Správy o Covid19

Na odstránenie spike proteínu stačí vaječný žltok. Na odstránenie grafénu z tela látka z kurkumy (liek Revit)
cca od 22. minúty
Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=hZqNBpvipfo

oplatí sa vypočuť celé

Revit obsahuje nattokinazu, kurkumin a piperin - k tomu podľa odporúčania prvého oficiálne publikovaného protokolu na Detox od spike proteínu - po dlhom Covide alebo očkovaní- je potrebný aj bromelain ( výťažok z ananásu - opatrne ak niekto berie lieky na riedenie krvi )
davkovanie :

Nattokinase: 2000 fibrin units (100 milligrams) orally twice a day without food
- 2x denne nalačno
• Bromelain: 500 milligrams orally once a day without food
- 1x denne nalačno
• Curcumin: 500 milligrams orally twice a day (nano, liposomal, or with piperine additive suggested)
-2x denne nalačno
aspoň 3 mesiace užívať, ale môže sa pre viac krát očkovaných aj 12 mesiacov a viac

Dr. McCullough recommended taking this treatment triad for at least three months for anyone suffering from or worried about post-COVID or vaccine syndromes, but he also suggested that those who have received multiple injections may need to take it for twelve months or longer.

zdroj https://vigilantnews.com/post/first...j-zNAvEJNTaGy24OjYtNbdL985NjgEbVjG8fWvtocKt1Y
 
Video do mozaiky: vystúpenie Davida Martina v EU parlamente (3/5/2023). Prezentuje chronológiu míľnikov zrodu koronavírusov vhodných (rozumej nebezpečných) pre človeka: "Koronavírus ako model patogénu bol izolovaný v r. 1965".

Doplnok: pre tých, čo radšej čítajú, sú tu titulky prevedené do textu
 

Prílohy

  • Chronológia vzniku SARS - David Martin v EU parlamente.pdf
    89.9 KB · Zobrazenia: 5
Naposledy upravené:
Takmer nikto na Haiti nezomrel na COVID, pretože takmer nikto tam nebol „zaočkovaný“.

Chudobný karibský národ Haiti zostáva imúnny voči COVID-19, dôvodom je, že od začiatku operácie Warp Speed nebol takmer nikto v krajine proti nej „zaočkovaný“.

Haiti, jedna z najchudobnejších krajín sveta, má údajne aj najnižšiu úmrtnosť na COVID na svete. Ku koncu apríla zomrelo na Haiti len 254 ľudí v dôsledku toho, čo úrady považujú za COVID – a dokonca aj toto číslo je pravdepodobne prehnané vzhľadom na to, že SARS-CoV-2 nebol nikdy izolovaný ani dokázaný.

V porovnaní so Spojenými štátmi, ktoré majú v súčasnosti úmrtnosť na COVID približne 1 800 na milión, má Haiti úmrtnosť na COVID len 22 na milión.

NPR v správe o Haiti priznáva, že tam nikto nenosí masku a každodenný život je normálny, s rušnými a preplnenými autobusmi a trhmi.

"A na Haiti ešte nebola zavedená jediná vakcína proti COVID-19," uvádza ďalej Jason Beaubien z NPR.


Zdroj: https://t.me/regnum_na/46161
 
Na internete naberá popularitu vtipné a zároveň desivé video o tom ako je suverenita v oblasti vedy a zdravia spojená s politickou suverenitou:
Čo by sa stalo, keby Rusi nevynašli vlastnú vakcínu a stali sa závislými od spoločnosti Pfizer? Spoiler: nič dobré.


Zdroj: https://t.me/russica2/53603
 
Můžou to být i jiné nemoci. A samozřejmě smrtelné, proti kterým ještě není ani lék, ani vakcína. V Indii je nyní hitem nipah (od netopýra).
A já jen kroutím hlavou nad tydýtem Válkem, který na nedostatek antibiotik (a jiných) doporučuje zeleninu a spánek - přitom jásá, jak máme dostatek nové verze covid vakcíny a je třeba se očkovat, očkovat, očkovat....
 
Ukrajina jde do kopru, nový ročník Covid games je tu
Na seznam.cz se tomu dost vysmívají a žádný troll nějak propagující očkování ani nevystrčí hlavu. Ukrajinu nemohou pustit, to je okamžitá prohra, tak špatně to hráli a jsou tak v bezvýchodné pasti. Nemohou ji v info-poli pustit, na pár lidí nenávidící Rusko mají ještě poslední vliv.
 
Naposledy upravené:

Naomi Wolfová: Co obsahují interní dokumenty Pfizeru o COVID vakcíně?​

Americký úřad FDA už před více jak rokem dostal soudně nařízeno zveřejnit dokumenty Pfizeru týkající se COVID vakcíny. Na analýze těchto deseti tisíce dokumentů se podílely tisíce odborníků. To, co tyto dokumenty obsahují, Naomi Wolfová nazývá „největší zločin proti lidskosti v historii” a „experiment ve stylu Mengeleho”. Více v této přednášce Naomi Wolfové.
 
Z brífingu M. V. Zacharovovej dňa 19.09.23

❗O vakcíne Pfizer-Biontech

Všimli sme si výsledky štúdie uverejnenej 29. augusta tohto roku v autoritatívnej americkej lekárskej publikácii Frontiers in immunology o vplyve americko-nemeckej vakcíny Pfizer-BioNTech proti vírusu COVID-19 na detskú imunitu.

Tím austrálskych vedcov analyzoval tri desiatky vzoriek a potvrdil predchádzajúce zistenia, že v porovnaní s inými vakcínami Pfizer produkuje oveľa menej neutralizujúcich protilátok proti koronavírusu. Podľa publikovanej štúdie vedci zistili, že liek spôsobuje oslabenie imunitného systému u detí a vyvoláva rozvoj HIV. Bolo zistené vysoké riziko nákazy inými infekčnými ochoreniami - zlatým stafylokokom, baktériou E. coli, tuberkulózou, zápalom pľúc, hepatitídou B, ako aj vírusom COVID-19. Vyskytli sa aj prípady poškodenia mozgového tkaniva. Došlo k poklesu reakcie detského organizmu na imunostimulátory.

Podľa štúdie (zdôrazňujem, že ide o článok západných vedcov) negatívny účinok pretrvával počas celého obdobia výskumu, t.j. počas šiestich mesiacov. Vedci nevylučujú celoživotné zničenie imunity u očkovaných detí.

☝️Pripomeňme, že už aj v predchádzajúcom období, ešte v roku 2021, boli zverejnené neradostné výsledky výskumu, predmetom ktorého bol vplyv vakcíny Pfizer na starších ľudí. Vtedy sa zistilo, že šesť mesiacov po očkovaní si plnú imunitu voči novému typu koronavírusu zachovala menej ako tretina skúmaných starších ľudí. Iba 50 % osôb, ktoré dostali jednu dávku vakcíny Pfizer, malo kvantifikovateľné protilátky proti alfa a beta variantom COVID-19. U starších ľudí so slabším imunitným systémom bola situácia ešte horšia. Vedci zistili, že sa u nich vytvorilo ešte menej protilátok než u tých, ktorí neboli očkovaní vôbec. To následne viedlo k ešte väčšiemu oslabeniu imunitnému systému u starších očkovancov.

Za zmienku stoja aj údaje, ktoré v apríli tohto roku zverejnilo Ministerstvo obrany Ruskej federácie. Ako sa uvádza v materiáli Ministerstva obrany RF, v čase schvaľovania vakcíny spoločnosť Pfizer disponovala reálnymi dôkazmi, ktoré potvrdzovali zvýšené riziko závažných kardiovaskulárnych patológií po očkovaní.

Všetko nasvedčuje tomu, že vakcína proti koronavírusu od spoločnosti Pfizer bola schválená napriek závažným vedľajším účinkom v dôsledku tajnej dohody medzi výrobcami a úradmi. Pritom americká lekárska komunita dobre vedela o nedostatkoch vakcíny, ktoré sa z nejakého dôvodu nikdy neriešili. Zaujímavé, že poradca Bieleho domu pre otázky spojené s koronavírusom, imunológ a veľký propagandista spoločnosti Pfizer Anthony Fauci vôbec nebol schopný dokázať výhody očkovania oproti prirodzenej imunite. Obchodné záujmy západných elít však opäť dostali prednosť pred záujmami verejného zdravia.

O astronomických ziskoch spoločnosti Pfizer a veľkých úplatkoch, ktoré koncern zaplatil vedeniu Európskej komisie za “zelenú” masovému očkovaniu obyvateľstva krajín európskej únie, ako aj o miliardových nákupoch amerických vakcín sme už hovorili.
 
Nobelovu cenu získal vývoj mRNA vakcín

Je to logická volba, Obama za mír, vrazi za lékařství
 
Nobelova cena za medicínu byla udělena tvůrcům technologie
syntézy mRNA, která umožnila vyrobit vakcíny proti COVID-19


laureáti Nobelovy ceny za medicínu a fyziologiiCena za rok 2023 byla udělena Catalin Carico a Drew Weissman za „objevy týkající se modifikací nukleosidových bází, které umožnily vývoj účinných mRNA vakcín proti COVID-19“.
Práce vědců pomohla vytvořit vakcíny Moderna a BioNTech/Pfizer.
Výše ocenění bude 11 milionů švédských korun, tedy asi 1 milion dolarů.

Nobelův týden tradičně zahajuje Cena za medicínu a fyziologii. 3. října budou vyhlášena jména laureátů Nobelovy ceny za fyziku, 4. října za chemii, 5. října za literaturu a 6. října v Oslu laureát ceny míru. Vítěz ceny Alfreda Nobela za ekonomii, kterou v roce 1968 založila Švédská banka Švédska, bude vyhlášen 9. října.

Nobelovu cenu za fyziologii a medicínu v roce 2022 získal Svante Pääbo, který pracuje v paleogenetice. Paabo získal cenu za studium starověkých lidí, konkrétně „za objevy související s genomy vyhynulých hominidů a evolucí člověka“. Pod jeho vedením byl dešifrován neandrtálský genom a byla provedena první analýza DNA denisovanů. Na základě objevů paleogenetiky došlo k závěru, že archaické genové sekvence předků moderního člověka ovlivňují jeho fyziologii. Paabo byl oceněn čtyřicet let poté, co Nobelovu cenu ve stejné kategorii obdržel i jeho otec, švédský biochemik Sune Bergström.
 

Bývalá policajtka prezradila, že polovica náhlych úmrtí batoliat sa udeje do 48 hodín po očkovaní​

Jennifer prezradila Kirschovi, že pracovala na viac ako 250 prípadoch SIDS, kým bola v policajnom zbore. Kirsch hovorí, že nezávisle preveril Jenniferino zamestnanie u polície, avšak pre jej vlastnú ochranu sprístupňuje verejnosti iba krstné meno.

Podľa Jenniferiných záznamov sa asi 50% prípadov SIDS, ktoré riešila, vyskytlo v priebehu dvoch dní od očkovania, zatiaľ čo 70% sa vyskytlo v priebehu týždňa od očkovania detí. (Poznámka redakcie: Ide o povinné detské očkovanie, nie o očkovanie proti covidu.)

„To môže znamenať len jednu vec – že detské vakcíny sú hlavnou príčinou úmrtí na SIDS,“ píše Kirsch. „Iné vysvetlenie neexistuje.“

Dokonca aj pediater jej detí to uznal, ale nesmú o tom hovoriť. Americká akadémia pediatrov školí pediatrov v spôsoboch, ako „odpinkať“ rodičov zosnulých detí, ktorí sa snažia viniť vakcínu...
 
Naspäť
Top Bottom