Správy o Covid19

 

Dr. Thomas Binder - důležité varování speciality lékaře ohledně mRNA vakcín a celého covid podvodu​

Velice doporučuji věnovat 8 minut života jeho prohlášení a shrnutí celého covid podvodu a co je důležitější, jeho varování před působením mRNA vakcín, včetně doporučení pro očkované.

 
Naposledy upravené:

Dr. Thomas Binder - důležité varování speciality lékaře ohledně mRNA vakcín a celého covid podvodu​

Velice doporučuji věnovat 8 minut života jeho prohlášení a shrnutí celého covid podvodu a co je důležitější, jeho varování před působením mRNA vakcín, včetně doporučení pro očkované.

Jasněji už to říct nejde . Je to plánovaná globální genocida lidstva a každý kdo se účastnil , plně zaslouží trest smrti . A to bez vyjímky .
 
Na novej dohode EÚ so spoločnosťou Pfizer je niečo podozrivé, informuje The European Conservative. Hoci za vyššiu cenu, krajiny EÚ budú musieť zaplatiť za menej dávok vakcíny COVID-19, ale Komisia odmieta povedať, koľko presne

Ale veď projekt kovid 19 je už mŕtvy, nepoužiteľný. Toto čo pýta pfitzer, tie miliardy, to je najskôr výpalné pre americké elity, ktoré sa snažia akokoľvek vyciciať jewrópu. Pravdu majú poliaci, že nezaplatiť im ani halier. Na oplátku, by som ich pekne zažaloval na medzinárodnom súde za konanie proti civilizácii ľudí na planéte a tiež by som uvalil sankcie na všetkých pfitzer a kovid darebákov + na ich dodávateľov a ich kamarátov. Nech si užijú svoje peniaze niekde na luníku 9.
 
ďalšie náhle úmrtie:

Štvrtok vo veku 42 rokov zomrela bývalá vicestarostka bratislavskej Petržalky a poslankyňa Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Jana Hrehorová. Informovala o tom hovorkyňa Petržalky Mária Halašková.​

 
Na novej dohode EÚ so spoločnosťou Pfizer je niečo podozrivé, informuje The European Conservative. Hoci za vyššiu cenu, krajiny EÚ budú musieť zaplatiť za menej dávok vakcíny COVID-19, ale Komisia odmieta povedať, koľko presne

Ale veď projekt kovid 19 je už mŕtvy, nepoužiteľný. Toto čo pýta pfitzer, tie miliardy, to je najskôr výpalné pre americké elity, ktoré sa snažia akokoľvek vyciciať jewrópu. Pravdu majú poliaci, že nezaplatiť im ani halier. Na oplátku, by som ich pekne zažaloval na medzinárodnom súde za konanie proti civilizácii ľudí na planéte a tiež by som uvalil sankcie na všetkých pfitzer a kovid darebákov + na ich dodávateľov a ich kamarátov. Nech si užijú svoje peniaze niekde na luníku 9.
S tým medzinárodným súdom to síce skúsiť môžu, ale je to tiež len politická organizácia na ochranu záujmov určitých nadnárodných klanov.
 
Naposledy upravené:
Niekedy je zaujímavé sledovať, ako veľmi platí "prax je kritériom pravdy" v bežnom živote. Bol som nedávno na svadbe. Chcela tam ísť aj ženíchova sestra, ale nemohla, lebo tesne pred svadbou všetci ochoreli na covid. Samozrejme 3x očkovaní a samozrejme odvtedy boli už x-krát chorí. Takže teória, že očkovaní nemôžu dostať covid a ani ho ďalej šíriť je u nich niekoľkokrát vyvrátená. Ale či si tento JŽO konečne uvedomujú, to neviem, teraz však dostali aj emočnú facku. A takýchto prípadov, kedy sú očkovanci nonstop chorí, vidím vo svojom okolí pomerne dosť.
V sobotu som si pustil v aute rádio a práve mal B. Filan svoju Pálenicu, tentokrát s P. Celecom. To čo ma zaujalo, bolo, že práve po Heribanovej smrti dali takéhoto hosťa, asi aby sa niektorým ani náhodou tie oči neotvorili. A po druhé - Celes povedal, že on apriori verí Dr. Drostenovi z Nemecka, najväčšiemu corona odborníkovi na svete. A keď on hovorí, že pôvod bol z netopiera na trhu, tak to tak je. Takej autorite proste nemôže neveriť.
 
A po druhé - Celes povedal, že on apriori verí Dr. Drostenovi z Nemecka,
A sme pri tom, že dnešná veda je vo svojej podstate tiež istá forma viery. Celeca som to počul povedať viac krát - že on VERÍ tomu, čo je napísané v karentovaných časopisoch.

Vtipné je, ako sa potom títo "vedci" prsia svojim ateizmom, pričom oni sami sú v samotnej podstate veriaci. Akurát nie v Boha, ale skrátka niečo iné... ;-)
 

 
Covid Summit v Evropském parlamentu – proslov dr. Davida Martina
Výborná prednáška a na konci je aj odhalenie koncepcie - všetok ten humbuk ako aj 90 % problémov vo svete je spôsobených tým, že "investor" vidí na konci tunelu vidinu zisku. Ak by mohol byť jediný investor Štát - tak ako to má správne byť , tak by nebolo možné vytvoriť svinstvo, ktoré bude produkovať zisk kaličním ľudí. Pretože štát nepotrebuje dokaličených ľudí na to aby mohol prosperovať. Dokaličených ľudí potrebujú len zvierací chorí jedinci v koži humanoida.
 
Prezentace dr. Davida Martina na 3. Mezinárodním covid summitu konaném v Evropském Parlamentu 3/5/2023
Ta prezentace ve mě vyvolává otázku, co učí mediky ve školách, že nevědí nic o výzkumu padesát let starém ? Já vím je to smutné - probíhá výchova biorobotů, bez rozhledu, bez zvídavosti, bez touhy po poznání, pouze s touhou po materiálním blahobytu :(
 
Naposledy upravené:

Covid Summit v Evropském parlamentu – proslov dr. Davida Martina​

Prezentace dr. Davida Martina na 3. Mezinárodním covid summitu konaném v Evropském Parlamentu 3/5/2023. Covid-19 byl aktem biologické války spáchané na lidstvu. Byla to finanční loupež. Věda byla zneužita za účelem zisku. Dlouho plánované. Záměrné. Více ve videu.​




Zdroj: https://rumble.com/v2s1xfg-covid-summit-v-evropskm-parlamentu-proslov-dr.-davida-martina.html

Covid Summit v Evropském parlamentu – proslov dr. Davida Martina​

Prezentace dr. Davida Martina na 3. Mezinárodním covid summitu konaném v Evropském Parlamentu 3/5/2023. Covid-19 byl aktem biologické války spáchané na lidstvu. Byla to finanční loupež. Věda byla zneužita za účelem zisku. Dlouho plánované. Záměrné. Více ve videu.​




Zdroj: https://rumble.com/v2s1xfg-covid-summit-v-evropskm-parlamentu-proslov-dr.-davida-martina.html

Tak ono to nebola zas taká hogo fogo EU parlament akcia. Tu si dal autor prácu a vyskúmal, o čo išlo: https://www.techarp.com/facts/international-covid-summit-iii/ Jednak to nebolo vrcholové stretnutie najvyšších predstaviteľov (ad. summit), jednak autor nedohľadal predchádzajúce dve stretnutia, a nebola to ani oficiálna akcia Európskeho parlamentu. Konferencia vyznieva, akoby na pode EU parlamentu dostal väčší priestor konečne aj anti COVID hlas, ale neni tomu tak. Konferenciu finančne podporili ECR Group https://ecrgroup.eu/ecr - za ČR a SR sú v jej radách Jan Zahradil, Evžen Tošenovský, Alexander Vondra a Eugen Jurzyca - usilujú o reformu EU na báze eurorealizmu, v radách hnutia sú najviac zastúpení Poliaci... ďalším podporovateľom bolo ID , teda Identity and Democracy https://www.idgroup.eu/ ktorej členmi sú napr. Alternativa pre Nemecko a za ČR Svoboda a přímá demokracie. Okrem iných otázok ma ešte napadá, prečo informácia o konferencii sa masívne v médiách objavila až 3 týždne po nej a nie hneď.
 
Naspäť
Top Bottom