leboFICO (leboSMER)

Pamätám si veľmi presne , pred rokmi , keď ešte len druhý pilier zakladali , ako sa Róbert Fico raz priamo na obrazovke vyjadríl , aby ľudia radšej nevstupovali do druhého piliera.
Aj tak si myslím, že mnohí zaplačú, keď prídu do dôchodkového veku, keď zistia, že sociálna poisťovňa im vyplatí len polovicu dôchodku, a z druhého pilieru dostanú nejaké drobáky. Druhý pilier reálne nie je nič iné, než biznis príležitosť pre finančné inštitúcie, ktoré sú do toho zapojené. Dôchodca na tom veľa nezíska. Veď v konzervatívnom fonde získa zhruba iba to, čo tam vložil - inflácia. V investičnom fonde je to hazardovanie s dôchodkom, kde riskuje, že môže o svoj dôchodok prísť, a potom čo? Pritom do sociálnej dáva iba polovicu a tak bude mať nárok len na polovičný dôchodok.
Pritom základom pre dobrý dôchodok v sociálnej poisťovni je dobre fungujúce hospodárstvo štátu, z ktorého štát čerpá peniaze. Preto aj predstavitelia štátu sú povinní starať sa zodpovedne o hospodárstvo, aby bolo udržateľné. Žiadne sankcie, kovid nezmysly, green dealy a iné nezmysly. A podporiť pôrodnosť vlastných občanov. Dobre zaplatiť aj málo atraktívnu prácu a nie dovážať cudzincov na tieto pozície. Veď ak dovezú cudzincov a nechajú ich robiť za pár halierov, tak z takýchto výplat nezíska štát veľké odvody. Ako to pomôže rozpočtu, soc. poisťovni? Mal by robiť takú politiku, aby každý mal dôstojnú výplatu, z ktorej sa dá vyžiť tu na Slovensku. A to už nehovorím, že vo firmách, ktoré šetria na zamestnancoch, to často dopadne tak, že zamestnanec súhlasí s tým, aby robil za minimálnu mzdu, z ktorej sa platia minimálne dane a rozdiel mu zamestnávateľ vyplatí na ruku. Z takéhoto prístupu zaplače aj zamestnanec, keď príde do dôchodku (minimálne odvody = minimálny dôchodok) aj štát, ktorý prichádza o dane.
 
Naposledy upravené:
V šetreni firiem na vlastných zamestnancov ,(myslím hlavne Slovenských )je krátkozraké . Rozumiem ,že , tomu podnikaniu , s názvom do špiku kosti , zahraničných firiem , ktoré tu plánujú byť iba na výhodné - prechodné obdobie , pokiaľ sa necháme akože jestvovať a zotrvávať v postavení byť výhodnou kolóniou v Európskom priestore , že pre tie slávne zahraničné firmy , je to určite výhodné a tiež pozvanie cudzincov na prácu , si myslím je tlakom zo zákulisia na súčasnú vládu. Dlho budeme môcť iba manévrovať . Domnievam sa ,že za stabilizáciu Slovenska, môžeme -či budeme , ešte dlhú dobu strádať - platiť. Vlastne teraz začína - nastáva naša , Slovenska žatva , to , čo frankeštejn DzurindoMiklós spolu s ďalšími v rade , česť výnimkám , ako MateloHeger s patričným odorom , remišo-nad-ejne a čaptavo sulikovali a odmazakovali okoliu - len tak zadarmo. Sme proste vedierko bez dna , z ktorého ešte stále tečie.
 
Fico zdôraznil, že Šefčovičove súčasné postavenie v eurokomisii je taká silné, že pokiaľ by pokračoval ďalej, tak dostane pozíciu, ktorú by nezískal nikto iný zo Slovenska.


Okrem iného, túto správu uverejnila aj "pravda":
... a SITA:
... a ešte tu je toto:

A prečo to pridávam? Pretože "karta Šefčovič" je vďačným patriastným tromfom, skrze ktorý roky búšia do Fica.
Ak má niekto hlbšie dôvody, postrehy či súvislosti faktologického charakteru, nech ich tu uvedie. Pretože toto (hore), "sa neuverejnilo" len tak. Sú to ďalšie vidly hnoja na pomaly rastúcu kôpku.
 
Ševčovič je biorobot.
Môže byť, ale toto vysvetlenie je nedostačujúce, je to málo. A v tom prípade je na stole otázka: "Prečo ho Fico znova podporuje?"
Pretože toto sa pýtajú a budú pýtať patriasti - bioroboti "proti"strany. Rozumieš ...
Preto som tu túto podtému vytvoril, aby sme dali všetci hlavy dokopy a okrem toho, že máme vysvetlenie: "Šefčovič je nástroj vždy práve tej koncepcie, ktorá na Slovensku drží moc.", ktoréje inak dosť ťažko vysvetliť takým biorobotom ako on, pasených alternatívou, .... skrátka aby sme preskúmali detailnejšie to, čo Šefčovič robí, a dopady jeho činnosti na Slovákov. Vo vzťahu k tomu, prečo ho Fico podporuje. V princípe sú 2 možnosti:
1. nemá na výber = manévruje (Šefčovič má dobré krytie, niekto ho tam tlačí, alebo je to kandidát GP),
2. Šefčovičove prešľapy sú "postranné efekty" jeho činnosti v prospech SR (ako sa dostať "do jadra" a stamaď brzdiť politiku západu a presadzovať rast záujmov SR).

Upozornenie:
V žiadnom prípade sa nechystám Šefčoviča ospravedlňovať. Ide mi o pravdivé vyhodnotenie toho, čo robí, pretože sa to ťahá s nami dlhodobo, a vo vzťahu k Ficovi je toto karta, ktorá je stále používaná proti nám.
 
Naposledy upravené:
Skúste sa na to pozrieť z iného uhla. Byť eurokomisárom je dosť vysoká funkcia v rámci EU. Poznáte aspoň jedného eurokomisára v tejto inštitúcií, ktorí by išiel proti prúdu? Ja nie. A bolo by to vôbec možné? Veď už v európskej rade je to dosť veľký boj, kde premiéri sa "pretláčajú" s vedením EU. Oni tam v EU majú svoju globalistickú agendu a k štátom sa chovajú ako k podriadeným zamestnancom. Orbán a Fico strečkujú, ale je to skôr také kupčenie (niečo, ako robil Borisko Kolár v minulej vláde, lenže on to robil pre svoj biznis, a Orbán s Ficom sa snažia predať svoj hlas v rade (keď zahlasujú za niečo, čo Laynová chce) za výhody pre vlastnú krajinu).
Neviem si veľmi predstaviť, ako by tam fungoval kariérny diplomat na pozícií eurokomisára, keby sa snažil ísť proti globalistickej agende. Jednak by tým pochoval svoju kariéru diplomata, ale to je vedľajšie, ide o to, že EU by pravdepodobne začala vydierať vládu krajiny, aby svojho nominanta na komisára odvolala, a nominovala niekoho iného.

Skrátka, hovorím to preto, že na pozícii eurokomisára nevidím šancu uvidieť tam niekoho s patriotickým jednaním. Ten boj prebieha inde. Eurokomisár môže akurát tak jemne spomaľovať agendu, ale naozaj jemne, aby nevyzeral ako záškodník a bol odtiaľ vytlačený.
 
Biorobot Ševčovič:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=rcT5azSOI2M

Prečo Fico potreboval Ševčoviča tak verejne podporiť? V čom mu to má pomôcť?

Vďaka. Ale venuješ pozornosť Ficovi? Alebo Šefčovičovi? Uhrík má svoju vlastnú patriastnú "logiku". Nerobí nič iba si na základe "anismeru" = "leboFico" robí kampaň = cielene podkopáva stabilitu vlády. Pričom to bol pár rokov dozadu on, ktorý chcel z EÚ vystupovať. Ale znova k veci. Hlavnou témou nie je ani Uhrík, ani Fico. Témou je samotný Šefčovič. Otázka bola mierená k rozboru jeho práce. Nie k ospravedlňovaniu, nie ku kopaniu do nej, ale k nejakému objektívnemu rozboru/záveru.
 
Biorobot Ševčovič:
Vysvětlím proč jsem dal dříve palec nahoru k této zprávě. To, protože biorobot je mnohem lépe řiditelný (nadřízeným lidským typem) než typ psychiky démon nebo zvrácený (což je většina liberálů). Bioroboti většinou dostávají programy, které alespoň nějak fungují a navenek se programy tváří lidsky, tyto typy se nedostávají do vyšších pater řízení ve větším množství, protože jsou pro potřeby Satana (GP) příliš lidští (zvěrstva se biorobotům protiví ((a tak bioroboti se uvádějí do pohybu tím, že se ukazují falešná zvěrstva nepřítele zinscenované ve vyšších patrech řízení)) a nahoře se musí provádět vědomě genocidy, aby se zachoval princip rozděluj a panuj). A Ševčovič, alespoň nějaké profesní kvality má (srovnejte třeba s Matovičem, což byl pouze "prudič"). Pracovat se musí s tím co je.
 
Naposledy upravené:
Skúste sa na to pozrieť z iného uhla. Byť eurokomisárom je dosť vysoká funkcia v rámci EU. Poznáte aspoň jedného eurokomisára v tejto inštitúcií, ktorí by išiel proti prúdu? Ja nie. A bolo by to vôbec možné? Veď už v európskej rade je to dosť veľký boj, kde premiéri sa "pretláčajú" s vedením EU.
To ma práve vedie k tejto téze:
2. Šefčovičove prešľapy sú "postranné efekty" jeho činnosti v prospech SR (ako sa dostať "do jadra" a stamaď brzdiť politiku západu a presadzovať rast záujmov SR).
No to sú zatiaľ iba moje dohady, nepodporené žiadnymi priamymi dôkazmi. A práve o tieto mám najväčší záujem. Pretože tým, že ho podporil Fico (nie prvýkrát, naposledy v prezidentských voľbách 2019 tuším), to podľa mňa berie iný SMER než by to bralo v prípade, že by sa k jeho kandidatúre vôbec nevyjadril.
Eurokomisár môže akurát tak jemne spomaľovať agendu, ale naozaj jemne, aby nevyzeral ako záškodník a bol odtiaľ vytlačený.
Presne tak. Len teraz je otázka, či je Šefčovič tichý záškodník, alebo kariérny oportunista. Toto je práve najväčšia logická trhlina, ktorú to celé má. Teraz idú eurovoľby. Burcuje sa Slovač, že treba voliť pro-národných politikov. V prípade, že títo by v celej EÚ nieže "dominovali" vo voľbách, ale dajme tomu by aj len tesne vyhrali (neviem, či je toto reálne, ale beriem to ako hypotetickú možnosť), otvorila by sa cesta k preformátovaniu EÚ.
 
Vysvětlím proč jsem dal dříve palec nahoru k této zprávě. To, protože biorobot je mnohem lépe řiditelný než typ psychiky démon nebo zvrácený (což je většina liberálů). Bioroboti většinou dostávají programy, které alespoň nějak fungují a navenek se programy tváří lidsky, tyto typy se nedostávají do vyšších pater řízení ve větším množství, protože jsou pro potřeby Satana (GP) příliš lidští (zvěrstva se biorobotům protiví a nahoře se musí provádět vědomě genocidy, aby se zachoval princip rozděluj a panuj). A Ševčovič, alespoň nějaké profesní kvality má (srovnejte třeba s Matovičem, což byl pouze "prudič"). Pracovat se musí s tím co je.
Ano, v tom určite súhlasím, vyložil si to presne. To ale viac-menej zodpovedá tomuto:
"Šefčovič je nástroj vždy práve tej koncepcie, ktorá na Slovensku drží moc.",
A nechcem sa hrať na "moderátora", ale pretože:
vysvetlenie: "Šefčovič je nástroj vždy práve tej koncepcie, ktorá na Slovensku drží moc.", ktoréje inak dosť ťažko vysvetliť takým biorobotom ako on, pasených alternatívou,
Potrebujeme:
pravdivé vyhodnotenie toho, čo robí, pretože sa to ťahá s nami dlhodobo, a vo vzťahu k Ficovi je toto karta, ktorá je stále používaná proti nám.
... aj reálne dokázať konkrétnymi prípadmi.
Preto mi prišla do hlavy téza, ktorú Fico propaguje už dávno, a teda "do jadra". Nemusí tam byť "náš človek", stačí, keď tam bude aj len "nástroj" = biorobot. No zas sme len pri tom, čo vieme tí, čo sa zaoberáme KSB a DVTR. Pričom vo videu hore, ktoré tu dal @tibku
Biorobot Ševčovič:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=rcT5azSOI2M

Prečo Fico potreboval Ševčoviča tak verejne podporiť? V čom mu to má pomôcť?
Je úplne detailne vidno, akým spôsobom pracuje mozog patriasta (v danom prípade Uhríka), a síce:
Nerobí nič iba si na základe "anismeru" = "leboFico" robí kampaň = cielene podkopáva stabilitu vlády. Pričom to bol pár rokov dozadu on, ktorý chcel z EÚ vystupovať.
A to je práve obrovský problém. Aj do budúcnosti. Pretože COVID je za nami zhruba 2 roky. Ukrajina ešte chvíľu bude trvať, no i v tom pokračovaní sa bude lámať chlieb čo sa týka celkového usporiadania politickej mapy Európy a sveta. A čím viac patriasti budú kopiť kôpku "leboFico", tým do väčšej ... nás budú tlačiť.
 
"Šefčovič je nástroj vždy práve tej koncepcie, ktorá na Slovensku drží moc.",
Šefčovič ako eurokomisár si na Slovensko z Bruselu na prezidentské voľby v 2019 ”len odskočil”, aby potom, čo Harabín voľby už pre prvým kolom prehral, voľby nevyhral, ale aby ani Čaputová príliš veľký mandát nemala. Podarilo sa a Šefčovič si v priamom prenose po oznámení výsledkov vydýchol…
R.Fico (voľná citácia): “Pani redaktorka, keby ste vedeli, čo sa chystá, ani vy by ste nechceli byť premiérom…”
A počas celej pandémie sme tvrdili, že Slovensko má šťastie v tom, že covidovými špinavosťami počas pandémie sa pošpinili najhoršie vlády a najhoršia prezidentka…
Myslím si, že nominácia SMERu do eurovolieb je analógiou nominácie SMERu do prezidentských volieb - žiadna: buď v očiach verejnosti sprofanované kádre (doterajší poslanci SMERu v europarlamente), alebo “marxistická pästička” minulosti…
Ruku na srdce: nie je tá kandidátka Republiky predsa len patriotickejšia? Hoc len navonok?
…a Fico nie je hlupák…
 
R.Fico (voľná citácia): “Pani redaktorka, keby ste vedeli, čo sa chystá, ani vy by ste nechceli byť premiérom…”
Presne túto citáciu si pamätám a celý ten čas, odkedy to vyriekol, mi vŕtalo v hlave, čo tým vlastne myslel. To sa časom "samodoplnilo, keď nastali udalosti, ktoré nastať mali.
Ruku na srdce: nie je tá kandidátka Republiky predsa len patriotickejšia? Hoc len navonok?
…a Fico nie je hlupák…
Vidíš? A toto mi nenapadlo. Myslíš, že Ficovi ide o odpis - vyradenie Šefčoviča z hry?
Nakoniec, možno aj @tibku na to poukazoval tým, čo uviedol k videu?
 
Naposledy upravené:
Myslíš, že Ficovi ide o odpis - vyradenie Šefčoviča z hry
Nie, to nie je hlavným cieľom.
Navyše eurokomisári sú členmi nikým nevolenej ale nominovanej Európskej komisie (https://sk.wikipedia.org/wiki/Európska_komisia, z ktorej citujem “Komisia v praxi funguje ako vládny kabinet s 27 členmi Komisie, neformálne nazývanými "komisári". Každý štát má v EK zastúpeného jedného člena, avšak tí sú prísahou zaviazaní reprezentovať všeobecné záujmy EÚ ako celku, nie vlastného štátu... …Napriek tomu, že členov Komisie nominujú členské štáty, nesmú komisári po svojom schválení požadovať ani prijímať pokyny od žiadnej vlády ani iného orgánu.”
Ja mám na mysli niečo iné. Eurovoľby sú na Slovensku tretie voľby v krátkom čase po sebe.
Parlamentné - stopli rozpad štátnosti a štátu, prezidentské to potvrdili a navyše pripravili politickú pôdu na to, aby sa okresal liberalizmus HLASu. Eurovoľby, ak uspejú správni kandidáti na kandidátke Republiky, dajú tomu podporu zdola a punc zvonka (europarlament) a navyše okrešú zbytky liberalizmu aj v SMERe. A bude tlak jak na klany a oligarchov, ktorí si myslia, že budú tak bašovať za SMERu ako to bolo do volieb v 2020, tak aj na dovyšetrenie pandémie i vraždy Lučanského a ďalších vecí…
Takže verejnou podporou R.Fico (podľa mňa) len nasiera a presmeruváva slovenského voliča…
ako som uviedol vyššie - nie je hlupák.
 
Naposledy upravené:
Takže verejnou podporou R.Fico (podľa mňa) len nasiera a presmeruváva slovenského voliča…
ako som uviedol vyššie - nie je hlupák.
Asi som sa nie úplne dobre opýtal, ale pochopil som podstatu toho, čo si myslel. Práve tým preSMERovaním sa dosiahne toho, že na báze Šefčoviča sa EUparlament naplní patriotmi/patriastmi, takže v dôsledku toho sa i "komísárom" skrátia paznechty.
Ale v tom prípade je tu ďalšia otázka:
Totiž to nasieranie, ktoré si spomenul, vlastne oživuje "leboFico" tému z čias pred 2020, a to zas otvára patriastom dvierka k tomu, aby získali ešte viac vetra do plachiet na úkor Fica. Nie som si teda úplne istý, či toto je práve to, čo Fico robí.
 
Naposledy upravené:
Totiž to nasieranie, ktoré si spomenul, vlastne oživuje "leboFico" tému z čias pred 2020,
Reči sa hovoria a chlieb sa je… Reálne výsledky rozhodnú a informovanosť voliča o skutočnej práci vlády.
Patriasti získajú vietor do plachiet len vtedy, ak vládna koalícia bude prácu pre Slovensko (predvolebné sľuby a Programové vyhlásenie vlády) len imitovať, a nie napĺňať.
Tlak patriastov ich bude takto nútiť pracovať naplno.
(môj názor…)
 
Naposledy upravené:
téma digitálneho € je tiež jednou z tém, ktorá zoberie SMERu voličov vo voľbách do Europarlamentu, viď. tento príspevok.
Sledujme pozorne predvolebnú mobilizáciu jednotlivých strán, ich agendu - mnohé to napovie…
Na kandidátke Smeru sú zaujímaví len Blaha, Erik Kaliňák a Judita Lašáková. Ale Judita momentálne prudí ľudí s propagáciou digitálneho eura, vraj je to nástroj na boj proti FEDu. Týmto sama seba diskvalifikuje.
 
Patriasti získajú vietor do plachiet len vtedy, ak vládna koalícia bude prácu pre Slovensko (predvolebné sľuby a Programové vyhlásenie vlády) len imitovať, a nie napĺňať.
Takto to je len sčasti. Sčasti získavajú vietor do plachiet na témach ako je Ukrajina, EÚ bordel, digitalizácia a podobne.
Pričom všetky tieto a z nich plynúce témy sú, čo sa týka radikálnych krokov vo vzťahu k suverenizácii, plné rôznych manévrov, uhýbania a krokov, ktoré sa nemôžu rovnať rétorike patriastov. Upozorňujem na svoju chybu. Volil som do EUparlamentu Uhríka. Môj cieľ bol, aby sa chlapec oťukal. Videl som v ňom potenciál. Sčasti sa to podarilo. No keď vidím, ako kope do toho, na čom aktuálne stojíme, ide ma rozhodiť ... A tento priestor dostanú patriasti oveľa väčší, ak ich tam navolíme. Pričom s Republikou sa ich tam vezie veľa. Tam budú prenášať silné slová, a na videách kopať do tunajších, ktorí majú obmedzený manévrovací priestor. Treba vyberať. Za mňa ľudia ako mladý Kaliňák či Blaha majú ďaleko väčší potenciál, ako kandidáti Republiky. Jediná výnimka tam je nezávislá kandidátka Belousovová. Ona chápe, čo sa deje vo vnútornej politike, nemá agresívnu populistickú rétoriku. A ešte možno Suja. Od toho som nikdy nevidel kopance na adresu SMERu. Považujem týchto ľudí za schopných konštruktívnej spolupráce. Ostatní, ako napríklad Uhrík, Pavlíková, Mazurek, Heredoš, Rostas sú v podstate niektorí viac, niektorí menej, na špagáte liberastov, čo sa týka momentov, kedy potrebujeme konštruktívnu spoluprácu.
 
Naspäť
Top Bottom