODY RŮZNÝCH OKOLNOSTÍ.

Získáte nový osud, pokud vezmeme v úvahu náhody. Zde se například podívejte, jak pracuje matrice. Myslíte si, že vás nikdo neřídí. Dokonce i chytrý člověk, se kterým jsem mluvil, řekl: "Nikdo mě nenutí kouřit, je to čistě mé rozhodnutí." Ale podívejte se:

  • Etylalkohol - snadno zápalná, bezbarvá tekutina s charakteristickým zápachem, patřící k silným narkotikům, způsobující zpočátku povzbuzení, a poté ochrnutí nervového systému. Toto je úřední popis etylalkoholu z roku 1972.
  • A dále čteme v roce 1993: Etylalkohol - lehce zápalná, bezbarvá tekutina s charakteristickým zápachem. Tečka.
Myslíte si, že je to náhoda, že to tam někdo zapoměl dopsat? Kdepak! To je nástroj řízení. Protože v roce 1993 začali ničit naší zemi. Tehdy se náhle etylalkohol změnil v lehce zápalnou tekutinu s charakteristickým zápachem. Dále.

Už jsem vám říkal o mozku. Zkuste si uvědomit a představit, jaké je to složité, doslova božské dílo:

  • 160 kilometrů cév!
  • 60 000 000 000 (60 miliard) neuronů!
  • Každý neuron má od 1000 (tisíce) do 10 000 (desetitisíce) synapsí (spojů mezi neurony)!
  • Tzn. celý mozek má těchto spojů celkem od 60 bilionů do 0,6 biliardy! V MOJÍ HLAVĚ!!!
  • Průměr červené krvinky (erytrocytu), která přenáší kyslík, je 7-8 mikronů (0,007-0,008 milimetru)!
  • Průměr krevních kapilár je 50x tenčí lidského vlasu!
  • Průměr krevních kapilár, kterými tečou červené krvinky (erytrocyty) je víceméně roven průměru jedné krvinky (erytrocytu). Erytrocyty se musí někdy i doslova protahovat, měnit tvar, aby protekli!
A díky čemu funguje mozek? Díky tomu, že erytrocyt se dostal do mozku a odevzdal kyslík, který vstřebal v plicích, nabral kysličník uhličitý a donesl ho zpět a my ho vydechli. PROTOŽE ŽIVOT ČLOVĚKA JE ZÁVISLÝ NA VÝMĚNĚ KYSLÍKU (to platí i v případě nošení náhubků). Pokud přerušíte přísun kyslíku přes kapiláry, nastane smrt postižených částí mozku.

Když se totiž alkohol dostane do krve,..

Mimochodem, zná někdo z vás fyziologii pití alkoholu?
Pamatujete? "Čížek Pížek kdysi byl, na fontáce vodku pil. Vypil jednu, vypil dvě, zašumělo mu v hlavě". Mám takové vysvětlení:"Co šumělo v hlavě čížka Pížka?" Vyprávěl vám někdo, co skutečně probíhá v hlavě, když se pije alkohol? To je přesně to, kde se má začínat vzdělávání. Protože my se učíme o všem, jen ne o nás samotných. A je třeba hlavně rozumět sobě samému.

Když se alkohol dostane do krve, "odmasťuje" - okamžitě rozpouští kluzný obal červených krvinek (=erytrocytů). Erytrocyty mají malinkatý záporný náboj a díky tomu se navzájem odpuzují, kloužou po sebě a tečou odděleně. Ale jakmile se do krve dostane alkohol, tak zbaví erytrocyty kluzné vrstvy a erytrocyty se slepí navzájem do podoby hroznu a už netečou odděleně, ale v podobě shluků.

Shluk červených krvinek teče vzhůru do stále tenčích cév a jak se dostane do mozkových kapilár, neprotáhne se jimi, začne se srážet s ostatními a vytvoří krevní sraženinu (trombóza). Trombóza ucpe kapiláru a zastaví krevní oběh, srdce pumpuje, v cévě se vytvoří výduť. MOZKOVÉ MRTVICE POCHÁZÍ POUZE Z ALKOHOLU. Krev přestala proudit, přes sraženinu nemůže. To znamená, že za 3 - 4 minuty neprokrvené (neokysličené) části mozku odumírají a tvoří se tam mrtvá tkáň. A právě, když se v mozku tvoří mrtvá tkáň, máte pocit, že "zašumělo v hlavě". To je smrt nezásobených částí mozku.

A co je to kocovina? Když se mrtvé buňky odtrhávají od živé tkáně, to je příznak kocoviny, bolí hlava. Po opici máme hroznou žízeň a pijeme nadbytečné množství tekutin. Mrtvé neurony se díky příjmu tekutin vymývají z mozku a vycházejí ven z těla močí. Jeden by řekl, že "si pomocí alkoholu vychčijeme rozum"..

Opilec má po ránu červené oči, popraskaly mu cévky. Vytvořili se sraženiny a cévky se ucpaly a praskly. Tyto mikromrtvice postihují každého spotřebitele alkoholu. Postupně jsou silnější a vedou ke smrtelným následkům.


Bohužel je nutné chápat, že abstinenti nejsou v oblibě. Matrice (vnucené možnosti odpovědí na změny návyků) fungují tak, že ten kdo nepije, je považován okolím buď za nemocného, nebo zrádce. Guberman napsal: "Bojím se lidí střízlivých, jsou to nebezpeční přátelé, potom v nebeských rájích, budou nám dozorcové".
My ale odpovídáme, "nikoliv vážení, není horší práce než řídit hlupáky, nepočítejte s tím, že na vás někdo bude dohlížet. Sami se budete Bohu odpovídat za to, že jste během života nepochopili, jak vás využívají ke svému obohacení, a ke genetickému poškozování sebe, i bližních."

Ještě k pivu. Jak bylo řečeno, ne AIDS, ne tuberkulóza zahubí Rusko, ale pivní alkoholismus nastupujícího pokolení. NEZNÁM NEBEZPEČNĚJŠÍ NÁPOJ NEŽ PIVO. Proč se o tom nemluví? Protože je to obrovský obchod, jsou to obrovské peníze. Ty objemy jsou prostě šílené. Mohu vám to říct pouze v tomto úzkém kruhu, protože v televizi to nepustí, i když se mnou natočili už několik rozhovorů. Možná jednou malý šot, který rychle zmizel.

Proč pivo? Protože spojením chmele a alkoholu se vytvoří látka Fytoestrogen. Estrogen je ženský pohlavní hormon, to co vyrábí ženské tělo. Pokud se při spojení sladu a chmele vytváří rostlinný estrogen, to jest ta samá látka, ale přírodní, nevyrobená ženským tělem, tak pokud žena užívá pivo, je u ní potlačena výroba vlastního hormonu estrogenu a stává se podobná muži. Bude mít hranatou postavu, hrubý hlas, zesílí, apod.. Pokud pivo pije muž, dochází ke změně jeho podoby, pracují ženské hormony. Zaoblí se mu figura, naroste břicho, prsa. A nejen prsa, ale i mléčné žlázy. Jestli máte v rodině nějakého pijana, vyzkoušejte ho, DÁVÁ MLÉKO..
 
Naposledy upravené:
Fytoestrogeny jsou v samotném chmelu, k jejich účinku alkohol nutný vůbec není. Dalším zdrojem fytoestrogenů je třeba sója. Fermentované sójové výrobky fytoestrogeny už neobsahují, protože kvasným procesem se rozloží, ale v nefermentovaných výrobcích je fytoestrogenů určitě více než v pivu. Sója se hodně používá ve výkrmu prasat, protože obsahuje hodně bílkovin, ale plemenným kancům se dávat nesmí, právě z důvodu obsahu fytoestrogenů. Naštěstí v našich končinách nemá konzumace sóji tradici.
 

Novomanželia z Tuvy dostanú za svadbu bez alkoholu 100 tisíc rubľov​

V Republike Tuva v Ruskej federácií, sa začal projekt „Triezva svadba“ v rámci programu boja proti konzumácií alkoholu. Inicioval to úrad starostu mesta Kyzyl. V rámci projektu bude novomanželom vyplatených 100 000 rubľov, ak budú mať svadbu bez alkoholu.
 

Novomanželia z Tuvy dostanú za svadbu bez alkoholu 100 tisíc rubľov​

V Republike Tuva v Ruskej federácií, sa začal projekt „Triezva svadba“ v rámci programu boja proti konzumácií alkoholu. Inicioval to úrad starostu mesta Kyzyl. V rámci projektu bude novomanželom vyplatených 100 000 rubľov, ak budú mať svadbu bez alkoholu.
Zrovna Tuvinci taková opatření potřebují jako prase drbání, protože jsou zpravidla vybaveni jiným typem enzymu ADH, což jim znemožňuje efektivně odbourávat alkohol, a ten jim tudíž ubližuje více, než komukoli jinému.
 
Omlouvám se za neznalost, ale není ohledně fytoestrogenu více KSB odkazů? KSB zmiňuje, že alkohol je zbraň 5. priority. Ovšem hlavně kvůli působení na psychiku a intelekt, jiné dopady (játra) neřeší - ani nemusí. Fytoestrogenům se podle mě vyhnout nejde. Jsou kromě zmíněné sóji i například v obilí, mrkvi, bramborech, česneku ATP. Takže normální dávky musí organismus ustát navíc jde o účinný antioxidant. V čem je to pivo tak speciální? Vyšší koncentrace? Díky
 

Ako a prečo Rusko začalo piť menej alkoholu

Posledné roky ukazujú výrazný pokles spotreby alkoholu v Rusku. Napríklad v roku 2022 sa spotreba alkoholu na obyvateľa znížila o takmer 5 % v porovnaní s obdobím pred rokom 2019, čo dokazujú výpočty Ústredného výskumného ústavu organizácie a informatizácie zdravotníctva. V roku 2019 pripadalo na osobu 9,06 litra etanolu ročne, v roku 2021 – 8,82 litra a v roku 2022 už 8,62 litra. Pritom pred 15 rokmi bol tento údaj 18 litrov na osobu a rok! A tento stabilný trend je do veľkej miery výsledkom dôslednej politiky zameranej na zníženie škodlivej spotreby alkoholu.
Podarilo sa mi prekonať módu alkoholického “opíjania sa” z 90. rokov a v súčasnosti sa značné úsilie, aj v rámci národného projektu “Demografia”, zameriava na vytvorenie inej módy – zdravého životného štýlu a spoločenského úspechu.
 

Ja len dúfam, že nikto zo študentov KSB, ktorý navštevuje pravoslávne bohoslužby, nepodporuje túto ohavnosť, aby dovolil svoje alebo cudzie deti už od kolísky priúčať chuti alkoholu. Nech by už ten alkohol nazývali hoc aj krv kristova...​

54342258d918b3c0503a7982bd9368ea.jpeg

e1b8f5191dcf036773516ddde13ca8c0.jpg

022.jpg

Prichastie-detej-v-hrame.jpg
0-137.jpg

i

scale_1200

1694789557013.png
 
Naposledy upravené:

Ja len dúfam, že nikto zo študentov KSB, ktorý navštevuje pravoslávne bohoslužby, nepodporuje túto ohavnosť, aby dovolil svoje alebo cudzie deti už od kolísky priúčať chuti alkoholu. Nech by už ten alkohol nazývali hoc aj krv kristova...​

Moc dobře si uvědomují význam příslovi „Ohýbaj ma mamko, pokiaľ som ja Janko, keď ja budem Jano, neohneš ma mamo.“ a v rámci svých možností berou řízení z ruk matek.

...Alkoholovým ohýbáním se samozřejmě snaží děti pokřivit, nikoliv "narovnat" k "obrazu Božímu".
 
Naposledy upravené:
Omlouvám se za neznalost, ale není ohledně fytoestrogenu více KSB odkazů? KSB zmiňuje, že alkohol je zbraň 5. priority. Ovšem hlavně kvůli působení na psychiku a intelekt, jiné dopady (játra) neřeší - ani nemusí. Fytoestrogenům se podle mě vyhnout nejde. Jsou kromě zmíněné sóji i například v obilí, mrkvi, bramborech, česneku ATP. Takže normální dávky musí organismus ustát navíc jde o účinný antioxidant. V čem je to pivo tak speciální? Vyšší koncentrace? Díky
Tady je k tématu fytoestrogenů video v agličtině s českými titulky.
 
