Funkční období prezidenta Petra Pavla

Prezident Petr Pavel se sešel s hercem a vyslancem dobré vůle UNICEF
Orlandem Bloomem.
-
tak mám pocit, že Pavel je skor aktivista neziskovky
 
Prezident Petr Pavel se sešel s hercem a vyslancem dobré vůle UNICEF
Orlandem Bloomem.
-
tak mám pocit, že Pavel je skor aktivista neziskovky
Manžel říká - ..." dva herci se sešli...."
 
Paní prezidentová opět v osvědčeném klerikálním:
Toto mě vždy fascinuje. Stejně jako u Čaputové o které psali, jaká je módní ikona, jak je
nádherná atd. Paní prezidentové ty šaty dle mě nesluší. nehodí se k nim typově, nesedí ji
střih ani barva, ale samozřejmě, není to paní Zemanová, tak se musí obdivovat a chválit.
 
Toto mě vždy fascinuje. Stejně jako u Čaputové o které psali, jaká je módní ikona, jak je
nádherná atd. Paní prezidentové ty šaty dle mě nesluší. nehodí se k nim typově, nesedí ji
střih ani barva, ale samozřejmě, není to paní Zemanová, tak se musí obdivovat a chválit.
Noviny to musí vychválit - vždyť je to jejich "ikonická dvojice". Jejich - nikoliv moje a myslím, že ani tvoje. :)
Takže mně přijde ta paní stejně slizká jako její manžel a v tomto případě nepomůžou šaty ani účes. Úplně stejně jako u naprosté většiny celebritek.
 
--- jako u Čaputové o které psali, jaká je módní ikona, jak je nádherná atd.
Omlouvám se, ale ještě to musím doplnit. Právě jsem dočetla článek, který se právě tímto zaobírá. Vyšlo to v El Mundo. :)
Evropští politici si myslí, že politika je v první řadě image = jak kdo vypadá, co má na sobě, jak je nalíčený, upravený, atraktivní... To je podle evropských lídrů hlavní předpoklad úspěšného politika.
Nedělám si legraci. Současný evropský politik chce svého jednacího partnera okouzlit svým dokonalým vzhledem - nikoliv ho oslnit svým přehledem či argumenty.
K tomu dokonalému vzhledu politikům pomáhají celé týmy vizážistů - a to za peníze daňových poplatníků!
Tak třeba v Německu ministři vládnoucí koalice utrácejí neskutečné sumy za kosmetiku, parfémy a kosmetičky. Za pouhý rok vlády nechali členové kabinetu v čele s Olafem Šolcem fotografům, kadeřníkům a vizážistům 1,5 milionu eur. Tato suma je o 80% vyšší, než byla za Angely.
V Německu je největší módedámou ta Analéna - kolegyně Černochové. Myslím si, že i o Černochové jdou takové řeči. Analéna musí neustále vypadat dokonale a to kdekoliv na světě a za loňský rok utratila na vizáž ze státních peněz 136 tis eur.
Oproti ní dal Šolc na vizáž jen 40 tis eur, ovšem... Za fotky dal půl milionu eur!
O Makrónovi noviny nemají čerstvé údaje. Takže vytáhly staré, kdy Makrón nastoupil do úřadu. Za první tři měsíce prezidentování zaplatil vizážistům přes 26 tis eur.

Opravuji: Analéna je ministryně zahraničí, takže jejím kolegou je Lipavský a ne Černochová.
 
Naposledy upravené:
Noviny to musí vychválit - vždyť je to jejich "ikonická dvojice". Jejich - nikoliv moje a myslím, že ani tvoje. :)
Takže mně přijde ta paní stejně slizká jako její manžel a v tomto případě nepomůžou šaty ani účes. Úplně

Omlouvám se, ale ještě to musím doplnit. Právě jsem dočetla článek, který se právě tímto zaobírá. Vyšlo to v El Mundo. :)
Evropští politici si myslí, že politika je v první řadě image = jak kdo vypadá, co má na sobě, jak je nalíčený, upravený, atraktivní... To je podle evropských lídrů hlavní předpoklad úspěšného politika.
Nedělám si legraci. Současný evropský politik chce svého jednacího partnera okouzlit svým dokonalým vzhledem - nikoliv ho oslnit svým přehledem či argumenty.
K tomu dokonalému vzhledu politikům pomáhají celé týmy vizážistů - a to za peníze daňových poplatníků!
Tak třeba v Německu ministři vládnoucí koalice utrácejí neskutečné sumy za kosmetiku, parfémy a kosmetičky. Za pouhý rok vlády nechali členové kabinetu v čele s Olafem Šolcem fotografům, kadeřníkům a vizážistům 1,5 milionu eur. Tato suma je o 80% vyšší, než byla za Angely.
V Německu je největší módedámou ta Analéna - kolegyně Černochové. Myslím si, že i o Černochové jdou takové řeči. Analéna musí neustále vypadat dokonale a to kdekoliv na světě a za loňský rok utratila na vizáž ze státních peněz 136 tis eur.
Oproti ní dal Šolc na vizáž jen 40 tis eur, ovšem... Za fotky dal půl milionu eur!
O Makrónovi noviny nemají čerstvé údaje. Takže vytáhly staré, kdy Makrón nastoupil do úřadu. Za první tři měsíce prezidentování zaplatil vizážistům přes 26 tis eur.

Opravuji: Analéna je ministryně zahraničí, takže jejím kolegou je Lipavský a ne Černochová.
Chcela som napísať niečo podobné, ano, je to presne tak, Čaputovú aj Pavla stvorili designeri, vizažisti a media. Image krásnych, úspešných, mladých, to sú americké trendy, bohužiaľ prevážilo čo je na hlave nad čo je v hlave (a v srdci).
 
Omlouvám se, ale ještě to musím doplnit. Právě jsem dočetla článek, který se právě tímto zaobírá. Vyšlo to v El Mundo. :)
Evropští politici si myslí, že politika je v první řadě image = jak kdo vypadá, co má na sobě, jak je nalíčený, upravený, atraktivní... To je podle evropských lídrů hlavní předpoklad úspěšného politika.
Nedělám si legraci. Současný evropský politik chce svého jednacího partnera okouzlit svým dokonalým vzhledem - nikoliv ho oslnit svým přehledem či argumenty.
K tomu dokonalému vzhledu politikům pomáhají celé týmy vizážistů - a to za peníze daňových poplatníků!
Tak třeba v Německu ministři vládnoucí koalice utrácejí neskutečné sumy za kosmetiku, parfémy a kosmetičky. Za pouhý rok vlády nechali členové kabinetu v čele s Olafem Šolcem fotografům, kadeřníkům a vizážistům 1,5 milionu eur. Tato suma je o 80% vyšší, než byla za Angely.
V Německu je největší módedámou ta Analéna - kolegyně Černochové. Myslím si, že i o Černochové jdou takové řeči. Analéna musí neustále vypadat dokonale a to kdekoliv na světě a za loňský rok utratila na vizáž ze státních peněz 136 tis eur.
Oproti ní dal Šolc na vizáž jen 40 tis eur, ovšem... Za fotky dal půl milionu eur!
O Makrónovi noviny nemají čerstvé údaje. Takže vytáhly staré, kdy Makrón nastoupil do úřadu. Za první tři měsíce prezidentování zaplatil vizážistům přes 26 tis eur.

Opravuji: Analéna je ministryně zahraničí, takže jejím kolegou je Lipavský a ne Černochová.
Tady máme jednoho z těch hezounů . Štěstí že se nemůže rozmnožovat , tento mnohopohlavník . Dokážete si představit to krásné dětátko , kdyby se rozmnožil s nAŠÍM mnohopohlavním p-Rezidentem ?
 
@Putinovec
Evropští politici si myslí, že politika je v první řadě image

image = magie - zde působení na biopole (emoce - ten hezky vypadá) a na informační pole (spojování s pro obyvatelstvo pozitivními cíli). Působit na obyvatelstva skrze vzhled, což je notoricky známý postup (nevzal si kravatu nezvolili ho, pak si vzal a už ho zvolili).

V současnosti se tlačí na jednu stranu (hlavně emoce), ale elitám uniká, že tento diletantský způsob vede k rozpadu informačního pole a následně ztráty důvěry, řežou si pod sebou větev (v menší míře to dělal premiér Sobotka a jak skončil - vymizel z infopole). Ztráta míry elit ve všech oblastech je doprovodným znakem rozpadu hegemona (většina elit jsou podpindosníci).

