Nie je toto už tak trocha paranoja?

Síce pozor! Je tu ešte jeden scenár, kedy by Pjakin s tým odtrhnutím mohol mať pravdu.
Tu to opisuje tento pán, nepoznám jeho meno.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=TBkXX5q5ecE
A to neplatí len pre Česko, ale aj pre Slovensko.

Je to celé smutné. V minulosti som sa pár krát rozprával s osobami, ktoré pomaly a veľmi tažko rozplietajú našu legislatívu. U rozdelenia vznikla určitá legislatíva, ktorá umožnila machinácie s financiami. To čo sa postupne ukazuje, to je tak absurdné, že tomu by nikto ani neveril že sa skutočne deje. Celé rozdelenie bolo skutočne roky plánované dopredu. Oni tieto veci vedia.

Ale tí čo majú hypotéky, skúste len tak zo srandy napísať žiadosť, aby vám ČNB alebo NBS preukázala, že ste si požičali od nejakej banky v ČR alebo SR na hypotéku peniaze. Aby vám ČNB alebo NBS preukázali, že vám nejaká banka dala hotovosť na hypotéku, že či ste dlžní nejakú reálnu hotovosť (tam sa totiž v zmluvách hrá zo slovíčkami....). Podobný podvod beží aj skrz poisťovne, a je zaujímavé napríklad aj to, kde všade majú riaditelia poisťovní ešte "brigády"... Kto môže, zistite si, aké licencie vydáva ČNB/NBS, a čo vlastne tie ostatné banky potom môžu robiť. (napoviem - či tam je niekde spomínaná hotovosť...)
To, čo rieši Fico, čo skutočne prebieha na pozadí a čím sme tu všetci slováci bití, realita prekonáva aj tie najfantastickejšie sny... Keby on na plné ústa povedal čo sa deje, nikto by mu neveril. Týka sa to celého zlodejského finančného systému, zákonov, nie iba neziskoviek... Nieje náhoda, že banky len na samotnej SR a ČR majú také zisky, aké nemajú ani dokopy na všetkých ostatných štátoch celej EU...

Ideálne by bolo začať tieto veci riešiť zdola, lenže kapitál prístupný tam tým hore je natoľko veľký, že zatiaľ jednotlivcov môžu kedykoľvek umlčať. Ideálne by bolo kompletne dedolarizovať a bankám nenechať ani jediný cent na účte.
 
Naposledy upravené:
Viacero tvojich príspevkov je o tom, že vyslovene ponižuješ KSB takým tým tichučkým, plazivým, málo nápadným spôsobom. Je to tak alebo to mám len ja taký pocit (intuíciu)? Skús to na rovinu napísať.
Prípadne si nám to sem, nám jednoduchým, prišiel všetko vysvetliť?
Ak máš problém s KSB tak načo sem chodíš? Máš lepšie zdroje informácií o riadení?, tak napíš ktoré sú to, daj názov konkrétnej knihy, aby sme sa inšpirovali, ale nepíš takéto (subjektívne) hlúposti z prsta vycucané. Veľká vďaka
Predpokladám, že sa ťa dotkli hlavne tieto vety:

To je správne. No len treba objasniť aj tie základy v riadení. Potom tá svätožiara okolo všetkých "konceptuálov" pohasne.


S čím máš tuto problém? Že napíšem že napríklad okolo Pjakina vidia niektorí svätožiaru, vidia v ňom svätosť, o slovách ktorej sa nediskutuje? A kde chceš aby som písal, na fóre o receptoch alebo kde? :)))) Mal som za to, že keď žiak pochopí učebnú látku, zo začiatku sa učiteľ javí síce na začiatku ako autorita, ale potom učiteľa už nepotrebuje, toto bol zmysel príspevku, ktorý ti asi unikol. Keď napíšem že sa človeku stratí tá často neprimeraná aura autority "konceptuálov" keď začne rozumieť veci, toto tvoja infutícia vidí ako plazivé ponižovanie KSB? :unsure: Tak mi kľudne napíš, ako som to mal podľa teba napísať tak, aby to neponižovalo KSB, dobre?

Tak čo je teda cieľom celého hnutia KSB, keď trebárs vektory tu doteraz nemáme objasnené, pričom taký pekne napísaný vektor by vedel jednoducho ľudí zorientovať.

Tam je toho viac, vypichol som len jednu vec. V čom sa ti tuto vidí ten plazivý, málo nápadný spôsob ponižovania? Keď napíšem že sú v KSB veci, s ktorými si nevieme rady? V tom že ti tu opíšem situáciu tak ako je a pýtam sa, že čo za tým je keď sa voči nám takto správajú a odmietajú niektoré veci objasniť?

Som si vedomý toho, že možno som sa vo svojich záveroch unáhlil. Možno si jeden z tých ktorý rozumie tomu čo aj mnohí iní vidia ako nejasné. Ak áno, potom beriem späť, zmýlil som sa.

V takom prípade pevne verím, že si ochotný svoje znalosti zdielať a pekne názorne ukázať, ako funguje trebárs obvod riadenia bez spätnej väzby a zo spätnou väzbou a pekne odkrokovať, kde a za akých podmienok sa bude v takých obvodoch informácia pohybovať. Veľmi rád si tieto veci nechám objasniť. Prípadne môžem dať aj niekedy aj osobné strenutie ak si v dosahu, pozývam na obed.
 
Viacero tvojich príspevkov je o tom, že vyslovene ponižuješ KSB takým tým tichučkým, plazivým, málo nápadným spôsobom. Je to tak alebo to mám len ja taký pocit (intuíciu)? Skús to na rovinu napísať.
Prípadne si nám to sem, nám jednoduchým, prišiel všetko vysvetliť?
Ak máš problém s KSB tak načo sem chodíš? Máš lepšie zdroje informácií o riadení?, tak napíš ktoré sú to, daj názov konkrétnej knihy, aby sme sa inšpirovali, ale nepíš takéto (subjektívne) hlúposti z prsta vycucané. Veľká vďaka
V inom vlákne už je začatá diskuzia, je tam nakreslený názorný obvod. Môžeme obrázok vziať ako podklad a začať ohľadom obrázku komunikovať. Budem ti mimoriadne vďačný, ak mi na obrázku vysvetlíš, kde, ako a hlavne aké informácie kolujú v obvode.

A netušíš, ako by som bol rád keby som bol ja ten čo píše hlúposti....
Pretože to by znamenalo nie situáciu, že informácie niesú, ale stav keď chýbajú len mne.
 
V inom vlákne už je začatá diskuzia, je tam nakreslený názorný obvod. Môžeme obrázok vziať ako podklad a začať ohľadom obrázku komunikovať. Budem ti mimoriadne vďačný, ak mi na obrázku vysvetlíš, kde, ako a hlavne aké informácie kolujú v obvode.

A netušíš, ako by som bol rád keby som bol ja ten čo píše hlúposti....
Pretože to by znamenalo nie situáciu, že informácie niesú, ale stav keď chýbajú len mne.
 
Vlad i mir, rozhýb sa už, mne moje príspevky citovať nemusíš.
No ako si na tom s tými znalosťami?
 
Naspäť
Top Bottom