Nemoc X

na zakrytie zlyhávania imunity po covid “mňamkách”…
Áno, no nielen na to. Práve preto, že väčšina davu ostala v starých koľajach a nevynaložili takmer žiadne úsilie aby prestali veriť stredovekým bludom o vírusoch, tak tento blud, hoci dostal seriózne údery, je ešte stále dostatočne pevný, aby ho takýmito "opravami" jednoducho udržali funkčným.
 
Naposledy upravené:
Za mňa, svoje deti nenechám očkovať proti ničomu ...
V tomto sa jednoducho musíme "vrátiť v čase" do dôb "zaostalých".
za teba v poriadku, ja to mam rovnako ale ako chces pracovat s mutagennym faktorom miest a koncentrovanych oblasti, kde je signalizovane premnozenie druhu a priroda sa snazi odstranit prebytocny biologicky material? ako chces vybudovat imunitny system vsetkym detom, ked nemaju pristup k domacej strave, k pode, zvieratam ale ziju v sterilnom prostredi?
 
za teba v poriadku, ja to mam rovnako ale ako chces pracovat s mutagennym faktorom miest a koncentrovanych oblasti, kde je signalizovane premnozenie druhu a priroda sa snazi odstranit prebytocny biologicky material? ako chces vybudovat imunitny system vsetkym detom, ked nemaju pristup k domacej strave, k pode, zvieratam ale ziju v sterilnom prostredi?
Poviem to tak, ja s tým mám ako pracovať. Venujem tomu svoj život a svoj čas, môj životný zámer ide práve smerom návratu k tomu, čo je zdravé aj v týchto oblastiach, ktoré si vymenoval. No a pre ostatných, ktorí ešte týmto smerom nejdú, je otovrená táto téma k diskusii, aby objavili ako z toho von. Zmenou postoja k medicínskym dogmám to iba začína.
 
Naspäť
Top Bottom