Egregoriálno-matričné udalosti

Ajaj! Čo sa nám tak asi chcelo týmto odkázať?
- Švajčiarsko = sídlo GP
- Holandsko = "hlavné mesto EU" (Brusel)
- smrť = zánik/rozpad
- rodina = symbol zoskupenia/združenia (EÚ)
- 22-ročný syn bývajúci vo Švajčiarsku (viď i erb Laussane: https://sk.wikipedia.org/wiki/Lausanne) = GP/nadnárodné riadenie
1707651527845.png
- 25-ročná dcéra = 2024 - 25 = 1989: začal sa viditeľný rozpad východného bloku a otvorila sa cesta k súčasnej EÚ
- 57-ročná matka = 2 varianty:
A. odkaz na rok 1957 - rímske zmluvy, ktorými vznikla EÚ
B. odkaz na rok 1967 (2024 - 57) - zriadenie ústredia NATO v Bruseli
- obe bývali v Holandsku = symbol EÚ
- vrch má byť vysoký 2042 = odkaz na rok 2042 - limit preformátovania?
- udalosť sa stala neďaleko Montreaux = v erbe (https://sk.wikipedia.org/wiki/Montreux_(Švajčiarsko)) by sa dalo vidieť:
A. vľavo symbol islamu
B. vpravo symbol mešity/kostola/viery
1707651495684.png

- "Vrch Rochers de Naye, ktorý je vyhľadávanou destináciou turistov," = symbol plánovaného úpadku a teda z turistickej destinácie sa stane niečo úplne obyčajné.
 
Naposledy upravené:
Správne. Odkazujem tým na BE-NE-LUX celý, nie iba na Holandsko samotné, to tam vystupuje iba ako symbol tej oblasti. Belgicko ako štát predsa vzniklo až pomerne neskoro a to územie tam celé bolo kvázi dŕžavou "holanďanov", resp. tamtej prímorskej fajty pestovanej GP a Britániou. Brusel ako taký je symbolom nadnárodného riadenia, stal sa ním. Hlavným mestom Belgicka je až v druhom rade.
 
Naposledy upravené:
- vrch má byť vysoký 2042 = odkaz na rok 2042 - limit preformátovania?

Dodatok
Trošku lovím v internete, ohľadom plánov na r. 2042 som našiel zatiaľ nasledovné čo ma zaujalo v súvislosti s preformátovaním:
- https://www.seznamzpravy.cz/clanek/...-britanie-skoncuje-se-zbytecnymi-plasty-41558
- https://www.climatechangenews.com/2021/05/14/spain-end-fossil-fuel-production-2042-new-climate-law/

Ako plasty tak i fosílne palivá sa vyrábajú z ropy. Takže pád/preformátovanie bude sprevádzané odmietnutím fosílnych palív. To sa deje už teraz a je nám to všetkým známe.
Má niekto ešte ďalšie indície? Prípadne komplet nový výklad?
 
No, vážna chyba v zápale boja, to sa mi stalo aj minule. Ďakujem za upozornenie. V takom prípade sa dostávame buď:
A. do roku 1999
B. k inému výkladu 25-ročnej dcéry.
Napadá ťa možný výklad?
Z první vody:
1.1.1999 - přijetí Eura prvními 11 zeměmi EU
12.3.1999 - vstup ČR, Polska a Maďarska do NATO
24.3.1999 - NATO spustilo Operaci Spojenecká síla (humanitární bombardování Srbska, Kosovo)
 
zdá sa mi to nápadné číslami 11.2.2024 zahynul o 11tej večer najrýchlejší maratónec sveta ..držiteľ svetového rekordu..2:00:35...mal 24 rokov...šoféroval...v aute boli 3, z toho 2 zahynuli..on a tréner...1 prežila..v apríli plánoval prekonať svetový rekord a bežať pod 2 hodiny v Rotterdame

Je jediným človekom v histórii, ktorý zabehol maratón pod dve hodiny a jednu minútu v rekordne spôsobilých pretekoch.
podľa wiki mal hmotnosť 65kg...samé 11tky okolo neho...
 
Naposledy upravené:
V r. 1999 vzniklo ako mena EURO. Takže rovnako tak je to aplikovateľné na vznik/rozšírenie EU a zjednotenie pomocou meny. Čo, chvalabohu, zásadne nemení koncept môjho výkladu.
To je pjakinovska analytika... vytvorit si nejaku realitu a ked sa zisti nesulad tak sa s lahkostou prejde k inemu vysvetleniu akoby sa nic nestalo. S tymi cislami 11,22,33, aj ked v podstate s akymkolvek je to deformacia, za vsetkym by ste chceli nieco vidiet pricom dana udalost moze byt len JZO pre zucastnenych a ich okolie ale vy z toho vytvorite telenovelu... ked 47 neznamena toto, tak to je potom sucet 11 a stoji za tym kridlo GP... absurdne, tie cisla si nevymyslela elita ale si ich osvojila lebo maju svoje zastupenie v strukture trojjedinosti MIM. Treba hladat mieru a rozdiely medzi osobnymi tragediami a objektivne dolozitelnymi egregorialnymi udalostami ako napr. Costa Concordia a najma si polozit otazky ci si clovek neprisposobuje realitu svojmu (ne)chapaniu a aky zmysel to ma splnit... potom sa nemozno cudovat, ze KSB pri takychto analyzach oznacuju za sektu, kde len vykladac ma pravdu ako to je na stranke tart...ia.sk.
Kazda udalost sa da desifrovat rozne, prognostika sa ale podla toho robit neda lebo je to metrologicky neadekvatne.
 
To je pjakinovska analytika
To nie je žiadna analytika. Ale symbolika.
Rozumiem tomu, čo si napísal. No skús to inak vysvetliť.
ked sa zisti nesulad tak sa s lahkostou prejde k inemu vysvetleniu akoby sa nic nestalo
S ľahkosťou sa nikam neprešlo. Spravil som chybu, bola postrehnutá vyššie a bolo nutné zhodnotiť, či je to chyba meniaca celý obraz a kontext alebo nie, no a teda nie.
ked 47 neznamena toto, tak to je potom sucet 11 a stoji za tym kridlo GP.
Nechápem, čo ťa tak rozrušuje na tom, ako som to rozlúštil. Keby tam bolo len "11/22" nedávalo by to samo osebe žiadny zmysel. Ale tých "náhod" je tam trošku viac, pričom nejako spolu súvisia (zapadajú jedna do druhej).
Kazda udalost sa da desifrovat rozne,
Súhlasím. Možno by niekto vedel urobiť iný výklad, presnejší. Priestor je predsa otvorený.
si polozit otazky ci si clovek neprisposobuje realitu svojmu (ne)chapaniu
Všetci si svoju realitu prispôsobujeme svojmu "(ne)chápaniu". V rôznej miere. Kto tvrdí, že nie, tne je buď inkarnácio Krista či Budhu, alebo nemá EGO. Bohužiaľ, takých ľudí medzi nami veľa nie je. A to je dôvodom, aby sme prestali vnímať symboly a ich reč okolo nás? Niekto ich vníma viac, niekto menej a niekto vôbec.
potom sa nemozno cudovat, ze KSB pri takychto analyzach oznacuju za sektu, kde len vykladac ma pravdu
Analytika nie je jediným zmyslom KSB. Každá filozofia môže byť označovaná za sektu a to nezávisle na tom, čo hlása/robí. Neprajníci/nechápajúci sa predsa nájdu vždy a symbolika ani iné veci by teda nemali stáť mimo záujmu "pretože zdravý rozum". Vo svete je veľa vecí priečiacich sa zdravému rozumu. Už to, že VP SSSR vo svojich knižkách, pokiaľ by ich niekto šíril pozmenené počíta s "mystickým druhom odplaty" je samo osebe miesto, pri ktorom si racionálne založený človek musi tzv. "zaťukať na čelo" a knižku hodiť do koša. Nie je šťastné pripisovať tu niečo len na vrub "vykladačov".

Záver je jedno známe príslovie: "Není na světe človek ten, jenž zalíbil by se lidem všem." A toto platí aj o KSB. Pokiaľ chceš rozoberať všetko na racionálnej báze aby to bolo uveriteľné a ošetrené do každého jedného detailu, kde nemôže už žiadny hnidopich pochybovať, želám ti veľa šťastia a úspechov v tejto syzifovskej práci. Veľa vecí totiž dáva zmysel na úplne inej rovine než čisto na racionálnej a aj to ešte záleží od okruhu pojmov, ktoré je človek schopný chápať.
 
Treba hladat mieru a rozdiely medzi osobnymi tragediami a objektivne dolozitelnymi egregorialnymi udalostami
Za sebe se musím zastat SLAV_jan-jin.ga, protože si myslím, že tyto znalosti o mírách "vysoké řídící struktůry" maji. Praxe je kritérium pravdy a jestli je teda struktura o stupeň níže než HRN, tak asi ty znalosti má. Různých vročení za celou hi-is-torii bylo dost.
 
No skús to inak vysvetliť.
Skusim sa spytat... co ovplyvnis tym, ze najdes v konkretnej udalosti miery ktore ti presne zapadnu do prognozy? Najprv musis aj tak poznat objektivne skutocnosti a vidiet kam proces smeruje aj bez toho aby ta na to musela upozornit egregorialnomatricna udalost. Alebo na jej nadstavbe sa presvedcit ze mam "pravdu"? V tom je prave to riziko zosmiesnenia celej koncepcie, ze ezotericki zasvatenci su jasnovidci a caruju s cislami... na osvetlenie procesov to nie je potrebne, na to staci metodologia popisana v pracach VP. Alebo ako sa pise v praci O cinnosti FKT... preco venovat energiu udalostiam ktore sa ta priamo netykaju a ktore nie su podstatne? Kolko takych informacii je podla teba tu na fore?
 
Skusim sa spytat... co ovplyvnis tym, ze najdes v konkretnej udalosti miery ktore ti presne zapadnu do prognozy?
Rok 2042? Hľadal si, čo sa tam ide diať? Ja áno, niečo som našiel, ale zatiaľ nič podstatné, resp. asi nič, čo by sa nevedelo. NO! Pokiaľ z matrice vyplýva, že okolo toho roku sa bude diať nejaký zánik, vopred mám orientačný bod. Pritom takýchto vecí sa deje veľa, a čím sa vyznačuje konceptuálna moc? Nie náhodou schopnosťo rozlíšiť budúce riziká a pripraviť sa na ne, resp. zmeniť ich tak, aby nikto neškodoval?
Znova ... ja chápem kam tým mieriš, a nemám potrebu sa tu hrať na jasnovidca. Keby tam nebol absolútne žiadny prínos, nedával by som to tu. Ale tu už je v celkom jasných kontúrach naznačené nielen to, čo už všetci vieme, ale aj to, kedy. Postupom času môžu prísť nové veci, ktoré dátum viac upresnia, potvrdia/vyvrátia. Ale keď sa tomu nikto nebude venovať, možno ho neuvidíme za 20 rokov do kritického momentu, ale iba za 5. A to už môže byť na niektoré momenty prineskoro.
Stotožňujem sa s tým, že sa treba držať zdravého rozumu, no útočíš tu na niečo, čo nestojí mimo neho. Zaujímalo by ma prečo. A pravdepodobne preto, že si to vyhodnotil buď inak, alebo si si nevšimol celý výsledok tejto udalosti.
Okrem toho, treba dodať, že samotná práca s rozlišovaním symbolov je prínos. A keď to netrénuješ a iní to nevidia, tak si tie symboly nevšímajú, nevedia, čo znamenajú a asi sa zhodneme, že symboly a ich rozlišovanie sú dosť dôležité, čo sa riadenia týka.
 
Naposledy upravené:
Okrem toho, treba dodať, že samotná práca s rozlišovaním symbolov je prínos. A keď to netrénuješ a iní to nevidia, tak si tie symboly nevšímajú, nevedia, čo znamenajú a asi sa zhodneme, že symboly a ich rozlišovanie sú dosť dôležité, čo sa riadenia týka.
Počítám, že je potřebné podpořit tuto myšlenku.
Když to přeženu: je jedno, že si někdo bude do šuplíku dělat blbé rozbory, důležité je, že se o ně pokouší. Protože je to jeden z mála způsobů, jak sobě rozpohybovat pravou mozkovou hemisféru, zvýšit si citlivost.
Protože v Západním civilizačním okruhu (a tam, kde tento má vliv, tedy i u nás) je normálně pravá mozková hemisféra typicky silně inhibována. A nezapneš ji kouzelným zaklínadlem “zapínám pravou hemisféru”. Rozpohybovat pravou hemisféru vyžaduje trénink, trénink vyžaduje čas a práci.
Takže i blbý e-m rozbor je lepší než žádný.
Komplikovat se to začíná v okamžiku, kdy někdo nebo něco začne falešné rozbory propagovat: jako odstrašující případ viz aer**et. Ale i pak se otevírá možnost jak to využít ve prospěch: ukázat v čem je to falešné (imitačně-provokační).
 
Komplikovat se to začíná v okamžiku, kdy někdo nebo něco začne falešné rozbory propagovat: jako odstrašující případ viz aer**et. Ale i pak se otevírá možnost jak to využít ve prospěch: ukázat v čem je to falešné (imitačně-provokační).
Ano, a počítam, že tuto niekde to cielil aj Celovek. Ja tiež som na toto opatrný a v rámci toho vnímam jeho príspevok ako prínosný, pretože viac-menej na toto upozornil. A od toho sme tu všetci, aby sme sa aj dopĺňali, diskutovali, rozlišovali a aj spoločne trénovali.
Inak s tou pravou hemisférou si to výborne vyjadril (y)
 
Fínsko - 31
Švédsko - 32
NATO sa "nedovivinie"
33. krajinou by mohla byť Ukrajina, lenže nebude. V symbolickej rovine je 33. symbol dospelosti/zasvätenia. Čo by z hľadiska JŽO odkazovalo na "kompletnosť" a plnú údernú silu tejto teroristickej organizácie. Prečo by sa to dalo považovať aj za EMU? Pravdepodobne asi preto, že NATO Je fakticky historickou kópiou Hitlerovej 3. ríše. Rovnako ako ani on nebol kompletný (ani psychicky ani materiálne) na to, aby rozložil Rusko, jeho deti dnes rovnako tak nie sú. A nebudú.
 
Naspäť
Top Bottom