Připravuje GP pro svět jediné náboženství - Islám, Budhismus, ... ???

Jura

Člen personálu
Připravuji nějaký článek a potřebuji si ujasnit, jaké jsou plány GP (případně jiných hráčů) ohledně rolí jednotlivých náboženství.
Než jsem se setkal s KSB, tak jsem četl články na alternativě. Pokud si dobře vzpomínám, tak tehdy populární Ilumináti měli pro svět plánovat jednotné náboženství. Před 11.září 2001 byl většinový názor autorů článků, že tím preferovaným náboženstvím od Iluminátů bude Budhismus a menšinový názor byl, že to bude Islám. Po 11.září 2001 téměř všichni viděli důsledky - tj. vzestup Islámu. Aspirace Budhismu na tuto roli v důsledku prakticky umlkla.
VP SSSR v mnoha dílech zmiňuje roli v plánech GP prakticky jen u Islámu, V.V. Pjakinovi jiná otázka než na Islám nebyla položena (alespoň si na ní nevzpomínám) - takže taky mluví jen o Islámu.
VP SSSR samozřejmě jednu knihu věnoval rozboru plánované úlohy u Scientologie, ale ta otázka je specifická v mnohém jen pro použití v řízení Západní civilizace, možná dokonce jen USA (před a hlavně asi po jejím kolapsu).
Pjakin poměrně často zmiňuje ukončení projektu židovstva (finální holocaust) a jejich možné nahrazení Arménskou křesťanskou církví. Knihu VP SSSR, kde by to bylo rozebráno jsem nenašel.
VP SSSR ještě rozebírá roli křesťanských církví (k tomu pár knih existuje, ale nemám je moc nastudované - každopádně role křesťanství se spíše bude umenšovat, protože centrum koncetrace řízení Švýcarsko-Vatikán se převádí do Iránu, tj. na Islám).
Ale jestli mě paměť neklame, tak není žádná kniha věnována rozboru východních náboženských nauk (zejména Budhismu) a jejich plánované roli v plánech GP.
Otázka Islámu je použitelná jen pro plánované centrum koncentrace řízení Irán ... a jeho plány na řízení Evropy, kdy Islám je jedním z možných nástrojů na určité "puštění žilou" Evropě.
Není však příliš použitelná pro centrum koncentrace řízení - Jiho-východní Asie. Pro šíření vlivu JV Asie by byl právě vhodnější ten Budhismus.
Je to někde zpracováno a jen mi to uniklo??? Jaké jsou vaše názory?
 
Naposledy upravené:
Proč stále nevycházet z neměnné podstaty řízení GP: "Rozděl a panuj"? Snahou GP je rozdělení světa na co nejvíce oddělené části, nevražící vůči sobě navzájem, nejlépe. Jednotné světové náboženství by tento záměr rušilo, proto není na pořadu dne. V každé oddělené části musí být proti sobě stojící náboženství, nikoliv jedno sjednocující.
VP SSSR odhadoval vzrůstající nebezpečí scientologie. Dle mého mínění už přesahuje myšlenkové schopnosti běžného obyvatele, na Západě z důvodu obecného úpadku, na Východě z důvodu menší závislosti na technosféře, proto její nebezpečnost je už minulostí.
VP SSSR předpovídal vzkříšení koránu, tzn. jeho rozdělení na korán vracející se ke svým původním čistým kořenům (východ?) a úpadkový stávající korán (západ?), pod jednotným řízením Iránu s dvojím metrem. Posilování čistého koránu v Asii je vynucené nezbytností jeho očištění od islámského terorismu spojeného se západem a jako protiváha převažujícímu buddhismu.
Křesťanství a judaismus budou mít spíše dohasínající povahu, jejich rozhoření nepředpokládám, stejně tak ale nepředpokládám jejich úplné zhasnutí, cítím brzdění jakýchkoliv vyhroceností a tím zvýšeného nebezpečí ztráty řízení. Vnímám nenápadný odchod jejich evropských oveček, které stále podvědomě cítí, že bez nějaké víry to nejde, k buddhismu.
Arménská křesťanská církev je stále ve výběrovém řízení, je možné, že převezme řízení veškerého zbylého křesťanstva v Asii, aby byly skutečně přeťaty jakékoliv vazby s Evropou.
Celosvětová obliba buddhismu roste, Evropu a ČR nevyjímaje a jeho závadnost z hlediska požadavků GP je ostatními pokřivenými náboženstvími nepřekonatelná. Nepotřebuje zveřejňovat, je natolik životaschopný, že GP už spíš pracuje na tom, jak ho zbrzdit, aby nesežral zeměkouli celou.
Členění náboženství podle bloků/konglomerátů postihne i pravoslaví. Denacifikace a demitalirizace UK-ruiny neznamená, že zde nezůstane ponechané středisko pravoslavné církve pro západ, odlišné od pravoslaví řízeného z Ruska, připravené převzít EU ovečky znechucené katolickým Vatikánem.
Zdánlivě tatáž "celosvětová" náboženství GP plánuje ve skutečnosti zásadně rozdílné podle různých částí světa, ať již budou řízená z jednoho střediska, či místně.
 
Naposledy upravené:
Posledný výplod GP bol ozaj Scientológia. Na ňu mal akože nachytať nejké tie rybky. Veď aj hlupák kiska sa na ňu chytil. Dnešné náboženstvo má názov demokracia - bezhlavá viera v slobodu bez zodpovednosti.

Prečo vznikli náboženstvá? Najlepší príklad je jazyčníctvo, pohanstvo. Už samotné slovo "jazyčníctvo" nabáda, že to má dačo spoločné s jazykom. Ako povedal jeden známy "žena išla brúsiť jazyk ku kderníčke". Jazyčníctvo je tiež podobné brúsenie jazyka ale podstata procesu zostáva nepochopená. Vety sa valia, slová zvučia ale sú to prázdne slová a vety, lebo neopisujú podstatu.
Napríklad "symbol roda"
1680416806509.png
A reálny význam - špirálovitá galaxia
1680416894901.png

Náboženstvá vznikli degradáciou starého poznania. Dajme tomu, že máme vyspelú civilizáciu, ktorá má informačnú bázu na vysokej úrovni, vie čo je galaxia, ako vznikajú hviezdy, čo je to DNA a podobne .... Príde katastrofa - križiacke výpravy pálenia kníh, serverovní, knižníc. 90 % poznatkov sa stratí. Stratia sa prepojenia, medzi rôznymi informačnými celkami. Po katastrofe, sa však nájde hŕstka satanistov, čo by chceli moc. Tí vedia o tom, že v minulosti dané veci znamenali úplne niečo iné. Ale tá vedomosť o minulosti dáva satanistom moc na nevedomým ľudom. A tak satanisti prekrútia reálny význam symbolov a spravia z nich náboženské symboly - zdegradujú informačný obsah na minimum. Takto sa transformovali staré elektro ústredne na dnešné "kostoly". V minulosti bola iná energetika, iná atmosférna elelktrina, tak používali vysoké vežičky. Ale na nových skotoloch už vysoké vežičky potrebné nie sú. Atmosféra sa zmenila. Ale nábožensý symbol - kostol ostal, aj keď už nereflektuje svoj význam. Podobne aztékom bolo nanútené náboženstvo, ktoré uznávalo obetovanie ľudí na vrcholku piramídy - starej elektrárne.
Zhrniem - náboženstvo vzniklo kvôli strate pôvodného poznania.

Ale dnešná doba je iná. Nastáva proce opačný. Poznanie sa nakopuje a to dokonca proti vôli GP. Veď sme sa už dostali desať tisíc rokov dozadu a pomaly sa odkrývajú informácie o atlantíde, lemúrii a pacifíde. Nadobúdame poznanie o riadení sociálnych supersystémov. Tiež sa zväčšuje poznanie o okolitom svete. Už vieme, že tie Slovanské symboly reálne znázorňujú náš svet okolo - tvar galaxie, tvar DNA, 3D frekvencie a podobne. Takže si nemyslím, že vznikne nejaké nové náboženstvo. Môže vzniknúť ideológia, v ktorú budú ľudia veriť bez pochybností. Ale ideológie majú krátku životnosť vo svete, kde sú informácie široko prístupné.

Náboženstvo by dnes vzniklo, ak by vypli internet - stratil by sa prístup ku koreňu poznania.

Náboženstá budú zanikať ak svet pôjde ďalej týmto smerom odkývania podstaty sveta okolo.
V minulosti veľa ľudí verilo v kresťanstvo, lebo bilia sa mohla čítať len v kostoloch a vykladať ju mohol len kňaz na to zmagorený. Dneska bibliu môže čítať ktokoľvek, a ten čo sa na to dá, ihneď po prečítaní blibie prestane chodiť do kostola, lebo pochopí, že v biblii su písané veci neurčené pre neho ale pre farizejov a židov.

A podobné podľa mňa bude nastávať aj s inými náboženstvami. Zvýšením úrovne svojho poznania odpadá potreba veriť v človekom vymyslené bájky / bludy. Človek začína veriť v istinu, lásku, pravdu začína veriť bohu.
 
Pro šíření vlivu JV Asie by byl právě vhodnější ten Budhismus.
Jura na rovinu. Ak ktokolvek označuje cestu Dharmy za náBožEnstvo, otvara sa mi nožík vo vrecku. Každý učiteľ smeru, ktorý voláte Budhizmus ti povie jedno. Toto nie je o viere. Toto je o koncepcii prace nad sebou samým.A pomoci svetu. A o videni sveta. A to tym spôsobom, ako to sírili nielen Gautama Sidharta, ale aj ti pred nim a po ňom.
Jednoducho povedané. Neverte ničomu. Ani tomu, čo hovorim ja. Čo hovoril Buffha, Zaznobin a Ježiš. Verte Vášmu vnutornému dialógu so svedomím. V podstate to, co popisujú Petrov, Zaznobin a autorsky kolektív v Mŕtvej vode, nachadzam počas mojich štúdií cesty Dharmy stale viac a viac.

Toľko ku teme, prajem všetko dobré
 
Více náboženství bude GP podporovat, pokud potřebuje, aby lidé část energie a pozornosti věnovali soubojem s jinými náboženstvími a obhajováním svého. Tím se potenciál lidí spotřebovává na toto a neruší GP v důležitých věcech. Obecně je pochopitelně lepší jedno, protože řízení je účinnější - viz například incká civilizace, kdy společnost obyčejných lidí byla dokonale přetvořena na bioroboty. Ovšem toto se povedlo díky vysoce účinnému biogenimu řízení, jehož technologie se zničením jejich říše ztratila. Podle mě tedy svět podle GP bude mít 2 hlavní náboženství a to šitský islám a buddhismus a to z důvodu převažujího náboženství ve dvou hlavních centrech budoucího GP řízení (Čína a Írán) a na principu tandemu (konkurence pro masy). Pokud má proběhnout holokaust, tak ano, arménská církev může poskytnout ideologický základ pro nahradiky židovského řízení - Armény. Jak toto dopadne záleží na výsledku SVO (jako vše na světě).
 
Co se týká protlačování konfesí, čili otrokářskou mocí podchyceného náboženství. Tak mám postřeh ze sledování kulturu jestliže do určité doby byla Scientologie i Budhismus hodně vidět, ale postupně co se utrhla "bažina" (USA státní elity) ze řetězu GP, tak i v kultuře začalo jenom prosazování svých zájmů, pouze čistý individualismus a koncept dobra a zla je opuštěn, už není kladných hrdinů, pouze nemravní hrdinové nějak vehnaní do situace, kdy jako dobro hájí (aby se na to dalo koukat) - přišlo již i do lokální tvorby (např. nový seriál Zákony vlka).

V Budhismu na rozdíl od @Jox13 vidím ideální nástroj pro GP a má ho již dostatečně podchycený (např. Dalajláma - i když ho používá nyní vykolejená Bažina). Způsob zasvěcení je ve stylu běž a přemluv nějakého darebáka jak je užitečné přispívat na parazitický život mnichů, kteří zklidňují obyvatelstvo a udržují ho v nevědomosti (o Božím království na zemi) a tím umožňují darebákům si udržet parazitické postavení. Praxe, kdy sta tisíce dětí jde nedobrovolně do klášterů a jenom točí bez-duše modlitebními mlýnky nezvětšila vědomí lidstva ani o milimetr.

Zasvěcení pro pokročilejší u Scientologie (tam to vím) a Budhismu (to mám osobně ověřeno) probíhá ve stylu: "Sežeň na to peníze od Bohatých darebáků". To, že to není protlačováno je způsobeno slábnoucím GP, který nemá své nástroje pod kontrolou. Prostě USA státní elita v tom nevidí žádnou užitečnost pro řízení sociálních super systémů a tak to tady na kolektivním západě jako by zmizelo a nelijí se tam peníze a protlačuje se pouze horem dolem fašistický koncentrák "jediné plovoucí pravdy" jak se vládnoucí oligarchii hodí.

Poznámka pro @Jox13:
V Budhovu učení je mnoho užitečného a pro praxi použitelného. Je to přímo dědictví lidstva. Vytýkám tomu však to bezmezné sobectví mého osobního osvobození. To je ale trošičku vykompenzováno tím mýtem, že Budha vejde do království (Božího) až budou všechny duše osvobozené o trápení (Bodhisatwa). Chybí tam důraz na tvoření království Božího zde na zemi a že kořenem trápení je nemorálnost (a ne přilepení se k "materiálnímu" - dle mě "materiálno" je radostný dobrovolný i když náročný tréninkový prostor a ne vězení, které je za dobré chování možno opustit).
 
Naposledy upravené:
Podle mě tedy svět podle GP bude mít 2 hlavní náboženství a to šitský islám a buddhismus
Este raz to zopakujem. Cesta Dharmy nie je náBožEnstvo. Ak áno, peoaím o identifikáciu, ku akému Bohu sa modlia rituály?
Cesta Dharmy, teda cesta poznania, ako je nesprofanovaný názov je o tej ceste. A cesta poznania, čo je nazov, z ktoreho vyplýva aj apriori zámer, je o zdokonaľovani samého seba a osvetľovania tmy okolo seba tak, aby toto svetielko zapalilo svetlá v iných.
Preto technogénna civilizacia profanuje tuto cestu nazvom Buddhizmus, aby bola tato cesta oznacená nalepkou egregorialneho nabozenstva, aby sa zakryl fakt, že Cesta Dharmy pracuje s egregormi a tieto poznania su verejne dostupné ľuďom.
Preto tieto diskusie su pre mňa smutnym mementom toho, ze nie je vidieť rozlíšenie. Pretoze ľudia aj tu, by prave mali skumat ine technológie tak, ako to r9bili Petrov so Zaznobinom a autorskym kolektivom. Pre nich kožno ľahsie, keďže v Ruskej civilizacii je aj Sanga, teda komunita ľudí na ceste poznania, zastupena v egregore.

Toť vsjo
 
Vytýkám tomu však to bezmezné sobectví mého osobního osvobození.
No a tu sme pri merite veci. Slepý sa hadal s Gautamom a ludmi v dedine o tom, ze svetlo nie je, lebo ho neciti, nepocuje, nemôze ochutnať.
Gautama ho nechal vylieciť a po mesiacoch mu povedal, teraz poď diskutovať o svetle.
Co vies Atom o ceste poznania? Ako ju definujes? Co je jej cieľom?
Aky obraz si predstavujes pod osobnym oslobodením?
Potom mozeme diskutovat, ak si toto ujasnime.
 
Cesta Dharmy
Není ideologie (ať jsme v termínech KSB nahrazuji tím slovo náboženství), ale Budhismus už ideologie je. Stejně jsou různé kvalitní učení v Křesťanství a je i kolem toho nabalená ideologie Křesťanství. Co jenom druhů budhismů je, stejně jako u křesťanství. I dějiny jsou podobné různé koncily a štěpení škol. Skutečně praktikujících cestu Dharmy je hrstka, ale Budhistů jsou milióny.
 
Buddhismus se mainstreamem chápe jako náboženství, což nemusíme přijmout, ale proč by ne? Na náboženství nepotřebuješ nutně boha (nebo skupinu) a pro GP stačí, když je někde alespoň nějaká hierarchie nebo pravidla. Nechci nikoho přesvědčovat a můžu se mýlit, jen z toho mála, co jsem vysledoval, mi přijde buddhismus blíže k náboženství, než k řekněme k učení bez mystické složky (jako například marksismus). Pokud se GP nebude budhismus zamlouvat, vytlačí ho něčím jiným (taoismem?).
Pro Joxe: to, že můžeš mít pravdu v tom, co říkáš (a nejspíše ji máš) neznamená, že to GP nedeformuje tak, jak potřebuje, ať už o náboženství jde či nikoliv.
 
Náboženstvá vznikli degradáciou starého poznania.
naozaj vznika nabozenstvo degeneraciou stareho poznania? Ja som bol v tom, ze nabozenstvo je prestavenie ludstva z priamej komunikácie s Bohom, na komunikaciu cez prostredníka, čím nasledne ľud nabija egregor a pomaha mu r9bit zazraky, no nekomunikuje priamo s Bohom...
V newspeaku by sa to dalo oznacit za deep fake.
Alebo sa len tak znali ludia rozhodli, ze zahodia moralku a phnu chrbty...
Alebo je to naopak, ze ludia idu po ceste a v cykloch sa snazia tu moralku v sebe, ako v Ludstve najst.
A ak sa to.nepodari, vrati sa to do nejakej startovacej linie a ode sa odznova...
 
Podle mě na přímou komunikaci s bohem náboženství nepotřebuješ, což se shodneme. A ano, buddhismus ve své degenerované formě bude nejspíše jedním se dvou náboženství, pokud GP uspěje
 
Není ideologie (ať jsme v termínech KSB nahrazuji tím slovo náboženství), ale Budhismus
Kto hovoril o ideologii. Kde som tonpouzil?
Alebo si kolega zamienate koncepciu a ideologiu?
Tak prosim mi vysvetlite, kedze ste zamenil jedno za druhe, ich vyznamove roviny.
Leno to vyzera kolega na imitacne-provokacnu cinnost
 
Potom mozeme diskutovat, ak si toto ujasnime.
Promiň, ale není to nyní v mém okruhu zájmů, nějaký čas jsem dříve praktikoval. Řeším zde řízení sociálních super systému, kde Budhismus hraje podle mě značnou roli a nemá to přímo nic spojeno s cestou Dharmy. Jde o způsob získávání oveček (následovníků) a hierarchii kolem Budhismu, kdyby hierarchie nebyla a nebyli tam vkládány značné zdroje společnosti (kláštery, velké komunity mnichů, literatura apod.) a bylo více lidové můžeme se bavit o Dharmě.

Dříve jsem si myslel, že je to skvělé, společnost dokáže snadno vyprodukovat velké nadbytky a tak mladí mužové mají prostor a možnost zkoumat a objevovat další "nemateriální" úrovně bytí - lepší než se vybíjet v jalových válkách. Nyní si myslím, že citelně tito mladíci chybí v boji za sociálně spravedlivou společnost a uvolňují tak nepřímo parazitům ruce.
 
Kto hovoril o ideologii. Kde som tonpouzil?
O to se snažím oddělit cestu Dharmy, která je kvalitním pro praxi použitelný souborem informací. To rozhodně není ideologie, ale Budhismus už je. Jeshua také poskytoval kvalitní soubory informací a jeho žáci také a přesto vzniklo GP řízené křesťanství a budhismus úplně to samé.

Budhismus a křesťanství jsou plně podchycené ideologie GP a to již velmi dlouho. Dokonce je tam do očí bijící podobnost v mnoha oblastech:
- Mají podobnou hierarchii klášterů
- Informace pro elitu jsou předávány zasvěcením
- Různé koncily čili zásahy GP
- Dogmatický přístup - deset přikázání jsou vlastně body osmičlenné stezky
- Vše se dořeší až někde jinde po smrti, tady je to za trest
- Oblbování davu - různé přednášky Budhistů a kázaní v kostelech
(vždy mě děsilo jako má o tom představu dav, úplně mimo a pak když jsem se setkal lidmi s institucí ještě více mimo různých učení jak jsem je chápal i po nejnižším zasvěcení - dál jsem se nikdy nedostal, protože mě to znechutilo)

Podstata je jak Dharmu a Budhismus chápe dav jak na něj působí to s Dharmou (jak ji popisuje Budha) nemá nic společného. Návštěvníky kostelů bych taky nenazval pravými křesťany, ale tyto lidé tvoří společnost a je potřeba je zohlednit, nezle mávnout rukou oni tomu nerozumí, protože jejich činy statisticky vše ovlivňují.
 
Naposledy upravené:
naozaj vznika nabozenstvo degeneraciou stareho poznania?
Existuje naboženstvo, ktoré nemá "sväté knihy?" Asi nie .... a kto napísal tie sväté knihy? Ako nadobúdol pisateľ svätých kníh rádovo vyššie poznatky ako okolití ľudia? Môže jednotlivec sám v spoločnosti dospieť k rádovo vyššiemu poznaniu?
Z týchto otázok vyplýva, že náboženstvo je stále vytvorené človekom na objdnávku niekoho. Náboženstvo nikdy neobsahuje informácie úrovne toho čo náboženstvo založil. Stále obsahuje informácie o level alebo pár levelov jednoduchšie, pokrivené. Prišiel ježiš na planétu aby založil kresťanstvo? To isto nie ... ani v biblii sa nikde nepíše, že Ježiš chcel založiť klub fanatikov.
Ak by náboženstvo obsahovalo plné znienie poznatkov, informácií, istiny, tak to už by nebolo náboženstvo ale veda o poznaní sveta. Niečo ako dnešná akademická veda alebo také niečo ... proste vzdelávacia inštitúcia, vzdelávací agregor, ako je ksb-csr.net

K budhizmu, tiež som bol prekvapený ako jeden youtuber, čo chodil po chrámoch niekde v indii, bagladéši, poukazoval na to, že všade tam boli porozbíjané staré hinduistické, lemurijské sochy, zariadenia a na podstavce tam umiestňovali sochu budhu. Bolo jasne vidno, že socha na tom podstavci krivo stála, nepasovala tam, ale to ich netrápilo, hlavná vec, že pri vstupe do chrámu, zrejme lemuríjskeho, sedela socha budhu - samozrejme s pokladničkou :D Alebo ak bola socha príliš veľká, tak ju proste onálepkovali menom "Veľký budha".

Ešte doplnok k náboženstvám .... "Zlí moslimovia rešpektujú Krista ako proroka. Ale dobrí kresťania mohameda nenávidia, tak ako nenávidia všetko okolo seba." Prečo aj falošní kresťania nerešpektujú mohameda? No .... lebo ich náboženstvo učí, že trpieť treba :D
Tiež zaujímavý je boj Kadyrova na ukrajine .... vyhlásil svätú vojnu proti západu. Tak to vzerá, že naozaj len budhizmus a islam ešte majú aký taký počet ovečiek. Kresťanstvo sa rozpadlo totálne. Hinduizmus sa snaží GP ničiť, lebo je postavený na védach, čo je pre GP nebezpečné. Hinduistické chrámy transformujú na budhistické.
 
Naposledy upravené:
Některým jazykům chybí pro určité pojmy pojmenování...
Např. anglická edukace v širším slova smyslu je naše výchova a anglická edukace v užším slova smyslu je naše vzdělávání.
Jestli jsem použitím pojmu náboženství (obsahuje to vyjádření nějakého přístupu k Bohu) i na Budhismus a určitě existují i další podobné ideologické či světonázorové systémy patřící do podobné škatulky působení na společnost jako náboženství, ale je pro ně ten pojem náboženství nevhodný, protože neoperující s pojmem Bůh.
Lepší pojem než náboženství neznám, nechám se poučit (co třeba relígie???).
 
Naposledy upravené:
Mimochodem Scientologie a all**ra také nejsou náboženství v užším slova smyslu, přesto si myslím, že se o nich (a stejně tak o Budhismu) dá mluvit jako o náboženství v širším slova smyslu (mají podobný způsob vlivu na společnost) ... protože neznám vhodnější termín.
 
Naspäť
Top Bottom