Organizačná téma Michalovce- poďte zadiskutovať s Igim

Jox13

Člen
Návrh je jednoduchý:

- kto mu nariadil robit snp 2.0, teda protipravne testovanie. A nepoľavit (otazka od kol. autorov)
- poďte mu položit otazku, prečo OĽANO okamžite neiniciuje predčasné voľby
- koľko mu zostalo pos(r)lancov
- čo realne urobil za 3 roky, čo po nom okrem 21 000 mŕtvych a 13% zniženiu pôrodnosti zostalo


P.S. kopirujem sem svoj vlastny prispevok aby to hned otvorilo každému:
Takto, upozornenie pre všetkých. Kto by tam chcel prísť na to aby Matovičovi ublížil, fyzicky, alebo inak (žreci), dajte si kávu a zostaňte doma.

Nikomu na Slovensku z tych, čo toto spôsobili sa nesmie ublížiť. Vidim tu komentáre aj vyslovene idiotov na

Zdroj:
Zdroj: https://t.me/akwsk/7878


, ktorí hovoria o fyzickom ublížení. Aj o hadzaní vajíčok...



Ale ako hovorí jardob, treba partiu 2-3 ľudí, dvaja natáčať a potom sa podeliť so širokou komunitou.

Chalani z vychodu, ja uz mám pondelok plny aj ked som uvažoval nad tým, že by som šiel...



Kolektív autorov sme sa však zhodli na jednom. Vzhľadom na to, čo urobili, je treba ho z každej strany zahádzat otázkami:



- kto mu poradil urobiť "celonárodné" testovanie

- kto mu poradil, vytvoriť tajnú komisiu na riešenie tohto cirkusu

- či ho máta tych 22 000 mŕtvych, ktorých má priamo na svedomí. Nám po prvom "národnom" testovaní stúpla nepritomnosť od nasledovného pondelka z 5 na 10% a pri druhom skocila hore o 50% na 15%...

- neliečili sa onkopacienti a to tiez je jeho jasné zlyhanie

- ihly zabijali a on rozpraval o zodpovednosti a tá zodpovednosť zabijala hlavne starych ľudí. Ci stále si myslí, že títo boli naozaj zodpovední...



Treba ho ubiť argumentami, aby musel odísť s hanbou z Michaloviec aj z politiky....



Pretoze napriek tomu, že je blázon, má svedomie.....


IMG_20230311_203741_471.jpg
 
Naposledy upravené:
Co sa deje v tych Michalovciach, ze tam vsetky toxicke osobnosti chodia? Mohli dat aspon presnu adresu, mozno je tam aj viacej kulturnych domov.
 
Najlejšie by bolo kedy tam nikto neprišiel !!!
To by bola pre neho najväčšie poníženie od národa.
 
Tam sa začali pochody za MIER a oni to chcú zneužiť na presmerovanie energie. Preto musíme v Michalovciach usmerniť debatu aby nemali túto možnosť.
Nielen to, tú energiu mala odstaviť aj tá nechutná vražda sestričky.
 
Práveže nie. Je treba, aby tam prišli odporcovia OĽANO a položili mu nejaké otázku na telo. Preto to sem aj Jox dal.
V knihe " Od korporatívnosti k súbornosti " str. 99,100 kde sa popisuje povaha Hitlera, ktorý je pod určitým egregorom ktorý ho vedie. A teraz mi povedz, ako nad takým egregorom ( v prípade Matoviča lebo jeho vzor je H.), dať takú otázku aby na ňu vedel adekvátne odpovedať.
A ja mám určité obavy že urobia nejaké svinstvo. Veď je to notorický klamár : " Takže s ochrankou a policajtami a vulgárne ".
Str. 100, odsek 2. Ak samotná " veľká idea " a jej subjektívne interpretácie, na základe ktorých sa sformoval egregor......
 
V knihe " Od korporatívnosti k súbornosti " str. 99,100 kde sa popisuje povaha Hitlera, ktorý je pod určitým egregorom ktorý ho vedie. A teraz mi povedz, ako nad takým egregorom ( v prípade Matoviča lebo jeho vzor je H.), dať takú otázku aby na ňu vedel adekvátne odpovedať.
A ja mám určité obavy že urobia nejaké svinstvo. Veď je to notorický klamár : " Takže s ochrankou a policajtami a vulgárne ".
Str. 100, odsek 2. Ak samotná " veľká idea " a jej subjektívne interpretácie, na základe ktorých sa sformoval egregor......
Netreba to vnímať tak dramaticky. Matovič má svoje slabé miesta. Podstatné je, aby ten, čo sa ho bude pýtať zostal maximálne pokojný, ale kládol mu otázky, ktoré ho vyvedú z miery. Stačí si pozrieť niektoré jeho besedy v TV, kde mal kvalitného oponenta. A bolo by dobré, aby to niekto z hľadiska aj natáčal na mobil.
Teraz je Matovič na ceste z kopca. Najväčšiu popularitu má už za sebou. Pohnojil to svojim pôsobením vo vláde, a teraz sa od neho odklonili aj médiá. Aj tie ho už prestali kryť.
Všetko si tam bude treba nakrúcať pre prípad, že by médiá chceli niečo prekrútiť.
 
Inak Taraba ho nedávno na svojom facebooku pekne potrolil, a je to aj pravda. Matovič sa vie iba vyhovárať, ale robí opak toho, čo sľubuje.

OĽaNO je vraj zhrozené čo všetko na poslednú chvíľu Lengvarský v úrade ministra podpísal. Vraj priklepol desiatky miliónov súkromníkom v zdravotníctve a nedal pritom peniaze štátnym nemocniciam a podpísal vyhlášku o transgender ľuďoch, aby mohli chodiť muži na ženské toalety a meniť si podľa toho občianské preukazy.
Tak si teraz to isté povedzme aká je skutočná verzia:
1. OĽaNO, ktoré v miestnych rozhlasoch po celej Orave pred voľbami roztrubovalo, ako ochráni Slovensko pred pliagou genderizmu, nominovalo na post ministra zdravotníctva človeka, ktorý ho presadil. Takže pravda znie: OĽaNO presadilo genderizmus.
2. OĽaNO, ktoré si natáčalo pred voľbami videá ako vyženie finančné skupiny zo zdravotníctva nominovalo ministra, ktorý peniaze finančným skupinám dal na úrok štátnych zariadení. Takže pravda znie: OĽaNO posilnilo vplyv finančných skupín v zdravotníctve.
Takto vypadá volebný podvod.
 
Naposledy upravené:
Takto, upozornenie pre všetkých. Kto by tam chcel prísť na to aby Matovičovi ublížil, fyzicky, alebo inak (žreci), dajte si kávu a zostaňte doma.
Nikomu na Slovensku z tych, čo toto spôsobili sa nesmie ublížiť. Vidim tu komentáre aj vyslovene idiotov na
Zdroj: https://t.me/akwsk/7878
, ktorí hovoria o fyzickom ublížení. Aj o hadzaní vajíčok...

Ale ako hovorí jardob, treba partiu 2-3 ľudí, dvaja natáčať a potom sa podeliť so širokou komunitou.
Chalani z vychodu, ja uz mám pondelok plny aj ked som uvažoval nad tým, že by som šiel...

Kolektív autorov sme sa však zhodli na jednom. Vzhľadom na to, čo urobili, je treba ho z každej strany zahádzat otázkami:

- kto mu poradil urobiť "celonárodné" testovanie
- kto mu poradil, vytvoriť tajnú komisiu na riešenie tohto cirkusu
- či ho máta tych 22 000 mŕtvych, ktorých má priamo na svedomí. Nám po prvom "národnom" testovaní stúpla nepritomnosť od nasledovného pondelka z 5 na 10% a pri druhom skocila hore o 50% na 15%...
- neliečili sa onkopacienti a to tiez je jeho jasné zlyhanie
- ihly zabijali a on rozpraval o zodpovednosti a tá zodpovednosť zabijala hlavne starych ľudí. Ci stále si myslí, že títo boli naozaj zodpovední...

Treba ho ubiť argumentami, aby musel odísť s hanbou z Michaloviec aj z politiky....

Pretoze napriek tomu, že je blázon, má svedomie.....
 
Z článku: https://www.postoj.sk/126149/rodova-ideologia-je-nebezpecna-nepredstavuje-cestu-k-pokroku
Na Ukrajine bojujú všetky mocnosti
V rozhovore pre švajčiarsku televíziu RSI, ktorý bude odvysielaný v nedeľu, pápež zopakoval, že svet počas uplynulých sto rokov zažil nie dve, ale tri svetové vojny, pričom tá súčasná prebieha po kúskoch.
Všetky veľmoci sú do nej zapletené. Bojiskom je Ukrajina. Tam všetci bojujú. Vedie to k zamysleniu sa nad zbrojárskym priemyslom. Istý technik mi povedal: keby sa jeden rok nevyrábali žiadne zbrane, vyriešil by sa problém svetového hladu. Je to trh. Vedie sa vojna, predávajú sa staré zbrane, testujú sa nové,“ uviedol František.
Taliansky vatikanista Paolo Rodari, ktorý rozhovor viedol, sa ho opýtal aj na to, čo by povedal Vladimirovi Putinovi, keby sa s ním dnes stretol.
„Hovoril by som s ním jasne, tak ako hovorím na verejnosti. Je to vzdelaný človek. Na druhý deň vojny som išiel na ruské veľvyslanectvo pri Svätej stolici, aby som povedal, že som ochotný ísť do Moskvy, ak mi Putin poskytne priestor na rokovania. Lavrov mi napísal, že ďakuje, ale teraz nie je vhodný čas. Putin vie, že som k dispozícii. Ale sú tam záujmy, a to nielen Ruska, ale aj iných krajín. Impériu je vlastné stavať národy na druhé miesto,odpovedal pápež.
Následne pripomenul aj konflikty v Jemene, Sýrii či Rohingov v Mjanmarsku a zdôraznil:Vojny robia zlo. Nie je v nich Boží duch. Neverím vo sväté vojny.“

