Okultné židovské centrum v Prahe, analýza faktov a mýtov

Veď to ani netvrdím. Ale aj ostatní sem dávajú svoje názory a mnohé z nich sú zaujímavé ohľadom tejto témy. Preto by bolo kontraproduktívne, ak by sa začali venovať LEN tomu, čo sa aktuálne deje v ČR.
Kolego ak chceš vedieť, kto makal na tom, aby sa urobilo aspoň niečo, cca týždeň, tak to bol polytandem Slovákov a dvoch Cechov, aby sa niečo trocha pohlo.
Výsledok bola skvelá aktivita pár ľudí, ktorým doteraz tlieskam, pretože si v praxi odskúšanie, že ak sa dá myšlienka, ľudia reagujú a vedia zatlačiť, pretože ľudia nie sú tupé stádo na strihanie, ale inteligentní jednotlivci. Len potrebujú osvetliť cestu.

Tu Vladimír je problém. Problém je v tom, že Fiala storpedoval V4ku. Lebo mi to doma ľudia dovolia. Boli tu diskusie o Československú my sme sa držali tézy V4 je najlepší partnerský vzťah a Fiala to storpedoval hneď, ako bol Fico vymenovaný. A počas steetnutia s Ficom sa tváril ako h***o vo výklade cukrárne (dámam sa ospravedlňujem za vyraz).
Teraz ide, vid hore, rezať q rúbať do krvi peňaženky Čechov,(a aj cca 250.tisic Slovákov v ČR pracujúcich). A budú to drastické veci..
To si obyvatelia ČR nezaslúžia.No ja to vlákno nebudem zakladať, na to sú tu kolegovia z ČR.
No akosi si to.nikto nepovšimol. A ako v každej terapii, po priznaní si, že problém existuje, je treba ho začať riešiť...

to.je celé...
 
Okultní židovské centrum?

okultní - tajný, skrytý

židovské - malé ž? tedy týkající se židů a jejich kultury a hlavně znalostí

centrum - střed. středisko, ústředí

Manticus to tu už napsal,že Čechy, nebo potažmo Československo, jsou především informační střediskem. A Pjakin to v díle pro Čechoslováky, taky jasně říká, že je tu nejkomplexnějšíí (ne nejvyssi nebo nejlepsí)řídící informace. Je to dáno tím, že kdekoliv jinde na svetě neexistuje takové množství překladů knih, nikde se nestřetává tolik proudu myšlení, filozofii a naboženství a okultismu, i geograficky jsme most mezi východem a západem. Mezi pravou a levou hemisferou světa.
 
Kolego ak chceš vedieť, kto makal na tom, aby sa urobilo aspoň niečo, cca týždeň, tak to bol polytandem Slovákov a dvoch Cechov, aby sa niečo trocha pohlo.
Výsledok bola skvelá aktivita pár ľudí, ktorým doteraz tlieskam, pretože si v praxi odskúšanie, že ak sa dá myšlienka, ľudia reagujú a vedia zatlačiť, pretože ľudia nie sú tupé stádo na strihanie, ale inteligentní jednotlivci. Len potrebujú osvetliť cestu.

Tu Vladimír je problém. Problém je v tom, že Fiala storpedoval V4ku. Lebo mi to doma ľudia dovolia. Boli tu diskusie o Československú my sme sa držali tézy V4 je najlepší partnerský vzťah a Fiala to storpedoval hneď, ako bol Fico vymenovaný. A počas steetnutia s Ficom sa tváril ako h***o vo výklade cukrárne (dámam sa ospravedlňujem za vyraz).
Teraz ide, vid hore, rezať q rúbať do krvi peňaženky Čechov,(a aj cca 250.tisic Slovákov v ČR pracujúcich). A budú to drastické veci..
To si obyvatelia ČR nezaslúžia.No ja to vlákno nebudem zakladať, na to sú tu kolegovia z ČR.
No akosi si to.nikto nepovšimol. A ako v každej terapii, po priznaní si, že problém existuje, je treba ho začať riešiť...

to.je celé...
Toto ale vôbec nerozporujem a ver, že som medzi prvými, ktorí problémy v ČR pocítili - pred vianocami ma po 3 rokoch vzájomnej spolupráce vykopli, pretože sa tak "politicky" riaditeľ rozhodol, tj. pracoval som na živnosť a som cudzinec = jednoduchý vyhadzov. Takže plne súhlasím s tým, že TO treba začať riešiť, resp už sa to malo dávno v ČR začať riešiť.

