Správy zo Slovenska 2024

Tlačová konferencia predsedu vlády SR Roberta Fica po skončení summitu EU v Bruseli.​


Zdroj: https://m.youtube.com/watch?v=nG9ALomo2RA

- Mier medzi Židmi a Arabmi je nemožný.
Niekto postrehol, že Fico vracia aj v názvoch latku na správnu mieru? Už som to postrehol viackrát. Slovo "Žid" je tabu. Rovnako ako Cigán. Roky nám podsúvajú jeho pejoratívnu konotáciu. Naschvál. Miesto Žida tu máme "Izraelca" a miesto Cigána "Róma".
 

Splnomocnenec vlády si posvietil na odberové miesta. Finančná správa preverí ako zárabali počas pandémie


Splnomocnenec vlády pre preverenie procesu riadenia a manažovania zdrojov počas pandémie COVID-19 a poslanec Národnej rady Peter Kotlár požiadal Finančnú správu o finančnú analýzu niektorých subjektov, ktoré prevádzkovali mobilné odberové miesta. Ak by výsledky ukázali "katastrofálne straty" zo štátnej pokladnice, dá preveriť všetky subjekty prevádzkujúce mobilné odberové miesta. Po vyhodnotení dát nevylúčil prípadné trestné oznámenie.

"Vybral som zhruba 80, myslím, že okolo 86 subjektov, u ktorých sa tržby pohybovali v neúmerne vysokých číslach v rokoch fungovania mobilných odberových miest. Predložil som aj úvahu, z ktorej budú zrejmé dôvody žiadosti," povedal Kotlár.

Z dostupných informácií podľa vlastných slov analyzoval zisky firiem, aby preskúmal vývoj ich tržieb. Pozrieť sa chce na porovnanie finančných tokov s vyťaženosťou jednotlivých pracovísk vzhľadom na príspevky od štátu, najmä v závere pandémie. V niektorých prípadoch sa obáva účelového spájania, zriadenia alebo zániku subjektov. Dodal, že všetko má byť predmetom vyšetrovania.

Finančná správa zároveň žiada o ďalšie informácie a dáta. Porovnať chce množstvo registrovaných mobilných odberových miest miesta a zmlúv v centrálnom registri zmlúv. U vybraných subjektov žiada vyšpecifikovať mesačné dotácie a príplatky.
 
A dnes k rokovaniu výboru a celkovo k dig.€ debata s J. Laššákovou a T. Laššákom v infovojne
Od 1:14:30


Ešte video po rokovani výboru,..Poslanec Lupták "vysvetľuje" občanom😯


Zdroj: https://t.me/SMERSD/1494?comment=102270


Klik na červený odkaz 🔺⬆️

Už druhá relácia s Laššákovcami k digitálnemu €,tentokrát na Casus Belli i s poslancom P.Luptákom...V relácii na infovojne Laššák označil Luptáka za nevedomého, keďže na výbore hlasoval proti uzneseniu č.9....č.10 podporil

Laššáková k tomu na tg:

Dnes, teda v sobotu radostného to 13. 😀 apríla o 20:00 hod sa porozprávame u Pepeho s pánom Luptákom, ktorého si vážim (samozrejme aj Pepeho😉 nieže nie😁) a možno mu dlžím ospravedlnenie.

Ale určite nech nikto nečaká, že sa budem ospravedlňovať niekomu, kto tu háji záujmy amerického FEDu🤦‍♀

Mmch, som zvedavá, či sa vôbec dostanem pri tejto partičke k slovu😂😂😂

Laššákovci digitálne € prezentujú ako nástroj voči FEDu

I na Casus Belli s Luptákom prišli do konfliktu v 1:50:00 a ten reláciu opustil.

Od ľudí jak na jutubku i tg dostávajú nakladačku .

Laššáková kandiduje za SMER do EU parlamentu


Zdroj: https://www.youtube.com/live/mn6bcRk7_NI?si=kixzvuyZokQRUhsn
 
Naposledy upravené:

Takze Zilinka sudruhom zatrhol skolenie v juesej a ti su teraz zufali ze sa nemohli ist osobne poklonit paneskovi.

Možno len stručne vybrať pár príkladov zo série krokov, ktoré nemožno vnímať inak ako rýdzo negatívny vzťah k ÚŠP. Príkladom uvádzame: zrušenie operatívnych porád vedenia GP SR, ktoré sa po zrušení ÚŠP obnovili, zrušenie zahraničnej pracovnej cesty prokurátorov do USA, neumožnenie výroby darčekových predmetov s označením ÚŠP pre zahraničné delegácie, neumožnenie bývalému špeciálnemu prokurátorovi zúčastniť sa zahraničných stretnutí, usmerňovanie zahraničných zastupiteľstiev, aby nekontaktovali priamo ÚŠP, očierňovanie bývalých prokurátorov ÚŠP a ich práce pred inými prokurátormi, najmä na krajskej úrovni, apel z roku 2021, aby sme nekomunikovali o našej práci s médiami.

Prokuratori sa potrebuju kontaktovat so zahranicnymi zastupitelstvami... uz otvorenejsie sa priznat nemohli ze su zahranicni agenti.
 
Zomrel Fedor Flašík
na ich portale som aj davno pred touto smutnou udalostou uvadzal vela info k tejto oblasti, aj uviedol, ze kombinacia tzv onko+alopatia=konecna.
lib-ta-rd admin to tam v komentaroch vzrusene mazal, namiesto studia a dalsej osvety ci pytania sa. komu nieto rady, tomu nie je pomoci ...:-(
 
Naposledy upravené:
Prijmú ho na najvyššej úrovni. Čína týmto krokom uvedie R.Fica ako vrcholového politika a otvorí mu dvere do východného sveta.
Keď sa to udeje, tak progresívny liberál-fašisti puknú od závisti.
Niečo také som mal na mysli, ale kým to nie je na tanieri, som opatrný v predikciách. Každopádne, tak dlho vopred by túto návštevu neoznamovali, keby nemala mať adekvátny status a odozvu. Už to, že Xi zablahoželal Pellegrinimu je dosť očividná známka dôležitosti SR. Okrem iného samozrejme.
Súhlasím, ale to oficiálne blahoželanie pre budúceho prezidenta má väčšiu výpovednú hodnotu, než všetky tie táraniny z korporátnych médií. Mimochodom toto je čerstvá správa:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=ou6BL0fDCNI
 

z odposluchu
...dúfam, že to nikto nepočúva, zabezpečil som na tento rok 35, na budúci rok asi 40, plus teda ďalšie veci. Zabezpečil som ich, ako tie peniaze, vlastnou hlavou. Oficiálne prídu a budú normálne vykryté v strane. To, že sa pri tom motal Fedor, nemôže znamenať, že ma niekto bude držať za gule, to sa nesmie stať. Aj preto som urobil niektoré rozhodnutia vo vzťahu k týmto financiám. Som sa vymanil od Fedora a povedal som: Fedor, ja som dal do toho hlavu a nie ty si dal do toho hlavu, takže ja budem teraz o niektorých veciach rozhodovať.
aj taketo veci sa diali, nasledne Fico odkopol smerom hore Benovu Flasikovu do Bruselu nasleduje za nou Če Blaha tiez dobre
 
Soľ mu nasypali do očí !!!!
Neviditeľné zločiny

Až bude pani prezidentka uvažovať koho vyznamenať, navrhujem nezabudnúť na pána Primoraca.

Pán Primorac je hrdina, o ktorom médiá zabúdajú informovať.

Pán Primorac bol predvolaný ako svedok na výsluch.

Moc nechápal, prečo práve on a keď na výsluchu počul, o čom má vypovedať, nechápal ešte viac. Nikoho z ľudí, o ktorých mal na NAKA vypovedať, totiž nepoznal.

Vypovedať o nich teda odmietol.

Keď stál vonku so svojim advokátom, došiel za nimi jeden z čurillovcov, či teda výpoveď nezmení.

Že nech nie je k.k.t, nech to potvrdí a večer môže byť doma so svojou manželkou a dcérou.

Pán Primorac výpoveď nezmenil.

