Nemoc X

Kto je pripravený, nie je prekvapený ...

Pokladám za svoju povinnosť založiť túto tému. Keďže som vyhodnotil, že dopady poslednej industriálno-farmakologickej frašky boli obrovské, a to z dôvodu nedostatočnej pripravenosti jednak členov konceptuálne zdatnej časti populácie (našou úlohou/úlohou konceptuálnej moci predsa je rozoznávať riziká spojené s budúcim vývojom) a jednak širokej verejnosti, ktorá v dôsledku lživej a manipulatívnej stáročnej kampane, vo svojej drvivej väčšine nemá absolútne elementárne vedomosti o tom, ako vlastne funguje ľudské zdravie z celostného hľadiska. Ako povedal Platón: "Najväčšou chybou lekárov je, že sa snažia vyliečiť telo bez toho, aby liečili dušu. Pritom telo a duša sú jedno, nemožno ich liečiť oddelene." A to povedal pekných pár tisíc rokov nazad.

Teraz k veci. Za posledného 3/4 roka sa objavili a zhusťujú sa správy o Nemoci X = nemoci, ktorá môže nastať (takto to definujú "vedci", ktorí nevedia čo príde, ale s istotou vedia, že to príde). My už vieme, poučení nedávnou minulosťou, na čo tento humbug poslúžil a na čo bude slúžiť aj v prípade, že po dostatočne dlhom čase na zabudnutie, príde nové kolo.

Prikladám niekoľko linkov:
2018. 03. 11. https://www.reflex.cz/clanek/zpravy...mie-muze-zabit-miliony-lidi-varuji-vedci.html
2023. 05. 24. https://www.topky.sk/cl/11/2526941/...ka-na-nas-pandemia-smrtelnejsia-ako-COVID-19-
2023. 09. 28. https://www.sme.sk/minuta/23221689/...a-vedci-pripravuju-na-dalsiu-pandemiu?ref=mnt
2024. 01. 13. https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/cl...krat-vic-lidi-nez-covid-svet-se-boji-pandemie
2024. 01. 14. https://medium.seznam.cz/clanek/mar...andemii-20krat-smrtelnejsi-nez-covid-19-40063
2024. 01. 17. https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/cl...louvu-boji-se-ze-svet-zaplavi-smrtici-nemoc-x

Myslím, že stačilo zatiaľ. Tie správy asi nezmiznú, jedine, že by sa GP vzdal scenára "zlatej miliardy". Vzdá sa jej? Odpoveď nechám na každom. Ja budem predpokladať, že nie. Prípadne ešte?! Ako ľudstvo pochopíme drvivou väčšinou čo nám vlastne týmto spôsobom HNR chce odkázať. Nemoc/choroba = jeden z najsilnejších jazykov života. Keďže však do toho máme zrejme ešte ďaleko, je teda len otázkou času, kedy špinavci prídu s nejakým "netopierím výkalom" do masmédií. A dovtedy sa treba pripraviť. Teoreticky i prakticky. Pričom príprava zahŕňa nielen vedieť, že to bude riadiaci manéver (o tom sa tu bude písať stále a všade), a nielen vedieť, že tak, ako to oni podávajú zdravie a choroby jednoducho nefungujú, že sú to navymýšľané bludy, ktoré môžu byť ohraničené hranicami, či dopravnými prostriedkami alebo handrami na tvári. Pretože kým človek neovládne teóriu toho, ako veci so zdravím človeka skutočne sú a v praxi ju použiť, vždy ho riaditelia cirkusu dokážu vmanévrovať do svojej hry a bude musieť "šľapať zarovno ostatnými" (áno koreluje to s používaním KSB a DVTR). Pričom mať široké povedomie o tom, ako veci naozaj sú s našim zdravím musia mať ľudia masovo. Opustiť staré vyžité a nefungujúce materialistické dogmy a obrátiť svoju pozornosť k tomu, čo reálne funguje, ovládať ako to funguje a uviesť to v svojom živote do praxe.

Pre začiatok ...
... vychádzajúc z Platónovho výroku, dám do pozornosti niekoľko linkov, ktoré by si mal vo svojom vlastnom záujme pozrieť každý jeden človek bez výnimky.
1. "5 zákonov novej germánskej medicíny": http://leva-net.webnode.cz/products/a5-zakonu-nove-germanske-mediciny-video-slovenske-titulky-/ (vysvetľovať nebudem nič, bolo by to nadlho, skrátka to musíš vidieť, celé!)
2. blog Lenky Bednářovej o Germánskej novej medicíne: https://lenkabednarova.cz/blog/ vysvetľuje tu mnoho vecí z pohľadu GNM konkrétnejšie.
3. "Jak se neléčit":
Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=B3Pc0dzr2Kc
Petr Velechovský podáva základnú informáciu o tom, ako funguje zdravie človeka a čo naň vplýva.
4. "Metoda RUŠ" - ako funguje psychosomatika, emócie a programy v našom živote, ktoré sa potom zhmotňujú vo forme nemocí a chorôb, a ako sa to dá riešiť - metodológiu podal Karel Nejedlý vo svojej knihe: https://metodarus.cz/sk/kniha/66/.
Pre takú úplne najzákladnejšiu predstavu vyberám tieto videá:
Zdroj: https://youtu.be/FktOxu_Jwg4
,
Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=LBWTb4la_zk

5. Resetheus: organizácia založená uprostred COVID cirkusu s cieľom odhaliť lži, polopravdy a výmysly súčasnej nefungujúcej medicíny.
https://resetheus.org/, prípadne faktológiu uverejňujú pravidelne aj na svojom FB profile: https://www.facebook.com/resetheus
6. Kniha: Virová mánie: https://torden.sk/produkt/virova-ma...rofituje-miliardove-zisky-na-ukor-verejnosti/ pomerne podrobne vysvetľuje i historicky podkladá niekoľko posledných "pandémií".

Zabudnite na doterajší materialistický prístup. Je to cesta do slepej uličky. Nedáva žiadnu celostnú logiku a nedáva ani výsledky. Ani nemôže. Prax je kritériom pravdy. Chorôb a diagnóz pribúda, neodbúda. V duchu Platónovho výroku musíme začať chápať viac a celostne, inak sa z toho nikdy nevyhrabeme a večne budeme iba tlačení nevediacim davom do priepasti, ktorú nám globálne riadenie pripravilo.
 
Myslím, že stačilo zatiaľ. Tie správy asi nezmiznú, jedine, že by sa GP vzdal scenára "zlatej miliardy". Vzdá sa jej? Odpoveď nechám na každom
Svoji přidávám:
Za mě GP už pochopil, že je to nerealizovatelné (zlatá miliarda). Nicméně snížit počet obyvatel by se mu velmi hodilo, ale musí to být pomalu, tedy řiditelně. Mnoho jeho projektů je imitačních, aby se zbavil nepohodlných subjektů (psů utržených ze řetězu). Jenže poslednímu svému psu ( a ten, protože neví co dělat používá co je po ruce - všechny GP započaté nebo i imitované projekty ) dal k dispozici mocný nástroj, který je stále plně funkční a to jsou média (část davu jíž nevěří, ale zombírovaných je stále dost).

Takže co chtějí, co utržený pes chce (USA státní elita a Londýnské centrum řízení) a potřebuje? Medii řízenou masovou hysterii a proto jsou schopni udělat cokoliv (i třeba lokálně vypustit smrtelný vir). Takže maximální obezřetnost je na místě.
 
Naposledy upravené:
Svoji přidávám:
Za mě GP už pochopil, že je to nerealizovatelné (zlatá miliarda). Nicméně snížit počet obyvatel by se mu velmi hodilo, ale musí to být pomalu, tedy řiditelně. Mnoho jeho projektů je imitačních, aby se zbavil nepohodlných subjektů (psů utržených ze řetězu). Jenže poslednímu svému psu ( a ten, protože neví co dělat používá co je po ruce - všechny GP započaté nebo i imitované projekty ) dal k dispozici mocný nástroj, který je stále plně funkční a to jsou média (část davu jíž nevěří, ale zombírovaných je stále dost).

Takže co chtějí, co utržený pes chce (USA státní elita a Londýnské centrum řízení) a potřebuje, medii řízenou masovou hysterii a proto jsou schopni udělat cokoliv (i třeba lokálně vypustit smrtelný vir). Takže maximální obezřetnost je na místě.
Otázka existencie vírusov je stále nerozriešená. Diskusia vedcov skončila v 50tych rokoch minulého storočia rozdelením na dobrých a zlých vedcov (vieš na čo narážam). Dobrí vedci sú sponzorovaní a ich závery sú masmediálne prezentované a zlí naopak potláčaní, vytesňovaní a označovaní za hoaxerov. Podľa Kochových postulátov nikdy nikto nedokázal vírus izolovať = preukázať, že existuje v podobe, ktorou nás dnes kŕmia. A to je práve to, v čom sa musíme DOvzdelať. Masovo. Biologické zbrane fungujú (podľa môjho osobného názoru) na inom princípe. A to na princípe baktérií a konkrétne tak, že sa stimuluje množstvo rôznych typov baktérií tak, aby to malo požadovaný účinok na živý organizmus človeka. No a potom tu môžu existovať umelo vyrobené "udělákta" (nanoboty), ktoré môže niekto označovať za vírus. V skutočnosti to však je umelý produkt výrobený ľudskou rukou.
 
„Vyzývam všetky členské štáty, aby naliehavo a účelne pracovali na dosiahnutí konsenzu o silnej dohode, ktorá pomôže ochrániť naše deti a vnúčatá pred budúcimi pandémiami,“ dodal.
 
Pre začiatok ...
keďže
Ako povedal Platón: "Najväčšou chybou lekárov je, že sa snažia vyliečiť telo bez toho, aby liečili dušu. Pritom telo a duša sú jedno, nemožno ich liečiť oddelene."
vrelo odporúčam prakticky preverenú knihu od Miroslava Hrabicu “Co nám tělo říká, aneb po stopách nemocí”, druhé vydanie.
Odporúčam vyhľadať v nej nielen to,čo nás kvári aktuálne, ale všetko, čím sme prešli od narodenia (doslova všetko, čo máme v zdravotnej karte).
Koho priťahuje aromaterapia (liečba esenciálnymi prírodnými olejmi), tomu odporúčam knihu Miriam Pitoniakovej “V objatí života“, ktorá aromaterapiu dopĺňa psychickými príčinami chorôb (podobne ako vyššie uvedený Miroslav Hrabica).
Dá sa povedať, že je to stručná verzia Hrabicovej knihy s dôrazom na aromaterapiu.
 
vrelo odporúčam prakticky preverenú knihu od Miroslava Hrabicu “Co nám tělo říká, aneb po stopách nemocí”, druhé vydanie.
Odporúčam vyhľadať v nej nielen to,čo nás kvári aktuálne, ale všetko, čím sme prešli od narodenia (doslova všetko, čo máme v zdravotnej karte).
Ďakujem za inšpiráciu, knihu som si v pdf dohľadala a veľmi ma zaujala...dumám, že si ju zakúpim i v knižnej forme
 
Ešte odporúčam knihu Etikoterapia od Bezdeka. Plus pomerne dobre je písané o poľovom pôvode chorôb aj v knihe "Filozofia života" od Martynova.

Keď sa stretnem s nejakou chorobou alebo abnormálnym správaním v bežnom živote, hneď premýšľam nad duchovným/poľovým pôvodom.

