Ocakavany rozhovor s Putinom

...šlo spíše o celou řadu střípků...
...
Na tom zvracení trvám, možná opět bez goolení. Protože opět šlo o nějakou debatu a teď si pochopitelně nevzpomenu s kým, kde a kdy. To jsem byl úplně hyn
střípky, zvracení, bez gúglení, hyn...

Sorijako, ale toto nelze brát vážně, to není výpočet, ale dojmologie.
Ano, pocity jsou důležitým začátkem a důležitou součástí, ale nemůže to být založeno >pouze< na tomto - to by znamenalo, spoléhat se pouze na autoritu nositele dojmů/pocitů.
Prostě nic hmatatelného nemáš.
A se nedivím: protože ani mě se narychlo zatím nepodařilo vygúglit nic, co by stálo za podrobnější výpočet. V mentálním šuplíku taky nic nemám. Takže nedostatek informací trvá. A že mi Vacek není sympatický, tak to je dost málo. Takže kde nic není...

Čili, zatím mi PRO vychází jako IPP, kdy bylo nutné zachytit protestní a vlastenecké hlasy tak, aby ubralo potenciál SPD.
Vychází jako IPP. To je ale výsledek bez výpočtu, čili nelze ověřit.
Toto je pro mne, jakožto "milovníka" SPD, lákavá větička. Ale započítat ji nemohu, vzhledem k tomu, že považuji SPD za více "levicové" a PRO za více "pravicové" - čili mně se to vzájemně doplňuje.
A PRO se objevilo až po tom, co VKml ze strachu o život (se mu nedivím, bylo to po aljašském atentátu na Kellnera) vycouval z ("pravicové") Trikolory. S Trikolorou už nic moc jiného počítám, že nepůjde udělat, než ji "zaparkovat" do SPD. A to navzdory "pravicovosti" Trikolory. Protože do PRO to nejde, když v Trikoloře nepochopili, že místo VKml "má být" předsedou Rajchl a ne Zuzana Majerová (dříve zvaná Majerová-Zahradníková). Kdyby nebyla tak ambiciózní, mohla dělat to, co byla její role s VKml.
Ale připouštím, že bych v budoucnu mohl poupravit názor. Jen málokdy se mi ale stane, že na základě nějakého dlouhodobějšího pozorování někoho špatně odhadnu, nicméně to nevylučuji.
Sorijako2, toto už jsou pouze zadní vrátka a relativizace toho, co's napsal původně - tedy relativizace původní dojmologie.
Pečeť.
 
Naposledy upravené:
zabúdaš na nadutosť poľských akože elít a rozbehnuté sociálne procesy s veľkou zotrvačnosťou
Nezabúdam tu o tom píšem:
Ak by sa to aj stalo, po čase ju vypľujú ako nestrávenú korisť.
Narážam na budúce rozdelenie, kedy sami budú prevalcovaní. To isté sa stalo v histórii niekoľkokrát, kedy pohltili nejaké teritórium a začas sami padli. Poslednýkrát to bolo Těšínsko, a predtým "kresy".
A keď sa pozrieš na politickú scénu Poľska presne na to vidíš prípravu.
Ano, to je predsa známe, a preto som pridal aj video s V. V. Putinom, ktorý na konci povedal jednu veľmi podstatnú vetu. Čiže to spraviť môžu, ale "už tam ostanú. navždy."
 
Sorijako, ale toto nelze brát vážně, to není výpočet, ale dojmologie.
Jistě, dojmy. Ale zakládající se na konkrétních faktech. Já si tady nehraju na kalkulačku.
Rajchla nechme být, podívejme se na Vacka. Už z linku výše se nejprve ve videu dozvíme, že:

„Základní cíl: vrátit důstojnost do české politiky a krále na Pražský hrad“

Poté píše:
„Neskromně věřím, že i moje působení zanechalo v mezinárodně právním postavení České republiky významnou stopu. Mimo jiné i v podobě mé účastí na přípravě mezinárodně právních dokumentů a smluv, které pevně ukotvily naší zemi ve struktuře Severoatlantické alianci NATO, nejdůležitější mezinárodní organizaci současného světa.“

To by mohlo docela stačit, že? Pojďme dál.

Vacek také schvaloval naši okupační smlouvu s USA, jen dodal, že jsme si měli vyjednat „lepší podmínky“.

S linkem na to debatu to bylo složitější, protože žádné neposlouchám. Zato má máma ano, a když to má puštěné, chtě nechtě to zaslechnu také. Takže jsem se jí musel zeptat a bylo to na podle mě dost obskurním kanálu Inovace republiky v debatě s Havlem. Nikdy jsem o něm předtím neslyšel. Nechytat za slovo – je jedno, kde a s kým to řekl, důležité je, co.

Link připojuji, pustil jsem si letmo první cca půl hodinu, dál jsem to už nevydržel. Několik citátů jsem si ale zapsal, aby to nebyly jen dojmy.

Začíná to tím, že mu Havel vyčítá výrok, že "z východu k nám přišlo vždy jen utrpení, drancování, bída a ponižování“. A za příklad drancování, utrpení a ponižování dává Britské impérium a fakt, že coby představitel Koruny České Vacek za Británií stojí. Vacek pak mimo jiné řekl:

„Nemůžeme hledat vzory tam, kde nejsou. Skutečně, co se týče týče moderní historie Československa a českého státu, tak z východní části světa skutečně nepřišlo nic dobrého, co bychom si mohli vzít za vzor a čím bychom se mohli řídit a pokud říkám nic dobrého, tak myslím politickou, ideologickou a ekonomickou rovinu.

„Tato země vždy patřila do střední a západní Evropy, nepatřili jsme nikdy na Východ“.

„České zájmy jsou zcela odlišné od toho, co se děje ve východní části světa“.

„To, co nám bylo vnuceno po roce 1948 zničilo generace lidských životů“

„Naše soběstačnost byla za cenu obrovského vnitřního zadlužení země. To byla soběstačnost v nouzi, to byla soběstačnost, jakou nyní vidíme v Severní Koreji a to byla soběstačnost, jakou vidíme v Číně.“

Proti Západu jako systému nezazní nic, jen přiznává, že ze Západu nyní přichází Woke a Green deal, což se mu nelíbí, ale vidí to jako chybu v systému, kterou lze napravit a zase bude ráj. Prý se stačí umět ozvat. O EU říká:

„Jestliže já jsem dneska v tom klubu, tak já přeci nemůžu bouchnout dveřmi toho klubu a říct – mě už to tady nebaví, já poběžím někam jinam a tam se budu mít líp.“


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=tkx_155T6sk


Sorijako2, toto už jsou pouze zadní vrátka a relativizace toho, co's napsal původně - tedy relativizace původní dojmologie.

Žádná zadní vrátka. To s možnou mýlkou jsem napsal jsem kvůli životní zkušenosti v mezní situaci, kdy jsem se v několika lidech spletl oběma směry. To ale stěží platí pro veřejně činné osoby, taky jsem dodal, že si přesto nemyslím, že to je tento případ, Rajchl prostě reaguje na změněnou poptávku, stejně jako prodejce hrnců. Vzhledem k tomu, že Vacek je 1. místopředsedou strany a na jejich stránkách je na rozdíl od místopředsedů vedle Rajchla, je nutné vycházet z toho, že jeho názory jsou zároveň názory strany. Pokud strana prezentuje podobné názory a zároveň tvrdí, že je vlastenecká a že jí jde o národní zájmy, tak jde buď o kognitivní disonanci, nebo něco imituje. A až dosáhne ve volbách 4,99 % jako jiný projekt, Šlachta, komu ty hlasy budou chybět? Pětikoalici asi ne.
 
Naposledy upravené:
Nakoniec ma zaujalo, že Carlson akoby hľadal, resp. spytoval sa, či by Putin nemohol vyriešiť to, že západ sám seba zahnal svojimi vyjadreniami a činmi do kúta, aby mohli prísť na stôl "peregovory",
Tak to nebolo len "akoby hľadal". On reálne aj sondoval, aká je situácia.

"Putin je pripravený na seriózny kompromis ohľadne Ukrajiny" - Karlson​

Путин «готов пойти на серьёзный компромисс по Украине», — Карлсон​


Stále mám dojem, že nechápu dosť dobre o čo ide a miesto ponúkaného prsta sa snažia chmatnúť celú ruku. To už ale je súčasťou západného ideologického sveta.
 
Stále mám dojem, že nechápu dosť dobre o čo ide a miesto ponúkaného prsta sa snažia chmatnúť celú ruku. To už ale je súčasťou západného ideologického sveta.
Vehnali se (USA státní elita) svým přístupem do pasti a nyní by brali i prohru maskovanou pro dav co vítězství. Jenže v současnosti nejsou schopni zorganizovat ani toho (menší psi větších psů jsou také utržení ze řetězu). Navíc je tu další okolnost, že jim to pomůže jenom na krátko, krach kolektivního západu tím nezastaví.

Jinou reakci jsem ani nečekal. Cílem rozhovoru bylo posílení celosvětového informačního pole ve prospěch Ruska a to se povedlo na více než 100%.
 
Naposledy upravené:
Zde nejde o pravo-levo, ale o pro-národní a vlastenecké síly.
Ano. Pravo-levé rozdělní politického spektra se změnilo na pro-národní vs. nadnárodní (globalistické financ(faši)stické) = 5K (i proto je tato politika katastrofa pro Lidovce a ODS - měli vždy konzervativní, umírněně pro-národní elektorát - Klaus, Lux). Změnu hlavních antagonismů zatím občanům jaksi nikdo nevysvětlil (záměrně), protože se řada z nich považuje za pravičáky (což je marketingově podporováno - "moderní, chytří, vzdělaní, z města, lepšolidi" volí pravici) - část nechápajících se nechala/stále nechá nachytat a volí proti svým zájmům.
Abych nezapomněl, připomínám vazbu "Zeman - Vidlák - Rajchl".
Pokud jsem si všiml, u Vidláka je Rajchl v "podmínce". Mám to stejně. Nejsem si jist jak bude PRO dál pokračovat (IPP nebo skutečně PRO-národní strana). Sleduju je. Nejbližším ukazatelem bude jejich činnost během plánovaného protestu zemědělců, které mají šanci přerůst v masově podporované nepokoje (národ by to měl jednoznačně podpořit ve svém vlastním zájmu). Čím dříve se zbavíme vlády 5K, tím lépe (vzor je Slovensko).
Připomínám jedenáctý novoroční projev občana Miloše Zemana a jeho závěrečnou výzvu. Pokud ještě platí "Zeman - Vidlák - Rajch", měl by se i posledně jmenovaný zapojit a táhnout za společný provaz.
Pokud by měl Rajchl dobré úmysly, bude se snažit spojit všechny pronárodní síly. Podívejte se, co jsme dostali, když se spojily ty protinárodní. Nebylo by vhodné je v tomto napodobit?
Přesně tak.
A tady ta Rajchlovská odbočka od tématu, nebyla úplně šťastná, mrzí mě, že jsem to zahájil.
Naopak, dobré téma na prodiskutování/vyjasnění, sice by logicky víc patřilo do Zprávy z ČR, ale lépe zde než nikde.

@jardob
- můžeme poprosit adminy o přesunutí této části diskuse do Zpráv z ČR?
 
Cílem rozhovoru bylo posílení celosvětového informačního pole ve prospěch Ruska a to se povedlo na více než 100%.
Hysterie Deep state Clintonidů je oprávněná. Úplně to převrací informační pole. Chápající vidí, že VVP je v očích většinového obyvatelstva USA a celého západu víc jejich prezidentem než jím je starý Joe. Lži, manipulace, politický marketing ztrácí sílu kouzel. Trump je jasná volba lidu.
 
Rozpad je v zájmu a podporován Deepstate a Londýnem.
Nie tak celkom, PL je užitočný idiot, ktorý robí špinavú prácu pre nich, a keď rozpadne pred tým, než dokáže zapáliť zas Európu, tak v podstate prehrali na celej čiare.
Naopak náš zájem je minimalizovat škody, otočit politiku ke spolupráci v Evropě a ke spolupráci s Ruska.
Súhlasím, žiaľ EU/Bruselistan robí všetko preto aby k spolupráci medzi Ruskom a zbytkom Európy nedošlo, lebo je to produktom incestu medzi nacistami II. Svetovej vojny a City of London (lebo akoby ich jedna mater mala). Takže na to aby sme mali tu spoluprácu a mier, EU/Bruselistan musí vypadnúť z rovnice.
 
Nie tak celkom, PL je užitočný idiot, ktorý robí špinavú prácu pre nich, a keď rozpadne pred tým, než dokáže zapáliť zas Európu, tak v podstate prehrali na celej čiare.

Súhlasím, žiaľ EU/Bruselistan robí všetko preto aby k spolupráci medzi Ruskom a zbytkom Európy nedošlo, lebo je to produktom incestu medzi nacistami II. Svetovej vojny a City of London (lebo akoby ich jedna mater mala). Takže na to aby sme mali tu spoluprácu a mier, EU/Bruselistan musí vypadnúť z rovnice.
Polsko se dnes silně militarizuje a brzy to bude nejsilnější armáda v okolí. Až UA padne bude to chtít z logiky věci využít. Nejsem si vůbec jist, jak to všechno dopadne. PL "elita" je velice ambiciózní a proto nevyzpytatelná, nebezpečná (jako v minulosti, nepoučili se). Podle situace se spojí i s "ďáblem", aby uspokojila své narušené velkopolské sebevědomí.
 
Naposledy upravené:
Ne, tím jsem popsal, jakým způsobem bylo v >některých< příspěvcích v tomto vlákně podloženo, že někdo nebo něco je imitačně-provokační projekt.
Děkuji, to je taková milá reakce.
Vrátím se k dojmům. Jistě, je možné, jak v některých příspěvcích zaznělo, že "mírný" rusofob Rajchl a otevřený rusofob Vacek mají zachránit pravicové vlastenecké hlasy, pro něž je SPD moc levicová. Jak do toho ale pasuje angažmá Haška, který je doslova magnetem na pravicového voliče?
Neustále se mi na mysl dere Meloni a Fratelli Italia. Také luxovala vlastenecké hlasy, oslabila Salviniho. ale hned po volbách předvedla otočku o 180 stupňů a razí politiku Draghiho na steroidech. Ostatně, řekla: Sono Atlantista!
Co mi to připomíná:
Mimo jiné i v podobě mé účastí na přípravě mezinárodně právních dokumentů a smluv, které pevně ukotvily naší zemi ve struktuře Severoatlantické alianci NATO, nejdůležitější mezinárodní organizaci současného světa.“
Vzhledem k tomu, že Vacek je 1. místopředsedou strany a na jejich stránkách je na rozdíl od místopředsedů vedle Rajchla, je nutné vycházet z toho, že jeho názory jsou zároveň názory strany. Pokud strana prezentuje podobné názory a zároveň tvrdí, že je vlastenecká a že jí jde o národní zájmy, tak jde buď o kognitivní disonanci, nebo něco imituje.
 
Ne, tím jsem popsal, jakým způsobem bylo v >některých< příspěvcích v tomto vlákně podloženo, že někdo nebo něco je imitačně-provokační projekt.
Termínem provokačně-imitační projekt se to tu jen hemží. Možná by stálo za to, věnovat trochu potenciálu diskuze stanovením znaků, které ukazují na protagonistu takového projektu.
Nebo vzato z druhé strany, jak poznat, že činitel, kritizující stávající (davo-"elitární") systém není jen další z maňásků Matrixu?
 
Polsko se dnes silně militarizuje a brzy to bude nejsilnější armáda v okolí. Až UA padne bude to chtít z logiky věci využít. Nejsem si vůbec jist, jak to všechno dopadne.

Vieš, na papieri môžeš mať najsilnejšiu armádu, ale otázka je, že či vojenskú akciu dokážeš dotiahnuť do úspešného konca ekonomicky, logisiticky, politicky a inak. A podľa mňa v prípade Poľska je odpoveď jednoznačne nie, aj to v tom prípade, že ekonomická kolonizácia nášho územia PL (čerpacia stanica Orlen je poľská) prebieha.

Ja si myslím, že Poľsko má tak akurát na to, aby vojensky zabral Halič, ale "elity" už nemajú na to, aby PL udržali po kope, lebo po zabratí nielen začnú rozbroje medzi "elitou", ale aj medzi "elitou" a národom kvôli tomu, že kto ponesie náklady a kto bude lízať smotanu...
 
Problém je, že nikto Halič nezoberie a ostane to Poľsku, ako čierny Peter so všetkým čo k tomu patrí...
Rozumiem ti. Lenže za tým som ešte dával bodku V. V. Putina a jeho poslednej vety. Znamená to to, že z dôvodu elitárnej poľskej nenažratosti a nadutosti sa to môže stať, že ju (Halič) Poľsko "spolkne", resp. sa o to minimálne pokúsi. To nie je vylúčené. No keďže V. V. sa vyjadril, že "tam už aj ostanú. navždy", nemám veľké obavy o to, že Rusko sa Haliče vzdá "len tak" a zostane Poliakom. A tým nechcem povedať, že V. V. Putin je všemocný. Iba zdôrazňujem to, že nemá vo zvyku robiť vyhlásenia, ktoré nedokáže splniť. A táto črta mužskej psychiky medzi ľuďmi dnes tak veľmi chýba. Inak by svet nevyzeral tak, ako vyzerá. No to už je bokom.
 
Tady ještě Carlsonovy pocity krátce po:

Z Calsonových pocitů jsem měl značnou kognitivní disonanci, ale chápu, že buď sám má svá určitá omezení v pochopení toho, co řekl Putin nebo musel západnímu divákovi přežvýkat rozhovor tak, aby ho snaze spolkl.
Zřejmě Putin má také pocit, že jeho slova byla interpretovaná jinak, než myslel, proto vznikl i ten dovětek k poskytnutému rozhovoru.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=TDIYepWcPYw
 
Naspäť
Top Bottom