Egregoriálno-matričné udalosti

Muž vo veku 29 (2+9=11) dňa 1.11. pobodal 22-ročnú. Nejako moc veľa jedenástiek na jednom mieste. Celé sa to stalo cestou vo vlaku, ausgerechnet na Spiši (nemeckej enkláve). A ešte k tomu cestou do Žiliny.
Útok na krk je jasným signálom, je to najcitlivejšie miesto a naň útočia šelmy najčastejšie.

Doplnenie - museli na páchateľovi ležať 4, aby ho spacifikovali.
 
Naposledy upravené:
Keď nad tým uvažujem, tak to pre mňa vykazuje znaky okultizmu. Teda hranie sa s jedenástkami a rituálnu obeť mladého dievčaťa. Zrejme by som sa pozrel, čo sa dnes ešte stalo a na čo je to naviazané. Jednak na mágiu týchto dní, ale dosť možno aj na udalosti v politike. Riešia Zuriana a ten napríklad vyšetroval vraždu Kuciaka, čo bola tiež rituálna vražda.
 
znaky okultizmu
Vraví sa, že 31. október je dňom, resp. nocou, kedy neradno sa na cintorínoch zdržiavať, pretože dochádza k prieniku zo záhrobia. Niekto znalý okultizmu a čo-to pochytil aj o GP a symbolike 22 a 11 v súvislosti s ním, si myslí, že takýmto okultistickým útokom na GP zvráti tok času a diania na Slovensku.
A ako s tým súvisí Spiš? Šepká sa, že nielen Trnava ale aj Spišské Podhradie je plné černokňažníkov…
 
Stále chybí rozuzlení, kdo byl zaříznut ?
to už neplatí:
Lyndon B. Johnson. Jeho prezidentská kariéra bola výrazne poznamenaná nepopulárnou Vietnamskou vojnou. https://sk.wikipedia.org/wiki/Lyndon_B._Johnson
Blízkovýchodný konflikt a jeho paralely s Vietnamskou vojnou. USA v dnešnej podobe zarezali korčuľou sami seba.
Ak má Lyndon B. Johnson židovské korene alebo židovskú manželku, tak je to zarezanie sionistov. Bol prezidentom po zavraždenom J.F. Kennedym, ktorý poukazoval na skrytú moc ľudí za FEDom, takže je to prerezanie hrdla terajšieho finančného systému, odrezanie hlavy - FEDu.
tím to považuji za zodpovězené a pohled na celou matrici se mi zostřil a rozšířil:
Celé mi to přišlo takové přeplácané, nepřehledné, komplikované.
Napadlo mne vzít tuto “nepřehlednost” jako šablonu a zeptal jsem se, jestli tady náhodou nemáme něco taky tak podobně nepřehledného.
Nasazuji na to matrici Krabat (odvozeno od Chorvat je postavou Lužických Srbů). Zopakuji krátce matriční příběh:
"Učedníci bojují na konci služby s čarodějem, který si je najal a zasvěcuje je do černé magie a na konci probíhá smrtelný souboj, kdo bude hlavní čaroděj, ale ten vždy vyhraje (za dobu služby nemohou obsáhnout znalosti, které čaroděj získával celé věky a navíc čaroděj samostatný přístup k znalostem blokuje, učí je pouze to co uzná za vhodné). Učedník vždy prohraje (USA státní elity nemohou porazit GP, uváděl několikrát V.V.Pjakin)."

Ta celková nepřehlednost a komplikovanost mi připomíná souboje záverečné Čaroděje a učedníků zobrazené v českém animovaném filmu čarodějův učen. Aktéři souboje si jdou po krku a kouzlí a převtělují se do různých zvířat až není skoro poznat kdo je kdo. Zapadá mi do toho i nejnovější událost (Muž pobodal ženu ve vlaku) jako součást divokého smrtelného souboje mezi GP a USA státní elitou. Lze teď snadno pozorovat, jak si to GP s USA státní elitou krutě vypořádává, kdyby nebyli tak nechutně nemravní možná bych i měl s nimi nějaký soucit.

