(Ne)Plodnosť muža/ženy

Zrovna jsi to zmínil, když jsem asi den zpět se tě, ale i případně dalších, kdo mají zkušenosti, chtěl zeptat, jak ověřit původ a kvalitu kupované kyseliny askorbové?
Koupil jsem si v DM drogerii asi 100g a pak jsem si našel tohle video od Dr Berga:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=DnvnKnu7YBI

Kde říká, že syntetická kyselina askorbová vyčerpá organismus tím, že neobsahuje vše, co má a účinek může být ve velkých množstvích opačný.

Mne sa pri dlhodobejšom užívaní kyseliny askorbovej tvorili obličkové kamene. Vyriešil som to tak, že každý rok chodím na šípky. Nazbieram niekoľko kíl, a pijem to cez jesenné, zimné a jarné obdobie takmer každý deň. Je to prírodný produkt a všetko je v poriadku. Na jeden liter dávam dve polievkové lyžice pomletých šípok.
 
Niekoľko rokov sme sa snažili otehotnieť, nedarilo sa. Skúšali sme všetko možné aj špecializovanú súkromnú kliniku na umelé oplodnenie. Všeliaké drahé vyšetrenia, 2x inseminácia, 2x neúspešné pokusy o embriotransfer, všeliaké hormonálne inekcie do brucha a tď... Minuli sme cez 10000€ a nič.

Napokon nám pomohol pán Peter Šmidriak známy homeopat v Nitre. Za 30 rokov praxe vraj má na "svedomí" niekoľko stoviek detí :)
Naviše sa dá sním o všetkom skvele porozptávať akoby čítal naše tlsté konceptuálne knihy ;)

Po 8 mesiacoch brania homeopatík a dodržiavania rád od pána Šmidriaka zostala Dobrodejka tehotná. A úplne prirodzene :p

Pomohla hlavne radikálna zmena životného štýlu, zmena stravovania, zdravý pohyb, dokonca aj zmena zamestnania za menej stresové.

Treba si dať urobiť test na potravinovú intoleranciu. Dá sa to objednať cez internet. Je to dosť drahé a žiadna poisťovňa to neprepláca. Prečo asi? ;)
Je dosť možné, že neplodnosť spôsobuje aj intolerancia na nejakú potravinu, ktorú človek bežne konzumuje a ani netuší, že sa tým pomaličky trávi a skracuje si život. Možno stačí nejakú potravinu jednoducho vynechať a hneď sa stratia bolesti hlavy, exém, neplodnosť a pod...
Napríklad pre mňa sú jedovaté vajíčka, Dobrodejka zas nemôže potraviny kde sú kvasnice. Takže teraz si pečieme vlastný domáci chlieb a kváskujeme. ;)
 
Naposledy upravené:
1.Prestal som s alkohol pred 3 a pol rokom.
2. Prestal som fajcit pred 12 rokmi
3. Zena je po biologickej stranke v poriadku.
4. Chelacia hlinitej soly neviem co je ale uz cca 2 roky pravidelne uzivame vitm. C vo velkych davkach. Rocna spotreba cca 3-4kg/2 osoby.+dalsie vitaminy sk.A,B,D,E,Zinok,Selen,Inozitol, Arganin,Lcarnitin,K...
5. Covidovu mnamku nemame
6. D3 uzivame s malymi prestavkami od 2020.+ 2krat dovolenka pri mori min rok a desiatky vikendoviek po svk
7. Modlim sa
8. Bol som na testoch pred pol rokom vysledky boli zle, bol som opat a vysledky su este horsie.
9. Chodime aj za liecitelom.
Asi tolko v skratke.
vysledky čoho boli zlé? a co je príčina? co v tele je pokazené? Podľa toho vtipného nicku, v ktorom sa spomina muzský aj zensky hormonálny disruptor pivo sa môžem domnievať.
Ako je to u vas kolega so stresom a osvalením? Ako
ste na tom s testosterónom? len ako priklad.
ako silne ste pil? Pitie alkoholovehonjedu vytvara mikrozrazeniny (inak tak isto, ako diabetes melitus 2 typu) a tabakovy jed zasa zúži cievy na urcitú dobu. Preto tato kombinacia je vhodná na vytváranie mikroinfarktov po celom tele, to je dalsia vec.
Ako cvičíte? atd. je to dost komplexná vec.
 
