K imitačně-provokační činnosti

Který výpočet je nejhorší?
Ten který byl proveden pozdě.
Ale lépe pozdě, než nikdy.
Nikola "anti-Vidlák" Bornová.

Cože?
Nemožné!
Ten Počtář se úplně zbláznil!
Ne, nezbláznil se, on se pos**l!
Ne, nepos**l, zaprodal se SeznamŽumpě a elfům!

Ó nikoliv. Toto je zcela běžný, i když poněkud opožděný, výpočet.
Už delší dobu mi tlačilo na psychiku: "máme tady nějak přebornováno...".
Ale říkal jsem si, netřeba kvůli tomu i tlačit na pilu, počkáme.
Nu, podcenil jsem to, byli rychlejší.
Tak se na to podívejme. Začneme na jejím blogu bornova.pub.

Co uvidíme jako první na úvodní stránce (kromě obligátního seznamu článků)?
Upozornění "Kam pro nezmanipulované informace:".
Dobře, a kam tedy? Sem:
* PROTIPROUD
* Michal & Petr
* Otevři svou mysl
* Pravý Prostor
* Necenzurovaná pravda
* Antivirus
* Časopis Šifra (tištěný)
* Redacted News (ENG)
Mé výpočty neslouží ke zjištění toho, co je v pořádku. Ale slouží ke zjištění toho, co v pořádku >není<.
V pořádku zcela jistě nejsou:
* "Michal & Petr", viz bod 7 pravidla tohoto fóra zde https://ksb-csr.net/help/terms/
* "Necenzurovaná pravda", viz můj starší výpočet 15.01.2023 zde
A kampak ten link ukazuje? Čirou náhodou na server necenzurovanapravda.cz.
Ale klobouk dolů, na to, že Slovanka na všem dře jako kůň sama jenom ve svém volném čase (viz sekce "O webu"), tak je její web - od té doby co jsem tam byl naposledy - docela slušně vylepšený :- )
* "Antivirus" - tento web jsem zatím nepropočítával, ale vzhledem k tomu, že je černý jak bota, tak to snad ani není potřeba (když tak někdy v budoucnu)
K těm některým ostatním:
PROTIPROUD - je zajímavé, že zde NB publikuje/je publikována, její články viz zde
K dnešnímu dni tam vyšlo 24 článků, ale tak nějak nerovnoměrně: 2021 - 2 články, 2022 - 19 článků, 2023 - 2 články, 2024 - 1 článek.
Časopis Šifra (tištěný) - když už na něho přišla řeč, šéfredaktorem je Milan Vidlák (neplést s Danielem "Vidlákem" Sterzikem)
Redacted News (ENG) - tento web neznám
Jaký je z toho závěr: míchačka.
Takže mé oblíbené: Jedním ze jmen boha Šivy-ničitele, který má 1008 jmen, je údajně “míchačka” či “ten, který míchá”.

Co uvidíme jako druhé na úvodní stránce?
Radu jak volit v sekci "O volbách".
i. koho nevolit: "Pokud prahnete po likvidaci České republiky i českého národa, po fašismu a válce a toužíte po digitálním otroctví, volte: ODS, Piráti, STAN, TOP 09, KDU-ČSL, ČSSD nebo ANO (ano, i ANO, ti jen jsou o něco méně destruktivní)." - NB tedy hází do jednoho pytle 5-ti demolici a Babiše
ii. koho volit: "SPD (SPD + Trikolora) - středová pro-česká strana, posilněná o členy Trikolory, jediná s pro-českým a pro-lidským programem v parlamentu" - SPD uvedena (z povinnosti) na sice prvním místě mezi volitelnými, ale bez nějakých silných, tuto volbu vyzdvihujících, atributů
iii. koho volit hned na druhém místě: "Aliance za nezávislost (Aliance Národních Sil + DSSS + Národní Demokracie + Rozumní + Republikánská strana + Bezpečné ulice + Hnutí PES + ČISTÝ KRAJ) - obrovská aliance malých, silně vlasteneckých stran" - podívejme se v detailu:
"Aliance Národních Sil" - Vladimíra Vítová, simuluje znalost KSB, na demonstracích hovoří "pro rusky" (jednou zorganizovala i provokaci v restauraci), aby pak mejnstrým a 5-ti demolice mohli hlásit, že demonstrovali proruští dezoláti, v minulých volbách koalice s "Národní demokracií"
DSSS - Tomáš Vandas, fašistická strana
Národní Demokracie - Adam B. Bartoš, jewrej, který se stylizuje do role anti-jewreje, vydavatel knih "pana VK", v programu strany propaguje stavovský fašismus
Rozumní - Petr Hannig - v jedněch z minulých voleb už byl v koalici s Národní demokracií
Republikánská strana - "náš pan doktor" Miroslav Sládek, bez komentáře
Bezpečné ulice - nula do počtu, bez komentáře
Hnutí PES - nula do počtu, bez komentáře
ČISTÝ KRAJ - nula do počtu, bez komentáře
Výše zmíněnou alianci podporují ještě tyto organizace:
* Národní mládež, z.s. (Jan Sedláček, člen "Národní demokracie")
* Spolek věřitelů a přátel práva, z.s.
* Svobodná Morava, z.s.
* Aliance kulatého stolu, z.s.
* Holešovská výzva (tzv. Slávek Popelka)
* Občan v odporu
iv. koho volit na dalším místě - strana "Svobodní" - nula do počtu, bez komentáře
v. koho volit na posledním místě - sdružení "Stačilo!" - stacilo.cz
Co je to? Uvedu některá zajímavá jména z celkem 9-ti jmen: Kateřina Konečná, Ondřej Dostál, ... , Petra Rédová (!), Petr Bureš (provozovatel Petr Bureš TV), ... , Jan Skalický, ...
Takže to bylo v ozvučení. A co bylo v zamlčení?
Kupodivu, NB neví vůbec nic o Rajchlově straně PRO. O té zde není ani vidu, ani slechu. Zajímavé, což? Přitom je Rajchl určitě známější, než nějaká "Aliance za nezávislost".
Takže ještě 1x: Jedním ze jmen boha Šivy-ničitele, který má 1008 jmen, je údajně “míchačka” či “ten, který míchá”.

Co uvidíme jako třetí na úvodní stránce?
"O autorce"
"Jednočlenný think tank, obří mozek, obří prdel, rozumbrada z jiné planety, chcimírek.
Vždy se snažím hledat a říkat pravdu, ale v analýzách a úvahách občas mohu udělat chybu, jako kdokoli jiný (kromě boha a Václava Klause). Sapere Aude."
Tak "obří prdel", to je lidové, to má každý, to získá sympatie. Kopnutí do Klause také neuškodí. Sapere Aude = Měj odvahu být moudrý.
Na miniobrázku je NB tak, jak by si přála, aby vypadala. Na ikoně u jejího účtu v diskusích je tak, jak vypadala kdysi. A ve videu v jejím článku "Mediální štvanice začala?" je taková, jak vypadá dnes. Copak to asi znamená z "jemnohmotného" hlediska? Snaží se vytvářet iluzi.

A co o sobě píše, když dáme volbu menu "O blogu a autorce"?
"Žiji se svojí partnerkou v malém domečku za Prahou. Máme společně jednu japonskou mini-zahrádku, dva psy (jednu patnáctiletou nenažranou jorkšírskou godzillu a jednu rozjívenou kavalírku), dvě stará auta, jednu novou motorku a nulovou toleranci k modernímu progresivistickému bullshitu, jehož jediným účelem je jen štvát lidi proti sobě."
Kupodivu mi tolik nevadí, jak NB poměrně s chutí a opakovaně (zde i na jiných místech) jemně zdůrazňuje, že je lesba. Vadí mi, že se snaží formulací o "nulové toleranci k modernímu progresivistickému bullshitu" vyvolat dojem, že je >konzervativní< lesba.
A to není. Jak to mohu zpochybňovat? Kdo nevěří, může si přečíst tuto "povídku" od NB.
Pro jistotu ji přikládám i jako soubor, kdyby se "náhodou" někam ztratila. A ztratit by se klidně mohla, protože by z fleku mohla být přílohou k "Istanbulské úmluvě".

Nikola Bornová - vystudovaná zdravotní sestra (jako Petra Rédová? se nám ty sestry nějak hromadí, že ano?) a potom ...
... herní vývojářka či designérka prosím. Ne, nekecám.
Dokonce měla pí-ár na ČT2 dne 21.11.2009 v pořadu "Game Page"
Reportáž – Profil herní designérky Nikoly Bornové
opakováno 17.3.2023 na ČTd
Game Page — Reportáž – Profil herní designérky Nikoly Bornové
Profesní životopis na LinkedIn zde
Vypadá to, že v letech 2005 až 2020 prošla >různými< pozicemi ve firmách, které se věnovaly vývoji nebo distribuci počítačových her. Zastavme se ale u té poslední firmy, kde pracuje od 01/2021 až do současnosti na pozici "Project Lead", což je nižší pozice než vedoucí projektu ("Project Manager"). Firma se jmenuje "Sapere Aude Games" a její web je zde sapereaudegames.com. A na tom webu je jedno půl minutové TyTrubka video ze hry "Apex Legends" (od firmy "Electronic Arts") a pak druhé video, které nejde přehrát a pak ... a pak už nic. Možná je něco na tvitru zde https://twitter.com/sapereaudegames?lang=cs , sem nemůžu. Ještě existuje TyTrubka kanál Sapere Aude Games, ale tam to vypadá, jak na mrtvém kanálu, který si před dvěma lety pořídilo desetilété děcko. Jsou tam pár-minutová videa (nejdelší má 10 minut) a pak pár delších strýmů, ale ty budou převzaté z jiných kanálů, páč tam hovoří mužské hlasy anglicky.
A co mi tohle televizní pí-ár připomíná? Ano, tohle
26.9.2013
Články NB jsou publikovány i na cz24.news viz např. tento
1.8.2023
Na tvitru ještě NB funguje jako "twitter.com/tlamiczka".

A pak tahle zdravotní sestra a vývojářka (či spíše designérka) her napíše supr článek "Je to všetko volaké čudné aneb české 9/11?" o střelbě na FF UK. A v diskusi pod článkem (nick "Nikola" 29. 12. 2023 15:39) se svěří s tím, že se zajímá i o zbraně, že prej "...sleduji to například kvůli práci, kde se znalost chladných i střelných zbraní hodí...". A kvůli které práci to sleduje? Protože jsem se díval na její linked-in a tam jsem u ní nějak hry/moderní střílečky neviděl. Možná jednu v roce 2005. Ale třeba mne někdo opraví.

Potom NB napíše článek-návěští "Pokud se objevím v Seznam Zprávách…" z 25.1.2024.
Následuje smeč (prestitutka Kristina Ciroková a dokonce sám velký elf Bohumil "Bob" Kartous)
4.2.2024
A skvělý return v podobě NB článku "Mediální štvanice začala?" z 4.2.2024.
A teď už Nikolu Bornovou "znají všichni". Protože i negativní reklama je reklama.
Volby klepou na dveře.
 

Prílohy

  • NB_povidka_Metody.txt
    10.1 KB · Zobrazenia: 2
Naposledy upravené:
Předkládání povinných myšlenek = rámcových problémů davu.
Hlavně před volbami mít přichystaný srdcervoucí ale opravdu citlivý problém ( i když si jej jednomyslná mass-média roky záměrně a schválně nevšímala a všechny křiklouny odignorovala a zesměšnila ) a hned také je davu představen důležitý face ksicht řešitele srdcervoucího citlivého problému.
Zřejmě se volbami pořeší droga HHC (ne CBD, THC-4, THC-P, HHC-4, HHC-P a pod.) drogy v ulicích před školami, některé násilí v parcích, některý sex ve školách a pod.
 
Zatím nejkompletnější seznam celého 4. odboje jsem našel tady:
Cože?
Snažíš se mne ohromit?
Přimět mne, abych pod tíhou tohoto seznamu zahodil svoje počítadlo a přešel na umělou inteligenci neboco?
Toho bohdá nebude, aby se počtář vzdal svého kuličkového počítadla!
Uznávám, seznam je skutečně impozantní, ale počítadlo mi chvála bohu pořád ještě slouží.
Je to dobrá “směska” a popravdě, intuitivně jsem nepočítal s tím, že stupeň ředění/míchání, je až tak vysoký/intenzivní, tj. že těch klonů bude až tolik.
Ale konec keců, sem s výsledky.
Na základě mojí heuristiky webů založené na “jemnohmotných” šablonách mi vychází, že pravých webů je 26 z 57.
Z těch pravých webů možná ještě pár kusů nepracují úplně pro nás.
Ale z těch nepravých webů pro nás nepracuje nikdo.
Každý si může spočítat, jaká je pravděpodobnost, že si otevře služební web, když si 1 web ze seznamu náhodně vybere. Je to skoro 0.5, čili téměř “50 na 50”.
A pak, že jsou to čučkaři. Koudelka, STS Chvojkovice-Brod. Zřejmě slušnej oddíl, no.
Varování padlo, dál si myju ruce.
Souhlasu netřeba.
;- )

P.S.: Já sám ovšem spoléhám (z hlediska délky seznamu) na pravou profesionální kvalitu, takže nedám dopustit na česko-slovenské elfí seznamy. Samozřejmě je třeba počítat, že podíl klonů nebude menší, spíše větší.
A ty důležitější kousky se budou držet v první třetině seznamu (pokud není dle abecedy), zatímco ti, na které “netřeba” směrovat pozornost, budou spíše v dolní třetině. Přeci “pravého vlastence” nebudou zajímat weby, které “režimu škodí míň”. A pokud seznam bude dle abecedy, tak tím lépe pro aer**et, páč začíná na “Á” :- )
Konec konců, web vzducho-netu byl taky vypnutý a bylo to náležitě a opakovaně ozvučováno.
Dokonce byl kvůli němu speciálně sestaven 8-mi prvkový “seznam špinavců”, aby aer**et náhodou nějaký nešika nepřehlédl. Byl vypnutý 1 nebo 2 dny. Na rozdíl od jiných.
 
Je to skoro 0.5, čili téměř “50 na 50”.
Ty jsi ale velký optimista. Kolikpak s těch Fučíků napsalo něco relevantního o té vánoční besídce Jamesů Bondů? Pokud přece jen ano, tak jenom výkřiky do tmy. Jedinou výjimkou byl snad pouze ten článek Nikoly Bornové. Tak uvidíme, jak to budou dál koulet.
 
Cože?
Jdeš na mě s Nikolou “anti-Vidlák” Bornovou po tom, co jsem o ní o 4 příspěvky výše sepsal?
Ve vlákně, které se jmenuje tak, jak se jmenuje?
Proč taková marnost?
Tak aby jsi neřekl, že jsem škrob, tak dám ještě přídavek:
 
O Češích vždycky nejlíp vypovídali jejich rabíni.
Daniel “rabi” Landa.
Výpočet empirické jmenné heuristiky pro ”posledního skutečného vlastence”.

Protože nomen omen – což v případě empirické jmenné heuristiky počítám že platí doslova.
A připomínám, že jména jsou dědičná. Pokud si je ovšem jedinec sám nezmění… :- )
Pro začátek si dejme do gúglu řetězce “rabi Landa” a pak i “rabbi Landa” a podívejme se – klidně jen letmo – na titulky toho, co všechno nám vyjede.

Už tohle by mohlo stačit. Ale není to všechno. Byl totiž jednou jeden vrchní pražský rabín, jmenoval se Landa. Dá se to najít na wikipedii (takže to zaručeně není konspirace ;- ), postup je tento:
i. máme seznam vrchních pražských rabínů
https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_pražských_rabínů
ii. jeden z nich se jmenuje “Ezechiel ben Jehuda ha-Levi Landau” (1713-1793)
Jenomže “Landau” je český a německý přepis jeho jména, jak je možné zjistit přepnutím tohoto wiki článku do němčiny.
iii. ale máme zde i další jazyky: můžeme si tentýž článek přepnout do jidiš a jako já si spustit překlad stránky do Češtiny
https://yi.wikipedia.org/wiki/יחזקאל_לאנדא
Uvidíme jméno “Yehezkel Halevi Lando”, to už je lepší.
iv. a ve finále přepneme do hebrejštiny s překladem stránky do češtiny
https://he.wikipedia.org/wiki/יחזקאל_לנדא
A ejhle: “Yehezkel Landa” - jsme doma.

Pokud se týká jména Daniel, je to jedno z typických jewrejských starozákonních jmen :- ) Prorok. Jeden z El-ů. No a koho si vzal za ženu největší čechovlastenec na světě? Němku. Jak se jmenuje? Mirjam. Jaké je to jméno? Starozákonní. Sestra Mojžíše. Nenechme se zmást, že chodí jako blondýna. Je odbarvená. Mimikry. Dokonce se naučila Česky. Jak se jmenuje její bratr? David. Jaké je to jméno? Starozákonní.

Také bych mohl hovořit o proxy-jarmulce, tj. typicky o používání černého klobouku nebo (nikoliv nutně černé) šiltovky nebo jiné “záhadné” či “etno” pokrývky hlavy. Často používány v místnostech nebo na ”profilových” fotkách nebo při podobných “nepochopitelných“ příležitostech. Viz druhá fotka zde
Dodatek:
V tomto klipu v čase 00:30 má Landa na hlavě - shodou okolností - černý klobouk:- ) A dokonce na něho ukazuje ukazovákem pravé i levé ruky.
Konec dodatku.

Landa je velmi charismatický, takže také jsem ho dlouhá léta považoval, řekněme za někoho jiného, než je ve skutečnosti. Jakmile si člověk uvědomí kdo je kdo, ovlivní to rozlišení a pak se začneš ptát: o čem to vlastně *ve skutečnosti* zpívá. Věci nejsou, čím se zdají být. A ty textové rozbory nedopadají moc dobře. Všechno je to temné a směrující. A taky co všecko mu prošlo prakticky bez kritiky v mejnstrýmových médiích: např. jeho “skinhedská” minulost (“hřích” mládí :- ) Ostatně dalšímu jewrejovi, Řeporyjcovi, prochází mnohem horší věci.

Kromě toho je Landa finančně napojen na “podrozvahového“ pseudo-miliardáře Karla “CIA” Janečka (půjčka několik milionů, viz jeho projekt “Žito 44” a “král Karel”).
13.8.2019
”Největším věřitelem Žita 44 je podle insolvenčního návrhu byznysmen a filantrop Janeček. Landova firma miliardářovi dluží 7,9 milionu korun.”

Mohl bych ještě pokračovat o žlutém špendlíku, ale zatím končím.

Poznámka 1:
A pojďme ještě dál. Máme zde k jewrejskému příjmení “Landa” ještě jedno souzvučné jméno: Janda. A z bible víme, že byl takový jewrej a jmenoval se Petr :- )

Poznámka 2:
Ještě k proxy-jarmulce. A proč nejde vygúglit ani jednu fotku známého hu-mor-isty ze SeznamŽumpy, Tomáše Břínka, kde by neměl šiltovku nebo jinou pokrývku hlavy? A proč má jeho “umělecký” pseudonym - TMBK - formu tetragrammatonu, navíc bez samohlásek?:- )
 
Naposledy upravené:
3 otazníky.
Takže ještě 1x:
Landa je velmi charismatický, takže také jsem ho dlouhá léta považoval, řekněme za někoho jiného, než je ve skutečnosti. Jakmile si člověk uvědomí kdo je kdo, ovlivní to rozlišení a pak se začneš ptát: o čem to vlastně *ve skutečnosti* zpívá. Věci nejsou, čím se zdají být. A ty textové rozbory nedopadají moc dobře. Všechno je to temné a směrující.
Takže: buď jsi tam, kde jsem já byl kdysi a nebo nechceš vidět.
Pokud se díváš pouze levou hemisférou, máš k tomu, co píšu, otazníky.
Je třeba zapnout i pravou hemisféru, která je normálně (v našem civilizačním okruhu) typicky silně inhibována. A nezapneš ji kouzelným zaklínadlem “zapínám pravou hemisféru”. Rozpohybovat pravou hemisféru vyžaduje trénink, trénink vyžaduje čas a práci.

Takže několik indicií, že s Danielem “rabi” Landou “něco není v pořádku” (bez nároku na úplnost výčtu):
i. jaký je hlavní refrén v tom klipu, co’s linkoval? “život si nikdo z nás nezachrání”
ii. jeho videa i písně mají temnou atmosféru (najdeš nějaké optimistické? bez krve, smrti, umírání, rakví, vyhasínání, zmaru, beznaděje, konce, cejchů uprostřed čela a těch jeho dalších podobných manter a rekvizit?)
iii. oblíbená barevná kombinace: černá, bílá, červená (černomagická kombinace)
iv. s oblibou vlastenecky opěvuje prohry nebo “vítězství” zakončená smrtí (Bílá hora, Anička, 1938)
v. destruktivní názvy a obsahy písní (Ukolébavka, Minové pole, Hoří horizont, Pozdrav z fronty, Ztracení hoši, Přízraky, Zombice, Šmouha, …)
vi. celé jeho “skinhedské období”
vii. je tetovaný
viii. má v oblibě krvavé sporty
 
Tak aby jsi neřekl, že jsem škrob, tak dám ještě přídavek:
Nejsi škrob - aneb “vy nás ale zásobujete, pane Karfík”.
Akorát nevím, proč dáváš Modrého jelena do tohoto vlákna.
Zatím sem nepatří.
Video jsem shlédl, souvislost žádná.
Počítám, že jsi nezaznamenal, na co u imitačně-provokačního projektu Nikola “anti-Vidlák” Bornová poukazuji. Nevadí, když budeš chtít, můžeš si ten můj původní příspěvek přečíst zas.
Co jsem napsal, to jsem vypočítal z jejího webu nebo z jiných odkazů.
Všechno se to dá ověřit, platí to.
Zviditelnil jsem její manipulace - na jejím webu. Ten článek, který byl zfabrikován jako záminka pro návštěvu* SeznamŽumpy, aby mohla proběhnout (úspěšná a docela široká) kampaň na zvýšení veřejné viditelnosti NB, je pro celou věc víceméně nedůležitý. Více méně…
Četl’s její povídku “Metody” (kterou jsem linkoval)? Pokud ano a furt nic, pak víc už udělat nemohu.
Kdo chce, vidí.
Varování padlo, dál si myju ruce.

P.S.: S těmi povídkami to přehnali, méně je někdy více. Nejenom, že jsou tam navíc, jsou i špatné.
Když jsem četl tuhle
tak jsem se styděl.

* a odkud vlastně SeznamŽumpa vzala adresu, když v ARESu je činžák v Nuslích a ne ”domeček za Prahou”…?:- )
 
Naposledy upravené:
* "Antivirus" - tento web jsem zatím nepropočítával, ale vzhledem k tomu, že je černý jak bota, tak to snad ani není potřeba (když tak někdy v budoucnu)
To je můj oblíbený web. Píše zajímavě, dívá se na věci jinak než ostatní, je pro mne dost inspirativní. Ale jestli si chceš přečíst co napsal, tak si na to musíš vyhradit spoustu času, je toho docela dost. Ten jeho web bych přirovnal jako příručku jak projít svým životem bez výrazných kopanců. Částečně mi to připomíná KOB, ale bez té analytiky. Podle mne se snaží o stejnou věc jako KOB, ale ze svého úplně jiného pohledu. Má velmi dobré postřehy k různým situacím ze života.

Co se týká NB tak ta má v hlavě slušný kaleidoskop, ale alespoň se snaží něco dělat. V komentářích se jí nějaký Ondra (příznivec KOB) neustále snaží přimět, aby si ten kaleidoskop srovnala. Politika jí moc nejde, (bez DVTŘ to prostě nemůže jít nikomu), když čtu její web, tak si alespoň bystřím své kritické myšlení.
 
Naspäť
Top Bottom