Obrat k lepšímu:
V příběhu (i v životě) obrat začíná s příchodem Krabata chudého chlapce (nových čestných elit - bezpracným bohatstvím nekorumpovaných - se snahou ke vzájemné spolupráci, když už rozděluj a panuj narazí na své limity), který je hladem a zimou dohnán ke službě čarodějovi. Potom někteří učedníci (elity) se začínají spojovat, aby čaroděje přemohli a začínají tajně studovat z kouzelné knihy (sami získávat znalosti o řízení SSS). Jenže to zdaleka nestačí, je potřeba navíc se spojit s národem (protože národy GP nemůže zničit, kdo by mu rodil učedníky, další elity na obsluhu a reprodukoval dav, který je zdroj jeho kouzel), v příběhu je symbolizováno dívkou, do které se Krabat zamiluje. Musí být tedy koncepce vzájemně výhodné spolupráce všech, elit a obyvatel bez paratismu, který blokuje kvůli zachování parazitického postavení potenciál většiny.

Ještě kousek dál:
Tato matrice se tu točí celé věky a pracuje pro GP, proto příběh GP umožnil rozšířit, pomáhá mu se zbavit vykolejených elit. Totiž to kousek dál je, že Krabat a dívka budou mít děti a je potřeba je nakrmit a dobře vychovat, aby již žádný čaroděj nemohl získávat učedníky z na pokraji smrti vyhladovělých a zmrzlých homo-sapiens bytostí (nebo moderně s psychicky zdevastovaných LGBT) a bránit jim dosáhnout, aby stali lidmi - lidskost kouzlo silnější než moc všech čarodějů. Děti musí mít zázemí a výchovu, aby mohli dospět a měli takové znalosti, aby mohli svobodně samostatně žít a plnit Bohem svěřené úkoly. Již žádní beprizorní sirotci, občina se může postarat o všechny.
 
Naposledy upravené:
Brusle byla z titanu.
Male ponorne plavidlo Titan ztroskotalo 18. 6. 2023 a bylo nalezeno 22. 6. 2023.
Byla to turisticka vyprava za Titanikem.
 
Naposledy upravené:
lidskost kouzlo silnější než moc všech čarodějů

Domnievam sa, že možnosti spolunažívania/pri náraste populácie/ sú len dve,
buď prídete s otvorenou dlaňou, láskavosťou v srdci a ochotou pomáhať
a navzájom sa obohatiť, alebo so zbraňou v ruke, z nenávisťou v srdci
odhodlaný ničiť a zabíjať. Pôvodný obyvatelia všetkých kontinentov
vedia svoje. Takto sa zrkadlí minulosť v prítomnosti a formuje budúcnosť.
Rozhodujú činy a skutky, nie to čo je napísane alebo komunikované.
Je to hlboko zapísane v nás/v génoch/, ale aj mimo nás v priestore medzi
nebom a zemou. Pokiaľ dýchame vždy je čas na zmenu. Vo videoklipe je mnoho symbolov
k vyššie napísanému. Všetko dobré.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=vyIj5G50P0g
 
ausgerechnet na Spiši (nemeckej enkláve). A ešte k tomu cestou do Žiliny.
správne saskej enklávy, pretože tie tzv. nemecké kolonizácie do pôvodne slovanských území boli vytváraním 5. kolóny zo Sasov - ”židov” Európy, ktorých vytvoril Karol Veľký metódou “krstenia” v pravej ruke meč a v ľavej kríž…
cestou do Žiliny - Nikita neraz a v nie jednom článku poukazoval na podivné zázemie a aktivity v Žiline poukazujúce na plánovaný masívny príchod židov na Slovensko. Jednoznačne je to upozornenie na nebezpečenstvo zo strany sionistov.
Že sa útočí na Slovensko a konkrétne Slovensko po terajších voľbách nielen zvnútra nielen zjavne (terajšia zradcovská opozícia), ale aj skryte a oveľa nebezpečnejšie
Niekto znalý okultizmu a čo-to pochytil aj o GP a symbolike 22 a 11 v súvislosti s ním, si myslí, že takýmto okultistickým útokom na GP zvráti tok času a diania na Slovensku.
A ako s tým súvisí Spiš? Šepká sa, že nielen Trnava ale aj Spišské Podhradie je plné černokňažníkov…
a aj zvonku je zrejmé z toho
útočník sa volá Matej, dievča Ľudmila
Matej
mužské meno
Sviatok:24. február
Pôvod:hebrejský
Význam:dar boha Jahveho