Lenže ja píšem o inom - neexistuje dôkaz, že to ľudia, ktorí navštevujú toto fórum neriešia inak, na iných fórach, prípadne sú odhodlaní vstúpiť do politiky, atď. Ďalej, ako písal @jardob : "Ak by malo toto forum slúžiť len na nezávislý pokec, na určitý druh intelektuálnej neplodnej zábavy, tak by stratilo zmysel. Znalosti KSB musia aj prakticky pomáhať ľuďom." Nuž ja si viem vybaviť v pamäti rozsiahle debaty na témy o egregoroch a o MIM, ktoré sú svojou praktickosťou na úrovni okultného centra riadenia v Prahe - sú to dôležité veci, len sú v nízkofrekvenčnom spektre. Takisto samotná KSB (DVTR, Mŕtva voda), ktorej vy ste matadori v našom priestore, bola písaná kedy? No v časoch najťažších pre ZSSR/RF a zjavne sa VP SSSR venoval mnohým témam - od psychológie, cez biológiu, históriu, ekonomiku,..., až po vojenské záležitosti. A prečo sa tomu venovali? Lebo vedeli, že treba ísť až na kosť, na samú podstatu problémov.

A tak sa dá pozrieť aj na okultné centrum židovstva v Prahe. Nie, to vôbec neznamená, že Praha je židovská, ako píšeš. To znamená, že medzi "elitou" Prahy malo/má židovstvo značné zastúpenie a posúva Prahu a celú ČR určitým smerom. Mnohí kolegovia sem pridali množstvo faktov o židovskom pôsobení v Prahe. Je to analogické alebo prinajmenšom podobné ako keď ty hľadáš prejavy o Matúšovi Čákovi Trenčianskom a jeho vplyve na Trenčín a celé vtedajšie Uhorsko.

Takže za mňa na záver odporúčania pre českých kolegov:
1. venujte sa aktívne domácej politike, pokúste sa in-formačne vstúpiť do procesov a zvráťte tú katastrofu, ktorá sa na Vás valí
2. ak máte pocit, že vás okultné centrum židovstva v Prahe zaujíma, venujte sa téme, choďte až na kosť. Neuspokojte sa s Pjakinom, keď hovorí, že je a hotovo. Preverujte, pýtajte sa ho na to (cez Buzeka) alebo sami pátrajte. Ale nie len pre pobavenie, ale pre praktický význam, tj. pýtajte sa sami seba, čo s tým môžete urobiť a začnite konať.
3. tí z vás, ktorí ešte nezačali s čítaním KSB a len sem chodíte čítať komentáre, začnite s čítaním materiálov KSB. Zmeňte svoje životy, svoje okolie k lepšiemu. Je jedno, ktorou knihou začnete, hlavne začnite a prestaňte piť alkohol a hlavne pivo (to je jedna z príčin problémov u vás), verte, že nie je na čo byť hrdý. Mimochodom pivo aj podľa wikipédie vzniklo v starom Egypte, a to by vám mohlo otvoriť oči...
 
2. ak máte pocit, že vás okultné centrum židovstva v Prahe zaujíma, venujte sa téme, choďte až na kosť. Neuspokojte sa s Pjakinom, keď hovorí, že je a hotovo. Preverujte, pýtajte sa ho na to (cez Buzeka) alebo sami pátrajte. Ale nie len pre pobavenie, ale pre praktický význam, tj. pýtajte sa sami seba, čo s tým môžete urobiť a začnite konať.
Pjakin myslím v nějakém díle mluvil o tom, že ty informace o OCŽ bychom měli hledat hlavně my, Češi, že máme na to víc možností a jako odrazový můstek naznačil díla Kafky a Meyrinka.
 
Pjakin myslím v nějakém díle mluvil o tom, že ty informace o OCŽ bychom měli hledat hlavně my, Češi, že máme na to víc možností a jako odrazový můstek naznačil díla Kafky a Meyrinka.
Fajn, len Pjakin by ten termín mal v prvom rade bližšie definovať, čo to vlastne je a aké je toho poslanie. Inak je to ako v tej rozprávke o koníkovi hrbáčikovi, kde Ivana poslali hľadať niečo, neviem čo, a niekde, neviem, kde... Pri takto neurčitom zadaní človek môže premrhať kopu času. Zaslúžilo by si to od Pjakina trochu presnejšiu definíciu a popis.
 
Toto ale vôbec nerozporujem a ver, že som medzi prvými, ktorí problémy v ČR pocítili - pred vianocami ma po 3 rokoch vzájomnej spolupráce vykopli, pretože sa tak "politicky" riaditeľ rozhodol, tj. pracoval som na živnosť a som cudzinec = jednoduchý vyhadzov. Takže plne súhlasím s tým, že TO treba začať riešiť, resp už sa to malo dávno v ČR začať riešiť.

Lenže ja píšem o inom - neexistuje dôkaz, že to ľudia, ktorí navštevujú toto fórum neriešia inak, na iných fórach, prípadne sú odhodlaní vstúpiť do politiky, atď. Ďalej, ako písal @jardob : "Ak by malo toto forum slúžiť len na nezávislý pokec, na určitý druh intelektuálnej neplodnej zábavy, tak by stratilo zmysel. Znalosti KSB musia aj prakticky pomáhať ľuďom." Nuž ja si viem vybaviť v pamäti rozsiahle debaty na témy o egregoroch a o MIM, ktoré sú svojou praktickosťou na úrovni okultného centra riadenia v Prahe - sú to dôležité veci, len sú v nízkofrekvenčnom spektre. Takisto samotná KSB (DVTR, Mŕtva voda), ktorej vy ste matadori v našom priestore, bola písaná kedy? No v časoch najťažších pre ZSSR/RF a zjavne sa VP SSSR venoval mnohým témam - od psychológie, cez biológiu, históriu, ekonomiku,..., až po vojenské záležitosti. A prečo sa tomu venovali? Lebo vedeli, že treba ísť až na kosť, na samú podstatu problémov.

A tak sa dá pozrieť aj na okultné centrum židovstva v Prahe. Nie, to vôbec neznamená, že Praha je židovská, ako píšeš. To znamená, že medzi "elitou" Prahy malo/má židovstvo značné zastúpenie a posúva Prahu a celú ČR určitým smerom. Mnohí kolegovia sem pridali množstvo faktov o židovskom pôsobení v Prahe. Je to analogické alebo prinajmenšom podobné ako keď ty hľadáš prejavy o Matúšovi Čákovi Trenčianskom a jeho vplyve na Trenčín a celé vtedajšie Uhorsko.

Takže za mňa na záver odporúčania pre českých kolegov:
1. venujte sa aktívne domácej politike, pokúste sa in-formačne vstúpiť do procesov a zvráťte tú katastrofu, ktorá sa na Vás valí
2. ak máte pocit, že vás okultné centrum židovstva v Prahe zaujíma, venujte sa téme, choďte až na kosť. Neuspokojte sa s Pjakinom, keď hovorí, že je a hotovo. Preverujte, pýtajte sa ho na to (cez Buzeka) alebo sami pátrajte. Ale nie len pre pobavenie, ale pre praktický význam, tj. pýtajte sa sami seba, čo s tým môžete urobiť a začnite konať.
3. tí z vás, ktorí ešte nezačali s čítaním KSB a len sem chodíte čítať komentáre, začnite s čítaním materiálov KSB. Zmeňte svoje životy, svoje okolie k lepšiemu. Je jedno, ktorou knihou začnete, hlavne začnite a prestaňte piť alkohol a hlavne pivo (to je jedna z príčin problémov u vás), verte, že nie je na čo byť hrdý. Mimochodom pivo aj podľa wikipédie vzniklo v starom Egypte, a to by vám mohlo otvoriť oči...
To zhrnutie na záver si napísal veľmi dobre. Klobúk dolu.
Tie debaty nie sú problém a človeku by bolo na srdci ľahšie, ak by vedel, že sa niektorí českí kolegovia touto otázkou aktívne zaoberajú a riešia ju. Aspoň malá skupinka.
Jox mal skrátka obavu, že Pjakin svojim prístupom občas českých kolegov uspáva k nečinnosti v otázkach vlastnej štátnosti.
 
Vieš, ono to väčšinou funguje tak, že človek má potrebu chrániť svoj pohľad na svet.
Áno, viem. Presne toto som už ako "zobák" na VŠ tvrdil aj ja. Rozčuloval som sa (o KSB nebolo ešte ani chýru) a hovoril som tomu, že ľudia sú ako raky a majú veľký strach, ak majú vymeniť pancier (názor), pretože vždy, keď ešte nemajú zavedený nový (najmä však všeobecne uznávaný názor), cítia sa bezbranne. (Ak nie je všeobecný, nevedia ho obhájiť.) Tak ako dieťa potrebuje cítiť blízkosť rodiča, o ktorého sa môže oprieť, tak aj ľudia potrebujú mať stále nejaký názor (o základných veciach bytia), hoc o ňom vedia (alebo majú tušenie), že nie je košer. V každom prípade nemajú (a často ani nechcú mať) potrebu svoj názor vedieť obhájiť. Všeobecný názor "netreba" obhajovať - veria mu skoro všetci. Zvláštny pohľad na svet - "Keď to tvrdí väčšina, musí to byť pravda. Aj keby nebola." Myslím ale, že toto je problém pudu sebazáchovy (stádovitosť, bez rozmýšľania robiť to, čo robia všetci - najvyššia šanca prežitia) a nie náboženstva. Náboženstvo tento fenomén len zneužíva. Myslím, že bude ťažké to z tých ľudí dostať. Že by sa musela zmeniť ich podstata myslenia? Ale, to už zrejme nebudú oni. Je toto rozdiel medzi biorobotom a Človekom?

Veď ako sa inak dopracovať k pravde, ak nie cez rozhovor? A to vloženie chrobáka do hlavy je dôležité, pretože ako inak chceš človeka vytrhnúť z vlastného dogmatizmu, intelektuálnej pohodlnosti? Ako inak ho prinútiť rozmýšľať?
Tiež súhlasím. Kedysi som aj ja rád viedol siahodlhé rozhovory o kdečom. A tiež som používal podobné taktiky ako si popísal, aby som vyvrátil niekoho názor alebo ho aspoň dostal k pochybnostiam. Väčšinou sa mi to aj darilo. Alebo som naopak ja takto úspešne odrážal takéto snahy na mne. Niekedy som inak vycvičených "kazateľov" riadne potrápil, až si ma museli odovzdávať k ostrieľaneším. :) Takže si myslím, že poznám o čom píšeš.

Mne sa podarilo objaviť najcennejšie postrehy vtedy, keď som mal kvalitného oponenta. Boli to záblesky ozajstnej tandemovej intelektuálnej činnosti.
Škoda, že som nemal možnosť sa stretnúť s tebou vtedy. :) Rád som v diskusiách "márnil" čas, a spektrum tém bolo široké. Od matematiky, fyziky cez filozofiu, sociológiu, alebo aj umenie, .... Všade som hľadal, "kde je pes zakopaný". Vždy som bol pripravený aj niečomu novému sa naučiť, hoc aj za cenu, že budem musieť "zhodiť pancier". Zaujímalo ma všetko, čo malo v sebe čaro, krásu a najmä logiku - neúprosnú logiku. (Osobne verím, a je to pre mňa fundamentálne, že neexistuje jav bez kauzality.) V konečnom dôsledku, tak som sa dostal aj ku KSB.

