Vlajky

9. Bílá barva vyjadřuje i neutralitu, touhu po mírovém soužití.
10. Červená barva prý také vyjadřuje nový sociální projekt v uvedeném státu, vlastní cestu.
11. Pruhy na vlajce znamenají podřízenost vnějšímu řízení, svislé pruhy umožňují více samostatnosti než vodorovné.
12. Čím více je na jednotném podkladu znaků, tím více je rozdrobený, tzn. hlavní sdělení oslabené, tím menší svrchovanost takto označený stát má.
13. Žlutá je znak zlata, bohatství, hmotného, nikoliv duševního, dovozuji, je to barva davo-"elitarismu", doklad okázalosti, rozmaru a hodnot ctěných vládnoucí vrchností. Proto je takový rozdíl mezi bohatými a chudými ve Vietnamu a ve Švýcarsku. Proto Sovětský Svaz dojel, proto ani Čína s touto barevnou sestavou nemá dlouhodobou perspektivu.
14. Znak na straně v rohu je upozaděný proti převládajícímu barevnému podkladu. Je-li podklad červený, stát je pod převládajícím řízení euroasijců a národní symbol tam hraje až druhé housle, kdesi na okraji, navíc, když se vlajka vlní je na první pohled vidět jenom červená barva. Je-li stát sebevědomý a nezávislý, musí být jeho jedinečný znak nepřehlédnutelný hned na první pohled, jako by říkal:"Koukej, to jsme my, máš to před nosem, uvědom si to!" Ano, Švýcarsko je sice uměle vytvořený stát, ale jeho vývoj byl ponechán bez zásadních rušivých vlivů, aby dosáhlo co největší rovnováhy. Po rozpadu davo-"elitarismu", který se blíží, nezávislým státem nemusí být jenom mocnost, ale každý dostatečně mravně vyspělý stát. Samozřejmě vždy to bude do určité míry, ale tady jsme snad už překonali černobílý biblický odezdikezdismus, ne?
15. Českého lva nechápu. Nikdy tu nežil a zdechl by tu zimou. Nepřišel ze západu s prvním vlastizrádcem v řízení našeho státu? Ale možná mi to tu někdo lépe vysvětlí. Krteček je mi bližší, má svůj svět a podrývá, co se mu zlíbí. Jaký Zeman, kdo to je? Lehce úspěšnější biblický tanečník? Co ten má s námi společného? Já tu píši o lidské společnosti.
 
Žlutá je znak zlata
Barev je málo a významu mnoho, může to být i znak slunce co zdroje života, ale souhlasím, že žlutá je hodně nabitá egregorem "zlatého prasete". Na vlajce SSSR bylo žluté málo, čili dobře vyvážené a nějaké "hmotné" bohatství je k životu nutné (je potřeba správná míra - "hmota" je prostoupena duchem a celek je prostředí pro rozvoj duší), navíc je tvořeno lidem a lidu patří (srp a kladivo) možná tu hvězdu bych vynechal (jakoukoliv hvězdu co symbol, tak trochu uzurpuje židovský egregor - tak to intuitivně vnímám, ale nedělal jsem žádnou analytiku) a navíc je ta hvězda výš než symbol pracujících.

Přidám ještě něco k červené, v té barvě bývají v přírodě v našem pásmu plody, symbol života, symbol tvořivosti, a symbol krve - v žilách nám koluje krev ne voda a vlastní život je třeba obhájit (chránit si vlastní krev) a v případě nutnosti i oběti, protože celek, přináší tolik blaha pro všechny, že to za to stojí.
 
Naposledy upravené:
13. Žlutá je znak zlata, bohatství, hmotného, nikoliv duševního, dovozuji, je to barva davo-"elitarismu", doklad okázalosti, rozmaru a hodnot ctěných vládnoucí vrchností. Proto je takový rozdíl mezi bohatými a chudými ve Vietnamu a ve Švýcarsku. Proto Sovětský Svaz dojel, proto ani Čína s touto barevnou sestavou nemá dlouhodobou perspektivu.
14. Znak na straně v rohu je upozaděný proti převládajícímu barevnému podkladu. Je-li podklad červený, stát je pod převládajícím řízení euroasijců a národní symbol tam hraje až druhé housle, kdesi na okraji, navíc, když se vlajka vlní je na první pohled vidět jenom červená barva. Je-li stát sebevědomý a nezávislý, musí být jeho jedinečný znak nepřehlédnutelný hned na první pohled, jako by říkal:"Koukej, to jsme my, máš to před nosem, uvědom si to!" Ano, Švýcarsko je sice uměle vytvořený stát, ale jeho vývoj byl ponechán bez zásadních rušivých vlivů, aby dosáhlo co největší rovnováhy. Po rozpadu davo-"elitarismu", který se blíží, nezávislým státem nemusí být jenom mocnost, ale každý dostatečně mravně vyspělý stát. Samozřejmě vždy to bude do určité míry, ale tady jsme snad už překonali černobílý biblický odezdikezdismus, ne?
15. Českého lva nechápu. Nikdy tu nežil a zdechl by tu zimou. Nepřišel ze západu s prvním vlastizrádcem v řízení našeho státu? Ale možná mi to tu někdo lépe vysvětlí. Krteček je mi bližší, má svůj svět a podrývá, co se mu zlíbí. Jaký Zeman, kdo to je? Lehce úspěšnější biblický tanečník? Co ten má s námi společného? Já tu píši o lidské společnosti.
Ad. 13 vec názoru, vlajka sa môže časom meniť. Sovietsky zväz na svoju vlajku nedojel, ak by to tak bolo, tak by mu nechali pôvodnú a neodstal by trikolóru. Je zaujímavý príklad vlajky CS, ktorú si ponechala ČR a po proteste SK odvolávajúc sa na dohodu o rozdelení CS, bol skrátení modrý klin. Vtedy bola možnosť predstaviť novú vlajku ale nestalo sa to. Perspektíva Číny nie je stanovená vlajkou, ale BRICS-om a hlavne spoluprácou s Ruskom. Ad. 14 Práve ide o to aby bol prevládajúci podklad a drobné rozlíšenie malým znakom v ľavom hornom rohu. Že by euro Ázijci niekomu pridelili čisto červenú vlaku neviem. Vývoj Švajčiarska bol riadený pre úlohy aké malo plniť, včítane tej demokracie čo tam je, je pravda, že to bolo k prospechu občanov. Niekde treba vyskúšať aj niečo iné ako je bežné. Je pravda, že po rozpade davoelitarizmu to bude inak, budú iné kritériá na vlajky, už to nebude niečo ako vojenská hodnosť. Teraz je to ešte stále tak ako to je. Ad. 15 bola to len úvaha, môže tam byť aj niečo iné, lipový list a pod. Zeman tú husitskú vlajku podľa jenského kódexu vyvesil na pražskom hrade, tým ju legitimizoval. Je pravda, že len raz. Urobil niečo podobné iný prezident vo svete ? Ľudská spoločnosť je hudba budúcnosti, to bude ešte pár sto rokov trvať, kým sa zbavíme satanského parazita, ak sa to vôbec podarí.
 
Nová vlajka Slovenska návrh, prvá úprava.

vlajkan.jpg
Po dlhšej úvahe som sa rozhodol opraviť dvojkríž na rovnoramenný. Je to vhodnejšie z hľadiska duchovného, energetického aj z hľadiska estetického to vyzerá lepšie. Nerovnoramenný dvojkríž sa mi zdal z duchovného a energetického hľadiska "mrzák". V súčasnom čase by asi nebolo vhodné nahradiť dvojkríž s kriviek čiarovým dvojkrížom, pretože podobný je na zozname extrémistických symbolov, ale je tam bez trojvršia. Význam sa s tým nemení. "Na motív most medzi východom a západom. Zvislé pruhy aktívna medzinárodná funkcia. Modrá západ, červená východ. Znak spájajúci obidve farby t.j. západ východ. Moje chabé grafické možnosti si nevšímajte." Stále sa jedná o vlajku pre súčasný davo - elitársky systém.
 
Nerovnoramenný dvojkríž sa mi zdal z duchovného a energetického hľadiska "mrzák"
Aj tento dvojkríž je “mrzák”.
Porovnaj s parametrami (rozmermi) dvojkrížov, čo som prezentoval tu ja https://oracle911blog.wordpress.com/2021/07/28/snp-pokracovanie-6-vlajka/
a @Um tu https://ksb-csr.net/threads/vlajky.351/page-3#post-2282
ak sa chceš pohnúť ďalej, musíš pochopiť, čo znamená dvojkrīž, prečo sú oba kríže aj keď rozdielne, predsa len rovnaké, a prečo sú na návrhu vlajky Slovenska horozontálne ramená bližšie k sebe.
Nedegraduj silu zlatého dvojkríža bielou farbou.
Operujete všetci svetskými zákonmi heraldiky - davo-“elitárnou” hierarchiou tvorby vlajok v davo-“elitárnej” hierarchickej pyramíde GP, a pritom vpisujete, začleňujete, a teda podriaďujete Slovensko tejto hierarchii.
Koncepcia suverenity Slovenska a jej/jeho prínos svetu je v tom zlatom dvojkríži. Ten na mnou prezentovanej vlajke Slovenska je v porovnaní s @Um-om prezentovaným dvojkrížom vektorom - duchovnou evolúciou pozemského ľudstva. Svojho času som chcel na vlajku Slovenska ten z @Um-ovej vlajky. No, niečo mi v mojom vnútri vravelo, že mám ponechať ramená bližšie k sebe na navrhovanej tak, ako je to na terajšej vlajke Slovenska. Časom som pochopil prečo. Takýto dvojkríž je svetový unikát. Žiadny iný štát, aj keď má dvojkríž, nemá dvojkríž tohto posolstva.
A farebné polia na vlajke? Niekto povie, že ponechávam “vlasovskú” trikolóru…
Vysvetlenie k poliam jak na vlajke tak v štíte znaku som dal v tom článku na oracleblogu - a navyše je to Slovensko v aktuálnom mocenskom globálnom priestore a čase.
 
Aj tento dvojkríž je “mrzák”.
Porovnaj s parametrami (rozmermi) dvojkrížov, čo som prezentoval tu ja https://oracle911blog.wordpress.com/2021/07/28/snp-pokracovanie-6-vlajka/
a @Um tu https://ksb-csr.net/threads/vlajky.351/page-3#post-2282
ak sa chceš pohnúť ďalej, musíš pochopiť, čo znamená dvojkrīž, prečo sú oba kríže aj keď rozdielne, predsa len rovnaké, a prečo sú na návrhu vlajky Slovenska horozontálne ramená bližšie k sebe.
Nedegraduj silu zlatého dvojkríža bielou farbou.
Operujete všetci svetskými zákonmi heraldiky - davo-“elitárnou” hierarchiou tvorby vlajok v davo-“elitárnej” hierarchickej pyramíde GP, a pritom vpisujete, začleňujete, a teda podriaďujete Slovensko tejto hierarchii.
Koncepcia suverenity Slovenska a jej/jeho prínos svetu je v tom zlatom dvojkríži. Ten na mnou prezentovanej vlajke Slovenska je v porovnaní s @Um-om prezentovaným dvojkrížom vektorom - duchovnou evolúciou pozemského ľudstva. Svojho času som chcel na vlajku Slovenska ten z @Um-ovej vlajky. No, niečo mi v mojom vnútri vravelo, že mám ponechať ramená bližšie k sebe na navrhovanej tak, ako je to na terajšej vlajke Slovenska. Časom som pochopil prečo. Takýto dvojkríž je svetový unikát. Žiadny iný štát, aj keď má dvojkríž, nemá dvojkríž tohto posolstva.
A farebné polia na vlajke? Niekto povie, že ponechávam “vlasovskú” trikolóru…
Vysvetlenie k poliam jak na vlajke tak v štíte znaku som dal v tom článku na oracleblogu - a navyše je to Slovensko v aktuálnom mocenskom globálnom priestore a čase.
Vraciame sa k tej istej debate čo tu už raz bola. Bojová zástava SNP II – vlajka oslobodzovania, raz to boli osoby, potom hory a Váh nakoniec to bude obal na tibetský čaj, buď je to jedno alebo druhé. O rozmere tvare dvojkríža je možné viesť debatu. "
"Koncepcia suverenity Slovenska a jej/jeho prínos svetu je v tom zlatom dvojkríži." Podľa čoho ? Podľa tvojho názoru ? "Operujete všetci svetskými zákonmi heraldiky - davo-“elitárnou” hierarchiou tvorby vlajok v davo-“elitárnej” hierarchickej pyramíde GP, a pritom vpisujete, začleňujete, a teda podriaďujete Slovensko tejto hierarchii." Kde sú napísané duchovné zákony heraldiky ? Operuješ "čakrálnym" poradím farieb, iný zdroj pokiaľ viem neexistuje. "Svojho času som chcel na vlajku Slovenska ten z @Um-ovej vlajky. No, niečo mi v mojom vnútri vravelo, že mám ponechať ramená bližšie k sebe na navrhovanej tak, ako je to na terajšej vlajke Slovenska. Časom som pochopil prečo. Takýto dvojkríž je svetový unikát. " Tomuto fakt nerozumiem, na mojom návrhu sú ramená ešte o niečo bližšie ako na tvojom.
 

Prílohy

  • Flagi_SVO_na_Ukraine.pdf
    1.3 MB · Zobrazenia: 20
Naspäť
Top Bottom