Pôvodne hebrejské meno Mattijah znamená „dar Boha Jahveho“.
Ľudmila je v puškinovskej symbolike Ľud milý - národy Ruska a Slovensko sa niekedy vraj nazývalo Maličká Rus
a aj z toho: https://ksb-csr.net/threads/spravy-zo-slovenska.9/page-62#post-18667

Jednoznačne táto udalosť na Slovensku je prepojená, ako správne poukázal @Tara s touto udalosťou
NHL hráč Adam Johnson (29) zomrel v live TV potom čo ho Matt Petgrave podrezal korčuľou.
Adam Johnson narodený 22.6 1994.
a nejako aj s touto
Republikánska strana presvedčivo zvolila Mikea Johnsona (R-LA) za nového predsedu snemovne po 22 dňoch bez lídra. Je 56. predsedom v histórii
Všimnite si, že čísla 11 a 22 sú ohľadom obete a útočníka v týchto dvoch udalostiach v Anglicku a na Slovensku prehodené.
Takže ešte nejaké čísla: dátum narodenia obete Adama Johnsona 22.6.1994 dáva číslo 33. Podľa Biblie Ježiša ukrižovali vo veku 33 rokov. Ježiš a jeho ukrižovanie je hlavnou osou terajšieho kresťanstva.
@Atom napísal: 29.10.2023 - 2+9=11(GP),1+0=1(HNR),2+0+2+3=7(biblický projekt) a ja doplním 2+9+1+0+2+0+2+3=19 - 1 a 9 = začiatok (1) konca (9) biblického projektu (7)

V oboch udalostiach je páchateľom Matt/Matej - dar boha Jahveho - odkaz na židov, avšak aj Adam Johnson, ako písal @Atom, poukazuje na židov. Dá sa predpokladať, že Jahve je starozákonný pseudonym GP, pod týmto menom riadil židov. Takže udalosť v Anglicku poukazuje na koniec biblického projektu - koncepcie, a teda aj ich dvoch nosných ideológií - talmudického judaizmu i biblického kresťanstva i nositeľov sionistov jednoznačne, a to rukami daru boha Jahveho (rukami sionistov a ich výtvoru Hamasu) a čo sa týka židov a kresťanov, ak chcú prežiť, tak to záleží na nich: tí prví musia zložiť Tóru z osla a tí druhí vrátiť sa k pôvodnému učeniu Ježiša.
Mená Lyndon B. Johnson (prezident USA) a Mike Johnson (republikánsky predseda US snemovne - schválenie peňažnej a vojenskej pomoci Izraele) poukazujú na to, že tento konflikt potopí aj USA v dnešnej podobe, USA prešpikované sionistami.
Udalosť na Slovensku: okrem okultistického pokusu zvrátiť vývoj na Slovensku (ako je citát vyššie) poukazuje aj na riziko pre Slovensko nielen v súvislosti s konfliktom na Blízkom Východe - útočník Matej (nápor židovských i arabských utečencov) ale aj na nebezpečenstvo v súvislosti s Ukrajinou - útočník Matej bol pod vplyvom drog (Zelenský je stále naložený v kokse) jak z Ukrajiny - vlak išiel z východu na západ, útok bol na východe, tak aj s utečencami už u nás (Spiš - enkláva Sasov, t.j. cudzí element u nás - migranti jak moslimskí, tak aj z Ukrajiny, plus naša piata kolóna).
Netvrdím, že rozbor udalosti jak v Anglicku, tak na Slovensku je úplný a správny, no kvôli menu útočníka Matej a menu obete Ľudmila je potrebné tomu prísť úplne na koreň. Takže skúste aj ostatní, berúc do úvahy súvislosť oboch udalostí, plne rozkódovať udalosť na Spiši.
 
Obrat k lepšímu:
Navzdory spolu-práci, která se zde objevila a i když došlo k zajímavému vývoji pohledu na událost, nemohu se stále zbavit určité “nespokojenosti”, pocitu “nedokončenosti” a pocitu "otevřenosti konce".
Tedy pokud to mohu porovnat s výklady událostí, u kterých jsem měl v posledních několika letech možnost zúčastnit se, většinou pasivně, někdy i aktivně.
A tak se nabízí otázka, zda i toto nemůže být součástí (varovného?) sdělení obsaženého v události.
Co když se blížíme k hranici tzv. božího dopuštění? Což se projevuje zrychlováním "událostního času" a zvyšováním počtu >možných< variant mnohovariantního vývoje >nejbližších< událostí.
Třeba to někomu přijde nelogické, protože ho napadne, že za takových okolností pak “stačí málo“ a “je to”.
Počítám, že to funguje jinak. Pokud se dlouhodobě suneme (směřujeme) k okraji propasti, tak čím blíže jsme, tím musí být záchranná akce (manévr) rychlejší a tím výhodnější je, když roste počet variant, jak se zachránit. S nenulovým rizikem “chyby”. Celkově se tedy zvyšuje >šance< na záchranu.
Výsledek bude dán váženým poměrem počtu nemravných a mravných zúčastněných.

P.S.: Použil jsem slova “se suneme” (sunout). Přijde mi, že to vystihuje “charakter” bezstrukturního řízení.
P. P. S.: Tento příspěvek jsem >původně< sepsal a zveřejnil včera ráno (3.11.2023). Což mi může dosvědčit Fidelo, protože jsem si všiml, že dal palec. Jenomže potom došlo k několika databázovým karambolům tohoto fóra (zaregistroval jsem 2, ale kdoví). Po konečném zotavení jsem si všiml, že se tento >už zveřejněný< příspěvek dostal zpět mezi rozpracované. A >nebyl< celý. Končil slovem “varovného” a od otazníku dál už chyběl. Vzhledem k tomu, že tento příspěvek hovoří na svém počátku o "otevřenosti konce", je to zajímavá náhoda.
Rozhodl jsem se (ještě včera odpoledne) příspěvek znovu dopsat, protože jsem si ho sice ne doslovně, ale rámcově, pamatoval. Ale nedařilo se mi vyjadřovat, nechodila mi ta ranní slova, která byla pro mne výstižnější. Takže napravuji dnes ráno. Je to lepší než včera odpoledne, ale není to totéž, co včera ráno.
 
Ak má Lyndon B. Johnson židovské korene alebo židovskú manželku, tak je to zarezanie sionistov. Bol prezidentom po zavraždenom J.F. Kennedym, ktorý poukazoval na skrytú moc ľudí za FEDom, takže je to prerezanie hrdla terajšieho finančného systému, odrezanie hlavy - FEDu.
Ej, Popolváre, skoro se stydím to napsat. Ale Tvé tušení nezklamalo. Jsou věci, ve kterých počítám, že se dá wikipedii věřit :- )
Nenajdeme to ani na Slovenské, ani na České, ale až na Ruské a ve větším detailu až na anglické verzi.
https://en.wikipedia.org/wiki/Lyndon_B._Johnson v sekci “Early life”.
Cituji originál a přidávám strojový, mírně opravený, překlad.

“He was the eldest of five children born to Samuel Ealy Johnson Jr. and Rebekah Baines.[13][14] Johnson had one brother, Sam Houston Johnson, and three sisters, Rebekah, Josefa, and Lucia.”
”Byl nejstarším z pěti dětí narozených Samuelu Ealy Johnsonovi ml. a Rebece Bainesové. [13] [14] Johnson měl jednoho bratra, jménem Sam Houston Johnson, a tři sestry, Rebeku, Josefu a Lucii.”

Za prvé: vypovídající jsou už ta rodná jména (zvaná též křestní či nedědičná osobní).

“Johnson had English-Irish, German, and Ulster Scots ancestry.[19] Through his mother, he was a great-grandson of pioneer Baptist clergyman George Washington Baines.[20] Johnson's grandfather, Samuel Ealy Johnson Sr., was raised Baptist and for a time was a member of the Christian Church (Disciples of Christ). In his later years, the grandfather became a Christadelphian; Johnson's father also joined the Christadelphian Church toward the end of his life.[21] Johnson was influenced in his positive attitude toward Jews by the religious beliefs that his family, especially his grandfather, had shared with him.”
”Johnson měl anglicko-irské, německé a ulstersko-skotské předky. [19] Prostřednictvím své matky byl pravnukem průkopnického baptistického duchovního George Washingtona Bainese. [20] Johnsonův dědeček, Samuel Ealy Johnson starší, byl vychován jako baptista a nějakou dobu byl členem křesťanské církve (učedníci Krista). Později se dědeček stal Kristadelfiánem; Johnsonův otec se ke konci svého života také připojil ke Kristadelfiánské církvi. [21] Johnson byl ve svém pozitivním vztahu k Židům ovlivněn náboženským přesvědčením, které s ním sdílela jeho rodina, zejména jeho děd.”

Za druhé: dle mých zkušeností jewrejové často mimikrují do protestantských církví.
A komu by bylo i toto málo, je zde poslední věta předchozího citátu. Tím pádem počítám, že manželku už řešit netřeba :- )

P.S.: Co jsou ti Kristadelfiáni ? Ti jsou taky zajímaví. Stěžejní dílo zakladatele této křesťanské sekty se jmenuje “Naděje Izraele”.
 
Domnievam sa, že je to varovanie. A zároveň je tu aj odpoveď, vid klip. Napr. hrajú sa na jednom dvore a nerozumejú si, jeden z protagonistov modra čiapka, modrý batoh. Tých paralel je tam hodne. Nadväznosť na nás a bratov Čechov, mierumilovne rozdelenie atď.
 
Počítám, že to funguje jinak. Pokud se dlouhodobě suneme (směřujeme) k okraji propasti, tak čím blíže jsme, tím musí být záchranná akce (manévr) rychlejší a tím výhodnější je, když roste počet variant, jak se zachránit.
Na počtu variant jak se zachránit nezáleží, pokud je nevidíme. Může být dokonce bezpečnější vidět jednu a neztratit kritický čas rozmýšlením, kterou vybrat nebo hledáním dalších. Pokud nevidíme nic, tak musíme zkusit naslepo zvolit a pravděpodobnost přežití pak záleží na poměru zachraňujících a smrtících variant. Nicméně při absolutně správném řízení a predikci by k tomu vůbec nemělo dojít (ale svobodná vůle a neviditelná ruka Boha - náhoda).

Nicméně snad je ještě nějaký čas na hledání, tak pokud bude objevena nějaká další šikovná cesta kudy projít bude to velmi cenná informace a jak se říká "dobrá zpráva".
 
Což mi může dosvědčit Fidelo
Dosvědčuju. Ta ztracená verze Počtářova příspěvku byla velmi pregnantně napsaná, ale Počtářova rekonstrukce vlastního textu asi tu podstatu sdělení má, jak se pamatuju, v tom smyslu, že i egregorně-matriční události se valí v tak zrychleném tempu a jsou tak nejednoznačné, že prozrazují nebo předjímají náhodu jako "zásah" hierarchicky nejvyššího řízení v situaci, kdy se dostáváme k hranicím božího dopuštění. Což bude platit i v případě, že rukou Matějovou na Ludmilině hrdle Jahveho majitelé jen chtěli doplnit ten matriční atentát bruslí.
 
Časť ikonického mysu na Rujane sa zrútila do mora.
Arkona Jako nyní severním zakončením Němectva, tak bylo druhdy severozápadní špicí Slovanstva ono pohoří, ježto se na 30° z moře Baltického do výše pne a severovýchodní hranici ostrova Rány (Riigen) tvoří.
Obraz Slavnost Svantovítova na Rujáně namaloval Alfons Mucha v roku 1912. Obraz znázorňuje podzimní Svantovítovy slavnosti. Kněží při nich děkovali tomuto bohu za bohatou úrodu a prorokovali věci budoucí. Arkona byla pro Slovany tím, co kdysi Delfy pro antický svět.
Svantovit je nejsilněji spojen s Arkonou, úctě se těší i na pevnině https://theses.cz/id/qu86cl/37973802 ad. Juraj Červenák Zlato Arkony
Ako by ste to vedeli vysvetliť?
 