Skvělé, moc děkuji za odkaz. Z uvedeného podle mě plyne:

a) Fytoestrogeny nejsou reálně v tak velké koncentraci v pivu jako třeba v soji, ale ve střevech metabolizují na mnohem silnější látky, takže si ho vlastně sami vyrobíme a těžko najít v této oblasti něco horšího, než právě pivo.
b) Z videa plyne, že problém je v chmelu a ne v alkoholu, tj. v tomto ohledu je stejně škodlivé i nealko pivo.
c) Není dostatečně vysvětlen vliv na ženský organismus - poruchy menstruace byly z chmele (sklizeň) - ne z piva
 
c) Není dostatečně vysvětlen vliv na ženský organismus - poruchy menstruace byly z chmele (sklizeň) - ne z piva
Niekde som čítal, že fytoestrogén je veľmi podobný na estrogén. Ženské telo pri pití piva dlhodobo produkuje menej vlastného estrogénu (je "ho" dosť z piva) a tým pádom sa potláčajú ženské znaky. Zo ženy sa stáva muž. Asi to má i vplyv na menštruáciu.
 
Trombóza ucpe kapiláru a zastaví krevní oběh, srdce pumpuje, v cévě se vytvoří výduť. MOZKOVÉ MRTVICE POCHÁZÍ POUZE Z ALKOHOLU.
Takže fajciari nemaju mrtvici? Tromby nesuvisia so stresom a produkciou neoglykogenézy? Tiež kovidové mnamky nespôsobuju mrtvice, to je len statistická chyba, ta diagnoza zomrel náhle....
prosim vas kolega skuste neurazat ludi hlupostami ani technologiou, ze poviem 90% pravdy a 10% lži, s čím otravim celu tu pravdu, lebo ludia s zombie modulom to kvoli tomuto celé hodia do koša
 
Si robite prdel JanaK. Tie titulky som robil ja a sú v slovenčine...
Upsala jsem se. Je to problém? Žádný záměr v tom nebyl, pokud tvůj komentář směřuje k tomu. Prostě jsem video shlédla a než jsem napsala komentář, pozornost jsem věnovala něčemu jinému a pak jsem to napsala špatně. Pro mě je čeština jako slovenština.
 
Naposledy upravené:
Když se alkohol dostane do krve, "odmasťuje" - okamžitě rozpouští kluzný obal červených krvinek a). Trombóza ucpe kapiláru a zastaví krevní oběh, srdce pumpuje, v cévě se vytvoří výduť. MOZKOVÉ MRTVICE POCHÁZÍ POUZE Z ALKOHOLU.
Takhle jednoduché to není. Lékaři už došli k tomu, že ucpávání cév je spojeno se zánětem. Na cévách jsou srůsty a jizvy a ty jsou způsobeny zánětem a vznik trombů je také výsledkem zánětů.
Příčiny zánětů jsou různé. Dám odkaz na článek - Chlamydie jsou příčinou širokého spektra onemocnění. Existovala webová stránka chlamydie.info, kde byly sebrány všechny možné studie odsud i ze světa, ale stránka už nějakou dobu nefuguje. Něco jsem si stáhla, ale bylo tam toho mnohem víc.

 
Naposledy upravené:
Mne raz jedna vedma spomínala, že v stave opitosti sa akoby odpája duša od človeka a to miesto potom môže obsadiť iná entita. Ľudovo si myslíme, že niekto sa stane v opitosti smutným a iný naopak agresívnym. Myslíme si, že alkohol nám ukazuje jeho pravú tvár, ale v skutočnosti je to tvár niekoho, kto opitého obsadil.
Svojho času som na Joxovych stránkach narazil na zmienku o škodlivosti alkoholu. Sám na sebe som cítil, že s ním (myslím s alkoholom) čosi nie je v poriadku a začal som pátrať po význame slova alkohol. Je to také neslovanské slovo, tak čo to vlastne je?
Prvé, na čo som natrafil, bolo vysvetlenie, že toto slovo pochádza od stredovekých alchymistov, ktorí ním označovali oboje - látku na extrakciu esencií (napr. z rastlín), aj esenciu samotnú. Neskôr sa to ustálilo na ten prvý význam. Ak to rovnako funguje aj u človeka, tak alkohol z neho extrahuje esenciu Človečenstva - dušu.
Až po pár dňoch som narazil na zmienku o "Al-ghoul", čo by mal byť nejaký démon, ktorý sa rád presídľuje z tela do tela. No a keď sa takýto poflakuje a zbadá telo bez duše... no nehopsni si.
V podstate som sa dopátral k tomu istému, čo sa @kulich dozvedel od tej vedmy.
Do tretice som po pár týždňoch natrafil na práce akademika F.G. Uglova, a u mňa bolo vymaľované... :)
 
Naspäť
Top Bottom