Správy zo Slovenska 2024

Fico: Kdo nepochopí ruskú dušu,nepochopí nič, ak niekto chce byť v tejto vojne víťazom , musí pochopiť ruskú dušu.


Zdroj: https://m.youtube.com/watch?v=0Nl8-vvIPkE


Celý rozhovor tu

Mimochodom, okolo 48. minúty hovorí na adresu Pištu Harabína.
A v podstate sa dá súhlasiť. Hovorí prakticky toto:
"Pišta nie je diplomat, ale tvrdohlavý hulvát." Ale obalil to v prézlach a vysmažil a pekne to vonia ... No fakticky priznáva Pištovi všetko, čo mu prizná každý súdny človek. A hlavne, podal mu týmto vyjadrením ruku. Je na Pištovi, či ju príjme, alebo ...
 
Mimochodom, okolo 48. minúty hovorí na adresu Pištu Harabína.
A v podstate sa dá súhlasiť. Hovorí prakticky toto:
"Pišta nie je diplomat, ale tvrdohlavý hulvát." Ale obalil to v prézlach a vysmažil a pekne to vonia ... No fakticky priznáva Pištovi všetko, čo mu prizná každý súdny človek. A hlavne, podal mu týmto vyjadrením ruku. Je na Pištovi, či ju príjme, alebo ...
A Pišta už odkazuje😄

Zdroj: https://t.me/harabin/13014
 
On ho predsa tak nenazval. Vyjadril sa veľmi diplomaticky.
Toho hulváta som si požičal ja. Aby som na protikladoch poukázal, v čom je problém u Štefana. Bol som trošku prekvapený, že Fico o Harabínovi hovorí tak mäkko, napriek všetkému.
 
Toho hulváta som si požičal ja. Aby som na protikladoch poukázal, v čom je problém u Štefana. Bol som trošku prekvapený, že Fico o Harabínovi hovorí tak mäkko, napriek všetkému.
Harabin je problem vzhladom na jeho povahu a dalsie veci ktore sa tu rozoberali ale Fico ma s Harabinom menej problemov ako mnohi tu prispievajuci. Vela smerakov volilo Harabina v prvom kole som uz o tom pisal.
 
Harabin je problem vzhladom na jeho povahu a dalsie veci ktore sa tu rozoberali ale Fico ma s Harabinom menej problemov ako mnohi tu prispievajuci. Vela smerakov volilo Harabina v prvom kole som uz o tom pisal.
S Harabínom mám problém preto, že víri svojim konaním patriastnú vlnu. A tá vieme predsa kam vedie. Myslím, že každý z nás si želá, aby sa 2020 - 2023 v histórii SR už neopakovalo. Okrem toho, keby bol Harabín povahovo čo k čomu, mal by zo svojho správania vyvodiť sebareflexívne závery. Čo sa zatiaľ deje vo veľmi malej miere. Nedostačujúcej na to, aby pôsobil ako riadiaci káder na vrchných priečkach štátu. A ďalej treba jednoznačne vyvodiť aj nejaké sebareflexívne závery vo vzťahu k sebe samým vzhľadom na nekritické vozenie sa na iluzórne nafúknutnej priveľmi nadutej vlasteneckej vlne, o ktorej prax niečo v poslednom zhruba pol až trištvrte roku odhalila ...
 
Naposledy upravené:
S Harabínom mám problém preto, že víri svojim konaním patriastnú vlnu. A tá vieme predsa kam vedie. Myslím, že každý z nás si želá, aby sa 2020 - 2023 v histórii SR už neopakovalo. Okrem toho, keby bol Harabín povahovo čo k čomu, mal by zo svojho správania vyvodiť sebareflexívne závery. Čo sa zatiaľ deje vo veľmi malej miere. Nedostačujúcej na to, aby pôsobil ako riadiaci káder na vrchných priečkach štátu. A ďalej treba jednoznačne vyvodiť aj nejaké sebareflexívne závery vo vzťahu k sebe samým vzhľadom na nekritické vozenie sa na iluzórne nafúknutnej priveľmi nadutej vlasteneckej vlne, o ktorej prax niečo v poslednom zhruba pol až trištvrte roku odhalila ...

Harabín jednoducho absolútne postráda "zmysel pre mieru"
 
Harabín jednoducho absolútne postráda "zmysel pre mieru"
V celom súhlasím, ako si to myslela. No nepovedal by som, že absolútne. Vidno u neho jemné zlepšenie, ale nie je to viditeľné každému. Pretože stále z jeho správania čuší obrovský JAcentrizmus, ktorý tie jemne viditeľné zmeny jednoducho prebíja. Hlavne, je to sudca. Spravodlivosť je obzvlášť preňho vecou osobnej hrdosti, zodpovednosti a čestnosti. A v prípade, že mu hodia pred oči či už javný, alebo aj len zdanlivý opak, nedokáže sa k tomu postaviť inak ako nasratý pitbull. Cez toto provokujú jeho ego a vlastne to sú tie nitky, na ktorých ho držia a vedia ho ovládať. Je veľmi predvídateľný, a tak ako riadiaci káder systému, kde sa musí manévrovať, by bol jednoducho nepoužiteľný. On to zjavne nedokáže, minimálne zatiaľ určite nie. Jeho pozícia je vždy jasná, priama. A to je v riadení často veľká nevýhoda. Síce mu to slúži ku cti a i z pozície akejsi čestnosti je to správne, no v prípade, že máš jednať s ľuďmi, ktorí sú sami nečestní, špinavci a zločinci, no nemôžeš ich "rozpučiť sudcovským kladivkom" lebo majú silné krytie, tvoja predvídateľnosť a priamosť je voda na ich mlyn. Tvoje kroky sú presne vypočítateľné v zmysle: "Kto vie, pracuje na seba a svoje ciele. Kto nevie, pracuje na ciele toho, kto chápe a vie viac." a rovnako tak: "Chceli sme to spraviť čo najlepšie, ale dopadlo to ako vždy."
 
Naposledy upravené:
inak ... prof. Zaznobin v jednej prednáške povedal, že právo je vlastne talmudistika ... dá sa naučiť ... ale v konečnom dosledku blokuje intelekt (inak tak potrebný z pohľadu KSB) . .. osobná poznámka: v tom momente som pochopila prečo som od práva "odišla"🙂... právne myslenie Vás "hrozne" ohraničuje ... presne ako píše Pohanka .. . to je DIAGNÓZA ... najma, ak je s tým spojená cca 40-ročná prax ako u Harabína
 
v konečnom dosledku blokuje intelekt (inak tak potrebný z pohľadu KSB)
...a dodavam, ze velmi podobne je na tom aj medicina. Uz pri zapocte mate pocit, ze ste nula. Pocas celeho studia s vami zametaju ako s niktosom, aby to dotiahli len tie povahy, ktore si potom po dostudovani povedia, no a teraz vam pacientom vsetkym ukazem kto je tu pan doktor. Mam za sebou jeden semester mediciny a zhrozeny som odtial odisiel. Brutalny filter na selekciu biorobotov a po dostudovani cisty fasizmus lekarov, ktory sa plne prejavil pocas covidu. Cest vynimkam!
 
...a dodavam, ze velmi podobne je na tom aj medicina. Uz pri zapocte mate pocit, ze ste nula. Pocas celeho studia s vami zametaju ako s niktosom, aby to dotiahli len tie povahy, ktore si potom po dostudovani povedia, no a teraz vam pacientom vsetkym ukazem kto je tu pan doktor. Mam za sebou jeden semester mediciny a zhrozeny som odtial odisiel. Brutalny filter na selekciu biorobotov a po dostudovani cisty fasizmus lekarov, ktory sa plne prejavil pocas covidu. Cest vynimkám!

Fico v parlemente o kontrole NKU k nákupu vakcín v 21-23 roku


Zdroj: https://www.facebook.com/robertficosk/videos/746037744407217

"KRADLI AKO STRAKY"'( v závere)
 
inak ... prof. Zaznobin v jednej prednáške povedal, že právo je vlastne talmudistika ... dá sa naučiť ... ale v konečnom dosledku blokuje intelekt (inak tak potrebný z pohľadu KSB) . .. osobná poznámka: v tom momente som pochopila prečo som od práva "odišla"🙂... právne myslenie Vás "hrozne" ohraničuje ... presne ako píše Pohanka .. . to je DIAGNÓZA ... najma, ak je s tým spojená cca 40-ročná prax ako u Harabína
Talmudistika je o tom, že talmudista musí vedieť vymenovať (už si nespomínam presný počet, ale bolo to viac ako 5. Dajme tomu 7) 7 argumentov, prečo je nejaký konkrétny skutok zlý, a 7 argumentov, prečo je ten istý skutok dobrý. Inými slovami, jeho jazyk musí byť ostrý ako meč a musí s ním vedieť dokonale šermovať tak, aby vždy vyhral.

Toto isté robia aj v súdnictve. Existujúce zákony v davo-"elitarizme" nie sú o spravodlivosti, ale čisto o ochrane vládnucej koncepcie, ktorú realizuje vládnuca "elita". Existujúci právny kodex je určité "sito pravidiel". Prokurátor hľadá v tomto site rôzne kľučky a skratky, priame aj nepriame, aby VYHRAL spor a obvinený bol odsúdený. Obhajca robí to isté, ale v opačnom smere: hľadá v tomto site možné aj nemožné kľučky a skratky, aby VYHRAL spor a obvinený bol zbavený viny.
V tom systéme nejde o spravodlivosť, prokurátorovi aj obhajcovi ide o VÝHRU a fin. odmenu za svoju prácu. Preto je to talmudistika. Je im jedno, kto je ich klient, ich chlebíkom je jazyk ostrý ako meč, a majstrovská zručnosť v jeho ovládaní. Či už ich klient je obvinený za to, že konal podľa svedomia no proti zákonu, alebo za to, že spáchal niečo nespravodlivé, tak pre systém je to jedno. Obhajca aj prokurátor sa musí vedieť nad spravodlivosť povzniesť, a vyargumentovať si svoje postoje a vybojovať ich jazykom.
 
Keď o Harabínovi tu postupne čítam diskusné príspevky, musím konštatovať, že je po Mečiarovi druhý najproblémovejší človek dnešného Slovenska. Prečo? Pretože Mečiar založil štát a „necitlivo odišiel“ a Harabín pravdu „hovorí necitlivo“.
 
prokurátorovi aj obhajcovi ide o VÝHRU
este jeden "maly" detail - na kvalitneho talmudistu-pravnika ma narok len financne zabezpeceny jedinec alebo clen mafie takze vacsina spolocnosti nema pravo ani na kvalitnu obhajobu - bez ohladu na to ci by bola spravodliva alebo ucelova. na obhajobu dostane nejakeho nestastnika s titulom, ktory sa ale nedokazal uplatnit a robi pre stat za zlomok toho co zarabaju jeho kolegovia alebo sa musi clovek obhajovat sam, a bez poznania tych kluciek a dier v zakone to je takmer ako by obhajobu nemal. pravo na spravodlivost maju len bohati a ani im to nemusi stacit ked naseru vyssie kruhy ako Kocner. a pokial budu medzi prokuratormi, sudcami, vysetrovatelmi rodinne vazby, tak moze panovat v spolocnosti aj ludskejsia koncepcia ale poriadok nebude.
 
Katja dobre pise pravne myslenie Vas ohranicuje. Treba si ale uvedomit ze pravo nie je prioritne o spravedlivosti. ( ale moze byt) Ide o to ze medzi ludmi vznikaju interakcie a prirodzene vznikaju aj trecie plochy lebo kazdy ma nejake zaujmy a pradstavy ktore sa mozu krizit so zaujmom a predstavou ineho. Pravo je dohodnuty system upravy vztahov na roznych urovniach , od jednotlivca az k vztahom medzi statmi. Tam kde existuje spolunazivanie ludi (stacia aj dvaja) musia existovat aj pravidla upravujuce to spoluzitie. Toto tu bolo a bude. Problem je ked pravna uprava upravuje nieco co sa prieci objektivnym zakonitostiam bytia resp upravuje alebo poskytuje ochranu niekomu alebo niecomu co nema byt chranene. vid LGBTI alebo toto- Zem dal boh ludom do uzivania. Z toho plynie ze clovek by nemal vlastnit fragmenty zemskeho povrchu ale mal by zemsky povrch len uzivat. Zrejme vacsina z nas nejaky LV ma vsak? No skuste o tomto viest dabatu so systemovym pravnikom. Hned na Vas spusti nieco o ochrane vlastnickeho prava ake je to skvelo upravene. Jeho vzdelanie ho ohranicuje v chapani vseobecnych principov. Ale nie je to vysada len tejto profesie.
 
Naspäť
Top Bottom