Správy z Čiech

Na první pokus se mi podařilo s tímto člověkem vygúglit jediný odkaz, a to jeho kanál na TyTrubce, kde je ono jediné video.
Podle toho, co říká v úvodu toho videa, tak je činný ještě i někde jinde. (říká, že má "raději písmenka" a hovoří o svých příspěvcích a dále >tvrdí<, že konzultoval TO se senátorkou Zwyrtek-Hamplovou)
Hledalo se mi to obtížně, páč nemám účty a ”Svoboda” je hodně běžné jméno. Ale nakonec jsem našel, že má na fb 2 účty: “Aleš Svoboda” a “Aleš Svoboda II”.
Ty citáty s Pavlem kolovaly na facebooku hodně a zjistit, kdo byl na začátku, je dost obtížné. Jak jsi přišel na to, že za tím byl Svoboda?
Jinak třeba kolovalo i sestříhané video s Pavlem, a to se šířilo z neČT24, což je bývalý Sputnik.
Jinak chceš říct, že to s trestním oznámením a policejní prohlídkou a OSPODem je sehrané?
 
Ty citáty s Pavlem kolovaly na facebooku hodně a zjistit, kdo byl na začátku, je dost obtížné. Jak jsi přišel na to, že za tím byl Svoboda?
To jsem nezjistil já, z toho ho >obviňují< elfové, což jsem psal.
Elfové mu kladou za vinu...
Pravda je, že jsem to po nich nekontroloval, bylo by to dosti náročné, protože těch odkazů dávají "milion" a často je to na ghostarchive.org, který je nejdřív velice pomalý a pak toho vždycky vyjede "kilometr". Mám ovšem sklon jim (demagog.cz) to - snad poprvé v životě - uznat, když:
i. uvážím, jak mi pocitově ty citáty přijdou
(jestli citáty falešné nebo pravé, tohle se mi detailně propočítávat nechtělo, ale je pravda, že mi ty citáty přišly dosti laciné/prvoplánové)
ii. a když uvážím, kdo všechno je v soc-síťové bublině toho Svobody (viz můj původní příspěvek).

A pokud se týká
Jinak chceš říct, že to s trestním oznámením a policejní prohlídkou a OSPODem je sehrané?
tak vzhledem k těm personálním vazbám, co jsem popsal v mém původním příspěvku, tak ano, je to pro mne nedůvěryhodné.
Počítám, že Policie ČR nemůže někomu "prohledat byt", tj. "provést domovní prohlídku", jen tak, sama od sebe (tak daleko nejsme a počítám, že ani nebudeme), ale pouze na příkaz soudu.
A on tvrdí (na videu od času 05:00), že po návratu z policejní služebny (kde se pokoušel podat to TO na Rakušana), u něho doma zvoní Policie. ("za půl hodiny jsem doma a během další půlhodiny zvonek" a "mně tady prohledali celej byt")
Opravdu se Policii z okresního města Mělníka podařilo >do hodiny< sehnat soudní příkaz k domovní prohlídce? Na základě "anonymního udání", jak tvrdí Svoboda a přitom ani neřekne jaký důvod Policie uvedla a hovoří pouze o jakémsi "schraňování"? A ještě mu dokonce zabavili věci (počítač, tablet, mobily). Přitom samotný Svoboda soudní příkaz nezmiňuje. A video natáčí na mobil půjčený od souseda :- ) (Já běžně sousedům, u kterých policie zrovna dokončí domovní prohlídku, půjčuji 1 z mnoha desítek mých mobilů :- ) Jo, a ještě mu stihli zablokovat účet v bance. (A jak to zjistil tak rychle, navíc když mu zabavili zařízení?)
 
Naposledy upravené:
Opravdu se Policii z okresního města Mělníka podařilo >do hodiny< sehnat soudní příkaz k domovní prohlídce? Na základě "anonymního udání", jak tvrdí Svoboda a přitom ani neřekne jaký důvod Policie uvedla a hovoří pouze o jakémsi "schraňování"? A ještě mu dokonce zabavili věci (počítač, tablet, mobily). Přitom samotný Svoboda soudní příkaz nezmiňuje. A video natáčí na mobil půjčený od souseda :- ) (Já běžně sousedům, u kterých policie zrovna dokončí domovní prohlídku, půjčuji 1 z mnoha desítek mých mobilů :- ) Jo, a ještě mu stihli zablokovat účet v bance. (A jak to zjistil tak rychle, navíc když mu zabavili zařízení?)
On v komentářích vysvětloval, že policie neměla soudní příkaz, že měl doma miminko a nechtěl, aby vznikla konfliktní situace.
Pokud jde o mobil, to snad není problém, nepsal, že by ho brali i manželce.
Může to samozřejmě vypadat divně, ale vím, že třeba OSPOD opravdu funguje jako nátlaková organizace, která je schopná kvůli blbosti sebrat rodině dítě.
 
@JanaK Já nedokáži posoudit rychlost represivních složek, ale dokážu posoudit to bankovní zablokování. A to je tedy velmi rychlé, tak rychle se to neděje. Jedině, pokud by zrovna narazil na nějakého kámoše nejvyššího šéfa a ten mu to přímo volal. A i tak si dovoluji trochu pochybovat - o té rychlosti ( ne o tom, že by se to stalo).
 
Naposledy upravené:

ČEPS: ČR bude od roku 2030 závislá na dovozu elektřiny,​

může jí být i nedostatek​

https://oenergetice.cz/energetika-v-cr
Česká republika bude od roku 2030, pokud ukončí výrobu energie z uhlí, závislá na drahém a rizikovém dovozu elektřiny ze zahraničí. Zemi v určitých případech dokonce hrozí nedostatek elektřiny. Vyplývá to z analýzy provozovatele energetické přenosové soustavy společnosti ČEPS. Podle ní se stát do budoucna proto neobejde bez výstavby dalších jaderných zdrojů a rovněž bez mechanismu pro podporu flexibilních zdrojů energie. Stát by si také měl udržet určitou míru soběstačnosti pro pokrytí národní spotřeby elektřiny.
ČEPS dnes představil analýzu několika možných scénářů budoucího vývoje energetického mixu v Česku . . .
 
Aleš Svoboda podal trestní oznámení na ministra vnitra a za pár hodin u něj doma byla policejní kontrola, OSPOD,..
Video je informační modul, který působí tak, že odstrašuje kohokoliv k podání trestních oznámení proti fašistům.

Provedeno absolutně chybně (navíc na člověka, který má s problematikou už zkušenosti - uvádí, že se policisté ho znají z boje proti covidu), nejdříve někde oznámení zveřejním, zajistím si nějakou podporu a ne jako "Robin Hood" sám tajně proti systému.

Dobré by bylo podat takové oznámení masově, ale doba asi ještě neuzrála. Kdyby se lidé naučili bojovat papírem to by bylo....

No, ale úplně správné by bylo, kdyby oznámení podala nějaká politická strana třeba SPD.
 
Naposledy upravené:
On v komentářích vysvětloval, že policie neměla soudní příkaz, že měl doma miminko a nechtěl, aby vznikla konfliktní situace.
Mno, kukláči u něho nezasahovali, nebo ano?
Takže okresní poliši z Mělníka. Už je vidím, jak si ochotně pálí prsty, jak na vlastní triko jedou domovní prohlídku bez soudního příkazu, když mu ani nechtěli (a to mi dává smysl) vzít to trestní oznámení na Rakušana, protože - jak Svoboda zdůrazňoval - měli strach. A pak si policajti ještě sami proti sobě pořizují důkazní materiál v podobě zabavených věcí a to proto, že se jedná o takovou “šajbu” jako je Aleš Svoboda.
Na videu dlouze popisuje, jak se ti policajti báli převzít to TO. A pak do nich najednou “vjede duch policie” a oni neohroženě provedou domovní prohlídku bez souhlasu soudu.
S tím zatím nemohu počítat, nejsme ve 40. letech, ani tu nemáme chuntu jako někde.
Pokud jde o mobil, to snad není problém, nepsal, že by ho brali i manželce.
Tak to je problém. Protože na videu hlásí, že mu zabavili počítač, tablet a mobil jeho i mobil syna. O ženě řeč nebyla. Svoboda sám řekl, že si mobil půjčil od souseda (video v čase od 11:50).

Tady není problém jenom s tou rychlostí, se kterou vše proběhlo (Svoboda tvrdí, že domovní prohlídka + návštěva OSPOD + zablokování >bankovního< účtu, všechny 3 úkony proběhly “během 1 hodiny” - viz video v čase od 06:26). Je zde ještě druhý problém, a to se synchronizací úkonů 3 různých institucí do takto krátkého časového intervalu.
 
Naposledy upravené:
Je možné, že s takovým úmyslem to bylo vytvořené.
Na odhadnutí záměrů si netroufám málo informací o panu Svobodu. To působení co jsem popsal neodhaluje záměr. Je ještě potřeba vyhodnotit reakci na působení, ta je pak statistická, ti co si nechtějí pálit prsty se stáhnou, pokud mají subjekty strach - ten může vyvolat i agresivitu u bojácnějších a u vzdorovitých vzdor - "to si nenechám líbit" - "já to tak nenechám". Takže část davu to může vybudit, záleží jak to dál bude někým podchyceno, pokud se to chytne. Zviditelňuje to fašizaci, ale může se tím i testovat jak eliminovat budoucí odpůrce.

Jsem pro koordinovaný společný zveřejněný postup, nejdříve důkladný sběr informací. Zde ani nemám žádnou obrazovou ani jinou dokumentaci, že něco takového proběhlo a nebyl jsem přímým svědkem, i kdybych chtěl podat žalobu nemám nic v ruce. To by museli udělat lidé, kteří u toho byli - natočit na mobily, a ty začít šířit na všech platformách. Dále aby domluvily, aby těch svědků byli desítky a stovky a pak každý podal žalobu (hromadné žaloby neprošli v parlamentu, to byl nástroj na nápravu křivd a špinavostí) .
 
Naposledy upravené:
Svoboda sám řekl, že si mobil půjčil od souseda (video v čase od 11:50).
Počítám, že soused pana Svobody je hodný a půjčil mobil i na druhý den k natočení dalšího videa.
Protože to první (včerejší) videjko se asi moc nepovedlo, muselo vzniknout dnes druhé, vysvětlující video.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=eM5rSuoGGa8

Zdá se, že nejsem jediný, komu se více než 1 aspekt Svobodovy historky nepozdává, protože v úvodu videa si stěžuje, že ”spousta lidí mne osočilo”. Mno, nedivím se. Proto v úvodu slibuje, že všechny papíry, se kterými mává do kamery, naskenuje do “PDF” a bude to na “jeho stránkách”.
Protože včerejší větička s mobilem vypůjčeným od souseda byla “moc”, dnes zaznělo, že policajti zabavili počítač, tablet a mobil >syna<. Z nějakého záhadného důvodu Svobodův mobil nezabavili. Asi zapomněli ;- )
Takže to PDF naskenuje tím sousedovým půjčeným mobilem, ehm, už se mi to začíná plést, chci říci jeho vlastním mobilem, který mu policie zapomněla zabavit :- )
A zdá se, že ani s tou Zwyrtek-Hamplovou to nebylo úplně tak, jak se snažil vyvolat dojem v prvním videu. Protože dnes couvá a tvrdí, že mu textaci toho TO schválila esemeskou a že s ní nemluvil :- )

Pod oběma videi jsou vypnuté komentáře.
Jen na vysvětlenou: připouštím, že podal TO, ale nezdá se mi ona blesková domovní prohlídka bez soudního příkazu včetně zabavení věcí, blesková návštěva OSPOD a do třetice blesková blokace bankovního účtu.
 
334051318_570164715167083_1039553942905226543_n.jpg

334054921_3267992730117998_434309502234234660_n.jpg

333981184_1254452712176310_2681375746790987606_n.jpg

334036228_225832883161175_363845823300006440_n.jpg

Z jeho facebooku
 

„Kde je Jurečka? Předkladatel paskvilu se nedostavil?“ čílila se Schillerová​

Poslanecká sněmovna v 1:00 přerušila debatu o růstu penzí, pokračovat bude od 7:00.
Ze ZLOMU

Zdroj: https://t.me/zlom221/49906

Závěrem ještě můj dojem:
V PS nevěřím nikomu a tak si dovedu představit, že jde o divadlo, které nás má navést na jiné téma. To zásadní se bude projednávat na pozadí. Napadá mě smlouva s USA o základnách na našem území. Riskují, že nedojde k překrytí témat, ale k jejich spojení do jedné obludné představy ve většině národa a pak jsem zvědav, zda se dokážeme tomuto zvěrstvu nějak postavit. Opozice si již opravdu nebere servítky a Pekari a spol. řádí jak černá ruka. Přijde mi že se naše společnost má dostat rychle na úroveň Slovenska v míře připravenosti k zatažení do konfliktu NATO s RF. Rozpad státu nabral na rychlosti.

Zdroj: https://t.me/zlom221/49907
 
Zde si dovolím malou korekci příspěvku.
Podle toho, co jsem se dočetl na mejnstrýmu, tak Okamurův obstrukční projev netrval 6, ale 7 hodin a 7 minut. Tím překonal svůj minulý rekordní 6-ti hodinový projev, při obstrukcích schválení tzv. “pandemického zákona”.
28.2.2023
 
Naposledy upravené:
Již loni v květnu úředníci věděli, že automatický elektronický systém neodhalí podvody s dávkami.
Udělali si z nás výkonnou dojnou krávu. Z článku:
"To je případ i Ukrajinky, na jejíž podivné pohyby na účtu upozornila jedna z českých bank. Ženě na účtu přistálo přes 1,3 milionu korun jako příspěvky na solidární domácnosti. Žádosti o peníze přitom podávali lidé z Ukrajiny. Peníze vyplatilo jedenáct úřadů práce po celé zemi, všechny na jeden účet, k němuž měla přístup daná Ukrajinka ze Zlína. Ta pak podle své výpovědi peníze posílala po řidičích autobusů na Ukrajinu."
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/...omaci_rodi?h=206ECDB486B7237D7301637088871020
 
Naposledy upravené:

Jurečka: Máme závazek pomáhat. Nikdo uprchlíkům neřekne, aby se sbalili a šli domů . . .​

24.2. 2023 ČR se chystá podle Jurečky od ledna otevřít svůj systém dávek uprchlíkům​


Hospodářské noviny (HN) ve středu napsaly, že odbory Úřadu práce
v dopise Jurečkovi upozornily na chybějící kontrolní mechanismy u počítačového systému automatického posuzování a schvalování některých dávek. Postup, který měl ušetřit práci úředníkům, se ukázal jako zneužitelný. Dávky se tak podle deníku vyplácely i žadatelům, kteří na ně neměli nárok, týkalo se to příspěvku na ubytování ukrajinských uprchlíků před válkou, přímé podpory uprchlíků formou humanitární dávky a jednorázového pětitisícového příspěvku na dítě. Trpkoš podle HN v odpovědi odborům zneužívání připustil, zásadní jsou ale podle něj úspory v nákladech.

Milionová rozkrádačka dávek u Jurečky. Robot neuměl poznat falešné žádosti. Ředitel to věděl a nekonal​


krade se krade a pro našince nechce nic najít ...

Růst penzí bez omezení by za deset let stál 600 miliard, varuje Jurečka​

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka varuje, že zachování nynějšího tempa valorizace důchodů by znamenalo v příštích deseti letech zatížení pro rozpočet zhruba 600 miliard korun. Odmítl výhrady opozice,

Jurečka již potvrdil, že má v plánu se s prezidentem radit.
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom