Egregoriálno-matričné udalosti

Čo by z hľadiska JŽO odkazovalo na "kompletnosť" a plnú údernú silu tejto teroristickej organizácie.
Resp. tu by lepšie sedelo asi povedať, že nedôjde k totálnemu naplneniu účelu, na ktorý bol tento spolok založený a vybudovaný, alebo k jeho úplnému dozretiu a ovládnutiu plného potenciálu, ktorý by mohol mať keby zhltol Ukrajinu (čím by vlastne došlo k porážke Ruska a NATO by sa tak stalo svetovládnou nacistickou hydrou bez akejkoľvek konkurencie v plnom slova zmysle).
 
Naposledy upravené:

Boss bankstera Macrona zdochol v den summitu rozdelenej europy proti Rusku v Parizi. Zaroven jeho dietko Is Ra El straca stabilitu.
 
Význam mnohých symbolických čísel je založený na astrológii = odráža sa "hore" a vytvára synchronicitu s tým, čo je "dole". Okrem toho, väčšina symbolov je potom prepísaných do mýtov (známe sú najmä grécke mýty), kde telesá slnečnej sústavy zodpovedajú panteónu gréckych/rímskych "bohov". Čísla 11 a 22 sú obľúbené a spájané s podpisom GP. Pátral tu niekto niekedy po tom, prečo práve tieto čísla? Nepýtam sa na ich symbolický význam. Ide mi hlavne o zvedomenie onoho astrologického základu. Spomenul som si na to práve dnes, pri čítaní tejto zaujímavej správy. Netušil som, že každých 11 rokov naše Slnko mení svoju polaritu:
Za 22 rokov vlastne dôjde k "návratu" pôvodnej polarity tam, kde bola. Existuje vlastne vo vesmíre lepší tandem ako plus + a mínus -?
 
Naposledy upravené:

V Texasu zuří obří požár, největší v historii státu​


Požár na severu Texasu je největším v historii tohoto státu USA, oznámila agentura AP. Plameny se rozšířily na plochu o rozloze téměř 4400 čtverečních kilometrů, mimo jiné do sousedního státu Oklahoma. Nakrátko byl přerušen i provoz v jednom ze zařízení na výrobu a demontáž jaderných zbraní.

Jedinou potvrzenou obětí je 83letá žena v okrese Hutchinson, která zahynula ve svém domě. Vzhledem k velké ploše se však úřady obávají, že obětí bude více.
 

Lev v Belgii zardousil lvici z české zoo​

V zoologické zahradě Bellewaerde Park na západě Belgie lev Nestor zardousil lvici Mayu, která pocházela ze zahrady v České republice. Maya a její sestra Numa byly do Belgie převezeny, aby se seznámily se lvem ze zahrady v Antverpách a aby pokud možno rozmnožily chov. Středeční setkání ale místo toho skončilo smrtí Mayi, informovala ve čtvrtek tisková agentura Belga.

Lvice pocházela ze Safari Parku Dvůr Králové nad Labem na Trutnovsku, sdělila dvorská zoo. Maya a Numa byly do Belgie převezeny na konci února.
„Začali se rvát a on jí prokousl hrdlo. Výstražný zvuk, o němž Nestor ví, že se při něm má vrátit do svého výběhu, nebyl nic platný. Je to nešťastné, ale nedalo se to předvídat. Stále to jsou divoká zvířata a takové věci se v přírodě stávají,“ řekl belgické stanici VRT NWS tiskový mluvčí parku Bellewaerde Filip Van Dorpe.

Za měsíc mu představí Numu​

„Případy vzájemného napadení zvířat při jejich spojování se stávají. Nemáme pochybnosti o profesionalitě belgických kolegů,“ řekl mluvčí dvorské zoo Michal Šťastný. Obě mladé samice lva berberského byly podle něj do Belgie přesunuty na základě doporučení evropského koordinátora chovu lvů.
Maya se ve dvorské zoo narodila v červenci 2021, Numa v červnu 2022. Jejich rodiči jsou samice Khalila a samec Bart. Aktuálně dvorská zoo chová dvanáct lvů. K vidění jsou v areálu a v objektech lvího safari. Do lvího safari mohou návštěvníci v letní sezoně zajet i automobilem přímo mezi šelmy.
Navzdory incidentu v Belgii je Nestor dál považován za samce nepostradatelného pro chov svého druhu. Zhruba za měsíc má být podle belgických médií představen lvici Numě.
 
Bolo by zaujímavé zistiť, či žena, ktorú zabil medveď, bola prepnutá zelená slniečkárka a pseudoochranárka, čo typicky hejtuje všetko slovenské a akýkoľvek názor mimo bublinky Zombi a hejtoochranárov považuje za spiatočnícky ako správne treba a "zrazu" mala nešťastie.
Asi ako tí, čo masovo a verejne volali po očkovaní a sami sa nechali zabodnúť ako jatočné barany a teraz sú všetci "zrazu" prekvapení ako náhle a nečakane zomierajú, zatiaľ čo my, čo sme boli proti tomu, náhle a nečakane žijeme.
Skrátka, či tu hrali úlohu príslušné maTrice a egregoriálno-informačné polia ako prejav Vyššieho Intelektu alebo je vo veci niečo iné.

 
Bolo by zaujímavé zistiť, či žena, ktorú zabil medveď, bola prepnutá zelená slniečkárka a pseudoochranárka, čo typicky hejtuje všetko slovenské a akýkoľvek názor mimo bublinky Zombi a hejtoochranárov považuje za spiatočnícky ako správne treba a "zrazu" mala nešťastie.
Asi ako tí, čo masovo a verejne volali po očkovaní a sami sa nechali zabodnúť ako jatočné barany a teraz sú všetci "zrazu" prekvapení ako náhle a nečakane zomierajú, zatiaľ čo my, čo sme boli proti tomu, náhle a nečakane žijeme.
Skrátka, či tu hrali úlohu príslušné maTrice a egregoriálno-informačné polia ako prejav Vyššieho Intelektu alebo je vo veci niečo iné.

Neoverené info - z komentov na fb - pretože oficiálne správy sú veľmi stručné - obeťou ma byt 31 ročná občianka Bieloruska, mala spadnúť pri úteku pred medveďom zo skaly, mimo turistickych trás, rozbitá hlava a noha pohryzená medveďom …
 
Naposledy upravené:
Neoverené info - z komentov na fb - pretože oficiálne správy sú veľmi stručné - obeťou ma byt 31 ročná občianka Bieloruska, mala spadnúť pri úteku pred medveďom zo skaly, mimo turistickych trás, rozbitá hlava a noha pohryzená medveďom
Mám dojem, že Konceptual.eu nepotreboval poukázať na konkrétne udalosti. Viac v rovine hypotézy poukazoval na to, že egregoriálne-matričné veci sa dejú najmä tam, kde existuje istá forma naprogramovanosti/nevedomia, čo teda by poukazovalo hlavne na slniečkarov. Typický slniečkar pri tom žije v byte, denne chodí autom 2 km do práce a nazad, 3x očkovaný, podporovateľ Ukrajiny, bije sa do pŕs, že je Slovák, ale za nás nech proti Rusom bojujú Ukrajinci, my im len dajme zbrane. NO a prírodu považuje za niečo posvätné, kde nemôžeš vyťať ani suchý strom, pretože v zmysle "čistoručičkárstva" je potrebné svoju špinu držať len v dolinách, prírodu si vôbec neosvojiť a nepracovať s ňou. Takže potom v takýchto prípadoch pracujú matrice/JŽO, ktoré takýmto ľuďom dávajú na vedomie, že ich postoj je rigidný, zabednený a treba ho zmeniť. Žiaľ bohu, v niektorých prípadoch sa to deje aj cez smrť a tragické udalosti ako hore. Nemám žiadne bližšie informácie o prípade, a nechcem zbytočne špekulovať, ale nemajú náhodou občania Ruska/Bieloruska problém získať tu pobyt? A keď áno, aký dôvod má člen ruského národa utekať zo svojej krajiny? Nenávisť k Lukašenkovi, ktorý "akoby zastupuje" Bielorusko? K Putinovi, ktorý akoby v niekoho očiach symbolizuje ruský národ? Nenávisť k vlastnej kultúre, vlastnému národu? Potom, ak medveď je tradičným symbolom Ruska, mohla zapracovať práve matrica, ktorá dáva najavo ľuďom, že vykorenení z vlastného národa skončia podobne (smrť/zánik)? Nejde z mojej strany o nič konkrétne, a hovorím, nechcem zbytočne špekulovať, beriem to v širšom kontexte, kedy v Rusku ide SVO, tam ľudia zomierajú na fronte brániac svoju vlasť, no niekto si veselo cestuje po svete, nič ho neinteresuje, a ešte možno aj na vlastnú kultúru/národ jednoducho pľuje (a dajme tomu, môže to byť aj podvedome, kedy sa snaží vyhradiť/oddeliť od činov "zlého" Putina alebo diktátora Lukašenka). A opakujem, toto sa nemusí zhodovať s príbehom tej ženy, píšem to v rámci toho, čo zatiaľ vieme o prípade.
 
Nejak sa nám to s tými medveďmi množí ...


Tu mi zatiaľ nič nenaznačuje egregoriálne-matričný prejav. Resp. keď-tak môže ísť o súčasť komplexnejšej matrice s medveďmi celkovo. Ale skôr mi to prípomína JŽO. Pretože keď už si medveď trúfne do mesta, niekde bude chyba a treba uvažovať, čo nám týmto príroda odkazuje smerom k životnému štýlu, ktorý vedieme.
 
Titanic II ?

Prečo si chce niekto zopakovať históriu takýmto spôsobom?


Už samotný názov predsa bude priviazaný k egregoru západného úpadku a zániku spojeného s nemiestnou pýchou a megalomanstvom.
 
Titanic II ?

Prečo si chce niekto zopakovať históriu takýmto spôsobom?


Už samotný názov predsa bude priviazaný k egregoru západného úpadku a zániku spojeného s nemiestnou pýchou a megalomanstvom.
Tak, tak, je zvykom nedávať lodiam mená potopených lodí ... to je stará tradícia, verilo sa, že to prináša nešťastie.
 
Nejak sa nám to s tými medveďmi množí ...


Tu mi zatiaľ nič nenaznačuje egregoriálne-matričný prejav. Resp. keď-tak môže ísť o súčasť komplexnejšej matrice s medveďmi celkovo. Ale skôr mi to prípomína JŽO. Pretože keď už si medveď trúfne do mesta, niekde bude chyba a treba uvažovať, čo nám týmto príroda odkazuje smerom k životnému štýlu, ktorý vedieme.
V práci jsme se bavili o přemnožených medvědech na Slovensku. Jelikož semnou byli v diskuzi liberasti, kterým pouze a jenom pouze pozitivně kvete svět (o žádných chybách neví a nejsou si jich vůbec vědomi) před jejich očima a u kterých logika a znalosti o objekt. zákonitostech zcela chybí, vysvětlují si situaci s medvědy tak, že medvěd jde logicky do města, jelikož cítí potravu v popelnicích = čímž si odvodili a zdůvodnili, kdo za to může = takové věci údajně do popelnice nepatří.
Udělal jsem chybu, že jsem je nechal v jejich domýšlivosti zajít tak daleko, pač poté jsem se jich zeptal, jestli před vyhozením obalů a sáčků od masa, paštik, sýrů do popelnice tyto sáčky a obaly odmašťují a umývají jarem, aby to nelákalo zvěř. Reakcí bylo, že se urazili a že se už o tom víc nebudou bavit.
Za mě je to tlak na kolektivní psychiku = tudíž s okamžitou platností spadá do PFŘ.
 
Titanic II ?

Prečo si chce niekto zopakovať históriu takýmto spôsobom?


Už samotný názov predsa bude priviazaný k egregoru západného úpadku a zániku spojeného s nemiestnou pýchou a megalomanstvom.
Pozorovat činnost západní regionální civilizace je kolikrát lepší, než chodit do kina na horory.
Když to vezmu jako:
1) podnikavecký záměr TITANIC = vydělat prachy, tak je to perfektní i načasováním, jelikož někteří jsou po kovidu, co se týká zážitků, požitků - hedonismu, jak urvaní ze řetězu, takže peníze se zbytečně válí, tak proč ne na ten slavný TITANIC vybavený i umělou inteligencí.
Když se zákazník "nebojí" létání se stroji, které prolezou s odřenýma ušima certifikací a ještě za předpokladu protekčních tlaků z politického hlediska v hybridní válce: Západ / Rusko.
2) logiku kolektivní psychiky typu: "lavina chyb",
viz práce "Smutné dědictví Atlantídy" a tudíž tento kolektiv, dříve nebo později z hlediska objekt. zákonitostí nutně narazí hlavou do zdi, takže také pro někoho chyba jiného záměr, takže jak (chytrým bylo napovězeno, hloupý ťukne květákem o traverzu lodního můstku, nebo se nalodí) to skončí menší řízenou technickou katastrofou a v horším případě, jelikož region západ má na hraní další vymoženosti při vše si dovolování s typem psychiky lavina chyb, technogenní, či kosmogenní katastrofou = někteří prostě zdechnou jiní vejdou do ráje.
 
Pretože 20.3.2024 sa tragická dopravná nehoda udiala na juhu Slovenska medzi Figou a Bátkou: 79 ročný vodič osobného auta (Volkswagen Bora) vošiel do protismeru a zrazil sa s kamiónom (jeho vodič rozprával na kameru maďarsky), 79 ročný vodič následne zomrel; a identická nehoda sa stala aj na severe Slovenska, Košťany nad Turcom, kde sa tiež 79 ročný vodič osobného auta Škoda zrazil s kamiónom. Nehodu neprežil.
Inak musím sa vrátiť k tým nehodám, čo si spomenul vo svojej analýze. Vyhľadal som si ich znova, lebo som narazil na niečo, čo pokladám vo vzťahu k nim za možno podstatnejšie z hľadiska interpretácie.
1. nehoda - 19. marca 2024: https://myturiec.sme.sk/c/23298394/...-medzi-turcianskymi-teplicami-a-martinom.html
2. nehoda - 20. marca 2024: https://www.rimava.sk/policajne-spr...mi-figa-a-batka-neprezil-vodic-osobneho-auta/

Spomenul si, že sa tam opakovalo číslo 79, pritom v 2. prípade ide o 69-ročného muža.

