Egregoriálno-matričné udalosti

21.1.2024
”Zraněné kotě na ledě zůstalo i poté, co vyrušení dravci zmizeli. Lidé událost oznámili hasičům a ti na základě oznámení vyrazili na místo. Kotě dostali na břeh, kde je převzala starostka obce Jaroslava Rajchlová (Věstonický spolek).
„Spolu s místostarostou Kamilem Malíškem jsme kotě odvezli na veterinu do Velkých Pavlovic, kde se mu dostalo vynikající péče,“ uvedla starostka. Nezvyklý zážitek mňoukající mládě zřejmě přečká bez dalších následků.
„Do pondělí bude u veterinářů na pozorování, snad nebude vážně zraněné. Pak budeme hledat majitele. Kotě se nebojí lidí, je dobře živené,“ dodala. Na sociální sítě umístila výzvu, jestli se někomu z místních náhodou neztratila malá mourovaná kočka.”

Dolní Věstonice, orel ulovil kotě, zavlekl ho na led Novomlýnské nádrže; lidi, hasiči, starostka (Rajchlová :- ) a místostarosta, veterináři kotě zachránili
 
Kotě - mládě by mohlo symbolizovat dnešní mladou generaci, která je dobře živená, ale stala se kořistí USA státních elit (orel). Orel zavlekl kotě do Novomlýnské nádrže (do mlýnku - do války).

Dolní (dolních deset miliónů) Věstonice (věštění - predikce)
Lidé, hasiči, starosta i místostarosta, veterináři - všichni se spojili, aby kotě zachránili.

Lze to vysvětlit, že společným úsilím lze mladou nastupující generaci zachránit.

Poznámka:
Rajchla nechávám k výkladu někomu dalšímu.
 
Naposledy upravené:
Kotě - mládě by mohlo symbolizovat dnešní mladou generaci, která je dobře živená, ale stala se kořistí USA státních elit (orel). Orel zavlekl kotě do Novomlýnské nádrže (do mlýnku - do války).

Dolní (dolních deset miliónů) Věstonice (věštění - predikce)
Lidé, hasiči, starosta i místostarosta, veterináři - všichni se spojili, aby kotě zachránili.

Lze to vysvětlit, že společným úsilím lze mladou nastupující generaci zachránit.

Poznámka:
Rajchla nechávám k výkladu někomu dalšímu.
Hlásím pozoruhodnou shodu…
V mém podání (ne úplně dotaženém):
orel ~ USA bažináři
kotě ~ naivita, což velmi pěkně formuloval Atom, jako mladou generaci
zamrzlé Novomlýnské nádrže ~ nechoď, Vašku, s pány na led, mnohý příklad známe: pán uklouzne a sedlák si nohu zláme (všimněme si na videu v článku, jak se kotě motá na ledě v kruhu a klouže mu to); což počítám, že je také v souladu s novým mlýnem - mlýnkem - válkou, válkou na UKR, které se aktuálně v mejnstrýmu často říká “zamrzlý konflikt” (teď neřešme do jaké míry je tahle formulace oprávněná)
lidé, hasiči ~ národ
starostka, místostarosta ~ nižší či mimopražské elity (možná dokonce zárodek “Vnitřního prediktoru ČR”, protože starostka Rajchlová je z “Věstonického spolku” - viz co píše Atom: Věstonice ~ věštění ~ predikce; a všimněme si, kolik se teď vyrojilo všelijakých spolků: “Klub 2019”, “Spolek Svatopluk”, lidi kolem Petra Blahynky, …)
veterináři ~ jewrejové z křídla, které je situačním spojencem
zavlečení se naštěstí >nepodařilo< “finalizovat”
ano, Rajchlová (z Věstonického spolku) je trošku interpretační problém, takže možná: vzhledem k tomu, že Jindřicha Rajchla počítám mezi “veterináře”, interpretuji “Rajchlovou” jako spolupracovní provázání těch 2 zmíněných skupin
 
Naposledy upravené:
Skúsil by niekto ten úraz Petry Vlhovej doma v Jasnej ? Lebo toto mne príde dosť významné …
Všetci očakávali jej víťazstvo - bola pod veľkým tlakom - navyše v sobotu vrcholil aspekt - konjukcia Slnko - Pluto - citujem z blogu astropsychologie.cz

Je sobota 20. ledna odpoledne. Slunko na 29°58' Kozoroha, Pluto na 29°59' Kozoroha. Jejich konjunkce je prakticky přesná, a je to znát. Cítíme ji minimálně den či dva. Všichni. Nevěřím, že někdo zůstal bokem. Nevěřím to ani těm, jichž se Pluto přímo nedotýká. Konstelace je tak silná, že na ni reagujeme i sekundárně. V reakci na své blízké, jimž Pluto aktuálně transformuje životy. V reakci na vypjaté situace, na tenzi okolního prostředí, na intenzivně vibrující energetické pole všude kolem nás.
Tohle je konstelace nepozorovaného, ale dramatického a zcela zásadního posunu tektonických desek. Ten není na první dobrou vidět, ale jeho dosah je mimořádný a nevratně proměňuje náš život. Pocitově se bavíme o sevření, o úzkosti, o konfrontaci s hlubokým strachem a temnými stíny naší duše, což jsou pocity, jež Pluto, planeta přerodu z jedné formy existence do druhé, svou přítomností vyvolává standardně. Ať už se do našeho života opírá jakýmkoliv aspektem. Změna, kterou přináší, je existenciální, nevyhnutelná a neodvolatelná. “

zo zvedavosti som si vyhľadala jej dátum narodenia - 13.6.1995 - jej nativny Urán je na konci Kozorožca- čo ešte zosilňuje aspekt - dúfam, že v jej prípade bude zmena pozitívna pre ňu - bez ohľadu na to, či bude pokračovať v športovej kariére alebo nie- či už to bol osud, JŽO alebo nejaká EMUdalost- ( dátum 20.1.2024 - súčet 11)- to si netrúfam hodnotiť

Len ma škrie, že tú krásnu korunku na motív liptovského kroja dostala reprezentantka USA …

V diskusiách sa niektorí vyjadrujú - že je to karma - najviac Petre vyčítajú propagáciu očkovania, reklamu na hazard, a že ocenenie od rezidentky jej tiež neprinieslo šťastie - v tomto ohľade si myslím, že Petra tieto veci robila v dobrej viere, podľa svojej úrovne ( ne)chápania, a preto úraz nebude veľmi vážny - iba taký štuchanec od osudu

Čitala som aj názor, že usporiadatelia zlyhali - pri príprave trate - ktorú mohli napriek tomu ľadu lepšie pripraviť …
 
Ak Ťa národ miluje, máš veľkú zodpovednosť a ak mu aj nevedomky ublížiš (výzvy na očkovanie), neostane to bez následkov. A ak to nepochopíš ... a prijmeš dokonca za to odmenu (vyznamenanie)....
tak veľmi "Jasne" zaznie zhora (zatiaľ len) výstraha...
 
Počítám, že to bude směs JŽO a E-MU.
Petre vyčítajú propagáciu očkovania, reklamu na hazard, a že ocenenie od rezidentky jej tiež neprinieslo šťastie - v tomto ohľade si myslím, že Petra tieto veci robila v dobrej viere, podľa svojej úrovne ( ne)chápania, a preto úraz nebude veľmi vážny - iba taký štuchanec od osudu
JŽO pro Vlhovou.
Všetci očakávali jej víťazstvo - bola pod veľkým tlakom…
E-MU - varování pro SR: “pozor - ještě není vyhráno”.

(Vlhová ~ vlha ~ malý ptáček, který se živí létajícím hmyzem. Ale pozor, Slovensky se >nejmenuje< vlha, nýbrž “včelárik zlatý”. Latinsky “Merops apiaster”, což - údajně - znamená: merops ~ včelojed starořecky a apiaster ~ včelojed latinsky
https://cs.wikipedia.org/wiki/Vlha_pestrá
https://sk.wikipedia.org/wiki/Včelárik_zlatý
https://en.wikipedia.org/wiki/European_bee-eater )
 
Naposledy upravené:
Skúsil by niekto ten úraz Petry Vlhovej doma v Jasnej ? Lebo toto mne príde dosť významné …
Vychádzam z tohto:

1. stalo sa to doma = týka sa to SR dupľom keď je to reprezentant SR
2. Jasná = čo je tu jasné? narážka na suverénnosť/očakávania, že to vyhrá "jasne"? (verila si, čo potvrdila aj svojim vyhlásením: „Veľmi dobre to tu poznám, vlastne už od detstva, najazdila som tu x kilometrov. Ale je dobré si ho vyskúšať pred pretekmi. Samozrejme, je to určitá výhoda. Mám dostatok skúseností. ".
Ako sa to týka SR, čo je nám jasné a v čom si tak veríme, že môžeme byť takto nepekne sklamaní a prekvapení, že sme to ignorovali/nevedeli?
3. Rokov 11 dozadu sa jej stalo to isté a tiež v Jasnej
Sľubnú kariéru jej ale mohlo zničiť hororové zranenie, ktoré utrpela práve v Jasnej, keď mala iba 11 rokov. Počas tréningu sa mladá Petra zrazila na svahu so starším pánom. Mala otras mozgu, zapadnutý jazyk a na trikrát zdrôtovanú sánku.
Čo bolo 11 rokov dozadu najdôležitejšie v SR?
Čo symbolizuje otras mozgu? (centrum vedomia?)
Čo symbolizuje zapadnutý jazyk? (orgán komunikácie, reči, chuti?)
Čo symbolizuje zlámaná sánka? (schopnosť hrýzť, prežúvať?)

Nechcem to stroho spájať znova s prezidentskými voľbami, ktoré sa blížia (23. 3. 2024 čo je inak zaujímavý dátum. V numerológii sa veľmi nevyznám, ale z astrologického hľadiska 2 - druhý dom signuje hodnoty - ako s tým súvisí otras mozgu?, 3 - tretí dom - reč, komunikáciu myslenie - ako s tým súvisí zapadnutý jazyk? a 4 - štvrdý dom = dom, domov, matka, rodná zem), no bude to prakticky 10 rokov od r. 2014, kedy bol dosadený lotor Kiska do funkcie prezidenta. 11 rokov nazad v r. 2013 (ak to počítam čisto matematicky, nie kalendárne) však Róbert Fico oznámil svoju kandidatúru na prezidenta. Čo sme vtedy nevedeli, čo nám bolo jasné a nakoniec sa udialo inak, keď podsvetie - lokaji SŠA dokázalo pretlačiť svoju vôľu a dosadiť potkana Kisku za prezidenta? Aj vtedy predsa existovalo kopu zjavných vecí, že je scientológ, "dobrý anjel" = prechmaty v jeho firme už vtedy vychádzali najavo, len to ľudia nechceli vidieť (zlyhal im orgán vedoma - mozog) nemali chuť to tak hlboko pitvať a nechceli sa o tom ani rozprávať (zlyhal im orgán reči, komunikácie a chuti - jazyk) takže neboli dostatočne schopní "urvať si svoje víťazstvo" (uhryznúť, požuť - zlomená sánka). Čoho následky si nesieme doteraz (2019 - NEprezidentka a 2020 - 2023 NEvláda). A prečo to? Pretože nám všetko vtedy bolo jasné. A prečo sme vlastne spadli? Pretože "LeboFICO" a "LenabynieFICO", bola to rovnaká kampaň, aká beží a bude bežať aj dnes.
Už dlho tvrdím, že Róbert Fico je kameňom uholným v slovenskej politike. Všetko to, čo nám je "jasné" sa na tomto kameni láme. Podvedomé (plutónske) motívy sa obaľujú v "leboFico", do vedomia nevystupujú, pričom mnohí z nás iba slepo búšia do tohoto "súslovia" nič hlbšie si neuvedomujúc. Manipulatívne (plutónsky magnetický aspekt) rečičky "Mastného Vlasa" v roku 2014 dokázali v spolupráci s masmediálnou klikou totálne na hadí spôsob ľudí obalamútiť. Dnes máme ďalšiu šancu rozbaliť cukrík s názvom "leboFICO". História sa opakuje.
Takže súhlasím s Počtářom, že tam je určite aspekt, ktorý popísal slovami "ještě není vyhráno". Skutočne nie je. Keď je všetko príliš Jasné a som niekde "doma", všetko tam poznám, prestávam si všímať dôležité veci a robím osudové chyby.

Pozn.: Je to to, čo som tam našiel ja. Nemusí to platiť univerzálne, možno to len príliš prilepujem k politike.

Dodatok:
Nerád sa hrabem v žumpe, ale vyhodil to na mňa gogoľ. Tak som práve som preveril archív správ od hyen SMEčky a vyliezlo mi toto:
2013. 01. 19. https://domov.sme.sk/arch/2013-01-19
https://domov.sme.sk/c/6672023/vecer-pod-lampou-co-znamena-statnost-v-21-storoci.html - kto si ešte pamätá hríboviny a jeho príspevok k zvoleniu Kisku?
- letecké neštastie v Hejciach 19. 01. 2006
2013. 01. 20. https://domov.sme.sk/arch/2013-01-20
- Lipšic je na pretrase zrovna aj dnes, náhoda?
2013. 01. 21. https://domov.sme.sk/arch/2013-01-21
- opäť k prezidentskej téme

Celkom sa oplatí pozrieť aj historický kalendár:
19. 20. a 21. Zaujímavých udalostí je tam veľa.
 
Naposledy upravené:
Počítám, že to bude směs JŽO a E-MU.

JŽO pro Vlhovou.

E-MU - varování pro SR: “pozor - ještě není vyhráno”.

(Vlhová ~ vlha ~ malý ptáček, který se živí létajícím hmyzem. Ale pozor, Slovensky se >nejmenuje< vlha, nýbrž “včelárik zlatý”. Latinsky “Merops apiaster”, což - údajně - znamená: merops ~ včelojed starořecky a apiaster ~ včelojed latinsky
https://cs.wikipedia.org/wiki/Vlha_pestrá
https://sk.wikipedia.org/wiki/Včelárik_zlatý
https://en.wikipedia.org/wiki/European_bee-eater )
Prosím, co je to E-MU ?
JŽO = jazyk životních okolností. Je to tak?
Díky
 
že by egregoriálně matrická událost?
"Človečie usporiadanie psychiky je charakterizované tým, že jeho každý nositeľ si uvedomuje misiu človeka — byť námestníkom Božím na Zemi. Primerane tejto okolnosti sa na základe človečieho typu usporiadania najplnšie rozvíja tvorivý potenciál človeka, pretože on ozmyslene vytvára svoje osobné vzájomné vzťahy s Bohom podľa Života a silou vôle úprimne napomáha uskutočneniu Božieho Zámeru tak, ako to vníma a chápe. Spätné väzby (v zmysle poukázania človeku na jeho chyby) sa uzatvárajú Zhora tým, že človek sa dostáva do rôznych situácií a podmienok, zodpovedajúcich zmyslu jeho modlitieb, zámerov a nim dopúšťaných sa chýb, ktoré môže človek zavčasu napraviť, t.j. dovtedy, pokiaľ jeho rôzne chyby privedú do útrap jeho samotného i okolie. Inými slovami, Boh hovorí s ľuďmi jazykom životných okolností."
Odporúčam prečítať celé, jemne ti to osvetlí "egregoriálne-matričné"riadenie.
 
Sľubnú kariéru jej ale mohlo zničiť hororové zranenie, ktoré utrpela práve v Jasnej, keď mala iba 11 rokov. Počas tréningu sa mladá Petra zrazila na svahu so starším pánom. Mala otras mozgu, zapadnutý jazyk a na trikrát zdrôtovanú sánku.
Metodologická poznámka:
Z tohoto příspěvku je vidět, že kvalitní E-M rozbor vyžaduje dobrou znalost reálií.
(Ostatně proto jsem já musel být tak stručný :- )

Zajímavé je, že na wiki (i na Slovenské) se o tom zranění v 11-letech nepíše, ani se mi to nepodařilo vygúglit, až pak jsem si uvědomil, že je o tom řeč v přímo v tom článku
Vychádzam z tohto:
a v tom článku je i link na jiný článek, kde se o zranění hovoří podrobněji
19.1.2024
(článek cituje z její životopisné knihy)

2 poznámky závěrem:
i. dle wiki má Petra 28 let, takže zranění v 11-ti letech se nestalo před 11-ti lety; přesto bych na příspěvku nic neměnil (počítám to jako E-M překlep, podle vzoru "freudovský přeřek")
ii. v článku je v souvislosti se zraněním v 11-ti letech věta: "Petra sa ale nedala zlomiť a pokračovala ďalej."
 
Naposledy upravené:
i. dle wiki má Petra 28 let, takže zranění v 11-ti letech se nestalo před 11-ti lety; přesto bych na příspěvku nic neměnil (počítám to jako E-M překlep, podle vzoru "freudovský přeřek")
No, v prvom rade sa ti musím poďakovať, za odhalenie tak vážneho nedostatku. Áno spôsobil som to svojou nepozornosťou. A je práve otázka, či by sa niektoré závery, ktoré som tam urobil pôvodne, nemali prehodnotiť, pretože je to vážna chyba, i keď sa to dá brať ako píšeš: "zásah nevedomia". Ale to mení celý koncept toho, s čím som to spojil, a to dosť značne (pokiaľ to teda chceme brať z čisto matematicky paralelnej roviny života človeka vo vzťahu k dejinám).
 
Naposledy upravené:
A je práve otázka, či by sa niektoré závery, ktoré som tam urobil pôvodne, nemali prehodnotiť, pretože je to vážna chyba, i keď sa to dá brať ako píšeš: "zásah nevedomia". Ale to mení celý koncept toho, s čím som to spojil, a to dosť značne.
Jenomže já mám 2 důvody, proč jsem "netrval" na opravě původního příspěvku:
i. jak píšeš, "zásah nevedomia"
ii. úraz se stal PV v 11-ti letech, takže v jisté formě tam ten >interval< délky 11 let stejně byl přítomen

Takže tím Tě nechci odradit od přehodnocení rozboru, spíše se přimluvit, že pokud vznikne přehodnocená varianta, aby byly na fóru zachovány obě...
 
Vychádzam z tohto:

1. stalo sa to doma = týka sa to SR dupľom keď je to reprezentant SR
2. Jasná = čo je tu jasné? narážka na suverénnosť/očakávania, že to vyhrá "jasne"? (verila si, čo potvrdila aj svojim vyhlásením: „Veľmi dobre to tu poznám, vlastne už od detstva, najazdila som tu x kilometrov. Ale je dobré si ho vyskúšať pred pretekmi. Samozrejme, je to určitá výhoda. Mám dostatok skúseností. ".
Ako sa to týka SR, čo je nám jasné a v čom si tak veríme, že môžeme byť takto nepekne sklamaní a prekvapení, že sme to ignorovali/nevedeli?
3. Rokov 11 dozadu sa jej stalo to isté a tiež v Jasnej
Sľubnú kariéru jej ale mohlo zničiť hororové zranenie, ktoré utrpela práve v Jasnej, keď mala iba 11 rokov. Počas tréningu sa mladá Petra zrazila na svahu so starším pánom. Mala otras mozgu, zapadnutý jazyk a na trikrát zdrôtovanú sánku.
Čo bolo 11 rokov dozadu najdôležitejšie v SR?
Čo symbolizuje otras mozgu? (centrum vedomia?)
Čo symbolizuje zapadnutý jazyk? (orgán komunikácie, reči, chuti?)
Čo symbolizuje zlámaná sánka? (schopnosť hrýzť, prežúvať?)

Nechcem to stroho spájať znova s prezidentskými voľbami, ktoré sa blížia (23. 3. 2024 čo je inak zaujímavý dátum. V numerológii sa veľmi nevyznám, ale z astrologického hľadiska 2 - druhý dom signuje hodnoty - ako s tým súvisí otras mozgu?, 3 - tretí dom - reč, komunikáciu myslenie - ako s tým súvisí zapadnutý jazyk? a 4 - štvrdý dom = dom, domov, matka, rodná zem), no bude to prakticky 10 rokov od r. 2014, kedy bol dosadený lotor Kiska do funkcie prezidenta. 11 rokov nazad v r. 2013 (ak to počítam čisto matematicky, nie kalendárne) však Róbert Fico oznámil svoju kandidatúru na prezidenta. Čo sme vtedy nevedeli, čo nám bolo jasné a nakoniec sa udialo inak, keď podsvetie - lokaji SŠA dokázalo pretlačiť svoju vôľu a dosadiť potkana Kisku za prezidenta? Aj vtedy predsa existovalo kopu zjavných vecí, že je scientológ, "dobrý anjel" = prechmaty v jeho firme už vtedy vychádzali najavo, len to ľudia nechceli vidieť (zlyhal im orgán vedoma - mozog) nemali chuť to tak hlboko pitvať a nechceli sa o tom ani rozprávať (zlyhal im orgán reči, komunikácie a chuti - jazyk) takže neboli dostatočne schopní "urvať si svoje víťazstvo" (uhryznúť, požuť - zlomená sánka). Čoho následky si nesieme doteraz (2019 - NEprezidentka a 2020 - 2023 NEvláda). A prečo to? Pretože nám všetko vtedy bolo jasné. A prečo sme vlastne spadli? Pretože "LeboFICO" a "LenabynieFICO", bola to rovnaká kampaň, aká beží a bude bežať aj dnes.
Už dlho tvrdím, že Róbert Fico je kameňom uholným v slovenskej politike. Všetko to, čo nám je "jasné" sa na tomto kameni láme. Podvedomé (plutónske) motívy sa obaľujú v "leboFico", do vedomia nevystupujú, pričom mnohí z nás iba slepo búšia do tohoto "súslovia" nič hlbšie si neuvedomujúc. Manipulatívne (plutónsky magnetický aspekt) rečičky "Mastného Vlasa" v roku 2014 dokázali v spolupráci s masmediálnou klikou totálne na hadí spôsob ľudí obalamútiť. Dnes máme ďalšiu šancu rozbaliť cukrík s názvom "leboFICO". História sa opakuje.
Takže súhlasím s Počtářom, že tam je určite aspekt, ktorý popísal slovami "ještě není vyhráno". Skutočne nie je. Keď je všetko príliš Jasné a som niekde "doma", všetko tam poznám, prestávam si všímať dôležité veci a robím osudové chyby.

Pozn.: Je to to, čo som tam našiel ja. Nemusí to platiť univerzálne, možno to len príliš prilepujem k politike.

Dodatok:
Nerád sa hrabem v žumpe, ale vyhodil to na mňa gogoľ. Tak som práve som preveril archív správ od hyen SMEčky a vyliezlo mi toto:
2013. 01. 19. https://domov.sme.sk/arch/2013-01-19
https://domov.sme.sk/c/6672023/vecer-pod-lampou-co-znamena-statnost-v-21-storoci.html - kto si ešte pamätá hríboviny a jeho príspevok k zvoleniu Kisku?
- letecké neštastie v Hejciach 19. 01. 2006
2013. 01. 20. https://domov.sme.sk/arch/2013-01-20
- Lipšic je na pretrase zrovna aj dnes, náhoda?
2013. 01. 21. https://domov.sme.sk/arch/2013-01-21
- opäť k prezidentskej téme

Celkom sa oplatí pozrieť aj historický kalendár:
19. 20. a 21. Zaujímavých udalostí je tam veľa.
V tom prvom článku je veta : “ Na víťazky v Jasnej čaká unikátna korunka, každá z nich je zložená z 1144 kusov kamienkov a váži 474 gramov. Organizátori tým napodobnia dekorovanie Snehovej kráľovnej zo Záhrebu. „Aj keď pretekárka povie, že nie je korunkový typ, každá chce tú korunku získať. Je to prestíž, čerešnička na torte.“

- numerologiu veľmi neovládam, ale vidím opakovane čísla 11 a 4, resp 44 ( štartovacie číslo, deň narodenia 13, info o korunke )

Korunky vyhotovila šperkárka Petra Tóth na základe výskumu výšiviek v liptovskych dedinách

Reprezentantka USA MSch sa vyjadrila k trofeji : “Rovnako ako Švédka Sara Hectorová v sobotu aj suverénka sezóny získala originálnu korunku určenú pre víťazku: „Nenechávam si všetky trofeje a rozdávam ich členom tímu. Všetky tieto trofeje sú však krásne a rada by som si ich zobrala domov, ale bojím sa, že sú príliš krehké a rozbijem ich cestou. Pôsobia veľmi cenne, dávam im 10 z 10.“

zaujimava je aj séria reklám na Niké - tipovanie - Petra v kroji - s turistom z Fínska ?- Mika z Leví? -( šéf agentúry Slovakia Travel sa tiež volá Mika - expolitik


Zdroj: https://youtu.be/2ChBVxWsblc?si=DRo0BXorubtV-qJk

- v ďalšej reklame sa prelepuje názov dediný na Liptovská .. Petra - starostka vymení názov za soba, alebo stretnutie s medveďom , atd - celá tá reklamná séria je divná
 
pokud vznikne přehodnocená varianta, aby byly na fóru zachovány obě...
Riešil by som to asi tak, že keď už to vzniklo na popud nevedomia, zrejme to tak "malo byť" (o dôvodoch sa môžeme dohadovať/analyzovať ich). Zároveň ma v tomto procese nič iné nenapadá, ako by som mohol inak a hlbšie rozobrať tých "11" keďže ak by som šiel do matematicko-historickej korelácie medzi vekom Petry a vekom nášho štátu, dostali by sme sa niekde do roku 2006 +/-, a to je doba, kedy prišla prvá Ficova vláda (Petra mala vtedy 11 rokov) a šlo by sa asi pozrieť v tomto smere na ten prelom ako na pozitívnu vec a na 11-ročnú Petru sa pozerať ako na puberťáčku a symbolicky v nej vidieť Dzurindovsky vychovávanú mládež, ktorá vlastne dostala zvolením Fica (čo by z ich pohľadu mohlo byť vnímané ako vážny kaz/úraz) pod nos fakt, že sú tu veci, ktoré sa obísť nedajú = egregoriálne-matričné riadiace procesy objektívne pôsobiace na túžbu progresivistickej mládeže nekonečne progresívne rásť. Ale na to, aby som to spustil po tejto koľaji nemám dostatok informácií konkrétne z Petrinho života ani z jej svetonázorového ponímania politiky, aby som tu vyrábal nejaké bulharské konštanty spojené konkrétne s jej osobou (i keď by sa to dalo spojiť dajme tomu s mládežou, ktorú nám tu vychovávajú, všeobecne).
 
V tom prvom článku je veta : “ Na víťazky v Jasnej čaká unikátna korunka, každá z nich je zložená z 1144 kusov kamienkov a váži 474 gramov. Organizátori tým napodobnia dekorovanie Snehovej kráľovnej zo Záhrebu. „Aj keď pretekárka povie, že nie je korunkový typ, každá chce tú korunku získať. Je to prestíž, čerešnička na torte.“
Čo sa týka samotnej korunky, symbolizuje to trofej, víťazstvo. Že ju získali cudzinky, môže symbolizovať to, že jedna z variánt budúceho vývoja prezidentských volieb by mohla byť výhra kandidáta, ktorý slúži cudzincom. A pozor, teraz nemusí ísť iba o Korčoka. Cudzincom, resp. nadnárodnému riadeniu slúži aj Pellegrini a rovnako tak Harabín či Kotleba. Ide len o to, či to robia vedome/nevedome a s akým cieľom. 1144 by mohlo naznačovať Pellegriniho čoby symbol GP. Odkaz na "snehovú kráľovnú" by sa tu kľudne dal rozobrať v kontexte Andersenovej rozprávky, pretože z môjho hľadiska ide/môže ísť čiastočne o príbeh tak GP ako i toho, prečo vlastne došlo ľudstvo až sem, na okraj priepasti, aby sa prebudilo.
 
Naposledy upravené:
Podľa tejto správy Vlhovú budú operovať vo Švajčiarsku:

Zdroj: https://t.me/mimisramova/19206


Dodávam, že Fico bol nedávno v Davose t.j. stretol sa s veľkými psami...

To môže súvisieť s tým, že obrazne povedané "úraz" v SK politike, bude operovať sám GP, resp. výsledkom súčasnej "operácie" (aj v politickej, nielen vo fyzickej rovine) bude prevzatie kontroly doslovať až nad "životom/smrťou" SR v rovine prezidentskej funkcie (ako minimum).
 
Naspäť
Top Bottom