Naposledy upravené:
Udalosť v Anglicku - smrť hokejistu na štadióne - vyvolala vo mne nepríjemný pocit ohrozenia - niečo ako v Jurskom parku -ako rezonuje voda v pohári, keď prechádza predátor. Nechápala som, prečo práve toto, sú horšie nešťastia, kde je viac obetí, vtedy bol pocit skôr súcit. Keď sa neskôr objavila spojitosť Matta P. s našim územím, tak som si to vysvetlila, že môj pocit ohrozenia toto vysvetľuje, preto som o tom aj napísala vyššie. Chcela som tomu viac porozumieť, hľadala som preto nejaké prepojenie Anglicko - Pardubice - SNVes, pozrela som si erby, históriu, a jediná podobnosť bola - Pardubice Východočeské mesto, SNV Východoslovenské
Zaujal ma erb SNV- tri ruže na trojvrší - prišla mi na um rozprávka Trojruža od Dobšinského, a pojem “anglické ruže “ - následne “vojna ruží “ z dejín Anglicka
citujem z oficiálnej stránky SNV na FB :
“Ruža v erbe
Ruža je aj symbolom čísla päť, katolícka cirkev nazýva pátričky aj ružencom, a Ružencové slávnosti sa spájajú s trikrát piatimi epizódami zo života Panny Márie: s piatimi radostnými, s piatimi smutnými a piatimi slávnymi.
V heraldike patrí ruža medzi najčastejšie prvky erbov.
Na Slovensku nájdeme veľa obcí, ktoré majú ružu vo svojom znaku. Trojružu majú vo svojom erbe, napríklad, Bánovce nad Bebravou, Košice – Krásna, Prešov, ale aj Ivanovce v okrese Trenčín, Klokočov na Kysuciach, obec Žabokreky v okrese Martin. Mesto Ružomberok má ružu, prestrelenú šípom, nielen vo svojom renesančnom erbe, ale aj priamo v názve mesta.”
- symbol ruže mi spojil Anglicko - Yorkshir a SNV, a tiež som si spomenula, že som niekedy dávno sledovala “ konspiračné” rozprávanie o skorých dejinách Českého kráľovstva - kde pani hovorila o pohanskom kulte Matky zeme, ktorý v ranom kresťanstve pretrvával ako ženský kult - línia Márie-Magdalény - ich symbolom bolo spoločenstvo ruže - a tradícia ruženca vznikla z tejto tradície - nepamätáLa som si meno, ani zdroj videa
Keď som sa dozvedela o útoku v SNV- striaslo ma - študentka pedagogiky cestuje do školy - Katolícka univerzita v Ružomberku - v erbe ruža prepichnutá šípom - podľa legendy -

“ V deň svojej svadby sa mládenec vybral na poľovačku do neďalekých lesov, aby ulovil zver na svadobnú hostinu. Pri spiatočnej ceste prechádzal popri spomínanom ružovom vŕšku. Pri pohľade na kvetmi obsypané kríky spozoroval pohyb. „V domnienke, že ide o srnku, napol luk so šípom a vystrelil smerom do porastu, odkiaľ pohyb vychádzal. Keď sa priblížil na miesto, zbadal, že pohyb nevyvolala srna, ale jeho snúbenica,“
- prepichnuta ruža - potlačený ženský princíp ?- Katolícka univerzita
- ďalšie indície -
- rozprávka Trojruža - analógia príbehu “panna a netvor” - v našej rozprávke je netvorom ozrutný Medveď - láska zlomí kliatbu , dievča bozkom oslobodi zakliateho mládenca
- svätá Ľudmila - Patrónka učiteľov - stará mama svätého Václava
- české dejiny - podľa niektorých historikov Rožmberkové - rod, odvodený od Vitekovcov - z pôvodnej Veľkomoravskej šľachty - zradil kráľovstvo a ich zrada vyústila až do bitky na Bielejhore, ku strate suverenity - netrúfam si nejako toto rozvádzať, pretože nepoznám dobre dejiny, ale je tam ten symbol ruže , spojený s bojmi o moc podobne, ako v Anglickú

Myslím si - že ruža v erboch miest, alebo rodov je archaickým symbolom, v dnešnom ponímaní symbolom lásky, dobra, ušľachtilosti - človek - ľudstvo má šancu iba ak si uvedomí svoj podiel na tvorení v zmysle dobra a lásky - nie konzumu, sporov, bojov - napr súčasná situácia v SR po voľbách, hrozba svetovej vojny po vyostreni konfliktu v Gaze atd
- koniec biblického projektu - návrat k povodnym hodnotám kresťanstva, vyváženie mužsko- ženského princípu

Ako nádej pre nás vidim to, že dievča prežilo, aj keď ju bodol 5 krát, muži vo vlaku dolapili útočníka, sprievodkyňa poskytla prvú pomoc - závesom omotala krk ( mučeníca svätá Ľudmila bola údajne uškrtená svojim závojom ?) - záchranka ju odviezla do nemocnice Penty ?
- toľko môj pohľad, možno prekombinovany, ale možno to niekoho inšpiruje k lepším záverom
ďalšie podrobnosti udalosti v SNV v článku :

 
Ako by ste to vedeli vysvetliť?
S linkovanej správy: “…sráz z křídy, hlíny a písku neodolal příboji a sesunul se do vln na úseku dlouhém asi sto metrů. …svou roli sehrála i zvýšená hladina vody. „Podemele útes a ten se v určitém okamžiku zhroutí,“ řekl dále Hainemann.
Na skále jsou mezitím vidět nové trhliny, takže další vrstvy budou podle něj následovat.”

Všetko, čo nemá pevný základ, čo je zvetrané, čo je len nánosom kriedy, hliny a piesku sa pod náporom vody zrúti. Voda - nosič informácií, zvýšená hladina - nápor informácií. Hlina a piesok sú nestabilné podložia, sú to nánosy, voda ich ľahko odplaví, či vietor odfúkne. Tu poukážem najmä na kriedu - kriedou písal najmä učiteľ v škole na tabulˇu. Zostalo to tam len tak dlho, pokiaľ sa to zotrelo mokrou hubou, najdlhšie do konca hodiny. Odpisy síce zostali v zošitoch, ale boli to subjektívne opisy žiakov - s chybami, s vynechaním niektorých častí a pod.
Je to len ďalšia vrstva, ďalší prejav toho, na čo poukazujú dva útoky na hrdlo - smrteľný v podaní Matta a bez smrti v podaní Mateja. Je možné, že Rujana je odozvou na ten útok na Spiši a padnú všetky falošné historické nánosy germánskych historikov, ktorí vytvorili hrdinskú pangermánsku históriu na úkor tej našej. A padnú aj falošné mýty o tej našej.
 
dovoľte možno menej poetické vysvetlenie a videnie omylného človeka.
Takéto útoky sa stavali aj pred kovidom. Cigánov sa hlavne vo vlakoch všetci báli. A keď boli sfetovaní tak dupľom.
Aj policajti mali rešpekt. lebo mimovládky

Čo sa stalo bol brutálny útok na to dievča. Vrah sa ju pokúsil zavraždiť. Aj to sa stávalo.

Ale čo je nové bola.reakcia všetkých ľudí.