Trošku som prebehol historický kalendár dní 19. a 20. marca a zistil som nasledovné:
19. marca 1944 (44-ročný vodič z Maďarska na kamióne) došlo k okupácii Maďarska Nemeckom (zrážka bola s VW Bora):
1711144653154.png
Matrica teda podľa môjho názoru skôr asi súvisí s príchodom Červenej armády a procesmi, ktoré sa týkajú Maďarska, pričom ofenzíva už bola taká rozbehnutá, že Nemci svojím pokusom čeliť jej v Maďarsku jednoducho ju nemali žiadnu šancu zastaviť (osobné auto vs. nákladiak). Čo/koho v tomto prípade symbolizujú 69-ročný vodič osobného auta a 67-ročný spolujazdec je pre mňa zatiaľ otázne, ale boli zo Slovenska.

Pokiaľ ide o nehodu z 20. marca v Košťanoch nad Turcom, tá môže súvisieť s tým, čo píšeš o Košickom vládnom programe, no istý si nie som. 20. marec je inak 79. dňom roka. Je tam smrť = zánik, autá, ich veľkosť by mali symbolizovať dynamiku procesov, ktoré sa navzájom zrazili, pričom jeden z nich to zrušilo.
 
Naposledy upravené:
Spomenul si, že sa tam opakovalo číslo 79, pritom v 2. prípade ide o 69-ročného muža.
Už roky nepozerám tv správy. Zhodou ukolnosti som bol u klienta a mali zapnutú JOJ-ku a v správach odvysielali tie nehody, zachytil som ich na pol ucha tak, ako som opísal. A následne, včera, keď som to písal, som si to vyhľadal na internete, a tiež v oboch prípadoch bolo uvedené, že sa jedná o 79-ročného vodiča. Inak tie historické udalosti, čo si našiel, neodporujú môjmu výkladu, ale sa vzájomne dopĺňajú.
 
Už roky nepozerám tv správy. Zhodou ukolnosti som bol u klienta a mali zapnutú JOJ-ku a v správach odvysielali tie nehody, zachytil som ich na pol ucha tak, ako som opísal. A následne, včera, keď som to písal, som si to vyhľadal na internete, a tiež v oboch prípadoch bolo uvedené, že sa jedná o 79-ročného vodiča. Inak tie historické udalosti, čo si našiel, neodporujú môjmu výkladu, ale sa vzájomne dopĺňajú.
Možno tam naozaj bolo pôvodne 79, a potom to korigovali Ja ťa nijak nechcem nebodaj obviňovať, že to bola tvoja chyba, alebo niečo podobné. Príspevky som tu dal, kvôli tomu, aby to tu bolo čierne na bielom, keďže ty si ich neuviedol v pôvodnom výklade, a tak mi z toho vyšlo aj niečo trošku iné. A áno, určite súhlasím aj s tým, že sa tieto matričné prejavy môžu navzájom dopĺňať rovnako ako aj výklady, ktoré sme k nim dali, pretože sa aj historicky tieto procesy vlastne dopĺňali. Košický vládny program vznikal s víziou oslobodenia ČSR. Nakoniec, uviedol som to aj v predchádzajúcom príspevku k tvojmu výkladu, že tá druhá udalosť môže zodpovedať tvojmu výkladu.
 
Vraciam sa k správe, ktorú dnes už uverejnila @kaťja (Zprávy z USA 2024) o zrútení mostu v štáte Maryland (SŠA).

Most stál v meste Baltimore, ktoré bolo veľmi krátku dobu aj hlavným mestom vtedajších, mladých SŠA (december 1776 až február 1777) kvôli revolučným udalostiam. Okrem iného je to aj mesto, odkiaľ bola vypustená prvá vojnová ľoď SŠA s názvom Constellation.

Čo je ale ešte zaujímavejšie je to, že zrútený most bol pomenovaný po autorovi textu americkej hymni " The Star-Spangled Banner", ktorým bol Francis Scott Key. Ten sa inšipiroval s bojmi medzi Britmi a Američanmi v roku 1812 o pevnosť Fort McHenry, ktorá sa nachádza v blízkosti Baltimoru a je v súčasnosti národným pamätníkom v SŠA.

 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom