Liečenie tela

Micko

Nový člen
Odporúčam extrakt z huby Čaga sibírska, viac info nižšie:

Odkaz na e-shop, kde sa dá kúpiť tinktúra alebo kapsule.
pri tinktúre stačí na začiatok najmenšia fľaštička - 30ml - stač aj pre dvoch ľudí.
https://www.cagasibirska.sk/obchod/

Tu sú informácie od ľudí, čo to brali, z ten stránky, ktorá to predáva:
https://www.cagasibirska.sk/recenzie/

A tu sú relácie, kde o tom prebehla hlboká reč:
Čaga sibírska - skúsenosti s užívaním (1. časť)
https://hearthis.at/slobodnyvysielac/sam-sebe-lekarom-324-2022-08-07/

Čaga sibírska - skúsenosti s užívaním" (2. časť):
https://hearthis.at/slobodnyvysielac/sam-sebe-lekarom-332-2022-11-27/

Čaga sibírska:
https://hearthis.at/slobodnyvysielac/sam-sebe-lekarom-317-2022-05-29/


A tu zas jedne zaujímavý rozhovor s prof. Karel Erbenom
o liečení nádorových ochorení....


Zdroj: https://youtu.be/MZSbam_z0D0
 
Je mi to ľúto a mám s Vami sucit. No ak chcete nazoaj pomôcť, treba zistiť príčinu rakoviny.
Otázka znie:
- v akom stave má ten človek.mikrobiotu v črevách a čo robite na zlepšenie jej rovnováhy, resp. jej znovazharmonizovania
- antioxidanty. Pomoc imunite. Je ten človek pod lekarskym dohľadom na intravenoznom vitamine C a aj d3ke (a myslim tokotriol nie ferol)
- aké ma zloženie stravy? Má vylúčeny cukor v akejkolvek forme a robí očistu pôstom? (aj prerušovanym pôstom?)
- ako je na tom psychicky. chce sa vyliečiť?

- prečo spadol do rakoviny? Kde prekročil Božie dopustenie?

A to je len pohlad mna, ako laika. Experti su tu: riordanclinic.org , ak je osetrujuci lekar otcoreny, napište mojmu znamemu dr. levymu na televymd@yahoo.com, nech jeho osetrujucemu lekarovi posle protokol na IV vitaminovu terapiu.

Budte zdravý a držte sa
 
v niektorom z posledných videí prof. Staněk spomínal, že pramenitá štrukturovaná voda z veľkých hĺbok (1500m) odbúrava z tela rakovinové bunky, konkrétne tuším spomínal nejakú hamšíkovu vodu, ale že nevie, kde sa dá kúpiť, lebo že jemu ju vozí niekto,
netvrdím, že ozaj pomáha, len posúvam info...
 
V prvom rade sa chcem poďakovať. To čo sa na tejto stránke, v našej komunite robí, má význam a som za Vás vďačný. ĎAKUJEM
Aj touto pomocou príbuzným, sa im otvárajú oči a z 0-vých reakcií na naše "iné" rady, je zrazu zaujímavá vec a nejako nápadne to všetko do seba zapadá. Veď to môže byť aj celkom pravda.... :)
Otec sa rozhodol ísť, ešte pred Vašimi radami, cestou očisty organizmu s prísnou diétou bez cukru. V tom zariadení, čo je spomenuté v prvom príspevku.
Na posilnenie organizmu tam tento konkrétny doktor používa Dračiu krv (tiež huba ako čaga?) a iné vitamíny a minerály.
Nasleduje kontrola o týždeň a určenie ďalšieho postupu.

tarzanislav, po otcovom zistení, že tie huby asi majú niečo do seba, som mu objednal čagu sibírsku a ideme ju doplniť do začatého programu (Ja skúsim s ním, nech nie je sám :))

Jox13, ďakujem za mail na pána DR. Levyho, zatiaľ ho máme v zálohe, aby sme nezačínali novú metódu, pred skončením tohto pôstu a nastaveného jedálnička.

Estryd, video som nenašiel, ale išli sme po Hamšíkovej vode a zistili sme, že aj v Metre (obchode) sa dá kúpiť jeho voda s pH 8 (je teda zásaditá a môže mať vplyv na kyslé prostredie v tele, si myslíme). Myslím že ju volá Frizzante??
Budeme ju kombinovať s vodou zo studničky.

Otec ide bojovať a ja mu pomáhať.
Budem informovať...
Ďakujeme.
 
Počul som už mnoho ľudských skúseností s rakovinou a viem len o dvoch, čo naozaj pomáhali:
1. Dlhodobá hladovka. (Niektorí ľudia sa zbavili nádoru viactýždňovou hladovkou).
2. Vitamín B17 (Amygdalín. To je látka, ktorá sa nachádza v jadrách marhúľ alebo horkých mandlí. Je to zlúčenina, ktorá je pre zdravé bunky neškodná, ale rakovinové obsahujú enzým, ktoré menia amygdalín na jed, a takto sú rakovinové bunky zabíjané priamo z vnútra bunky. Zvyšky z takto zabitých buniek môžu zaťažiť pečeň, ale to sa dá ľahko ošetriť Ostropestrecom Mariánskym - najlepšou bylinkou na regeneráciu pečene (konzumujú sa rozomleté semená), robia z neho aj lieky ako Lagosa)
 
Naposledy upravené:
Vitamín B17 (Amygdalín. To je látka, ktorá sa nachádza v jadrách marhúľ alebo horkých mandlí.
Jardob, ak by si vedel niečo viac, vedel by si mi poslať link na bližšie info? Nejaké dávkovanie, postupy, atď?
Ďakujem
 
Jardob, ak by si vedel niečo viac, vedel by si mi poslať link na bližšie info? Nejaké dávkovanie, postupy, atď?
Ďakujem
Presné návody nemám. Mám to len odpozorované z rôznych diskusií, a tak som uvažoval, že ak by sa toto stalo mne, tak by som určite vyskúšal tieto dve metódy. Asi najprv hladovku, a ak by to nepomohlo, tak tie marhuľové kôstky. Čoskoro bude sezóna zavárania marhúľ, takže oplatí sa odložiť si kôstky. Tých jadierok človek aj tak na jedenkrát veľa nezje.
Amygdalín predávajú aj v lekárňach, ale je otázne, či sa dá farmabiznisu v tomto dôverovať. Ja by som radšej išiel cez originál jadierka. Na internete je to aj ohovorené, ale to je pochopiteľné. Veď koľkej propagandy a kritiky sme sa napočúvali proti Ivermektínu počas Covidu. A pritom mnohým reálne pomohol, na rozdiel od vakcín.

Inak môj otec mal kedysi tiež rakovinu a bohužial zomrel. Navrhoval som mu nejaké typy liečby, ale nemal som to srdce nútiť ho do vecí, ktoré sám nechcel. Rešpektoval som jeho vôľu. Experimentovať môžem sám na sebe, ale nemôžem do experimentov nútiť iných ľudí.

On mal rakovinu na vonkajšom obale plúc, tvorila sa mu tam voda. Najviac mu uškodilo CT. CT na rozdiel od klasického rentgenu je mnohonásobne silnejšie. Bol behom toho roka dvakrát na CT, a po každom CT sa mu na druhý deň prudko zhoršil stav. Nakoniec sa mu metastázy rozšírili do mozgu a zomrel.

Odvtedy som si začal viacej všímať skúsenosti ľudí s týmto ochorením a spôsoby, akými sa liečia.
 
Naposledy upravené:
išli sme po Hamšíkovej vode
Ak hľadáš vodu s pH nad 7,0, tak hľadaj značku Royal ( je to dovoz z Anglicka) a má viacero stupňov pH nad 7,0.
U nás, na Slovensku je jedinou (o ktorej viem) zàsaditou vodou, avšak minerálkou, Fatra. Všetko ostatné sú tzv. kyselky…
 
Počul som už mnoho ľudských skúseností s rakovinou a viem len o dvoch, čo naozaj pomáhali:
1. Dlhodobá hladovka. (Niektorí ľudia sa zbavili nádoru viactýždňovou hladovkou).
2. Vitamín B17 (Amygdalín. To je látka, ktorá sa nachádza v jadrách marhúľ alebo horkých mandlí. Je to zlúčenina, ktorá je pre zdravé bunky neškodná, ale rakovinové obsahujú enzým, ktoré menia amygdalín na jed, a takto sú rakovinové bunky zabíjané priamo z vnútra bunky. Zvyšky z takto zabitých buniek môžu zaťažiť pečeň, ale to sa dá ľahko ošetriť Ostropestrecom Mariánskym - najlepšou bylinkou na regeneráciu pečene (konzumujú sa rozomleté semená), robia z neho aj lieky ako Lagosa)
Zdravím, @Micko, prajem veľa sily. Veľmi dôležité je psychické nastavenie, je dobre, že príbuzný má aj Vašu oporu. Dobre že ste hubu chagu zaradili do pravidelnej liečby.

V súvislosti s @jardob -ovým príspevkom dávam odkaz na články
p. K. Erbena o homocysteíne a B17, ktorý hladinu homocysteinu v bunkách rieši:

citát:
"Druhá chyba současného léčení spočívá v tom, že se nepokouší odstranit příčinu, která vede ke zvrhnutí se „zdravých“ buněk v buňky nádorové. Uvozovky jsou u „zdravé“ proto, že jsou zdravé jen zdánlivě. Ve skutečnosti se v buňkách při dlouhodobě zvýšené hladině homocysteinu (dále Hcy) mění jejich vnitřní biochemický stav tak, že protinádorově působící mechanismy slábnou a pronádorové mechanismy nabývají vrch."

Ešte som si spomenul na jeden článok, kde Venca z myslenkyocemkoli dáva aj odkaz na B17, resp na dávkovanie:
 
Naposledy upravené:
no zaklad je pochopenie (vsetkého) čo je pričinou rakoviny.

V momente pochopenia, že je to znižená schopnost imunity potláčať maligne bunky a dôvod dlhodobo zniženej imunity a vycerpania, tak pochopite, co treba robiť. Babske rady, ako tieto funguju len, ked chápete, prečo.

Stres, teraz, alebo nieco v minulosti? Mal skm znameho, ktoreho sme vyliecili svedskymi kvapkami. No najskor sa mi 60rocny psycholog rozplakal v rozhovore, pretoze stratil syna, ked mal 14 rokov, pri motorkovom nestasti. A ked si odpustil,.slo to a teraz po rokoch stale rakovina je plne pod kontrolou ..
Zivotosprava. Jedlo, prechádzky v lese..... Len pritomnost atromov pri dome uz zvyšuje imunitnu odozvu, pri prechadzke lesom ide az o 40% behom 30 minút.

Budte zdravy a vsetko najlepšie
 
Ak hľadáš vodu s pH nad 7,0
v tomto stadiu by som na ich mieste radsej pil nalacno vodu s peroxidom vodika a sodu bikarbonu, ktore upravuju homeostazu organizmu nez kupovat predrazene produkty. Neumyvakin s tym mal vyborne vysledky na klinike, kam mu chodili ludia ktori si uz inymi sposobmi pomoct nevedeli. aj za seba mozem povedat ze funguju, nie sice v takto vaznej chorobe ale to uz je len otazka davkovania a ako hovori kolega vyssie hlavne psychosomatiky.
 
Naposledy upravené:
v tomto stadiu by som na ich mieste radsej pil nalacno vodu s peroxidom vodika a sodu bikarbonu, ktore upravuju homeostazu organizmu nez kupovat predrazene produkty. Neumyvakin s tym mal vyborne vysledky na klinike, kam mu chodili ludia ktori si uz inymi sposobmi pomoct nevedeli. aj za seba mozem povedat ze funguju, nie sice v takto vaznej chorobe ale to uz je len otazka davkovania a ako hovori kolega vyssie hlavne psychosomatiky.
Neumyvakin přímo dává recept na to , jak si tuto vodu vytvořit doma .
 
Neumyvakin přímo dává recept na to , jak si tuto vodu vytvořit doma .
recept je naplnit nadobu vodou, nechat odlezat 12 hodin, zliat vodu pricom sa necha par centimentrov na spodku kde su usadene necistoty, tou sa mozu poliat kvety, zvysok zohriat na max. 85 stupnov a rychlo ochladit vo vodnej lazni. skusal som aj to, ale nevsimol som si rozdiel medzi touto vodou a vodou ktoru si chodim capovat z pramena v horach.
 
Myslím že ju volá Frizzante??
Frizzante je v IT pomenovanie pre perlivu vodu,
.... každá balená voda prechadza čistením a este aj ožarovaním na paletách, kôli bakteriám.
Radsej vam odporúcam vodu len z overenej studánky ak mate možnost a prečistit sungitom..držte sa
 
Ahojte,

Chcem sa Vás spýtať na skúsenosti s podobnými liečbami.
Príbuzný podstupuje teraz liečbu rakoviny prostaty (zhubná s metastázami), touto metódou:
http://biorelax.sk/
konkrétne:
Viete mi niekto poradiť, čo poradiť príbuznému, kam ísť a pod.?
Ak máte skúsenosti s týmto ochorením a liečbami, prosím Vás o radu.
Ďakujem
este jedna otazka. Je otec pichnuty covid jedom?
tam som mal 2 peipady turborakoviny a exitusuv kratkej dobe za sebou v širšej rodine...
 
video som nenašiel, ale išli sme po Hamšíkovej vode
v tomto videjku to prof. Staněk spomína asi od 27:40, ale vo videjku hovorí aj o žĺtku z vajíčka pôsobiacom na spike proteín (asi na 22:00) - lepšie vypočuť celé videjko :)

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=hZqNBpvipfo

a toto presne povedal za tú vodu a jej účinok:
"...výskum na 4 talianskych klinikách - štruktúrna voda z Dolomín požiera onkologické bunky..."

ale súhlasím s kolegami, že v prvom rade treba odhaliť príčinu choroby, samotné liečenie by potom teoreticky už nemuselo byť treba :)
 
Naspäť
Top Bottom