1. okamžitá prvá pomoc sprievodkyne, za to si zaslúži minimálne písomne ocenenie z Vlády, kvôli okamžitej ducha prítomné reakcií a záchrane života tej dievčiny.
2. spacifikovanie blázna s dvoma nožmi, ktorý spáchal prave vraždu v štádiu pokusu.
Na to treba gule ako svet, postaviť sa voči cigánov s dvoma nožmi, ktorý môže byť pod vplyvom.
Nôž je nebezpečná zbraň, kto robil akékoľvek bojové umenie takýto zásah len ocení.
3. nespustil sa povyk mimovládok, čo bol štandard

Pre mňa to nie je matrično-egregorialna udalosť v hore od vás uvedenom zmysle. Pre mňa je to zmena matrice správania sa môjho/nášho Národa.
Videl som v ostatnej dobe hodne špiny na Roba Fica a Vládu SR za to, že OKAMŽITE všetko nevyriešil. Dokonca už novinárske kurvy predajné, začali s týmto hneď na druhý deň po prevzatí si dekrétov.
No niečo sa zmenilo v našej časti noosféry. Tak to cítim.
Svet sa zmenil preto, že sa smenili ľudia u nás.
Ďakujem všetkým hrdinom z tejto tragédie, ktorí pomohli. Teraz musíme zabezpečiť, aby nabudúce už ku tragédii neprišlo.
 
aby sa nezabudlo na toto....vie to niekto rozšifrovať?
 
- koniec biblického projektu - návrat k povodnym hodnotám kresťanstva, vyváženie mužsko- ženského princípu
A vďaka aj za ten postreh s ružami. Vojna ruží v Anglicku bola na popud GP s cieľom vytvoriť z Anglicka centrum koncentrácie riadenia (podrobne som to analyzoval tu: https://oracle911blog.wordpress.com/2021/06/07/matus-cak-trenciansky-cast-osma/ ) GP to vytvoril, GP aj likviduje, preto útočník Matt je symbolizovaný číslom 22. Jal v SNV a hral aj v Pardubiciach. SNV a Pardubice spájajú drogy - Matúš bol pod vplyvom drog a Pardubice sú známe perníkom. A slovom “perník” sa označuje slangovo aj jedna umelá droga. Ten, čo je pod vplyvom drog je riadený umelo. To poukazuje aj na židovských biorobotov, aj na Želého Ukrajincov, aj na niektoré vymyté, zmanipulované mozgy u Slovákov mainstreamom, napr. tv Markízou - ľudovo prezývanou tv narkózou.
Už som písal, že udalosť na Slovensku má prehodené čísla 11 a 22 a v prvej reakcii na tú udalosť som poukázal na okultné pozadie Spišskej kapituly, ktorá má v erbe tiež by sa dalo povedať tri zlaté ruže.
No do akcie slovenských okultistov zasiahli vyššie sily (“človek” mieni, Pán Boh mení), viď. „To, že sa mu ju nepodarilo umlčať, bolo kľúčové,“ povedal nám o momentoch hrôzy otec Ľudmily Marián, ktorý sa v čase našej návštevy chystal za dcérou do nemocnice. „Keďže sa to stalo na Dušičky, tak si vravím, že pri nej stáli všetci svätí,“ dodáva.
otec Maria-n je len mužským ekvivalentom ženského Mária
pani hovorila o pohanskom kulte Matky zeme, ktorý v ranom kresťanstve pretrvával ako ženský kult - línia Márie-Magdalény - ich symbolom bolo spoločenstvo ruže - a tradícia ruženca vznikla z tejto tradície
áno, filmovo je to spracované v artušovskom filme “Hmly Avalonu”, a nie nadarmo píšem nie Veľká Morava ale Veľká Marava - zem Veľkej Mary - Matky Zeme, a naša Ľudmila z vlaku je symbol národa Veľkej Mary - Matky Zeme, preto je na Slovensku tak silná Mariánska tradícia.
Tým, že Ľudmila bola bodnutá aj do krku na ceste do katolíckej pedagogickej univerzity s erbom ruže prebodnutej šípom (katolicizmus je tým šípom v krku ľudu Veľkej Mary) je poukázané aj na to, čo som písal vyššie v súvislosti zo zosuvom útesu na Rujane tu https://ksb-csr.net/threads/egregorialno-matricne-udalosti.380/page-9#post-18700
A v erbe Pardubíc je predná polka bieleho koňa a na Rujane vo veštiarni Svantovíta sa tiež veštilo bielym koňom.
 
Naspäť
Top Bottom