Nic se nemá přehánět působí to čím dál tím trapněji.
 
Naposledy upravené:
Ten pán mi přijde jak když "vypadl" z amerického kresleného filmu/seriálu. A jak na mne působí americké kreslené filmy/seriálu, to už jsem tu psala.
 
Tady máme jednoho z těch hezounů . Štěstí že se nemůže rozmnožovat , tento mnohopohlavník . Dokážete si představit to krásné dětátko , kdyby se rozmnožil s nAŠÍM mnohopohlavním p-Rezidentem ?
On zvládá nejen selfíčka, ale hlavně ujíždí na ponožkách. Video, kde si na summitu NATO porovnává ponožky s ostatními a chlubí se, jak si pořídil "stylové ponožky se znakem NATO" - to se nedá zapomenout...
A úplně stejně, jako naši manekýni, i on je jedničkou v útěcích se skrýváním a dělání mrtvého brouka, když se po něm chce práce. Tohle všechno známe od našich - sítě, selfíčka a útěk před voliči. Takže - zbyteční a i zadarmo drazí...
Zde starší článek - s ponožkami:
 

Pavel odletěl na korunovaci do Londýna běžnou linkou​

Prezident Petr Pavel s manželkou Evou odletěli běžným spojem do Londýna na sobotní korunovaci krále Karla III.
„Linku do Londýna jsme s Evou stihli. Tím je tedy cesta na korunovaci Karla III. úspěšně zahájena,“ napsal Pavel. České země bude prezident na britské korunovaci zastupovat vůbec poprvé.
---
více viz článek. Poskok jede do Londýna způsobem hodným poskoka.

V článku mě ale více zaujalo následující:
"Na minulé korunovaci královny Alžběty II. v roce 1953 Československo podle někdejšího hradního protokoláře Jindřicha Forejta zastupoval velvyslanec. Stejně to bylo při korunovaci Jiřího VI. v roce 1937, protože prezident Edvard Beneš nebyl ani pozván."

Beneše ani nepozvali. Proč asi... už tehdy věděli, že tohle území přenechají führerovi, takže netřeba zvát nějaké protektorátního untermenšn...
 
Naposledy upravené:

Bližší info a fotka zbraně jsou přímo na stránkách czub.cz nechci sem dávat odkaz.
Zajímavé je, že zbraň zřejmě dostal Zelí 28.4.2023, ale PP to ozvučuje dnes :unsure:
Je tam článek, ve kterém je mimo jiné uvedeno, že:
...Prezident České republiky Petr Pavel navštívil dne 28. dubna 2023 společně se slovenskou prezidentkou Zuzanou Čaputovou Ukrajinu. Oba státníci se v Kyjevě setkali s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským. Při té příležitosti prezident Pavel předal prezidentu Zelenskému jako státní dar ručně rytou pistoli CZ 75 z edice Řád Bílého lva
Našla podrobné obrázky na twitteru, jen je zvolena modrá varianta. Nevím, zda je to přesně ona, ale vypadá to tak- obrázky dole pod příspěvkem.

A ještě jsem našla článek o zbrani, která byla předána Trumpovi ( Armyweb.cz)
...z textu:
CZ 75 Republika pro Donalda Trumpa
Pistole CZ 75 se stala také základem limitovaných a sběratelsky vyhledávaných edic, které Česká zbrojovka vyrábí v posledních letech vedle své běžné produkce. Nejznámější a mimořádně úspěšnou se stala edice CZ 75 Republika, v níž bylo v roce 2018, k stému výročí založení Československa, vyrobeno sto kusů pistolí v luxusním uměleckém provedení, s ručně rytým zdobením, uložených ve zdobeném boxu. Každá zbraň má své vlastní číslo počínající 1918, připomínající jednotlivé roky republiky. Kazeta, v níž je pistole uložena, je vyrobená ze tří druhů dřeva, na jejím víku jsou vyřezané lipové ratolesti a uvnitř víka se nachází Masarykova podobizna a prvorepublikový československý znak.
Jednu z těchto zbraní také předal premiér České republiky Andrej Babiš americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi při oficiální návštěvě českého premiéra v USA v březnu 2019. Prezident Trump obdržel pistoli s číslem 1946, což je rok jeho narození.
 