Všimol som si, že ak si človek toto nepodchytí u seba ako mladý, potom ho to na staré kolená dobehne o to viac. A dokonca to môže prenášať na svojich rodinných príslušníkov. Tento mechanizmus prenosu je veľmi silný. Napríklad moja mama, keď bola malá, bola veľmi chudá. Asi si jej okolie myslelo, že je chorá a nútili ju nasilu jesť. Ona tento mechanizmus preniesla na mňa a keď som chodil na vysokú školu, mal som cez 120 kg a bral lieky na tlak a tep. Tieto Vianoce som sa náhodne dozvedel, že ona toto celé aplikovala nevedomky na mňa. Ona si to celé ani neuvedomovala a povedala mi, že proste nechcela, aby som bol tenký, pritom som reálne ani nikdy nebol.

Starostlivosťou o svoju Dušu a vedením vedomého Života, Človek pomáha nielen sebe ale aj svojmu okoliu až na generačnej úrovni.

Osobne považujem za jeden zo základných pilierov Svetonázoru sebavzdelávanie.
 
Starostlivosťou o svoju Dušu a vedením vedomého Života, Človek pomáha nielen sebe ale aj svojmu okoliu až na generačnej úrovni.
Súhlasím na 100 %. Hovoríš mi z duše.

ona toto celé aplikovala nevedomky na mňa. Ona si to celé ani neuvedomovala a povedala mi, že proste nechcela, aby som bol tenký, pritom som reálne ani nikdy nebol.
To sú práve podvedomé vzorce správania - programy. Takto fungujú. A výborne píšeš, že niektoré sú generačné. Niektoré aj tisícročné a viac, čo sa dá poľahky vysledovať na správaní celého rodu a národa.
 
Ešte odporúčam knihu Etikoterapia od Bezdeka. Plus pomerne dobre je písané o poľovom pôvode chorôb aj v knihe "Filozofia života" od Martynova.

Keď sa stretnem s nejakou chorobou alebo abnormálnym správaním v bežnom živote, hneď premýšľam nad duchovným/poľovým pôvodom.

Všimol som si, že ak si človek toto nepodchytí u seba ako mladý, potom ho to na staré kolená dobehne o to viac. A dokonca to môže prenášať na svojich rodinných príslušníkov. Tento mechanizmus prenosu je veľmi silný. Napríklad moja mama, keď bola malá, bola veľmi chudá. Asi si jej okolie myslelo, že je chorá a nútili ju nasilu jesť. Ona tento mechanizmus preniesla na mňa a keď som chodil na vysokú školu, mal som cez 120 kg a bral lieky na tlak a tep. Tieto Vianoce som sa náhodne dozvedel, že ona toto celé aplikovala nevedomky na mňa. Ona si to celé ani neuvedomovala a povedala mi, že proste nechcela, aby som bol tenký, pritom som reálne ani nikdy nebol.

Starostlivosťou o svoju Dušu a vedením vedomého Života, Človek pomáha nielen sebe ale aj svojmu okoliu až na generačnej úrovni.

Osobne považujem za jeden zo základných pilierov Svetonázoru sebavzdelávanie.
Skús pozrieť aj na toto. Viď príloha.
 

Prílohy

  • tablitsa-V.ZHikarentsev.pdf
    586.6 KB · Zobrazenia: 23
Intoxikácia je hlavným dôvodom, prečo naše telo potrebuje detoxikáciu a pravidelne, v prípade prekročenia určitej hladiny toxínov, ju spúšťa. "Na chrípku nebol nikdy vynájdený liek. Chrípka je ten liek." Kupujeme svojim deťom cukríky (z čias socializmu - skrýva sa v tom určitá hladina nostalgie pomocou ktorej dostanú pod kontrolu naše preferencie - musí to byť teda zdravé/v poriadku, no nie?), akurát zabúdame, že to je už len obal/značka, obsah je dávno h***o.
 
Čím nás strašia:

Čo to naozaj je:

Poznámka: okrem reálneho konfliktu v psychikách jednotlivcov, nie je problém naprogramovať človeka na nemoc skrze jeho psychiku, a tak spôsobiť prakticky identický prejav príznakov o väčšieho množstva členov davu (viď COVID nezmysel). Ide o hypnózu/autohypnózu.
 
Poznámka: okrem reálneho konfliktu v psychikách jednotlivcov, nie je problém naprogramovať človeka na nemoc skrze jeho psychiku, a tak spôsobiť prakticky identický prejav príznakov o väčšieho množstva členov davu (viď COVID nezmysel). Ide o hypnózu/autohypnózu.
Tak. Spraviť COVID na energeticko-informacnej úrovni.
 
Tak. Spraviť COVID na energeticko-informacnej úrovni.
Presne. Toto by ma zaujímalo, ako reálne funguje.
Keď som svojho času počúval dr. Stefana Lanku (virológ), ako rozprával o virologii (svojom obore) ako o pavede, tak som pripustil, že môže mať pravdu. Tým skôr, že je od fachu a vie o čom hovorí. Ale ak to, čo veda považuje za vírusy je niečo celkom iné, tak potom tie choroby, ktoré pokladáme za virové, sa musia šíriť inak.
Pravdepodobne cez biopole. Pretože to šírenie je pozorovateľné v mnohých prípadoch. Nehovoriac o osobnej skúsenosti. Takže by stálo zato preskúmať aj tie možnosti šírenia "virusov" cez biopolia.
Veď "virové" ochorenia sa šíria aj medzi stromami a zvieratami, a tam o nejakej psychosomatike nemôže byť reč, že by šlo o sugesciu. No stromy aj zvieratá majú tiež biopole, ktoré má určitý dosah.
 
Presne. Toto by ma zaujímalo, ako reálne funguje.
Keď som svojho času počúval dr. Stefana Lanku (virológ), ako rozprával o virologii (svojom obore) ako o pavede, tak som pripustil, že môže mať pravdu. Tým skôr, že je od fachu a vie o čom hovorí. Ale ak to, čo veda považuje za vírusy je niečo celkom iné, tak potom tie choroby, ktoré pokladáme za virové, sa musia šíriť inak.
Pravdepodobne cez biopole. Pretože to šírenie je pozorovateľné v mnohých prípadoch. Nehovoriac o osobnej skúsenosti. Takže by stálo zato preskúmať aj tie možnosti šírenia "virusov" cez biopolia.
Veď "virové" ochorenia sa šíria aj medzi stromami a zvieratami, a tam o nejakej psychosomatike nemôže byť reč, že by šlo o sugesciu. No stromy aj zvieratá majú tiež biopole, ktoré má určitý dosah.
Už jsem to několikrát psal, ale znovu mi to nedá:
Podle mě při ohýbání závratně se hromadících vědeckých poznatků na přelomu 19. a 20. století režiséři ohnuli mikrobilologii skrze Pasteura a podobné podvodníky vývoj směrem tam, kde nyní jsme.
Domnívám se, že je potřeba začít u díla Antoina Béchampa a podívat se něj očima dnešního stavu vědy.
 
... , nie je problém naprogramovať človeka na nemoc skrze jeho psychiku ....
Zajímavé by byly statistiky nemocnosti před programováním a po programování davu z mediálního působení.
Před kovidem v ČR byl údajně zrušen výdej brožury o statistice nemocnosti za uplynulý rok, tak nevím zda už je opětovně vydávaný.
naprogramovať človeka na nemoc
a platí také obráceně odprogramovat od nemoci skrze jeho psychiku
 
tak potom tie choroby, ktoré pokladáme za virové, sa musia šíriť inak.
Ano, šíria sa inak. Ohľadne Stefana Lanku, mnoho upresnení, dôkazov (a to zásadných) o NEexistencii vírusov obsahuje materiál, ktorý som uviedol hore. Tú knihu naozaj odporúčam. Je vynikajúca, aj keď dosť hrubá:
6. Kniha: Virová mánie: https://torden.sk/produkt/virova-ma...rofituje-miliardove-zisky-na-ukor-verejnosti/ pomerne podrobne vysvetľuje i historicky podkladá niekoľko posledných "pandémií".

Veď "virové" ochorenia sa šíria aj medzi stromami a zvieratami, a tam o nejakej psychosomatike nemôže byť reč, že by šlo o sugesciu.
Zvieratá taktiež zažívajú to, čo sa nazýva "biologický konflikt" a rovnako tak rastliny. Na základe tohoto biologického konfliktu potom reagujú na vonkajšie ohrozenie (toho, čo ony vyhodnotia ako ohrozenie - nemusíme sa tu baviť zrovna o "psychike", ale taktiež majú svoj aparát, ktorý vyhodnocuje vplyvy vonkajšieho prostredia). Ich reakcia na tento biologický konflikt spôsobuje určité vonkajšie prejavy/príznaky. Akurát teda, že to nebude v takom masovom meradle ako u človeka, kedy to môže byť spôsobené nielen zažívaním biologického konfliktu ale aj umelo vyvolané zvonka sugesciou/autosugesciou a hypnotickými technikami, nakoľko psychika človeka je oveľa citlivejší aparát ako u zvierat a rastlín. Preto okrem toho, že človek utrpiaci biologický konflikt začne vykazovať príznaky nejakého druhu nemoci, možno už len na základe samotného strachu z onemocnenia úspešne zhypnotizovať v rôznej miere celé davy ľudí, a tí začnú vykazovať rovnaké príznaky, pretože pripustili v svojej psychike požadovanú zmenu tlačiacu na ich strach zo smrti zvonka (prípadne tlačiacu na už predtým absolvovanú, pričom nevyriešenú/nepochopenú minulú skúsenosť). Tu je vhodné začať sa zaberať Germánskou Novou Medicínou, ktorá podrobne vysvetľuje fungovanie týchto princípov (taktiež hore nie je uvedená náhodou).
 
Naposledy upravené:
Vôbec sa virológii nerozumiem. Ale mám svoju osobnú teóriu - víry si predstavujem ako miniatúrne organické časti prírody, ktoré majú za úlohu prenikať do organizmov a tým ich prispôsobovať na meniace sa prostredie, v ktorom žijú. Naozaj som presvedčená, že preniknutím do bunky menia jej DNA tak, aby organizmus prežil v meniacich sa podmienkach. Na tento princíp samozrejme prišli a využívajú ho k svojim nekalým praktikám.
 
naozaj som presvedčená, že preniknutím do bunky menia jej DNA tak, aby organizmus prežil v meniacich sa podmienkach. Na tento princíp samozrejme prišli a využívajú ho k svojim nekalým praktikám.
Toto presvedčenie nám je vštepované už odmalička, aby sme vnímali mikrosvet a na ňom sa zakladajúci i náš veľký svet iba v rámci "boja o prežitie". Táto dogma totiž zaručuje nepochopenie súvislostí a hlavne, ty nemáš absolútne žiadne možnosti overiť si na mikroskopickej báze či to, čo hovoria, je pravda, čo im dáva dokonale obrovský priestor na to, aby v človeku dokázali vytvoriť, podporovať a živiť vedomý aj podvedomý strach z neviditeľného, čomu nemôže čeliť a čo mu môže byť doslova až "osudným" - v zmysle nevyhnuteľným = pred čím neexistuje žiadna obrana, pretože to "číha všade", takže hypnotizovať potom ľudí/davy nie je prostredníctvom masmediálnej úderky absolútne žiadny problém.
Vrele ti odporúčam:
- vyvráti všetky doterajšie tvoje a aj ich predstavy/teórie o tom čo je to vírus
6. Kniha: Virová mánie: https://torden.sk/produkt/virova-ma...rofituje-miliardove-zisky-na-ukor-verejnosti/ pomerne podrobne vysvetľuje i historicky podkladá niekoľko posledných "pandémií".
- hĺbkovo ťa zasvätí do základov toho, ako funguje ľudské zdravie naozaj
1. "5 zákonov novej germánskej medicíny": http://leva-net.webnode.cz/products/a5-zakonu-nove-germanske-mediciny-video-slovenske-titulky-/ (vysvetľovať nebudem nič, bolo by to nadlho, skrátka to musíš vidieť, celé!)
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom