Správy o Covid19

Bestie si připravují infopole .
Zase - překvapují mě reakce lidí.
Hodnotit ten "počin" ČRo fakt nebudu, protože je to manipulace do nebe volající.
Ale ti lidé....
Když to vezmu za sebe, tak jsem nikdy covid nepopírala. To svinstvo tu bylo, bylo v několika mutacích a pocházelo z laboratoří.
Byl nebezpečný pro každého jinak - podle stavu imunitního systému. Imunitní systém totiž není neměnný, podléhá dost výrazně lidskému životnímu stylu v daném období.
Že umírali lidi neočkovaní? Pravda. Ale oni umírali i očkovaní a myslím si, že v daleko větší míře.
Ale v tom není žádný problém, zde žádné téma k diskusi neleží!
To téma k diskusi je, že vakcína ničemu nezabránila, nikomu nepomohla!

A tvrdit, že jsem sice po očkování covid dostala - ale díky tomu, že jsem měla v sobě vakcínu jsem neumřela - to jako potvrdí KDO, CO? Existuje snad nějaký výzkum, který takovéto tvrzení potvrdí? Protože ono to taky může být tak, že jsem ten covid dostala právě proto, že jsem byla očkovaná - a kdybych nebyla, covid se mě nedotkne?
O tomto by se mělo diskutovat - za to by měli být voláni lidé k zodpovědnosti.
 
Zase - překvapují mě reakce lidí.
Hodnotit ten "počin" ČRo fakt nebudu, protože je to manipulace do nebe volající.
Ale ti lidé....
Když to vezmu za sebe, tak jsem nikdy covid nepopírala. To svinstvo tu bylo, bylo v několika mutacích a pocházelo z laboratoří.
Byl nebezpečný pro každého jinak - podle stavu imunitního systému. Imunitní systém totiž není neměnný, podléhá dost výrazně lidskému životnímu stylu v daném období.
Že umírali lidi neočkovaní? Pravda. Ale oni umírali i očkovaní a myslím si, že v daleko větší míře.
Ale v tom není žádný problém, zde žádné téma k diskusi neleží!
To téma k diskusi je, že vakcína ničemu nezabránila, nikomu nepomohla!

A tvrdit, že jsem sice po očkování covid dostala - ale díky tomu, že jsem měla v sobě vakcínu jsem neumřela - to jako potvrdí KDO, CO? Existuje snad nějaký výzkum, který takovéto tvrzení potvrdí? Protože ono to taky může být tak, že jsem ten covid dostala právě proto, že jsem byla očkovaná - a kdybych nebyla, covid se mě nedotkne?
O tomto by se mělo diskutovat - za to by měli být voláni lidé k zodpovědnosti.
Byla - je to akce ze stejné pekelné díry , prováděná pomocí podobných nástrojů , jako např. Zelený koncentrák .
Zde nejde o to , že to je či není pravda a jak moc velká pravda či lež .
Jde o to , že tyto ideologie jsou cílené na genocidu - masakry obyvatel planety Země , z důvodu nenažranosti mizivého procenta zrůd , zdánlivě podobných lidem .
Toto je CÍL , to ostatní jsou jen dílčí faktory prováděného plánu .
Lidem je potřeba říkat jednoduché věty , které neobsahují mnoho údajů . Ty si ti inteligentnější dokáží vyhledat .
Takže jak by měla vypadat informace podávaná davu ?
Chtějí Nás VŠECHNY POZABÍJET . Vás , Vaše děti , Vaše příbuzné , Vaše sousedy . Všechny bez rozdílu .
 
Pán Kevin McKernan popísal transkripciu produkovania spike prot. cez bakteriálnu dna do ľudskej dna => človek je továreň na spikové proteíny, lebo očko. látky obsahovali dna escheria coli okrem mrna. Celý popis fungovania transkripcie je v nasledovnom videu.
Vedci neustále dokazujú nevhodnosť mrna technológie pre imunizáciu očkovaním a vyzývajú k okamžitému zastaveniu používania takto modifikovaných látok, ktoré sú už schválené vo vakcínach proti chrípke a respir.ochoreniu a majú sa výhradne používať aj vo veterine.
Okrem iného táto vedecká kapacita skúma cannabiody a ich využitie v liečbe onkologických a neurodegeneratívnych ochorení.
Viac informácií nájdete na jeho twitterovom účte.
 
Naposledy upravené:

„Ale zpátky k vakcínám a k tomu, co se ukazuje. Za prvé, že ti lidé to mohli samozřejmě šířit – a za druhé to, co se začalo pozorovat o něco později, a to je ten systém takzvaných druhých infekcí, kdy vlastně máme skupinu lidí, kteří covid prodělali a prodělali ho znovu. A pak máme skupinu lidí, kteří byli očkováni a prodělali covid. Museli ho prodělat kvůli slizniční imunitě. Ale když ten covid prodělají podruhé a byli očkováni, tak se zdá, že vlastně jejich počty hospitalizací jsou třikrát vyšší než u těch, kteří nebyli očkováni, a pětkrát víc jich je na jednotkách intenzivní péče. Ta data jsou běžně dostupná na webu Ministerstva zdravotnictví a stačí si je prostě každý den jenom vzít a přepočítat si tyto skupiny a podívat se na to. Čili to je věc, která stojí za to, aby se tím Ministerstvo zdravotnictví zabývalo, že není všechno růžové, tak jak jim někdo řekne, ale že je potřeba vlastně tu očkovací látku, která je poprvé v masovém použití na území České republiky, sledovat z hlediska bezpečnostního profilu, a to velmi přísně, a nijak jí nenadržovat,“ zmínil také Beran.
 
Bez slov, inak na Slovensku rušňovodiči hlásia, že ľudia stoja popri trase... dnes alebo zajtra...
 
Takže Disease-X...
Dnešní email z WEFu obsahovali i tyto informace:


V EU je v podstatě vymalováno a hotovo. Uršula si dala načas.
Tipuju, že nedávná návštěva Gatesa v Číně se týkala právě této věci: připravenost regionu na pandemii a dostupnost vakcín.

Vše by mohlo být hezky shrnuto v této knížce.
Třeba se dočkám překladu....

Další info:
 
LIMA: Peruánska vláda vyhlásila v sobotu 90-dňovú národnú zdravotnú pohotovosť z dôvodu „nezvyčajného nárastu“ prípadov syndrómu Guillain-Barre, ktorých je celkovo 165 so štyrmi úmrtiami, informovala agentúra Xinhua. Dekrét uverejnený v oficiálnom vestníku El Peruano podrobne opisuje akčný plán, ktorý bol vypracovaný s rozpočtom 12,12 milióna solov (3,3 milióna USD) s cieľom zlepšiť starostlivosť o pacientov v zdravotníckych zariadeniach, posilniť kontrolu prípadov a pripraviť informačný materiál. pre obyvateľstvo a zdravotnícky personál.....


Jedná sa o vedľajší účinok vakcíny covid 19

IMG_20230711_161558.jpg
 

Známe šarže covidových injekcí, které zabíjely. Třetina jich naopak byla placebo​

Co jsme rok a půl tušili, se nyní začíná potvrzovat. Globalistická mafie pouštěla do lidí během covid-injekční genocidy různé šarže svého euthanasního sajrajtu. Zhruba třetina to chytla dobře. Zbytku jedou přesýpací hodiny: Nepřetržité kašlíčky, indispozice, únava, bolení kloubů a svalů pomalu vyúsťují v trombózky, jež se šťastlivcům, kteří mohli do sauny, na dovču a na pivo a někteří dokonce dostali tenisky, nyní postarají o mozkové příhody, infarkty a plicní embolie.

Mezi jednotlivými šaržemi genetického bordelu, který si většina zbabělé (nebo poblázněné) evropské populace nechala vpálit do těla, aby „měla klid“, jsou obrovské rozdíly.

Žluté dávky, tedy zcela neškodné dávky, představují 30% objemu očkování. Zelené šarže však představují více než 60%. Modré skutečně vysoce nebezpečné šarže netvoří ani 5%, ale jsou spojeny nebo byly hlášeny s téměř 50% registrovaných úmrtí. Nyní je také jasnější, proč s počtem dávek rapidně narůstají zdravotní problémy. S jednou mohl člověk chytnout placebo a projít sítem. Ale dvakrát nebo dokonce třikrát po sobě chytnout placebo, to už možná chtělo i víc než jenom štěstí.
Některé šarže „vakcín“ proti covidu byly přímou jízdenkou do konečné...
 
Ďalší vyvrátený hoax, ostáva len sledovať čo si zdravotníci, školy, policajti... počnú. MZSR potvrdilo, že pandemické vyhlášky mali iba odporúčací charakter a vyžadovanie rúšok a testov bolo na vlastnú zodpovednosť zriaďovateľov a prevádzkovateľov.

 
Prasečí chřipka
Jak se vyrábí a informačně řídí pandemie velice dobře analyzoval Hans Tolzin na příkladu "prasečí chřipky" v roce 2009. Je to pořád stejný scénář. Stejná šablona. Jako přes kopírák
 
Ďalší vyvrátený hoax, ostáva len sledovať čo si zdravotníci, školy, policajti... počnú. MZSR potvrdilo, že pandemické vyhlášky mali iba odporúčací charakter a vyžadovanie rúšok a testov bolo na vlastnú zodpovednosť zriaďovateľov a prevádzkovateľov.

Veľmi dúfam, že postihnutí sa naozaj odhodlajú žalovať lekárov, riaditeľov škôl, zamestnávateľov, policajtov ... a žalovať by mali aj MZSR za tie "odporúčania". A aj toho tučniaka. Našťastie nikoho z mojej rodiny sa to netýka.
 
Naposledy upravené:
Žluté dávky, tedy zcela neškodné dávky, představují 30% objemu očkování.
S tymto mi nesedi moje pozorovanie. V case ockovani som bol v kontakte s vela "zodpovednymi" tridsiatnikmi. Pocuval som ich debaty o tom, ake to mali pocas a po ockovani. Kazdy jeden mal hned po ockovani slabsi alebo silnejsi utlm alebo teploty pocas dvoch dni, "stavy". Len jeden znamy, a aj to len pri prvej davke nemal nic.
Preto by som povedal, ze neskodnych placebo bolo menej ako 30 percent. Alebo sa do placeba davalo nieco, co minimalne tie "stavy" privola.
 
zapadne spolocnosti spustaju 2 fazu:
"Dear All, Small notification:
This week in xxxxxx area, we have two reported Corona illnesses. Both persons were in the xxxxx office in course of this week.
Since we also had some yyyyyy persons in xxxxx this week, please don’t hesitate to take home office all next week.
If you have any questions or concerns, please reach out to me directly.
Best to all,"

podobna info: The Lockdowns Are Coming Back
 
Naposledy upravené:
zapadne spolocnosti spustaju 2 fazu:
"Dear All, Small notification:
This week in xxxxxx area, we have two reported Corona illnesses. Both persons were in the xxxxx office in course of this week.
Since we also had some yyyyyy persons in xxxxx this week, please don’t hesitate to take home office all next week.
If you have any questions or concerns, please reach out to me directly.
Best to all,"

podobna info: The Lockdowns Are Coming Back
Prosím ťa, pripoj k tomu aj preklad. Patrilo by sa.
 
Naspäť
Top Bottom