Prílohy

  • CZ75-1.jpeg
    CZ75-1.jpeg
    145.6 KB · Zobrazenia: 7
  • CZ75-2.jpeg
    CZ75-2.jpeg
    216.4 KB · Zobrazenia: 5
  • CZ75-3.jpeg
    CZ75-3.jpeg
    195.6 KB · Zobrazenia: 7
  • CZ75-4.jpeg
    CZ75-4.jpeg
    92.2 KB · Zobrazenia: 7
Naposledy upravené:
Politolog a ekonom Alexandr Dudčak komentoval zprávu, že český prezident Petr Pavel daroval svému ukrajinskému protějšku Volodymyru Zelenskému zbraň.
"Spolu s pistolí by se Zelenskému mělo říct, že v jeho případě sebevražda není hřích," řekl expert v rozhovoru pro OSN.

Podle něj to bude pro ukrajinského vůdce příjemnější vyznamenání zbraní, které věnoval český prezident.
Znalec našel využití pro pistoli, kterou Petro Pavel předložil Zelenskému
Jak odborník zdůraznil, Češi vždy vyráběli dobré zbraně, které nacističtí důstojníci velmi rádi používali.
 

Pavlovi budou radit i Pithart, Schwarzenberg a Žantovský. Zapojí se i Kolář​

Zahraniční i vnitřní politiku bude prezident Petr Pavel pravidelně konzultovat s týmem externích poradců, budou mezi nimi například Petr Pithart, Karel Schwarzenberg nebo Michael Žantovský. Koordinovat je bude bývalý diplomat Petr Kolář. Pavel to ve středu řekl v rozhovoru pro Radiožurnál.
Bývalý velvyslanec v USA Kolář má podle Pavla zkušenosti, jež se mohou při výkonu funkce prezidenta hodit. Označil ho za koordinátora svých zahraničněpolitických i vnitropolitických poradců, kteří budou působit převážně externě....
V oblasti ekonomiky Pavlovi radí například ekonom David Marek, bývalý šéf důchodové komise Vladimír Bezděk či podnikatel Tomáš Richter.
S právními otázkami pak ústavní právník Jan Kysela. Pavel spolupracuje i s architektem Josefem Pleskotem.
 

Pavlovi budou radit i Pithart, Schwarzenberg a Žantovský. Zapojí se i Kolář​

Zahraniční i vnitřní politiku bude prezident Petr Pavel pravidelně konzultovat s týmem externích poradců, budou mezi nimi například Petr Pithart, Karel Schwarzenberg nebo Michael Žantovský. Koordinovat je bude bývalý diplomat Petr Kolář. Pavel to ve středu řekl v rozhovoru pro Radiožurnál.
Bývalý velvyslanec v USA Kolář má podle Pavla zkušenosti, jež se mohou při výkonu funkce prezidenta hodit. Označil ho za koordinátora svých zahraničněpolitických i vnitropolitických poradců, kteří budou působit převážně externě....
V oblasti ekonomiky Pavlovi radí například ekonom David Marek, bývalý šéf důchodové komise Vladimír Bezděk či podnikatel Tomáš Richter.
S právními otázkami pak ústavní právník Jan Kysela. Pavel spolupracuje i s architektem Josefem Pleskotem.
Smečka hyen je pohromadě . Jako kdyby je krysař svedl dohromady , pro snadnější odchyt .
 

Reykjavík: Český prezident podpořil zřízení Registru škod, které vznikly v důsledku válečného konfliktu na Ukrajině​

"Prezident republiky Petr Pavel vystoupil ve středu 17. května 2023 na summitu Rady Evropy v Reykjavíku, kde podpořil zřízení Registru škod, které vznikly v důsledku ruské agrese. Jeho zřízení se stalo i hlavním výstupem summitu. Registr bude sídlit v Haagu a bude sbírat žádosti o náhradu škody jak ukrajinských občanů, tak i právnických osob, jako jsou stát, obce, nemocnice nebo školy. Registr by měl začít fungovat během podzimu. Do tří let by měla Rada Evropy vytvořit také kompenzační mechanismus náhrad škod,“ uvedl hradní web.
 
Naspäť
Top Bottom