Aktuálne dátumy:
11.3.2023 - hlavné médiá si nespomenuli na 99. nedožité narodeniny kardinála Jozefa Tomka, ktorý je spätý s mestom Michalovce (chodil tu do gymnázia) okrem RTVS, ktoré uviedlo dokumentárny film Červený pápež
13.3.2023 - 10. výročie zvolenia pápeža Františka

Prečo to spomínam?
Ako veriaci človek by mal vedieť odpovedať, čo chcel tým František povedať? Jezuiti mu určite poradia... a možno budú aj jeho skrytou ochrankou...

A ďalšie otázky:
- rekordný nárast štátneho dlhu
- rekordné vydávanie štátnych dlhopisov
- zdražovanie hypoték - teror mladých
- nezvládnutie energetickej krízy - opätovné rekordné zadĺženie štátu, bez skutočného riešenia
- koľko bodov z volebného programu OĽANO splnil?
Ako bývalý minister financií by mal hravo odpovedať na tieto otázky, či je súčasťou impéria, ktoré nemyslí na svoj národ..
 
- kto mu poradil urobiť "celonárodné" testovanie
Ja by som ho konfrontoval inak:
Kedy a na základe čoho prišiel na to, že to celoplošné testovanie je podvod a slúži na zber DNA slovenského obyvateľstva pre západné korporácie, NATO, Pentagon? Prišiel za ním s týmto nápadom priamo niekto z OS SR alebo niekto iný?
Ako prišiel na to, že západné vakcíny sú farmaceutickou zbraňou?
Prečo občanov ako premiér SR nevaroval priamo, ale len medzi riadkami: “Aj keď si negatívny, nie si negatívny.”
”Zaočkovať sa dám ako posledný, ako kapitán lode.”
“To svinstvo by som nepichol ani vlastnému psovi.”
V žiadnom prípade neútočiť na neho, na jeho osobu, ale konfrontovať ho s tým, čo sa dialo.
Kto mu podsunul Lengvarského?
 
Pochody za mier na Slovensku začali, tuším, v Michalovciach. Sú spojené aj s kardinálom J.Tomkom (vďaka MIG za to info).
Aj preto v Michalovciach padajú masky. Tak ako naposledy Naďovi a Káčerovi.
Súhlasím s Joxom - žiadne útoky na Matoviča, ale viesť s ním debatu tak, aby vravel pravdu.
Plne súhlasím, Matelko si robí svoju robotu ako dvorný šašo (môže hovoriť pravdu) na 100%.
 
Plní svoju úlohu na 200% ,veľká šanca že neskončí ako ostatní a ako Tiso.Matovic nieje šašo Matovič je kráľ .Kto by to zvládol liberálny fašizmus ?Smer alebo republika?
 
Plní svoju úlohu na 200% ,veľká šanca že neskončí ako ostatní a ako Tiso.Matovic nieje šašo Matovič je kráľ .Kto by to zvládol liberálny fašizmus ?Smer alebo republika?
A, nie alebo.
+ kto ďalší?
 
Naposledy upravené:
Plní svoju úlohu na 200% ,veľká šanca že neskončí ako ostatní a ako Tiso.Matovic nieje šašo Matovič je kráľ .Kto by to zvládol liberálny fašizmus ?Smer alebo republika?
Matovič je hlavne tŕňom v zadku, bez ohľadu na to, o koho zadok sa jedná. Bodá úplne všetkých, lebo je tŕň. Iné nevie. Má to nadelené zhora.
 
Matovič je hlavne tŕňom v zadku, bez ohľadu na to, o koho zadok sa jedná.
Presne tak. Toho si vybrali (globalne zakulisie) ako super zapredaneho psa, sociopata, ktory je schopny bodat do vsetkych dookola a aj do svojich. To je jedine co vie a este klamat nonstop.

Matovic nieje šašo Matovič je kráľ .
Matovic a kral...? Tak to ja mam inu hierarchiu kvalit.

Globalne zakulisie, popri umyselnemu pumpovaniu besnenia liberalov (Matovic ako burcujuco-korekcny clanok) a oslabovaniu statnosti (pre lepsiu formovatelnost k buducim zoskupeniam) burcuje pseudopatriotov k prebudeniu.

Matovic svojim atomovkami vedome sposobil smrt tisicov ludi a ani nezmurkol okom a o hlavnom podiele na rozklade statnosti uz ani nehovorim.

Matovic je ukazkovym prikladom, ako pracuje sociopat tazkeho kalibru. Jednou rukou ta tlapka po ramene a druhou ti boda noz pod rebra.
 
Naspäť
Top Bottom