Vtipy

Status
Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.
Potravinová pomoc pro nemajetné Čechy od našich soudruhů z Nemecka
- v Lidlu slupky z brambor. Prostě Čechům stačí zbytky a odpad. Stačí porovnat kvalitu potravin prodávaných v Německu Němcům a těch samých potravin, dovezených k nám
320786674_1318883505351555_365935292989158247_n.jpg
 
…v Lidlu slupky z brambor.
Přikláním se k variantě, že jde o fejk, který je vtipnou odpovědí na “lidl-recept” ze soc-sítě, kterak připravit “chutné čipsy ze slupek od brambor”.
(viz část etikety, kde “bojovníci proti dezinfu” odhalili piktogram informující o délce hoření svíčky, přečetli čárový kód informující, že země původu je Polsko, překlep “Němcko” a informace o množství a hmotnosti “10x 20g”)
(ano, je to nikoliv můj, ale převzatý výpočet, neprokoukl jsem to, vlastně jsem ani nechtěl :- )

Vzhledem k tomu, že jsem škodolibý, uvítal bych masové dotazování zákazníků směrem k lidl-personálu, v kterém regálu prodávají tuto “delikatesu” nebo kdy dovezou zboží.
:- )
 
Potravinová pomoc pro nemajetné Čechy od našich soudruhů z Nemecka
- v Lidlu slupky z brambor. Prostě Čechům stačí zbytky a odpad. Stačí porovnat kvalitu potravin prodávaných v Německu Němcům a těch samých potravin, dovezených k nám
View attachment 546
Má to být vtip, ale jedná se o málo zdařilou montáž - čárový kód neodpovídá Německu, ale Polsku. Slupky uvnitř pytlíku určitě nejsou baleny tak, jak je uvedeno - 10 x 20g. Štítek s popisem překrývá štítek původní. Já bych je za nízkou cenu i koupil - ale pro slepice, nikoliv pro sebe.
 
Blb-a-sirky-1673603685.2505-640x448.jpg
 

Vtip o Putinovi a Zelenskom​

Moderátor Andrej Norkin v relácii Mesto Vstrechi televízie NTV povedal vtip o ruskom a ukrajinskom prezidentovi Vladimírovi Putinovi a Vladimírovi Zelenskom, ktorý dokazuje dvojaký meter Západu
Podľa časopisu Time :

Príčinou invázie na Ukrajinu je Putin
Príčinou migračnej krízy v Európe je Putin.
Príčinou energetickej krízy v Európe je Putin.
Príčinou hospodárskej krízy v Európe je Putin.
Príčinou politickej krízy v Spojených štátoch je Putin.
Príčinou potravinovej krízy na celom svete je Putin.
Najvplyvnejší človek na svete je ..... Zelenskij !!!

Norkin dospel k záveru, že čím viac sa Západ snaží očierniť Putina, tým väčšiu podporu má hlava štátu v Rusku.
https://expert.ru/2023/01/22/anekdot-pro-putina-dokazal-proval-zapadnoy-propagandy/
 

Surovikin oslovil britského ministra obrany​

Generál Surovikin požádal britského ministra obrany Bena Wallace, aby raději okamžitě předal Rusku dva tanky Challenger.
"Stále budeme mít přinejmenším dva tanky," vysvětloval Surovikin svůj neobvyklý požadavek, "ale jaký má smysl vozit je nejdřív do Polska, pak na Ukrajinu a pak na frontu? Podstata je stejná a logistika se liší."
P.S.: - i ve válce se najde místo pro vtip…
https://politikus.info/v-rossii/149491-surovikin-obratilsya-s-ministru-oborony-velikobritanii.html
 
Objektivní Česká televize
Do tygřího výběhu v ZOO se zřítí malé dítě.
Pán, který stojí vedle s pivem v ruce zahodí kelímek, vrhne se před
blížícího se tygra a dítě z výběhu vytáhne.
"Pane, zachoval jste se jako hrdina, děkuji moc!" se slzami v očích děkuje
muži maminka zachráněného dítěte.
"Ничего страшного, все бы так сделали", ( to není nic strašného,to by udělal každý )
odvětí rusky muž
a jde si v klidu ke stánku pro další pivo.
Toho dne večer hlavní zprávy vždy objektivní České televize začínají
sdělením:

"Opilý Rus v pražské ZOO okradl tygra o jídlo!".
 
Status
Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.
Naspäť
Top Bottom