Správy zo Slovenska

Europoslanec Bilčík (PS-Spolu) vytiahol na Chmelára za reláciu Do kríža (písal som o nej v téme o mediálnom monitore) znôšku klamstiev a urážok. Chmelár ho zotrel ako hlúpeho študenta na skúške a žiada ospraveldnenie. Ak sa nedostaví, uvažuje nad súdom.

Neviem, ako to cítite vy, ale Bilčíkovi som poslal pozdrav na jeho adresu vladimir.bilcik@europarl.europa.eu, kde ho žiadam, aby bol chlap a ospravedlnil sa. A že si pomýlil verejnú službu.
Nech je Chmelár aký je (aj v tej relácii ho tlačilo ego), musíme sa jeden druhého zastať.
 
Naposledy upravené:
Vo februári chystá spolok Archa pochody za mier - bez tribún a organizátorov.
Viac info nájdete tu

Som zvedavý, ako to chcú spraviť "bez organizácie".
 
Som zvedavý, ako to chcú spraviť "bez organizácie".
Presne tak.

Aha, ideme si vladnut my ludia sami... Nepotrebujeme politikov, nepotrebujeme vodcov, len my "sami"... Utekam od tychto "cistych" akcii. Keby to povedali ze: My, spolocenstvo archa organizujeme to a to, ta ok. Inac je to len Žbirkova biela cistota.

V prvom rade treba v prvom rade podporovat proslovenske strany, tie silne a ich *organizovane* akcie a nie dalsich 250 pochodov a peticii...
 
Vo februári chystá spolok Archa pochody za mier - bez tribún a organizátorov.
Viac info nájdete tu

Som zvedavý, ako to chcú spraviť "bez organizácie".
Ukáže sa, akí sú šéfovia spolku Archa odborníci z hľadiska manžovania... Ak bude pochod fiaskom, potom ani ako manažéri Archy nebudú stáť za nič... A ak sa vydarí, tiež to bude ich vysvedčenie...
 
Nesúvisí to spolu?
CC @Konceptual.eu
 
Danny Kollár - PSYCHOLOGICKÁ VOJNA, januar 2023 - cast 1. z 2.
 
Nesúvisí to spolu?
CC @Konceptual.eu
Čiastočne hej. Tou myšlienkou za mier.
 

Vláda SR odsúhlasila plazivú maďarizáciu zoznamom obcí z maďarského revizionizmu​

Vláda Slovenskej republiky opäť raz dokázala, ako ju vôbec nezaujímajú štátne, slovenské a národné záujmy. Nielenže nezaujímajú, ale svojou ľahostajnosťou a neschopnosťou spôsobuje Slovensku stále väčšie problémy.

Minulý týždeň schválil kabinet s obmedzenými právomocami nariadenie vlády SR o označovaní obcí v menšinových jazykoch vzťahujúcich sa najmä na juh Slovenska.

Združenie slovenskej inteligencie a Expertná komisia pre slovensko-maďarské vzťahy od augusta vyvíjali veľké úsilie, aby bol návrh nariadenia prepracovaný v súlade s medzinárodnými dohovormi, Ústavou SR a slovenskými zákonmi. Pripomienky ani argumenty neboli zo strany úradu vlády akceptované. Čo to znamená v praxi?

Vláda Slovenskej republiky schváleným nariadením porušila Rámcový dohovor na ochranu národnostných menšín, ktorým je viazaná, ako aj Ústavu Slovenskej republiky a slovenskú legislatívu, pričom príslušné orgány ignorovali opodstatnené a zásadné pripomienky občianskej verejnosti, zástupcov obcí aj politikov. . .
 
Súhlasím s @kulichom a doplním o súvislosti z dnešnej tlačovky RFica:​
  • IMatovič v Čechách dobre zariadil, aby sa informácia o JBudajovi dostala v správny čas na správne miesto​
  • MKlus, ktorý odišiel od SAS k OĽANO aby slúžil IMatovičovi dostal trafiku za zradu – 1.5 milióna Eur … rozdávanie trafík sa stalo v poslednom období tradičným​
 
Naposledy upravené:
Súhlasím s @kulichom a doplním o súvislosti z dnešnej tlačovky RFica:​
  • IMatovič v Čechách dobre zariadil, aby sa informácia o JBudajovi dostala v správny čas na správne miesto​
  • MKlus, ktorý odišiel od SAS k OĽANO aby slúžil IMatovičovi dostal trafiku za zradu – 1.5 milióna Eur … rozdávanie trafík sa stalo v poslednom období tradičným​
rozdávanie trafík nie je ničím novým, len doteraz sa o tom nehovorilo. Ani Fico o tom nehovorí rád, no inak sa nedá už...
 
rozdávanie trafík nie je ničím novým, len doteraz sa o tom nehovorilo. Ani Fico o tom nehovorí rád, no inak sa nedá už...
Nedaval by som rovnitko medzi Matovicovym a Ficovym dosadzovanim svojich ludi. Fico sa snazil v ramci moznosti dosadzovat odbornikov a Matovic supne hocijakeho zapredanca.

Nechcem si ani predstavit, co vsetko podosadzovali za tie 3 roky do roznych postov statnej spravy.
 
Súhlasím s @kulichom a doplním o súvislosti z dnešnej tlačovky RFica:​
  • IMatovič v Čechách dobre zariadil, aby sa informácia o JBudajovi dostala v správny čas na správne miesto​
  • MKlus, ktorý odišiel od SAS k OĽANO aby slúžil IMatovičovi dostal trafiku za zradu – 1.5 milióna Eur … rozdávanie trafík sa stalo v poslednom období tradičným​
Vyzera to, ze nitky k Matovicovi vedu aj z ČR. Ako som uz davnejsie spominal, tak podla mna je sociopat Matovic urcitym korekcnym clankom globalneho zakulisia pre riadenie liberalnej vladnej svorky. Ma isto kopec kompro na vladnych predstavitelov a preto sa koalicia, ktora sa uz isla 15 krat rozpadnut, stale "drzi" pokope.

Ak Budaj dostal velke napomenutie, tak to vyzera, ze ziadny rozpad Olano sa nechysta. Po volbach im naordinuju aspon cez 5% a veselo a z radosti (kompra je po klucku) sa zacne spajat dalsi protismeracky zlepenec, ktory bude kocirovat Matovic. Klus je ukazka toho, ze zrada druhych a prisluhovacstvo sa vie dobre ocenit.

Smeru bude dane na vyber, bud zlepenec ktoviecoho, alebo...

ps: Len aby nas pri zvoleni Pavla v ČR nerozoberali nadalej v zrychlenom rezime. Formula satan-postu (redbull) isla z Prahy...az dobila Bratislavu.

ps2: Su aj svetlejsie scenare, ale to uz zalezi na kazdom osobne :)
 
VIDEO: Mýtny tender OĽANO + predčasné voľby / hostia: ex-minister Ľ. Vážny a J. Laššáková.
Odporúčam vypočuť... štruktúry na ministerstvách štátny tajomníci, ako to funguje.
A mnoho ďalšieho.

A ešte zaujímavé stretnutie SMERU:
DNES BOLO VESELO. KTO JE ZA MIER, JE EXTRÉMISTA, KTO JE ZA VOJNU, JE MIEROVÝ AKTIVISTA.
Dnes na stretnutí s veľvyslancami EÚ, USA a V. Británie bolo horúco pri Ukrajine. Keď hovoríte o nízkych platoch a vysokých cenách, o rozvrate štátu, že nás chcú do volieb pozatvárať, nič ich z toho nezaujíma. Ale keď som odmietol posielanie slovenských zbraní na Ukrajinu, onemeli, hoci to počuli odo mňa 100x.
Spýtali sa, aký mám plán pre Ukrajinu. Ja že okamžité prímerie a rokovania USA, Ruska a EÚ. Potom som sa spýtal na ich plán. USA, V. Británia, Francúzsko a ďalší chcú posielať na Ukrajinu zbrane a predlžovať roky vojnu, ktorú nikdy proti Rusku nevyhrajú. Jednoducho do posledného Ukrajinca.
Kto hovorí o mieri a zastavení zbrojných dodávok je nebezpečný extrémista (to povedal o nás aj Pellegrini), kto je za vojnu, je demokrat a mierový aktivista. No bude veselo do volieb 30. 9. 2023!
Prekvapuje ma, že niektorí diplomati pre denník N povedali, že ich znervózňuje naša zahraničná orientácia. Tá nebola predmetom diskusie. Ale pochopil som, že každý, kto odmieta vojnu, má zlú zahraničnú politiku. Zvláštny západný svet.

Zdroj: https://www.facebook.com/robertficosk/posts/pfbid0VdJhoQwa7EuaJu1vnFrHb1YsrKNJVCdDt8J4VQyL23Je8MmVKgWAAzZQRverE7hKl
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom