Vtipy

Status
Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.
K tomoto obrázku platí to, co řekl Vlastimil Brodský v roli pana profesora (bývalého hlavního knihovníka) ve filmu "Skřivánci na niti" (Hrabal - Menzel) na otázku důvěrníka ROH (Rudolf Hrušínský): Jak se daří pane profesore?

"Ále, lepší se to, v oblastech duchovních!"

FB_IMG_1501004783518.jpg
 
hlídacípes.org:
FireShot Capture 12773 - Rok, kdy Putin zjistil, že se Evropa bez jeho plyn_ 2022.12.28 - 23.1...png
Dodatek: Zjistil jsem, že bez komentáře je pro lidi, kteří mě neznají, sdělení nejednoznačné nebo vyznívá jinak, než jsem ho myslel.
V roce 2022, kdy mnozí měli sevřené zadnice strachem, že nebude ruský plyn a vše zkolabuje, bylo (a i v roce 2023 stále je) tvrzení z nadpisu velice komické a že se Evropa může obejít bez ruského plynu může tvrdit jen člověk, který se nezajímá vůbec o nic a nebo je placený smutný klaun.
Tudíž, za mě článek (nadpis) patří do kategorie Vtipy.
 
Naposledy upravené:
Z AKWSK:

Nemecký humor:
Rozdiel medzi rokom 1942 a 2022 je, že Nemci nemusia až do Stalingradu, aby zamrzli.

Český humor:
Manžel prinesie manželke do kuchyne zajaca, ktorého chytil vonku a maškrtne sa olizuje:
„Urob ho na smotane!“
Manželka : „Nejde plyn.“
On : „Tak ho upeč!“
Ona: „Nejde ani elektrina.“
Manžel sa naštve a mrskne ušiaka späť za plot.
Ten sa oklepe a zareve: „Sláva Ukrajine!“

Slovenský humor:
Dežo se v zime zobudí a v byte je pekne teplo.
Chytí radiátor – je horúci.
Pustí vodu – tečie aj teplá.
Pustí plyn – plyn ide.
Rozrušený Dežo kričí: „Aranka, vstávaj! Komunisti sa vrátili!“
 

Novoroční projev premiéra Fialy v podání Jablonského:​

O pohádce Svetr nad zlato​

Občané tím, že nezmrzli, podle něj dokázali, že se to dá přežít. "Putinovi jste to pěkně nandali. Je otázka, kdy si z toho hodí mašli," uvedl a přidal pár rad, jak se ještě více uskromnit. Lidé by podle něj měli omezit jídlo nebo se sprchovat se sousedy.. .

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=70cJLCvMZRc
 
Naposledy upravené:
Rasistické filmy:
Běloch zabije černocha - rasismus.
Černoch zabije bělocha - také rasismus, protože černoši jsou ukazováni jako vrazi.
Černoch zabije černocha - také rasismus, protože jsou černoši vyobrazováni jako primitivové, kteří se vraždí mezi sebou navzájem.
Běloch zabije bělocha - rasismus, protože tam nevystupuje žádný černoch.
 
Status
Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.
Naspäť
Top Bottom