Správy zo Slovenska

Ako by štatistika dopadla dnes?

Starší článok: https://euractiv.sk/section/obrana-...oli-za-vystupenie-z-aliancie-je-na-slovensku/

Dnes by rozhodne bola odpoveď:
Vystúpenie z NATO alebo OTAN ako kto chce, a samozrejme Neutrálne Slovensko !
Ani neviem ako by som odpovedal, aj ked som za odchod z NATO, pokial nemame hranicu s Ruskom, ale s Ukrajinou a vsetci naokolo su v NATO, ten odchod realny nieje. Mozno to pojde opacne, neodideme my z NATO, ale NATO od nas.
 

Ing. Vítězslav PiImaier a Ladislav Vrábel - nejen o mírovém pochodu na Slovensku​Zdroj: https://www.youtube.com/live/DF4L3F3xhs4

Video sem včera viděla - dobré (zmíněno přepisování historie Slovanů mj.) Taky se tam hovořilo o zbolání "Ať žije ukrajina -že překlad rozhodně není ten bander. pozdrav,který vyřvávala D. Drábová a další a taky o Budějovicích, že UA mládež hajluje na ulici ... nyní na fb zachycen inzerát (Č.Budějovice online)na tašky ...Zdroj: https://www.facebook.com/photo?fbid=3407048076220704&set=pcb.3407048106220701
 
Naposledy upravené:
Video sem včera viděla - dobré (zmíněno přepisování historie Slovanů mj.) Taky se tam hovořilo o zbolání "Ať žike ukrajina -že překlad rozhodně není ten bander. pozdrav,který vyřvávala D. Drábová a další a taky o Budějovicích, že UA mládež hajluje na ulici ... nyní na fb zachycen inzerát (Č.Budějovice online)na tašky ...

Tady je výrobce tašek ...
 
Naposledy upravené:
Z článku: "Ale že jen dodávka 36 vysloužilých US letadel by stála 2 až 3 miliardy dolarů, a že by letadla dorazila na Ukrajinu nejdřív až koncem léta 2024,"
Prepočítané na 10 kusov MiG-29: 555 až 833 miliónov dolárov a dodané by boli ihneď. Vidieť kto na vojne zarába: viac v texte aj ohľadom ohňovzdorných a neviditeľných na nočné videnie uniforiem.
Peklo sa už na týchto vojnových štváčov teší:
 
Naposledy upravené moderátorom:

Maroš Žilinka

VO VECI MANAŽMENTU PANDÉMIE COVID-19 BOLO ZAČATÉ TRESTNÉ STÍHANIE
Generálna prokuratúra Slovenskej republiky na základe dopytov viacerých médií v súvislosti s dnešným pamätným dňom – Dňom obetí pandémie COVID – 19 potvrdzuje, že
👉
prokurátor Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky dňa 20. januára 2023 začal trestné stíhanie vo veci trestných činov marenia úlohy verejným činiteľom a všeobecného ohrozenia, pre podozrenie, že pri manažmente pandémie COVID - 19 v období rokov 2020 až 2022 došlo k nesprávnym postupom, rozhodnutiam a prijímaniu či opomenutiu prijatia opatrení zo strany verejných činiteľov, v rámci výkonu ich právomocí, ktoré mali mať za následok neodôvodnene zvýšenú úmrtnosť, ktorej u najmenej 21 000 osôb bolo možné zabrániť,
👉
v trestnej veci k dnešnému dňu nebolo vznesené obvinenie konkrétnej osobe a sú vykonávané procesné úkony. Vzhľadom na počiatočné štádium trestného konania nie je možné poskytnúť bližšie informácie, aby nedošlo k zmareniu alebo sťaženiu objasnenia a vyšetrenia veci.

Zdroj: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid026Ht8wxyYhQwsJDAdKEb6uJr7wCCJY82UepTRBZbcAMCQwzNNV43Qh2q2AA6Utv5Hl&id=100064021966129
 
Ľudia im v priamom prenose riadne nakladali a diskusia pod videom je výživná !!!!

Káčer i Naď sú slovenskí trockisti. Ich charakteristickou vlastnosťou je totálna hluchota k obsahu kritiky smerovanej na ich adresu. Intelektuálna diskusia s nimi je bezvýsledná a dokonca nebezpečná. Ide o psychickú vlastnosť. Na Slovensku takíto ľudia obsadili čelné funkcie v štátnych a verejnoprávnych štruktúrach. Patrí k nim aj pRezidentka. Okamžite by mala riešiť aj MINISTRA VNÚTRA, KTORÝ SI ROBÍ PRČU ZO ZÁKONOV! Východiskom by bola úradnícka vláda. No pRezidentka neurobí nič. Pritom atmosféra na Slovensku veeeľmi hustne. Slovenskí trockisti tu chcú Ukrajinu.
 
Malé konceptuálne cvičenie - prečo k nám prišiel na návštevu holandský kráľovský pár?

Spomeniem len zopár udalostí: stretli sa s Čapitovou (aj Rizmanom), išli ku Kuciakovmu pamätníku, stretli sa s novinármi, riešili ich väčšiu ochranu, venovať sa budú aj Teplárni či holandským podnikateľom. Navštívia aj Tatry.

Takže pomerne dlhá návšteva a veľa programu.
 
Naposledy upravené:
Prosím Vás, dnes bol v TV Slovan Peťo Weiss a video bolo zrušené, nemáte ho niekto na inej stránke ??? Ďakujem !!!
 
Ďakujem pošlem to kamarátom, lebo chceme dať podnet na GP, po očkovaní nám zomrel kamarát !!! Ja zase nemám Facebook, ale prehrať to ide aj mne !!! Ešte raz ďakujem !!!
 
Myslíš si, že pri všetkých tých návštevách , jej patrične vysvetlia, kde je sever ?
Rozpadá sa im riadenie pod rukami, takže jednajú štruktúrne. Najmä, tieto dlhé návštevy signalizujú potrebu prejednať množstvo otázok.

Ona vie, je jej sever(ná Amerika). Skôr opak je problém, že neoplýva inteligenciou a vlastne všetko si potom musí spraviť šéf sám. Pozrite sa, ako všade chodí so suitou poradcov. Už ich nevidno len pri palácových audienciách, ale aj pri výjazdoch do regiónov.
 
Naspäť
Top Bottom