Správy zo Slovenska

Fajn, vyzerá to skutočne tak, že tá streľba v Prahe bola výstrahou pre Lipšica a spol. Rozpočet schválený, a ak mám pravdu s tou výstrahou, tak skončia aj protesty.
Čo ma k tomu vedie:
Palach sa upálil (resp. ho upálili) na protest s normalizáciou. Skutočná normalizácia (návrat do normálu) v pravom zmysle slova prebieha dnes na Slovensku. A na Slovensku sa proti normalizácii protestuje na námestiach. Polícia uzavrela Námestie J.Palacha a okolie, t.j. symbolicky uzavrela protesty. Filozofická fakulta Karlovej Univerzity (najvyšší stupeň školstva) je symbolom oficiálne najvyššieho stupňa - zákonodarnej moci, kde sa už pár dní zo strany opozície “filozofuje” ohľadom Štátneho rozpočtu, pričom primárnym cieľom filozofovania nebolo sabotovanie prijatia štátneho rozpočtu, ale oddialenie rokovania o ÚŠP a Lipšicovi, ako to Polák Ficovi priamo povedal. A to oddiaľovanie súvisí s tým, čo zverejnil Danny Kollár.
Toto bolo varovanie svetového zákulisia Lipšicovi a spol. i opozícii. Zákulisie sa s nimi nebude maznať, pretože ohrozujú projekt usporiadania strednej Európy, a presne takto skončia - prídu strelci.
Na miesto činu prišiel špeciálny voz Golem po menom Fénix… a Fico v dnešnom prejave o dianí v parlamente varoval Lipšica a spol. že sa zahráva s ohňom…
Rokovanie o ÚŠP bude po 9.1. Tento dátum spomenul dvakrát, to je odkaz na 9.11. na pád dvojičiek. Jednou vežou je ÚŠP a Fico potvrdil, že ho zrušia. Čo je druhou vežou?
Inak je to varovanie aj českej vláde a českému parlamentu a súvisí to s pokusmi o obštrukcie s plánovaným usporiadaním strednej Európy.
 
Fajn, vyzerá to skutočne tak, že tá streľba v Prahe bola výstrahou pre Lipšica a spol. Rozpočet schválený, a ak mám pravdu s tou výstrahou, tak skončia aj protesty.
Čo ma k tomu vedie:
Palach sa upálil (resp. ho upálili) na protest s normalizáciou. Skutočná normalizácia (návrat do normálu) v pravom zmysle slova prebieha dnes na Slovensku. A na Slovensku sa proti normalizácii protestuje na námestiach. Polícia uzavrela Námestie J.Palacha a okolie, t.j. symbolicky uzavrela protesty. Filozofická fakulta Karlovej Univerzity (najvyšší stupeň školstva) je symbolom oficiálne najvyššieho stupňa - zákonodarnej moci, kde sa už pár dní zo strany opozície “filozofuje” ohľadom Štátneho rozpočtu, pričom primárnym cieľom filozofovania nebolo sabotovanie prijatia štátneho rozpočtu, ale oddialenie rokovania o ÚŠP a Lipšicovi, ako to Polák Ficovi priamo povedal. A to oddiaľovanie súvisí s tým, čo zverejnil Danny Kollár.
Toto bolo varovanie svetového zákulisia Lipšicovi a spol. i opozícii. Zákulisie sa s nimi nebude maznať, pretože ohrozujú projekt usporiadania strednej Európy, a presne takto skončia - prídu strelci.
Na miesto činu prišiel špeciálny voz Golem po menom Fénix… a Fico v dnešnom prejave o dianí v parlamente varoval Lipšica a spol. že sa zahráva s ohňom…
Rokovanie o ÚŠP bude po 9.1. Tento dátum spomenul dvakrát, to je odkaz na 9.11. na pád dvojičiek. Jednou vežou je ÚŠP a Fico potvrdil, že ho zrušia. Čo je druhou vežou?
Inak je to varovanie aj českej vláde a českému parlamentu a súvisí to s pokusmi o obštrukcie s plánovaným usporiadaním strednej Európy.
IMG_20231222_132452.jpg
Máme tu 3 šestky./obeta, ako začiatok Saturnálií ??/ ..odvedenie pozornosti a vyzera to na mk-ultra,monarch,
zvláštne že aj tento Pražský strelec mal tiež nejaké problémy s ušami/sluchom, keď napísal: Zvoní mi v uších… jako nějaký zasraný světlušky. Chtěl jsem si vyrvat uši....
program Monarch (Vládca), ktorý rozvíjal Mengele. Po porážke Hitlera výskum pokračoval v USA. V krátkosti, tento satanský projekt spočíva v tom, že vybranú obeť utýrajú strašným spôsobom a potom ju naprogramujú tak, že plní absolútne všetky pokyny svojho programátora. Takto pripravené jedince potom používajú satanské organizácie na vraždy nepohodlných ľudí, alebo masové vraždy obyvateľstva (ale aj pre politickú kariéru) za účelom dopredu naplánovanej nejakej zmeny (zákonov, výmeny vlád atď.). Tento jedinec je naprogramovaný tak, že po vykonaní svojho činu spácha samovraždu, pričom samovraždu môže spáchať aj na základe istého hesla, ktoré mu niekto oznámi. Toto heslo bolo vložené pri programovaní do jeho podvedomia a je to za účelom toho, že ak by tento chudák pri svojom trestnom čine nezomrel, má byť usmrtený neskôr, aby sa tým zabránilo vyšetrovaniu a získaniu akýchkoľvek informácií.
 
@Um, zaujíma ma tvoj pohľad na vec. Palec dole je znak nesúhlasu. S čím konkrétne?
Príde mi, že tento krát, si si moc "ohnul realitu". Udalosť v ČR bola určená ČR. Ak sa má V4 transformovať na niečo nové (čo si už analyzoval), tak tá česká piata kolóna čo je vo vláde to sabotuje. To môže byť jedna hypotéza.
Ďalšia, že je to výstraha pre židov, že z ČR, Prahy, sa nestane žiadny druhý Izrael a nech nepočítajú, že sa tam evakuujú.
Keď som bol pred týždňom v Prahe jediné čo som si z ulíc a metra zapamätal bolo "j***ť ble..."
Dávid (židovské meno) Kozák (Chazar, Ukrajina), strieľal z balkóna na dvoch pozíciach, pod českou vlajkou a ukrajinskou (to ma tiež na Prahe zaujalo, koľko je tam ukrajinských vlajok!).
Média svorne rapkotali prvé hodiny, že bolo 11 obetí. Numerologické číslo Dávida je 22.

Ja by som si počkal čo sa bude diať v rámci V4 a v ČR a nespájal to so SR a neohýbal si dátum z 9.1. na 9.11... a podobne.

Ak inFormačný tlak neustane, tak Lipšic a spol. to už majú zrátané.
 
Príde mi, že tento krát, si si moc "ohnul realitu"
Všetko, čo si napísal ty a ďalší v súvislosti s ČR, sedí.
Čo sa týka toho “ohnutia reality”: v momente ako sa tá informácia v skratke ku mne dostala, som vedel, že sa to týka aj SR. Keď som si následne tú správu prečítal, tak sa mi to len potvrdilo. Tu zverejnený krátky rozbor sa týkal odkazu predovšetkým pre SR, odkaz pre ČR aj pre krátkosť času som podrobnejšie nerozoberal (navyše máme tu dostatok zdatných kolegov z ČR, ktorí, poznajúc podrobnejšie české reálie, to zvládnu lepšie).
To akoby “ohnutie reality” pri vnímaní len tej prvej informačnej vrstvy je zrejmé, aj ja som si to uvedomoval, no ten odkaz napriek tomu pre SR je tam.
Všimni si, ako bravúrne, odvolajúc sa na nález Ústavného súdu ohľadom obštrukcie, ukončil Pellegrini rozpravu k ŠR (nemôžu jedni poslanci obštrukciou znemožňovať iným poslancom vykonávať svoj poslanecký mandát a znefunkčňovať parlament). Rozpočet schválený a “ticho po pěšine”… Ti garantujem, že nebyť tej udalosti v Prahe, tak je tu taký kvikot a besnenie na námestiach, že si to nevieš predstaviť.
Si zober tú rýchlosť sledu udalostí v jeden deň: Polák za rečníckym pultom naťahuje čas, Fico k nemu pristupuje, že o čo mu ide, Polák napriamo, že to kvôli ÚŠP, video od Dannyho Kollára o chystanom puči v réžii Lipšicovho ÚŠP, ranné vystúpenie Fica , kde informuje verejnosť o následkoch obštrukcie v súvislosti so ŠR a otvorené varovanie Lipšicovi a spol. nech sa nezahrávajú s ohňom, streľba v Prahe, ukončenie rozpravy o ŠR (je jedno, čo bolo skôr), schválenie ŠR …a ticho po pěšine.
Aj keď skutočne sa môže zdať, že som si “ohol realitu”, viem, že sa nemýlim.
A ak by predsa sa len preukázalo, že som šľapol vedľa, tak to tu zverejním.
 
Tým aký postup zvolili sa ešte viac odpísali a pochopili to, či už protestami alebo obštrukciami. Daná udalosť im len dala možnosť v tichosti vycúvať zo slepej uličky ktorú si už uvedomovali. Dav rýchlo zabudne "vďaka" tak prehľušujúcej udalosti.
A už dostali aj opičiu pracku, pretože parlament sa ide konečne digitalizovať a takéto obštrukcie už nebudú možné.

Takže znova opakujem, že nesúhlasím, že sakrálne obete v Prahe bol odkaz pre Lipšica a podobne...
 
Príde mi, že tento krát, si si moc "ohnul realitu". Udalosť v ČR bola určená ČR. Ak sa má V4 transformovať na niečo nové (čo si už analyzoval), tak tá česká piata kolóna čo je vo vláde to sabotuje. To môže byť jedna hypotéza.
Začnem od V4(+), Praha a Pražské klany, ktoré sú české len podľa priezviska sú najväčšou prekážkou na to, aby V4(+) sa transformoval na blok, ktorý je mostom medzi Ruskom a Západom a centrom koncentrácie riadenia pre Európu. Keď to začneš vnímať v tomto kontexte, tak Popolvárov príspevok už dáva zmysel.
Ďalšou vecou je, že Fico oznámil Prahe budúce usporiadanie strednej Európy a z reakcií Fialu a spol sa dalo usúdiť, že im vec nevonia a ja som to okomentoval tak (možno to bolo aj tu), že to pražské klany buď nepochopia alebo vyložia po svojom, asi to odbili tým tendenčným "ten blbej Slovák zas kecá". A týmto súvisí to, že niekto musí podporovať tie protivládne a de facto protislovenské protesty na organizačnej a finančnej úrovni a vzhľadom na to, že Američania a Soros sú teraz príliš na očiach, tak s najväčšou pravdepodobnosťou to zabezpečujú práve Pražské klany (nedávno Fiala a Pavel sa stretli s Alexandrom Sorosom).
Tretia vec je, že Pražské klany majú zálusk na celé Slovensko lebo nedávny pokus rozhádať Fica s Orbánom, ktoré nevyšlo (asi to urovnali s telefonátom, obaja vedia anglicky celkom dobre) a petícia na to, aby Košické Námestie Osloboditeľov premenovali na Námestie Legionárov (légie boli primárne českou záležitosťou) vyšlo práve od Pražských klanov, ktoré sú české len podľa priezviska.

Dodávam, že teraz mám vážne podozrenie, že obete toho strelca neboli tak celkom náhodne vybrané...
 
Naposledy upravené:
sakrálne obete v Prahe bol odkaz pre Lipšica a podobne...
…bol odkaz aj pre Lipšica a spol. Ja som rozoberal len to aj, a časť týkajúcu sa ČR som neriešil. @Oracle 911 vyššie pekne zhrnul jak jedno s druhým súvisí, aká je previazanosť zasahovania do udalostí na Slovensku s českým zákulisím. A to zasahovanie do záležitostí Slovenska min. od začiatku leta, keď bolo jasné, že R.Fico má reálnu šancu voľby vyhrať a následne zostaviť vládu, nabralo na obrátkach a intenzívne pokračovalo aj po voľbách.
 
Naposledy upravené:
A to zasahovanie do záležitostí Slovenska min. od začiatku leta, keď bolo jasné, že R.Fico má reálnu šancu voľby vyhrať a následne zostaviť vládu, nabralo na obrátkach a intenzívne pokračovalo aj po voľbách.

Ja dodávam, že ďalšia pomoc pre Lipšica a ostatnej 5. kolóny a iný zásah do slovenských záležitostí nebude mať za následok ďalšie klepnutie prstoch Pražským klanom, ale úder 10 kg kladivom na búranie po gebuli...
 
Rudo Huliak a spol to vie vysvetliť
Jsem nadšen:
i. extrémně potřebné a dokonalé video
ii. nemohu si pomoct, ale zase se potvrzuje, že ten Huliak je fakt boží, počítám, že jeho slova by mi nevadilo tesat do kamene…
iii. vypadalo to, jako smeč ze strany ĽSNS, ale díky “returnu” Huliaka je z toho smeč a bod pro koalici
iv. zároveň je to krásný samoodpis pro onoho aktivistu a ty, které reprezentuje
v. ale teď to nejdůležitější: video odhaluje šablonu, kterou opakovaně používají “služby”; takto funguje řízená opozice, takto fungují (v ČR i jinde) “vlastenecká”, “protivládní”, “proruská”, “alternativní” atd. média (typicky aer**et - někdy píšu vzducho-net) a “aktivisté” (např. projekt Volný, generál Blaško), kdy těsně před volbami vytahují pseudokauzy na reálně opoziční strany (např. Okamurova SPD), které se buď snaží dostat do parlamentu (ČR, EU) nebo zvýšit počet poslanců tamtéž
 
Ďalšie kopanie do koalície vysvetlené. Holt idú eurovoľby a očividne mikrostrana ĽSNS, čo je môj odhad, chce zostať "relevantná" a tak ide po SNSke a jej kandidátoch, aby pritiahla "SNS voličov"
Holt, mne sa to naozaj nepáči a som rád, že máme tie internety a telegramy a Rudo Huliak a spol to vie vysvetliť

Zdroj: https://youtu.be/1mfXP8nys-c?si=kyJ6Wpm0IYSJcovK

Z diskusie pod videom R.Huliaka

Screenshot_2023-12-26-10-46-16-196~2.jpeg
Odkazy , ktoré priložil



Podľa reakcii na oboch profiloch, Šoun na sebe veľa ludi nenamotáva.. skôr Huliak ma podporu

Šoun reaguje na Huliaka


Zdroj: https://www.facebook.com/masho78/videos/827100062503908/
 
Naspäť
Top Bottom