Správy o Covid19

Preco Trump nepochopi, ze predvolebna kampan sa da robit aj inaksie, bez naviazanie sa na kriminalne Covid omacky ? tu1 tu2 tu3
potrebuje snad Putin takto olizovat "ich" zadky ?
 
Naposledy upravené:
Preco Trump nepochopi, ze predvolebna kampan sa da robit aj inaksie, bez naviazanie sa na kriminalne Covid omacky ? tu1 tu2 tu3
potrebuje snad Putin takto olizovat "ich" zadky ?
Z čeho vyvozuješ, že ta divná videa s použitím Trumpova hlasu jsou Trumpovou předvolební kampaní? Co myslíš pojmem "kriminalne Covid omacky"? Kde jsi v souvislosti s tím narazil na Putina? Čí zadky vidíš olizovat? O čem to vlastně mluvíš? Proč sem lepíš věty, které nedávají žádný smysl?

Pokud nedokážeš sestavit smysluplnou větu, tak si zkus nejdřív někde na papír zformulovat, co chceš říct, pak si to třikrát přečíst, jestli to dává smysl, doplnit nesmyslná a zkratkovitá vyjádření o vysvětlení jednotlivých výrazů, počkat třeba i den, znovu si to přečíst, a pak, pokud už se ti podaří pochopit, co jsi napsal, a dá ti to smysl, tak můžeš své myšlenky ku prospěchu ostatních vložit sem do diskuze, pokud ti to ale stále nedá smysl, tak zkus ještě jednou přesněji zformulovat, co chceš vlastně říct, celou proceduru opakuj maximálně dvakrát, pokud se ti ani pak nepodaří sestavit smysluplný text, tak pak si myslím, že bude užitečnější, když v daném případě ty pokusy o vyjádření myšlenky vzdáš s tím, že zatím je ta myšlenka buď příliš složitá na vyjádření, nebo že naopak vůbec není žádnou myšlenkou, a věnuj se něčemu užitečnějšímu.
 
Naposledy upravené:
Dosud největší studie vakcíny Covid našla souvislost se zdravotními stavy

Malý nárůst neurologických, krevních a srdečních problémů
Zabývá se zdravotními problémy 99 milionů imunizovaných lidí
Vakcíny, které chrání před závažným průběhem onemocnění, úmrtím a přetrvávajícími příznaky dlouhého covidu způsobeného koronavirovou infekcí, byly v dosud největší globální studii bezpečnosti vakcín spojeny s malým nárůstem neurologických, krevních a srdečních onemocnění.

Vzácné příhody – identifikované na začátku pandemie – zahrnovaly vyšší riziko zánětu souvisejícího se srdcem z injekcí mRNA od společností Pfizer Inc., BioNTech SE a Moderna Inc. a zvýšené riziko určitého typu krevní sraženiny v mozku po imunizaci vakcínami na bázi virového vektoru, jako je vakcína vyvinutá Oxfordskou univerzitou a vyrobená společností AstraZeneca Plc.
- Tak připustíme malý nárůst a aspoň "vzácné příhody " nemocí
-Hlavní západní vakcíny covid , byly spojeny se zvýšeným výskytem neurologických, krevních a srdečních onemocnění.
 
Naposledy upravené:

Kanada začína s eutanáziou ľudí poškodených covidovými vakcínami​

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Trudeauov progresívny režim nariadil kanadským nemocniciam, aby začali eutanáziu tých občanov, ktorí boli poškodení vakcínami proti Covidu-19.
Kayla Pollocková, 37-ročná matka z Ontária, sa stala prvou obeťou novej politiky po tom, čo v dôsledku posilňovacej dávky vakcíny Moderna ochrnula od krku nadol.
Portál The Canadian Independent uvádza, že keď prišla Kayla na pohotovosť do nemocnice, tak ošetrujúci lekár spočiatku odmietol súvislosť s očkovaním a naznačil, že všetko je iba v jej hlave, vykreslil ju ako „blázna“ a nariadil psychiatrické vyšetrenie.
Všetko, čo Kayla opisuje, je dokázateľne z jej zdravotných záznamoch, ktoré získal a skontroloval portál The Canadian Independant. . .
 

Kanada začína s eutanáziou ľudí poškodených covidovými vakcínami​

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Trudeauov progresívny režim nariadil kanadským nemocniciam, aby začali eutanáziu tých občanov, ktorí boli poškodení vakcínami proti Covidu-19.
Kayla Pollocková, 37-ročná matka z Ontária, sa stala prvou obeťou novej politiky po tom, čo v dôsledku posilňovacej dávky vakcíny Moderna ochrnula od krku nadol.

I když je známo, že Kanada je hlavním protlačovatelem eutanázie, v tomto případě se zdá, že psát o Kayle Pollockové jako o první oběti nové kanadské politiky, je nepravdivé tvrzení.
V odkazech - v článku z 16.2. se píše , že Kayle přispěchala na pomoc organizace Veterans 4 Freedom, která založila kampaň GiveSendGo, aby jí pomohla získat finanční prostředky na služebního psa. Je tam i video, kde Kayla hovoří.
 

The Expose: Britské statistiky potvrdili, že 4x naočkovaní mladí dospělí mají o 256% větší šanci, že zemřou, než jejich neočkovaní vrstevníci​

K: Dnes je již na základě různých statistik (zejména životních pojišťoven) jasné, že genové injekce poškodily zejména mladé lidi, což je zřejmě především důsledek srdečních problémů a tzv. „turbo rakovin.“

I když se mainstream stále snaží důsledky experimentálních přípravků zastírat a cenzoři se soustřeďují na jakoukoli kritiku těchto injekcí, statistiky mnohdy hovoří celkem jasně.

Například v Anglii nyní právě statistiky odhalily, jak propastný je rozdíl v úmrtnosti mladých neočkovaných a těch, kteří si nechali poslušně aplikovat již 4 dávky. . .
 
Tak podle tohohle chlapíka mají ´´vakcíny´´ na C19 podobné skóre obětí jako španělská chřipka (alespoň nižší odhad).


Je otázka, jaké VŠECHNY KOMPLEXNÍ informace se zachovaly o španělské chřipce. Cca před 3 lety jsem si prohlížel některé videa a zprávy s fotografiemi o španělské chřipce, kde se údajně sortovní utkání např. fotbal, dokonce i vodní pólo hrálo v rouškách a byla zmínka i o očkování a SOUČASNĚ ve stejném období se v místním tisku - dochovaných novinových vydáních z archivu ozvučovalo, že jinde ve městech, byl život běžný a bez omezení, jakoby chřipka nebyla. Jelikož se informace nešířily po internetu, tak konkrétní lokální činnosti mohly být o 180° odlišné a také úspěšně informačně izolované od jiných oblastí ať už pro objekt či subjekt.
 
Naposledy upravené:
Je otázka, jaké VŠECHNY KOMPLEXNÍ informace se zachovaly o španělské chřipce.
Byla to vůbec chřipka? Existuje hypotéza, že v SSA, v době ww1, Rockefelerovo zdravotnictví začalo ve velkém vyvíjet vakcíny. Tyto vakcíny se testovaly na vojácích (žádné nechci, rozkaz je rozkaz). Tito vojáci byli dlouhou dobu infekční. A v tomto stavu se dostali do Evropy bojovat. Pneumonické bakterie se tak rozšířily.

Nicméně je zvláštní, že dobový španělský tisk údajně vůbec nepsal o vzniku smrtelné epidemie.
 

Vyšetrovanie plandémie – ako ďalej?​


Na verejnosti sa tzv. vyšetrovanie plandémie javí pomerne chaoticky a nekoncepčne. Tento článok by mal pomôcť kompetentným uchopiť základy toho, čo by sa malo určite prešetriť.
  1. Obzvlášť závažný zločin proti ľudskosti spočívajúci v celoplošnom testovaní. V čom mal tento zločin spočívať je podrobne popísané aj na našom blogu aj na stránke odbornakomisia.sk. Problematike boli venované dve rozsiahle podania smerujúce na Medzinárodný trestný tribunál do Haagu. Podozrivými osobami sú vtedajší predseda vlády, všetci členovia vlády SR, zástupcovia Ozbrojených síl SR, členovia Ústredného krízového štábu, prezidentka SR a “vedci”, ktorí sú autormi dvoch štúdií publikovanými v časopisoch Science a medrXiv.
  2. Nevídaný podvod a masový hazard s ľudským zdravím s názvom celoplošné testovanie a jeho úmyselne nesprávne interpretované výsledky vyvolali podmienky na bezbrehé nákupy testov . . . Nesmiete zabudnúť na jednu podstatnú vec: Až do prešetrenia komisiou OKAMŽITE POZASTAVTE “OČKOVANIE” mRNA TERAPIOU vo všetkých vekových kategóriách.
 

Soňa Peková: Psychosomatika je veľká vec.​

Nenechajme sa strašiť. Veľa chorôb ľuďom spôsobuje stres.​


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Y-UoT3hWrvY

Paní doktorka si mohla odpustit výrok, že Čechy Praha a dál na západ jsou Německo. Není to pravda a mne to uráží. Je to ta pověstná lžíce jedu v sudu medu. Přes některé odlišnosti tu máme mnohem více společného s Moravou a Slovenskem.
 
"Významný objev! Svět má vakcínu proti malárii. Získal ji i díky boji s covidem" (vakcina na plazmodie je totalny podvod): linka
Dalsi (kriminalny) podvod na deticky: ockovaci kalendar povinne/doporucene: linka
ked vidim ako rodicia (hlavne mudre mamicky) vedu deticky (svoju buducnost) na takuto pravidelnu popravu, je mi z toho smutno... odhadujem, ze 70% kseftu pediatra(alopata) je prave z opichavania.

Očko HPV (HPV je podvod) aj pre chlapcov (Podstatné je, že očkovaný chlapec se nenakazí od neočkované dívky a ani on nemůže nikoho nakazit.): linka

Vakcína proti chřipce bez injekce (davam to sem vyraznejsie ako varovanie pred tymto satanizmom, ktory rodic nema sancu identifikovat na tele dietata): linka
 

Prílohy

  • Profimedia.cz.jpg
    Profimedia.cz.jpg
    62.6 KB · Zobrazenia: 1
Naposledy upravené:

Neuroinflamace může být způsobena také strachem, bakteriemi, viry nebo chronickými infekcemi. „Ukázalo se, že hipokampus, což je v mozku centrum učení a paměti a kde právě Alzheimer začíná, potřebuje neustálé tvoření nových neurologických buněk, aby mohl správně pracovat. A právě tady je klíč k našemu mentálnímu imunitnímu systému, protože když je produkce těchto buněk omezena nebo úplně zanikne, náš mentální imunitní systém se zhroutí. V tu chvíli jsme zranitelní, ovlivní nás téměř cokoliv a my to navíc v klidu přijmeme. Protože už nejsme schopni vytvářet nové vzpomínky, tak přijímáme to, co nám tvrdí mocní, podlehneme tomu strachu, kterým nás obklopují,“ varuje Dr. Nehls.

Zde se Dr. Nehls dostává k vakcínám na covid-19, které byly lidem podávány i v době, kdy se jasně prokázala jejich neúčinnost. „Vždyť se podávaly i těhotným ženám, takže se přenesly na ještě nenarozené děti. To jsou všechno části puzzle, kterým jsem nerozuměl, ale nyní je jasné, že tady nejde o zdraví a nejde dokonce ani o peníze. Je to celé součástí plánu na dobytí lidské mysli, nyní to všechno dává dokonalý smysl a všechno do sebe zapadá. Je to snaha podkovat schopnost lidí samostatně přemýšlet,“ tvrdí Dr. Nehls.
 
Naspäť
Top Bottom