No, nič to. Ako som písal, logika je neúprosná vec. Je nutné neustále si dávať pozor na to, ako človek formuluje myšlienky. Vždy ma škrelo, keď ma "nachytali" a každý pokus opraviť sa, nazývali moji neprajníci (priatelia :)) s obľubou kľučkovaním a zavádzaním. A mal som vymaľované.
 
Pjakin myslím v nějakém díle mluvil o tom, že ty informace o OCŽ bychom měli hledat hlavně my, Češi, že máme na to víc možností a jako odrazový můstek naznačil díla Kafky a Meyrinka.
Pred vianocami som začala čitat od kafku ameriku, dostala sa ku mne v taliančine, ...je to o mladom Karlovi Rossmannovi z prahy ktorý emigruje do usa
 
Ale to nie je len obava.
No zas bych v tom p. Pjakinovi nemaloval čerta. Jaké mají jeho analýzy sledovanost Tisíce, desitky tisíc. Problém vidím v ignoranci stáda a osobně bych ji odhahoval tak na 80%. Což je plus mínus autobus 8 milionů. Dle sledování okolí za posledních 5-6 let bych spíše řekl, že než nějakou teorií řízení jich hodně potřebuje dostat přes .... Kopat v bramborech, kydat hnůj a tesat kamen v kamenolomu. Nějaké teorii by se buď vysmali, nebo by jim to bylo fuk.
 
Naposledy upravené:
Par rokov dozadu sa konalo stretnutie s Pjakinom niekde na Altaji zucastnili sa na nom aj prispievatelia fora leva net double M Milan Makový a jedna dalsia pani jej nick si uz nepamatam ale ta pani odovzdala Pjakinovi knizku od L.Stura Slovanstvo a svet buducnosti pisanu v rustine. Pisem to preto ze Pjakin mylne prezentuje veci ohladom Slovenska ze tuzba po poznani - riadeni prameni z blizkosti OZC Prahy odkial presakuje na Slovensko. Vdaka Kollarovi Sturovi a generacii narodnych buditelov vacsinou panslavistov na Slovensku boli zalozene algoritmy (matrice?) ktore by som nazval ... Neb raději k velikému přichyl tomu tam se dubisku, jenž vzdoruje zhoubným až dosaváde časům. Dobre by bolo sa Pjakina spytat ci si tu knizku precital mozno by pochopil lepsie aj to co sa udialo na Slovensku volbou Fica aj dalsie veci preco im nevychadza antiruska propaganda a prieskumy Globsecu vyzeraju tak ako vyzeraju, v neposlednom rade aj to preco sa KSB zacalo sirit na (aj zo/ Slovenska a nie z nejakeho OZC Prahy.
Co sa tyka Prahy su tam koncentrovyni zidia o tom niet pochyb aj nas Fedor G tam posobi. Videl som s nim rozhovor snad aj 15 rokov spat tusim na reflexe hovoril o Caputovej ako o moznom kandidatovi na prezidenta. Z toho vidiet ze sa tam planuju veci s presahom na Slovensko ale ci je toto nejake OZC? No potrebovali k tomu vrazdu sakralnu obet. Ci je toto ono?
 
Naposledy upravené:
No zas bych v tom p. Pjakinovi nemaloval čerta. Jaké mají jeho analýzy sledovanost Tisíce, desitky tisíc. Problém vidím v ignoranci stáda a osobně bych ji odhahoval tak na 80%. Což je plus mínus autobus 8 milionů. Dle sledování okolí za posledních 5-6 let bych spíše řekl, že než nějakou teorií řízení jich hodně potřebuje dostat přes .... Kopat v bramborech, kydat hnůj a tesat kamen v kamenolomu. Nějaké teorii by se buď vysmali, nebo by jim to bylo fuk.

Zdroj: https://youtu.be/o9ANpd1qfTw?si=bxTBdEcNraBj3edf
 
Naspäť
Top Bottom