Čurillovec priamo pred ním, pred Káľavským a pred Primoracovým právnikom roztrhal jeho výpoveď svedka a zo svedka sa stal obvinený, ktorý skončil na 14 mesiacov v cele, aj keď o tomto všetkom vypovedal pán Káľavský.

Prečo?

Lebo mohli.

Svoje tvrdenie, že nevie nič o trestnej činnosti ľudí, ktorých ani nepozná, nikdy nezmenil, pri tom jeden podpis pod výpoveď by mu priniesol slobodu.

Krivo svedčiť proti neznámym ľuďom ale bolo v rozpore s jeho svedomím.

Na pojednávaní sa ho sudkyňa Pamela Záleská spýtala, prečo tak stále žmurká. Povedal jej, že to má z väzby.

Z väzby pán Primorac odišiel s vážne poškodeným zrakom.

obrázok_2024-04-23_214901988.png
 
Naposledy upravené moderátorom:
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SSD) na tlačovej konferencii dňa 24. apríla 2024 informoval za účasti ministra spravodlivosti SR Borisa Suska a svojich poradcov - advokátov Mareka Paru a Davidom Lindtnera o neuveriteľnom príbehu, ktorý sa odohral predchádzajúci deň. Išlo o šokujúce správanie sa Najvyššieho súdu SR, ktoré spochybňuje nielen jeho nezávislosť, ale aj právo na spravodlivý súdny proces. Toto nevídané konanie šéfa NS SR Jána Šikutu a jeho podriadených vyvoláva taktiež podozrenie, že sudcovia na NS SR sa spoločne s partičkou v NAKA, so skupinou prokurátorov na dnes už zrušenom Lipšicovom ÚŠP a so zoskupením ľudí pôsobiacich na špeciálnom súde aktívne podieľali na prenasledovaní vtedajšej opozície, na manipuláciách trestných konaní a taktiež na hrubom zneužívaní trestného práva v politickom boji. Pracovníci Najvyššieho súdu SR odmietli kontrole z ministerstva spravodlivosti sprístupniť informácie z informačného systému, ktorý prideľuje prípady sudcom. Oznámil to premiér Robert Fico spolu s ministrom spravodlivosti Borisom Suskom. Kontrola chcela podľa Fica prísť na to, prečo mnohé citlivé kauzy, ktoré sa týkali vtedajšej opozície, pripadli v rokoch 2020 až 2023 trestnému senátu 5T sudcu Juraja Klimenta, ktorý rozhodoval o väzbe vo viacerých spolitizovaných trestných kauzách. Upozornil, že nie je možné, aby všetko pripadalo Klimentovi, keďže informačný systém má spisy rozdeľovať náhodne



Zdroj: https://m.youtube.com/watch?v=6LzRrtiNseg


vyjadrenie predsedu najvyššieho súdu


Zdroj: https://m.youtube.com/watch?v=X1e0ItCPYZo
 
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SSD) na tlačovej konferencii dňa 24. apríla 2024 informoval za účasti ministra spravodlivosti SR Borisa Suska a svojich poradcov - advokátov Mareka Paru a Davidom Lindtnera o neuveriteľnom príbehu, ktorý sa odohral predchádzajúci deň. Išlo o šokujúce správanie sa Najvyššieho súdu SR, ktoré spochybňuje nielen jeho nezávislosť, ale aj právo na spravodlivý súdny proces. Toto nevídané konanie šéfa NS SR Jána Šikutu a jeho podriadených vyvoláva taktiež podozrenie, že sudcovia na NS SR sa spoločne s partičkou v NAKA, so skupinou prokurátorov na dnes už zrušenom Lipšicovom ÚŠP a so zoskupením ľudí pôsobiacich na špeciálnom súde aktívne podieľali na prenasledovaní vtedajšej opozície, na manipuláciách trestných konaní a taktiež na hrubom zneužívaní trestného práva v politickom boji. Pracovníci Najvyššieho súdu SR odmietli kontrole z ministerstva spravodlivosti sprístupniť informácie z informačného systému, ktorý prideľuje prípady sudcom. Oznámil to premiér Robert Fico spolu s ministrom spravodlivosti Borisom Suskom. Kontrola chcela podľa Fica prísť na to, prečo mnohé citlivé kauzy, ktoré sa týkali vtedajšej opozície, pripadli v rokoch 2020 až 2023 trestnému senátu 5T sudcu Juraja Klimenta, ktorý rozhodoval o väzbe vo viacerých spolitizovaných trestných kauzách. Upozornil, že nie je možné, aby všetko pripadalo Klimentovi, keďže informačný systém má spisy rozdeľovať náhodne



Zdroj: https://m.youtube.com/watch?v=6LzRrtiNseg


vyjadrenie predsedu najvyššieho súdu


Zdroj: https://m.youtube.com/watch?v=X1e0ItCPYZo


rovnaká kontrola prebehla na špecializovanom trestnom súde, kde predseda Hrubala pristup do informačného systému povolil.
 
Fico: Kdo nepochopí ruskú dušu,nepochopí nič, ak niekto chce byť v tejto vojne víťazom , musí pochopiť ruskú dušu.


Zdroj: https://m.youtube.com/watch?v=0Nl8-vvIPkE


Celý rozhovor tu

Podľa mundánnej astrológie Rusku prináleží znamenie Vodnára, ktorému vládne planéta Urán. Najznámejším synonymom znamenia Vodnár je SLOBODA. Ale taká ozajstná. A kľúčovým pojmom na pochopenie pôsobenia planéty Urán je "vyššie Ja". Prečo to spomínam? Pretože kto chce porozumieť ruskej duši, musí vlastne uvážiť, že Rusi ako národ obývajú nesmierne, obrovské VOĽNÉ priestory. To sa do tejto duše podpisuje už od narodenia. Okrem toho, otroctvo/rabstvo je v Rusku najviac nenávidený program. V dejinách Ruska ľud XYZ-krát potvrdil, že ich nikto nepokorí (vojnou). Preto to skúšajú liberálnym spôsobom života. Kamarát mi X-krát hovoril, že Rusi majú obrovský potenciál prírodných zdrojov, ktoré však nevedia využiť, podobne ako ich využili Nemci, Angláni, Francúzi a spol., aby sa dostali na ich úroveň (priemyselnú, hospodársku). A ja sa ho vždy opýtam: "A si si vedomý, že úlohou Ruska je pripomínať ľudstvu, že táto cesta vedie k sebazničeniu? Že Rusi by mohli byť v technokratickej ceste rozvoja na špici, dávno pred všetkými, ale existuje niečo, čo tomu bráni, a to je tá ruská duša?" ... preto používali v Rusku svoj priemyselný/technokratický potenciál vždy len na "dobehnutie západu"/záchranu seba samých a planéty dorovnaním západného potenciálu. Nikdy sa nepredháňali v tom, aby viedli svet po tejto ceste do úpadku. Mnohí ukazujú na ruskú "zaostalosť". Ale Rus nepotrebuje západný životný štýl, v ktorom človek stratí/upíše dušu diablovi za pár strieborných, ktoré sa aj tak rozkotúľajú. Rusa ruská duša vedie do hĺbok a do výšin. Za harmóniou. A keď má v nej zmätok = stratí smer, vtedy konceptuálne smeruje do nešťastí ... pretože v národe vtedy preberajú kontrolu práve tí, ktorí ho tam vedú. Túto dušu máme hlavne Slovania, ale z nich ešte viac Slováci, s Rusmi spoločnú. Preto sa dokážeme ľahko naladiť na spoločné vlny. I tam i u nás je slavjanská duša dupaná. V súčanosti liberlizmom/materializmom.

A dodávam:
... že s týmto druhom duše nie je možné smerovať k zániku. Nie dlhodobo. Každá cesta k zániku bude viesť k prebudeniu/pochopeniu a znovunastúpeniu cesty tvorenia/rozvoja. Iným významom planéty Urán je totiž aj "prebúdzanie skrze ... (niečo)". A tak vždy aj čierne momenty ruskej histórie paradoxne spôsobili, opak toho, čo bolo zamýšľané.
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom