Vtipy

Status
Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.
Stretol som sa s Rudom osobne. Je to v celku sympaťák. Niektoré veci ktoré propaguje sú potrebné pre budúcnosť.
Varování bylo vyřčeno, dál si myju ruce.
(Nějaké další informace - i o Rudolfovi "Rudovi" Vávrovi - přidám do vlákna "K imitačně-provokační činnosti".)
(Také se mohu "pochlubit" osobním kontaktem s imitačními provokatéry :- )

Pro zájemce doplňuji slíbené detaily sem
Jeden z čerstvých nicků zde na fóru ozvučil projekt Stop5G.cz.
Tento projekt počítám za imitačně-provokační na základě výpočtů, které jsem prováděl v 05/2021 v rámci tohoto vlákna na před-předchozím fóru.
Protože se záležitost takto aktualizovala, zkopíruji svá zjištění i sem.
a sem ještě jeden novější postřeh z 18.10.2022
Hned v úvodu tohoto videa, kde hostem moderátora je "elektroinženýr Ing." Rudolf "Ruda" Vávra, zazní informace, že je to inženýr s 30-ti (slovy: třiceti) letou praxí!
 
Naposledy upravené:
Varování bylo vyřčeno, dál si myju ruce.
(Nějaké další informace - i o Rudolfovi "Rudovi" Vávrovi - přidám do vlákna "K imitačně-provokační činnosti".)
(Také se mohu "pochlubit" osobním kontaktem s imitačními provokatéry :- )

Pro zájemce doplňuji slíbené detaily sem

a sem ještě jeden novější postřeh z 18.10.2022
Varovanie prijate. Som rád, za jeho vyslovenie.
 
No to ma podrž ...
1705782296064.png
 
Turkish castles

Zdroj: https://t.me/poznavatelno/106

Opustené kráľovstvo v Turecku

Ukrytá v údolí neďaleko tureckého mesta Mudurnu, asi 200 kilometrov východne od Istanbulu, leží unikátna dedinka Burj Al Babas. Tento projekt zahŕňa 587 zámkov, ktorých výstavba sa začala v roku 2014. Tieto zámky, koncipované ako luxusné vily, majú rozprávkový dizajn, s vežami a vzorovanými fasádami pripomínajúcimi obrázok z rozprávky pre deti.

Do roku 2018 sa však kvôli finančným ťažkostiam a hospodárskej kríze v Turecku výstavba pozastavila a zámky zostali nedokončené a prázdne. Dnes miesto láka turistov nevšednou históriou a jedinečným výhľadom, no zároveň je zahalené aurou tajomstva a neuskutočnených snov.
 
Naposledy upravené:
Jinam to dát nelze. Hašek plive na NHL, ta ale zachrastí měšcem, on zahájí zápas v Buffalu a následně píše plačtivou omluvu.

"Vyjádření k mé účasti na akci 18.1. 2024 a k dotazům veřejnosti a médií: Při mé každoroční návštěvě (bysnys, charita) v Buffalu USA jsem od svých přátel přijal pozvání na zápas @NHL (18.1.2024). Zároveň, na přání fanoušků a klubu Buffala Sabres, jsem souhlasil s aktivní účastí při “odstartování” zahájení tohoto zápasu @BuffaloSabres@NHLBlackHawks . Současný postoj NHL je takovýto: Od ruského útoku (24. 2. 2022) na svobodnou demokratickou zemi Ukrajinu @NHL umožňuje ruským občanům (hráčům) veřejně vystupovat(hrát), aniž by oni oficiálně odsoudili ruskou útočnou válku a ruské zločiny s touto válkou související a podle toho vystupovali. Tím @NHL dělá obrovskou reklamu na ruskou imperialistickou válku a ruské zločiny. Proto se NHL stala odpovědnou a je odpovědná za ztracené lidské životy a obrovské hmotné škody v této válce. (Snad jen podotknu, že v týmu Buffala Sabres nyní nenastupuje žádný ruský hokejista. Je však součástí NHL, kde jich hraje několik desítek) Vzhledem k tomuto svoji účast na zápase a na jeho zahájení považuji za moji obrovskou chybu. Tímto se chci velmi omluvit především všem ukrajinským vojákům a všem ukrajinským lidem, kteří hrdinně brání nejen svoji vlast,ale i celou Evropu proti imperialistickému nepříteli. Dále se omlouvám fanouškům, kteří mě podporovali a podporují a všem, které jsem svým počinem zklamal. Toto moje osobní selhání považuji za velmi těžko omluvitelné. O to intenzivněji se ho budu snažit napravit. V tuto chvíli Vám mohu slíbit, že se podobná situace nebude opakovat. A že budu maximálně bojovat a pomáhat bránit vše, na co ruským státem řízený teroristický režim útočí a kritizovat všechny, kteří ho svým jednáním podporují. Děkuji předem všem, kteří mě v tomto budou podporovat. Ani ta nejkrásnější hra na světě není více než lidský život. A zdaleka to nemusí být pouze hokej. Na závěr se ještě jednou moc omlouvám všem ukrajinským lidem, kteří bojují za svou svobodu, za nás a moji zemi a vyjadřuji jim maximální podporu. Sláva Ukrajině! Sláva Herojam!"

Jsem rád, že tady máme takové morální obry.
 
Sláva Ukrajině! Sláva Herojam!"
Za toto by mala byť slučka! No dobre, preháňam, to by sa tu vešalo o sto šesť. Povedzme, že takýto obuch, čo toto vypustí z huby, by mal dostať aspoň 3 roky nútených prác nepodmienečne. Baňa, kameňolom, kopať kanále, skrátka tie najťažšie roboty, s nárokom iba na chleba, vodu a nocľah. By si potom, aj keby sa ho nepodarilo prevychovať, rozmyslel, či mu bude jazyk predbiehať hlavu aj ďalej.
 
Dal bych to do "Správy z Čiech", na vtip to není.
Naopak, je to vtip, protože je k smíchu. K fašizaci to moc nepřispěje, spíše naopak, protože se ukázal jako směšný šašek a zesměšnil i fašistickou agendu.
K fašizaci spíše přispívají členové vlády a vysocí úředníci, kteří volají nacistická hesla v přímém přenosu. Hašek je sice hovado, ale tato akce je prostě fraška.
Jinými slovy, proč mu přidávat vážnost v klasickém vláknu...
 
Naposledy upravené:
frustrovaný dělník, to je ohebný materiál
Asi rozumiem kam mieriš. Ale takto v rozmedzí 20 až 30 rokov využiť nemecký národ, otočiť ho proti sebe samému a nakoniec ho použiť ako toaletný papier ... neviem, čo mám na to povedať, keď si to naplno uvedomím, čo sa vlastne stalo v skutočnosti.
 
Status
Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.
Naspäť
Top Bottom