Správy o Covid19

Historické rozhodnutí: Soudce nařídil veřejné slyšení o vakcínách proti Covid-19 podle Norimberského kodexu!​

Nejenže soud vyhověl opožděné námitce, soud navíc z vlastní iniciativy kvůli závažnosti případu nařídil ústní jednání!
Slyšení se bude konat 9. listopadu 2023 a bude se týkat následujících témat:


  • Očkování bez informovaného souhlasu představuje trestný čin závažného nesprávného experimentování v rozporu s články 1, 3, 5, 7, 8 Norimberského zákoníku, článkem 10 lékařského morálního zákoníku a články 78, 79 zákona o biomedicínském výzkumu.
  • Definice vakcíny WHO je nezákonně uplatňována, což umožňuje dovoz produktu uvedeného na seznamu WHO EUL, který povoluje nevakcinační experimentální biologickou látku proti Covid-19, přičemž je vynechán legislativní záměr a definice a nezákonná autorizace a dovoz takzvané vakcíny Covid-19 – toxické biologické látky, o které je známo, že způsobuje poškození, je podávána prostřednictvím údajného „vakcínového“ aplikačního systému.
  • Ministerstvo obrany zadržuje zprávy o „experimentální biologické agens Covid-19 vakcíny,“ které přiznávají, a žádá IOJ o více času na odložení a odmítnutí informací.
  • Biologický agens je z definice biologická zbraň a definice biologického agens, které má způsobit poškození, je v souladu s legislativním záměrem vakcíny, která je určena k prevenci přenosu, ale nikoli k prevenci závažných onemocnění a úmrtí po přenosu. To je nezákonné.
  • Nové skutečnosti jsou přípustné až krátce před veřejným slyšením.
  • K našemu případu se budou moci připojit vedlejší účastníci a na veřejném projednání budou moci vystoupit i odborníci. V příštích dnech nebo týdnech zveřejníme více o tom, jak se můžete zaregistrovat a zúčastnit se odvolání nebo slyšení.

Sdílejte tuto dobrou zprávu široko daleko! Sdílejte naději! Norimberk 2.0 je 9. listopadu 2023!!!
 
Západ. Okrem toho, herci a herečky majú tendenciu veľa cestovať, takže bol zvýšený tlak na úplné zaočkovanie.
Pokiaľ ide o hercov a herečky, vidíme OVEĽA VYŠŠIE percento vykonaných pitiev ako v bežnej populácii.
Výsledkom sú veľmi zaujímavé výsledky:
14 zomrelo na srdcové príhody
4 zomreli v spánku
4 zomreli na krvné zrazeniny (2 mŕtvice, 1 pľúcna embólia)
4 zomreli na veľmi agresívne druhy rakoviny (1 glioblastóm, 1 rakovina čreva – mŕtvy 4 dni po diagnóze, 1 neznámy – mŕtvy 1 mesiac po diagnóze)
4 zomreli samovraždou (nedá sa vylúčiť neurologické poškodenie)

Tento vzorec je typický pre poranenia spôsobené očkovaním COVID-19 a mnohé z nich sú potvrdené pitvou
 
Naposledy upravené:
jednatel Moderna CEO Stephane Bancel a jednatel spolecnosti Vaccine Alliance CEO Seth Berkley hovorili na World Economic Forum pandemii:
"rozdil s rokem 2020 je ten, ze disponujeme dostatecnymi vyrobnimi kapacitami. v roce 2019 jsme vyrobili 100.000 davek. pamatuju si, ze jsem se prochazel firmou a premyslel jsem, jak vyrobit miliardu pristi rok. seth se me nechapave dival a ja jsem zopakoval, vydelame miliardu, bude pandemie....."


Zdroj: https://www.youtube.com/live/5kVbKHQjpas?feature=shared
 
Naposledy upravené:
Na pôde Poslaneckej snemovne Parlamentu Českej republiky sa v pondelok 20. novembra 2023 konal odborný seminár „Vakcinace proti onemocnění Covid-19 – současný pohled“ za účasti lekárov, vedcov, ale aj samotných pacientov, ktorí si pod obrovským tlakom vlády a médií nechali vpichnúť do tela experimentálne injekcie označované za anticovidové vakcíny.
Paní Jana Halbichová, statečná hrdinka dokumentu Tečkované příběhy natočeného v roce 2022 redakcí NF Svědomí národa, promluvila o své zkušenosti i na půdě Parlamentu ČR během semináře o následcích. Jsme rádi, že jsme mohli v rámci programu semináře zprostředkovat příběhy poškozených. Tak jako je důležité ve veřejné diskuzi předkládat odborné a vědecké argumenty, je důležité mluvit i o tom, jaké dopady má aplikace vědy či „vědy“ na životy obyčejných lidí. Téma následků se v poslední době objevuje na slyšeních a ve výborech v zákonodárných sborech například ve Spojených státech nebo v Německu. U nás byl tento seminář prvním pokusem téma vnést na půdu sněmovny pod záštitou jednoho z poslanců.

Zdroj: https://youtu.be/AQA3xnQQCcE?si=99xB3RTfF_0sTZUuZdroj: https://www.youtube.com/live/fQS2-fy9Cyg?si=oynt7QRDrzwvB4EKZdroj: https://rumble.com/v3x2a4s-soucasny-pohled-na-vakcinaci-covid-19-20.11.2023-ktv-live-facebook.html
 
TV Petr Bureš (Skála) tam byli a natočili a připravili (Jitka)všechny projevy a začali je nahrávat na kanál ve středu odpol. a dostali ban na YT.
Dadko, dalo by se to prosím někde najít? (nějaký zdroj, kde o tom mluví)
 
Naposledy upravené:

Stát Texas žaluje firmu Pfizer. Prý lhala o vakcíně proti covidu a zastrašovala kritiky​

Texaský ministr spravedlnosti Kim Paxton obvinil firmu Pfizer, že klamala veřejnost když tvrdila, že její vakcína proti covidu-19 má 95 % účinnost. Podle žaloby, kterou podal u soudu v Texasu, tvrzení o vysoké účinnosti vycházelo z pouze dvouměsíčního testování a ukázalo se být nepravdivé. V žalobě také uvádí, že následně Pfizer zastrašoval ty, kteří na neúčinnost vakcíny upozorňovali.
Paxton dal firmu k soudu na základě porušení zákona O klamavých obchodních praktikách. Paxton uvádí, že společnost propagovala vakcínu jako účinnou z 95 %, když toto číslo vychází ze statistiky relativního snížení risku o 95 %. Na rozdílnost statistik byla navíc podle Paxtona společnost upozorněna. „Pfizer vedl kampaň s cílem vystrašit veřejnost, aby se nechala naočkovat, aby ochránila své milované".
 

Dr. Michael Yeadon – britský parlament 4/12/2023​

Setkání odborníků na téma Pandemie Covid-19, vakcinace a její následky. Dr. Michael Yeadon (bývalý vedoucí vědecký pracovník a viceprezident divize výzkumu alergií a respiračních onemocnění farmaceutické společnosti Pfizer) ve své prezentaci, která měla být vysílána v britském parlamentu, ale nakonec kvůli technickým problémům nebyla, vysvětluje, že škodlivost vakcín nebyla náhoda, ale záměr. Dr. Yeadon prosí o sdílení tohoto videa s informacemi, které v nich předložil.​


Zdroj: https://rumble.com/v3zvzjv-dr.-michael-yeadon-britsk-parlament-4122023.html
 

Kontroly aplikací „čTečka“ byly v rozporu se zákonem​


Kontroly aplikací čTečka za koronavirové pandemie byly podle Nejvyššího správního soudu (NSS) v rozporu se zákonem. Podle rozsudku soudu totiž kontrolující osoba mohla získat citlivé osobní údaje o zdravotním stavu. NSS verdikt z konce listopadu zveřejnil na své úřední desce.
 
.Důvodem, proč je fraudulent conveyance tak důležitou zásadou v právu, je ... [protože] strana, která se dopustila podvodu, je podle zákona povinna nejen nahradit škodu.

Její zákonnou povinností je vrátit poškozenou stranu do stavu před poškozením. Není to: "Dáme vám pár dolarů za bolest a utrpení. Ne, ze zákona jste povinni vrátit stav do stavu před poškozením." V tomto případě se jedná o to, aby se poškozený vrátil do stavu před poškozením.

Zopakujme tedy, že finanční náhrada není právním standardem, pokud jde o podvodný převod. Strana, která se podílela na podvodu, je ze zákona povinna podvedeného znovu odškodnit. A proč je TO důležité? Protože "nežádáme ani to, co bychom žádat měli," říká Martin.

Existuje částka v dolarech, která by vyléčila zánět myokardu, který jste utrpěli po injekci? Nebo rakovinu turba, která zabíjí vaši matku? Nebo krevní sraženiny, které zabily vašeho otce? "Kdybychom se řídili zákonem, skutečně bychom doporučili nikoliv finanční odškodnění, ale návrat do stavu před poškozením," říká Martin.

- "Musíme tento humbuk využít ve svůj prospěch, abychom se dostali ke skutečným problémům." - Jaké jsou "skutečné problémy"? Přimět investory, aby reagovali financováním, což udělají, pokud "na konci procesu uvidí zisk". Jinými slovy, investoři otevřou své peněženky, pokud se jim potvrdí, že psychologický teror nutí lidi stát fronty na injekci.

Proč potřebujeme vakcínu proti vymýcené infekci?
Martin dále uvádí, že program vakcíny proti pankoronavirům byl ve skutečnosti veřejně vyhlášen během moratoria na získávání funkcí v oblasti koronavirů ve Spojených státech, které platilo od roku 2014 do roku 2017.

"Toto moratorium na získávání funkcí probíhalo v době, kdy jsme vyhlašovali globální plán globálního terorismu, pankoronavirovou vakcínu, kterou mimochodem Světová zdravotnická organizace ... o rok dříve prohlásila za vymýcenou," říká Martin.

"Jak můžeme potřebovat vakcínu proti vymýcené nemoci, v době zisku funkčního moratoria, když teoreticky neexistuje žádná šance, že bychom mohli mít důvod potřebovat vakcínu proti věci, která neexistuje? No, protože jsme ji vyráběli - profesor Baric. My jsme ji hyzdili - Peter Daszak ... A chtěli jsme s ní unést svobodu."

Časová osa 58 let SARS-CoV-2
Jak vysvětlil Martin, virus zvaný "koronavirus" byl poprvé popsán v roce 1965. O dva roky později zahájily USA a Velká Británie výměnný program, v jehož rámci byl zdravý britský vojenský personál infikován patogeny koronaviru z USA - "jako součást našeho programu biologických zbraní".

V roce 1992 Ralph Baric z University of North Carolina v Chapel Hill vzal patogen, který dříve infikoval střeva a plíce, a upravil ho pomocí chiméry tak, aby infikoval srdce a způsobil kardiomyopatii.

"Zastavte se a přemýšlejte o tom, co jsem právě řekl," říká Martin. "Co se děje v hlavě člověka, který říká: 'Tohle byla malá závada v břiše, tohle bylo malé smrkání v nose. Pojďme se podívat, jestli se nám to podaří dostat do srdce a ... vytvořit kardiomyopatii,' jeden z nejsmrtelnějších možných zánětů srdce ..."

V listopadu 2000 si společnost Pfizer nechala patentovat první vakcínu proti bodavému proteinu. Operace Warp Speed tedy skutečně nevyrobila vakcínu proti bodovému proteinu za několik měsíců. Ne, tento výzkum probíhal již od konce roku 2000. Takže očkování COVID se připravovalo 19 let, než bylo zavedeno.

Problém je, že během těchto 19 let žádná z vakcín proti koronavirům nefungovala. "Při každém jednotlivém pokusu od listopadu 2000 do [roku 2019] došlo k usmrcení všech zvířat, kterým byly experimentální injekce aplikovány," říká Martin...ČTĚTE DÁLE...
 
(asi to tu uz bolo, ale mna zaujala tato myslienka): linka
"A to je největší část toho všeho, že lidé jako já, kteří tam byli a říkali pravdu… všichni jsme byli vyhozeni a odstraněni z terénu… nebo jsme odešli, protože jsme to nemohli eticky zvládnout. Takže teď nám tu zůstala zdravotnická zařízení plná lidí, kteří nemají páteř, aby se postavili a udělali správnou věc. A tak mám velké obavy o budoucnost medicíny v této zemi. Protože jsme kriminalizovali a trestali všechny zdravotníky, kteří tu skutečně byli proto, aby chránili naše pacienty a rodiny. Je to nebezpečné místo. Já bych do nemocnice nevzala člena rodiny."
 
Naposledy upravené:
ta sprava je manipulacia, podvod pred volbami (on aj Trump sa hlboko tlacia chazarom do ...). preco necitate aj informacie?
ak nieco neexistuje, tak to nemohli vytvorit:
 
Eliška Šťastná byla coby zdravotní sestra ze zubní ordinace před třemi lety jednou z prvních, kdo se nechal očkovat proti tehdy se šířícímu viru. Obě dávky absolvovala spolu s kolegy a kolegyněmi z ordinace. Brali to jako nutnost a svého druhu povinnost vzhledem k atmosféře, která tehdy panovala ve společnosti. „Byl to ohromný tlak, hlavně na nás zdravotníky. Dneska už na to každý zapomněl,“ vzpomíná Eliška Šťastná. V den očkování byla podle ní v týmu kolegů patrná nervozita, ale nakonec zvítězil humor a domů se všichni vrátili v dobré náladě. O měsíc později, po druhé dávce, se u Elišky, silné alergičky, jejíž anamnéza však nikoho z očkujících nezajímala, dostavil anafylaktický šok. Skončila na pohotovosti, a to byl pouhý začátek vleklých a omezujících zdravotních potíží.
Brzy poté začaly záchvaty podobné epilepsii, nicméně diagnostika ukázala, že se o epilepsii nejedná. Po nekonečném kolečku po různých lékařských zařízeních se Eliška vloni dozvěděla nepříznivou diagnózu: FND, funkční neurologická porucha, porucha hybnosti. Lékaři uvádějí jasnou souvislost mezi očkováním a touto diagnózou, která je však relativně nová a neexistuje žádná známá efektivní léčba. „Doufám, že tak jak se rychle vyvinula vakcína, tak se rychle najde i fungující léčba na tuto diagnózu,“ říká Eliška Šťastná, která musela přestat vykonávat své povolání zdravotní sestry a v současnosti je v invalidním důchodu.

Zdroj: https://youtu.be/v05Jz2FcarM?si=cRcciiUYk8Tx97pw
 
Naspäť
Top Bottom