@jelenovipivonelej

Ono to moze mat viacerobpricin, ako poukazuju diskutujuci. Budes sa pravdepodobne musiet vybrat na aktivnejsiu vlastnu vnutornu cestu hladania priciny (dialektika zivota).

Mozno na zaciatok si je dobre polozit vnutorne otaky:
Chceme dieta, aby nas vztah pokrocil?
Chmeme dieta, lebo nas vztah pokrocil?
 
Vyhýbať sa sladidlu stévia. Je to prírodná antikoncepcia.
...domorodí Juhoameričania milujú používanie tejto nekalorickej náhrady cukru v čaji yerba mate, ako liek a sladkú pochúťku. V týchto krajinách sa tiež používa špeciálne ako tradičný liek na popáleniny, žalúdočné problémy, koliky a dokonca aj ako forma antikoncepcie.


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=haeRVy-v9J4
 
Tak si vyberme korenive príčiny a riesenia od inziniera:
- alkoholovy jed a jeho poskodenie spermiì. Good luck a baj. Neplodnost poskodenim najrychlejsie sa deliacej bunky v tele. Prestať chlastat a modlitbe sa k Bohu o dieťa
- poskodenie tabakovym jedom. Podobné, ako hore. prestať sa tráviť, je tam väčšia sanca, ak hypoxia v semenikoch neurobila poriadnu garazdu. Plus modlit sa o dieta k Bohu
- u žien u pripadu alkoh. jedu a poškodenia vajičok modlit sa o dieťa k Bohu. Vo všetkych pripadoch odporúčam modliť sa o to, aby Boh požehnal narodenie krasneho, normálneho, zdravého, živéjo dieťaťa.
- gardasil/silgard. Vzniká alergia na hormóny, ktoré pomáhaju udrzanie plodu. Riesenie sú hromóny od vyrobcu gardasiku, alebo trpezlivosť a chelacia tych tuším 1200 mcg hlinitej soli. Cheláciu mám sukromny priklad 50g kyseliny l-askorbovej peroralne denne po dobu 1.5 roka a potom pôrody jedna báseň.A samozrejme kotlitba k Bohu o pomoc a o.zdrave krasne dieťa.
- kovidova mňamka, obratiť aa na doktorov, ktorí potajme ordinovali FLCCC protokol, možno majú aj chelačny protokol na toto. Motlitba k Bohu o pomoc...
- nedostatok hormonov slnespôsobeny horeuvedeným. Steroidné hormóny potrebne na pocatie v niektorych africkych kmeňoch riešia vykrmovaním nevesty vysokotučnou stravou plus dostatkom vitaminu D3. Preto su tie solarkove bloncky aj ked s kaçacim pyskom atraktovne vábničky, lebo bronzova pokožka indikuje plodnosť. Len pichnes a ideš. Viď borisove dolárove avantýry.
- kazdopadne pomodliť sa pravidelne k Bohu bez prostredníka o radu a pomoc môže priniest vysledky, ze clovek zacne o riesenia zakopávat doslova, ako na bežiacom páse....


toť vsjo, koniec hlásenia.
Presne tak, este odporúcam popri modlení a požiadaní boha o dar, obidvom detox organizmu, k tomu kotryhel, myší chvost, (ženy), kotvičník (obidvaja) https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Kotvičník_zemní
Na rovnováhu hormonov kúru z Pulsatilla pratensis....
Je vela možností,. usporiadat si vsetko v hlave+srdci a poznanie čo naozaj chceme
Ked som mala 26r. jedneho dna som si uvedomila ze mi "miznú" vlasy volá sa to lokálna alopecia , Dr( nie na slovensku)mi nedal tabletky=chemiu, nariadil detox organizmu, prestat sa hnat za "mojou fatamorganou" oživovala som korienky vlasov sérami z byliniek , dosiahla hormonálnu rovnováhu a aj otehotnela, ....to je moja skusenost spred 20r...vo vela pomohlo neskor aj fórum upramene.cz
 
Kotvičník som skúšal ale zistil som zaujímavý synergický efekt. K lyžičke (sušeného, drveného) kotvičníka pridať lyžičku drvenej Cejlonske škorice a nechať 15 min. lúhovať pod pokličkou. Je to silný stimulant na tvorbu testosterónu.

Spermie dozrievajú 72 dní.
Skús zvoliť taktiku 2 mesiace vôbec "neupúšťať paru" a piť raz za deň tento čaj a cvičiť. A potom bež na ten test.

Inak súhlasím s kopec radami vyššie.
 
Môžeš prosím k tomu pár slov bližšie. Čo je generátor tých mikrozrazenín u cukrovky.
bohuzial sa mozem len domnievat preco. Suvisí to s inzulinom. Pre mna to bola nova infirmacia, ale zapadla do toho, na čo zomierajú diabetici (srdcovo-cievne choroby)...
 

Zdroj: https://youtu.be/LALDDgloVHE


páči sa, trpcha som sa na to pozrel

Vďaka, našiel som niečo aj na slovenskom webe. Jedná sa o to, že pri neliečenej cukrovke vznikajú rôzne komplikácie. Jednou z nich je HYPERGLYKEMICKÝ HYPEROSMOLÁRNY SYNDRÓM (HHS). Je to keď má telo viac rozpustných ionov minerálov (napr. sodíka) než čistej vody. Výsledkom je potom dehydratácia buniek. Tento syndrom súvisí s vysokou hladinou cukru v krvi.
No a hlboká žilová trombóza (porucha zrážanlivosti) je jednou z komplikácií HHS. Lieči sa to Heparínom. Táto komplikácia vzniká naozaj pri stareckej cukrovke typu 2. Väčšinou, keď pacient o svojej cukrovke ani nevie.
 
Vďaka, našiel som niečo aj na slovenskom webe. Jedná sa o to, že pri neliečenej cukrovke vznikajú rôzne komplikácie. Jednou z nich je HYPERGLYKEMICKÝ HYPEROSMOLÁRNY SYNDRÓM (HHS). Je to keď má telo viac rozpustných ionov minerálov (napr. sodíka) než čistej vody. Výsledkom je potom dehydratácia buniek. Tento syndrom súvisí s vysokou hladinou cukru v krvi.
No a hlboká žilová trombóza (porucha zrážanlivosti) je jednou z komplikácií HHS. Lieči sa to Heparínom. Táto komplikácia vzniká naozaj pri stareckej cukrovke typu 2. Väčšinou, keď pacient o svojej cukrovke ani nevie.
Disbetes melotus je lieciteľny jednoducho. A samozrejme na lekfakultach sa učí, ze vylieciteľna nie je. Zaklad je, nezrať cukry. Jednoduche, zložite, alkoholy, inenoly, glukozu, fruktozu, sacharozu, sukralozu, stéviu, trstinovy cukor, zemiaky, ryžu chlieb, pecivo, koláce....
Telo si potom vyrobi cukor v pečení a ked inak. uz behom 2 tyzdnov sa uzdravi napr. pečeň az o 40%....
 
Disbetes melotus je lieciteľny jednoducho. A samozrejme na lekfakultach sa učí, ze vylieciteľna nie je. Zaklad je, nezrať cukry. Jednoduche, zložite, alkoholy, inenoly, glukozu, fruktozu, sacharozu, sukralozu, stéviu, trstinovy cukor, zemiaky, ryžu chlieb, pecivo, koláce....
Telo si potom vyrobi cukor v pečení a ked inak. uz behom 2 tyzdnov sa uzdravi napr. pečeň az o 40%....
Myslíš to tak, že telo si vyrobí cukor z tukov? Keto diéta? Ale bude telo vedieť ten vyrobený cukor premeniť na energiu v bunkách bez inzulínu?
 
Myslíš to tak, že telo si vyrobí cukor z tukov? Keto diéta? Ale bude telo vedieť ten vyrobený cukor premeniť na energiu v bunkách bez inzulínu?
chcem tym povedat, ze telo je prisposobene byt dlhsie bez jedla a ked ma cukrove jedlo, pribera. Ked nasadis keto + prerusovany pôst, tak telo bude postupne znova počuť inzulín. Vysvetlim asi takto:

- ked prides do miestnosti s pustenymi strojmi povedzme je tam 60 dB, po čase prestanes vnímať hluk. Ked na teba kolega chce prehovorit, potrebuje srrednu intenzitu hlasu
- po 10 rokoch pomaleho zvysovania hluku na 120 dB už bude musiet na teba kolega revať ako tur a mozno ani nebudes pocut.

Takto postupne clovek stale zvysenou hladinou inzulinu uhluchuje bunky a na 1g cukru v krvi potrebuje stale väčší rev.
A ked bunky "ohluchnú", začne proces, kedy nebude spravne cukor spracovavany a zacinaju hodne škaredé poskodenia...
A teraz. nasadíš keto, tym uberieš povedzme 60 dB... A nechas bunky v takomto prostredi. A potom na 16 hodín vypnes stroje úplne....


Po pár týždnoch zacne pracovnik lepšie pocut a uz majster (inzulin) nemusi tak revať na pracovnika (bunku), aby spracoval objednavku (redukciu cukru)

S tým sa bude upratovať cukor lepšie a prestanu lokalne zapaly atd atd....


No a teraz bonusová otázka. Ako človek stráca tuk? Tak, že ho telo spracuje. No to sa dá len cez jedny dvere (HSL, enzym senzitivna lipáza). A teraz od dveri v bunke má klúč HSL, ktory prestrihne triglycerid na glycerol a mastne kyseliny, tým otvori dvere na bunke, slona prerezaneho na 4 casti ousti von a vonku ho zasa zložia na triglycerid.
No a HSL funguje LEN pri nezvýšenej hladine INZULINU).

Čiže ak chces chudnúť visceralny tuk (nebezpečny preto, že tukove bunky su iz plné, tak sa tuk začína ukladat do buniek organov pôvodne stavanych na iný účel) aj tuk z tukovych buniek, musíš mat inzulin v normále. To.je cca 2-3 hodiny po poslednom jedle a samozrejme pri pôste (tych napr. 16 hodín)

Inzulin ma vzdy nejaku zakladnu hladinu, nikdy nienje telo uplne bez inzulinu. Aspon teda o tom neviem, co ale neznamena vela, kedze cim viac viem, tym viac vidim, ake su moje vedomosti mizivé
 
telo je prisposobene byt dlhsie bez jedla
Viem, že tieto otázky konzultuješ aj s odborníkmi, a preto ma zaujíma ich odpoveď na otázku, ako a či vôbec je možné prejsť k spaľovaniu tukov u ťažkých diabetikov, kde nedostatok cukru v krvi vedie okamžite k hypoglykémii, a ak dotyčný si okamžite nedoplní jednoduchý cukor (preto majú stále vo vreckách sladkosti) upadá náhle do bezvedomia.
 
Disbetes melotus je lieciteľny jednoducho. A samozrejme na lekfakultach sa učí, ze vylieciteľna nie je. Zaklad je, nezrať cukry. Jednoduche, zložite, alkoholy, inenoly, glukozu, fruktozu, sacharozu, sukralozu, stéviu, trstinovy cukor, zemiaky, ryžu chlieb, pecivo, koláce....
Telo si potom vyrobi cukor v pečení a ked inak. uz behom 2 tyzdnov sa uzdravi napr. pečeň az o 40%....
Toto platí pouze pro DM 2. typu! Podstatou DM 2. typu je inzulinová rezistence. Oproti tomu DM 1. typu je snížená nebo vůbec žádná produkce inzulinu, protože jsou z nějakého důvodu zničené beta buňky slinivky (autoimunita, prodělaná pankreatitida), které inzulin produkují a bohužel se neobnovují. To zatím opravdu nikdo vyléčit neumí, tito pacienti jsou odkázáni na doživotním podávání inzulinu zvenčí. I pro jedničkáře platí zásada nežrat cukry, držet správnou životosprávu, ale samo o sobě to nestačí! A pozor, DM 1. typu můžete dostat i třeba v 60 letech. Není to tak časté, ale na druhou stranu ani zcela výjimečné.
 
Viem, že tieto otázky konzultuješ aj s odborníkmi, a preto ma zaujíma ich odpoveď na otázku, ako a či vôbec je možné prejsť k spaľovaniu tukov u ťažkých diabetikov, kde nedostatok cukru v krvi vedie okamžite k hypoglykémii, a ak dotyčný si okamžite nedoplní jednoduchý cukor (preto majú stále vo vreckách sladkosti) upadá náhle do bezvedomia.
dam otazku. Ak mas tazky pripad, co je zaklad problemu?
- totalne nelieceny clovek s poskodeniami a pravdep. DM III typu nastane rychlo, alebo uz nastala
- clovek na liekoch nastavenych na "MANAZOVANIE" stavu. Teda pri DM II typu su to lieky na cikor, na tlak a mozno aj nejake podavanie inzulinu...

Ked urobis prudke zmeny neriadene lekarom, ktory bude prisposobovat davkovanie liekov a ich znizovanie, vysadenie, atd, telo sa bude dostavat do normalu a ten budu lieky, uz nepotrebne(alebo nepotrebne v tej davke) vychylovať.

Ked urobi prudke zmeny tazky nelieceny pripad a nie je na pozorovani, moze sa stat vykyv a ten moze mat aj nasledky. Aj velke nasledky.

Preto tieto intervencie u tazkych pripadov je nutne konzultovat s lekarmi, aby sa tieto hranicne pripady dali regulovat.

Je to cast sedliackeho rozumu. ak clovek denne zerie 10 tabletiek na rozne druhotne symptomy metabolicke poruchy a kazda nieco riadi, postupne telo treba ocostir a naucit ho znova sa riadit samo..

Dalsim problemom je detox, ktory moze tiez vyvolat kratkodobe hodne velke komplikacie.


Preto, ktokolvek sa rozhodne ist touto cestou, napisal som na konci decembra o tom na oracle blogu clanok, kde som dal referencie na videa odbornikov z praxe v tomto obore, ktori nastavovali a postupne uzdravovali pacientov s DM II typu. treba si o tom nastudovat viac a nasledne ist podla uvazenia
 
Toto platí pouze pro DM 2. typu! Podstatou DM 2. typu je inzulinová rezistence. Oproti tomu DM 1. typu je snížená nebo vůbec žádná produkce inzulinu, protože jsou z nějakého důvodu zničené beta buňky slinivky (autoimunita, prodělaná pankreatitida), které inzulin produkují a bohužel se neobnovují. To zatím opravdu nikdo vyléčit neumí, tito pacienti jsou odkázáni na doživotním podávání inzulinu zvenčí. I pro jedničkáře platí zásada nežrat cukry, držet správnou životosprávu, ale samo o sobě to nestačí! A pozor, DM 1. typu můžete dostat i třeba v 60 letech. Není to tak časté, ale na druhou stranu ani zcela výjimečné.
otazka. Co sposobuje disfunkciu LG ostrovcekov?
 
Naspäť
Top Bottom