Organizačná téma Michalovce- poďte zadiskutovať s Igim

Matovic a kral...? Tak to ja mam inu hierarchiu kvalit.
Kráľ toho čo robí a to je likvidácia liberálov ,liberálneho režimu .Tu šialenú dobu,ktorá sa ešte neskončila ale len prechádza do ďalšej fázy,by nikto "lepšie" nezvládol.Dokonca si myslím že sa vyhne opratke nie ako jeho predchodca Tiso.
 
Matovic a kral...? Tak to ja mam inu hierarchiu kvalit.
Kráľ toho čo robí a to je likvidácia liberálov ,liberálneho režimu .Tu šialenú dobu,ktorá sa ešte neskončila ale len prechádza do ďalšej fázy,by nikto "lepšie" nezvládol.Dokonca si myslím že sa vyhne opratke nie ako jeho predchodca Tiso.
Nesuhlasim. Globalne zakulisie okresava a transforumuje liberalizmus. Da sa povedat, ze odpisuje. Vyuzivaho tento odpisovany nastroj (liberalizmus) na robenie potrebnych riadiacich krokov a skod oponentom, pomocou roznych totalnych zapredanych idiotov ako Matovic. Tolko skody a smrti co sposobil Matovic a jeho kumpani za tri roky, to nedokazal nikto za 30 rokov. Ja stale nevidim krala.

Liberalizmus v jeho extremnej podobe pouziva globalne zakulisie na likvidaciu statnosti statov (hlavne europy), aby sa pripravovala pôda pre novu formu protiruskych "narodnych" zoskupeni, hlavne v strednej a vychodnej europe. Taktiez sa tento nastroj pouziva na robenie co najvacsich skod ruskemu konceptu usporiadania sveta, pri korigovani, aby to neprerastlo do nekontrolovanej celoplanetarnej vojny.

Chaos na povrchu je standardnym riadiacim krokom globalneho zakulisia pri roznych prudsich manevroch (proste veci im nevchadzaju ako by chceli).

Ono to vyzera, ze covid akcia bola predpriprava (prudky manever) GP na vojnu s Ruskom (aj ked len lokalne na Ukrajine, pripadne este niekde v okoli), ked jednotne do takmer vsetkych statov zapadu postupne dosadili totalne zapredane liberalne figurky schopne rychlych protiruskych krokov, bez zaujmu o vlastny stat. Rusko sa malo roznymi sposobmi touto vojnou oslabit, ale deje sa opak, Rusko posiluje a transformacia sveta prioritne prebieha podla ruskych nôt, comu napomaha celkove zvysovanie uvedomania ludi (rozlisenie dobra a zla).

Ideme v pred a budeme sa posuvat nie vdaka Matovicovi, ale vdaka ludskym spolocenskym ideam, pri sucastnom poukazovani na zlo pachane Matovicom (a nie len).

ps: Matovic je maly satan a ja ho velebit urcite nebudem.
 
Ono to vyzera, ze covid akcia bola predpriprava (prudky manever) GP na vojnu s Ruskom (aj ked len lokalne na Ukrajine, pripadne este niekde v okoli)
Úzky a chybný pohľad. Nielen vo vzťahu ku GP, ale ešte aj vo vzťahu k bažine.
Absencia globálneho pohľadu a komplexného vektora cieľov, všetko zúžené len na miestne geopolitické pieskovisko.
Komplexný pohľad na covid v rámci prestavby fungovania civilizácie Zeme bol spracovaný ešte v prvej polovici roku 2020 a zverejnený na predošlom fóre, takže sa k nemu vracať podrobne nebudem.
 
Úzky a chybný pohľad.
Popisal som z mojho pohladu jeden z cielov kovid akcie. Nie komplet covid akciu. GP vzdy riesi aj ine ciele (to mi je jasne).

Neviem na co konkretne poukazujes z roku 2020, ale je rok 2023 a informacie sa pre mna posunuli a GP je v horsej pozicii vo vztahu k smerovaniu Ruska.

A este by som doplnil, ze neexistuje ziadna bazina. Je to len vymysleny etalon procesu, ktory ked sa vnima samostatne, tak vznikne pomyselna bazina.
 
Popolvar

Ako...som to len prebehol... Neberiem ti ten nazor na boj GP a satanistov, ale nie je to moj pohlad.

Sitchin... Tiez sa davno na forach suskalo, ze je to slobodomurar, alebo nieco podobne..., neviem, uz sa o neho dlhe roky nezaujimam, ale je mi jasne, ze na Zemi zili (ziju?) rozne kreatury, alebo o nieco inac vyzerajuci ludia, obrovske kataklyzmi atd., coho dokazom su vykopavky. Ja osobne velmi rad pozeram fotky roznych vykopavok hocicoho, ale umyselne necitam nazory, len ked tak informacie o mieste nalezu a podobne, aby som sa nedostal do kolotoca analyz roznych vykladacov ufonov a podobne. Skor tymi obrazmi sa snazim vydedukovat, aky asi zivot vtedy bol (symboly...) a nie to, ci su z inej planety a podobne.

Z tymi dejinami je to fakt problem a to co sa prezentuje velmi davno, mohlo byt kludne nedavno.

Pises: Stroj psychiky GP je démonický. No, močiar-bažina – satanisti – oni sú čisté Zlo.

Neviem, ako si u teba vysvetlit rozdiel medzi demonickym clovekom a satanistickym. Ako (vo vseobecnosti) moze byt niekto demonicky a zaroven dlhodobo bojovat proti zlu? (Teraz nemam na mysli nejake ojedinele pripady, ale vseobecny pohlad). Boh meria spravodlivo a kazdemu ukazuje cestu moznej napravy a taktiez karhanie, pri nerealizacii napravy. Pre demonicke typy ludi je jedina moznost, ako sa dlhodobo udrzat v tomto rezime a to, cerpat energiu z demonickeho egregoru, ktory musi byt neustale dobijany. Demonicky (alebo satanisticky) egregor spada do oblasti Bozieho dopustenia voci ludstvu a je to uzky chodnicek vsemoznych "vyhod" s jedinym cielom...

Pises vela o satanistoch, ale nepises, ako do toho zapada satan. Kto je vlastne demonom? Je to egregorialna bytost, alebo len egregorialny program(UI)? Neviem ako ti v tomto porozumiet. Stanisti su posadnuti satanom a GP je posadnuti demonmi?

Za mna v kratkosti:
GP funguje sposobom rozdeluj a panuj. Vytvori problem a ponuka "riesenie" (len dnes uz ponukaju riesenie Rusko a vsetci uvedomeli ludia sledujuci Mieru). GP dhodobo pumpuje matricu boja "dobreho zla"(u teba demoni-GP) proti zlemu zlu (uteba satanisti), aby prekryl skutocne dobro a moznost jeho realizacie (Miera). Je tym prespikovana cela nasa dnesna informacna kultura.
 
Naposledy upravené:
démonický stroj psychiky človeka sa nerovná démonovi, diablovi.
A komu sa rovna? Kto buduje kulturu ja-centrizmu s pochybnou mravnostou? (nepoukazujem teraz na to ako na prechodove obdobie rastu cloveka). To je praca GP a vlastne vsetkych protiludskych zivlov.

Ja nevylucujem, ze niektore demonicke (stroj psychiky)bytosti bojuju proti inym, este viac demonickym bytostiam (satanistom, ako pises). Demonizmus, ako stroj psychiky je degeneracny a pozierajuci ostatne. Nezije z Bozieho zameru, ale udrtiava sa v Bozom dopusteni. Ano, clovek musi pracovat aj s demonickymi ludmi, ci uz v beznom okoli a az vo vrcholovej politike, ale stale musi vediet, kde je sever.

Podstatou demonizmu je zakryvat skutocne Bozie dobro a predkladat svoju verziu dobra (sociopat).
 
Naspäť
Top Bottom