Správy zo Slovenska

Nechápem, čo je na tom nepochopiteľné, o čo som požiadal Nikitu súkromne, alebo čo vysvetlil popolvár, či Jox.

Strana Smer určite nie je dokonalá, ale v tejto situácií tu nie je žiadny iný politický subjekt, ktorý by mohol spomaliť degradáciu Slovenska, ktorú tu rozbehla súčasná banda liberálov a pravičiarov.

Tu nejde o Smer, ale o Slovensko... Treba sa zamyslieť nad tým, aké následky môže priniesť každé slovo vypustené z úst a nutkavá potreba informovať o všetkých zloduchoch navôkol. Túto stránku nenavštevuje len tá skupinka, ktorá sem píše. Máme zaregistrovaných cez 500 ľudí, a nezaregistrovaných, čo sledujú toto fórum je x-násobne viac. Krásne to vidno v dennej štatistike fóra. Väčšina ľudí, čo sleduje forum a nereaguje, sú obyčajní ľudia, ktorí z koncepcie nemajú veľa prečítaného, a neorientujú sa v politike až tak dôkladne ako niektorí analytici. A práve takýchto môže kydanie hlava nehlava na všetkých podpredsedov Smeru (a Nikita naozaj nešetrí žiadneho podpredsedu, podľa neho je smerotrockista dokonca aj Blanár. Nonsens. To by musel prísť s inými faktami a nie len dojmami) , a špeciálne teraz pred voľbami, odradiť. Určite nezostanú pri voľbe Smeru len preto, že Nikita občas pochváli Fica ale ostatných démonizuje ako lotrov. Na to stačí trochu znalostí psychológie más a zdravý rozum.

A kto sa tu ponúkne ako alternatíva? V posledných voľbách, keď sa kydalo hlava nehlava na Smer, na PS, na Sasku, ale na Olano sa kydať zabudlo, tak práve Olano získalo 25 percent. A na Slovensku sú aj v patriotickom tábore "lovušky", nastrčené strany na oslabenie opozície, ako ĽSNS, Harabínova Vlasť a ďalšie ministraničky, ktoré sa ešte dostatočne neodkopali. Ukradnú percentá tým stranám, ktoré sú protiváhou liberálom, a do parlamentu sa nedostanú... A ak sa aj dostanú, tak nie sú ochotní sa spojiť do koalície. T.j. sú tam len na oslabovanie koalície patriotov a na skrytú podporu liberálov v tomto ohľade. Nenadarmo Sulík rokoval aj s Kotlebom pred tým, ako vstupil do politiky, a najviac ho zaujímalo, ako by Kotleba dokázal oslabiť Smer. Dnes krásne vidno, že tým ministraničkám, ktorým naozaj záleží na Slovensku, sa spájajú so zvoliteľnými patriotickými subjektmi (Taraba so SNS, a údajne aj Národná Koalícia. Smer s Republikou budú tiež podľa všetkého spolupracovať). Takže máme darovať znova víťazstvo týmto liberálnym kazisvetom? Rozchodí to ešte Slovensko?! Smer aj tak nespomalí túto degradáciu na dlho, oni neplánujú meniť koncepciu... Ľudia sami sa musia za ten čas vypracovať na kádre, aktivizovať sa každý tam, kde stojí, a veľmi gramotne konať a meniť politiku na Slovensku.

@Úradník (dúfam, že nie Kancelár). Pjakin sa práveže chová rozumne. On, napriek svojej impulzívnosti a horlivosti, nehovorí o veciach, ktoré by akokoľvek mohli v danej chvíli krajine uškodiť. Hovorí o nich až vtedy, keď je to bezpečné. Ten tvoj príklad by bol korektný vtedy, ak by Putin bol predsedom strany (napríklad Jednotného Ruska) a pár mesiacov pred voľbami by niekto démonizoval jeho podpredsedov, s ktorými ide do volieb. Myslíš, že by mu tým pomohol? Ani náhodou... To by muselo 80 percent obyvateľov rozmyšľať tak analiticky gramotne ako ty. Ale tak to nie je. Väčšina obyvateľov uvažuje inak, a rozhoduje sa, žiaľ, na základe iných kritérií. Skrátka podľa pravidla: "ak okolo niečoho rastie špina, tak od toho dávam ruky preč".

Nikita, čo sa týka Kaliňáka, tam sa asi zhodneme, ani mne nie je po chuti a protiví sa mi jeho proatlantickosť. Ale obviňovať celé predsedníctvo Smeru (okrem Fica), že sú smerotrockisti, to mi príde z ríše fantázie, a zatiaľ si ma nepresvedčil.
Pozri, aj keď vo svojich článkoch oslovuješ konkrétnych ľudí zo Smeru menami, adresuješ svoje výzvy im, tak (v prípade ak by boli naozaj smerotrockisti) tvoje články budú skrátka ignorovať. Ak by boli zloduchovia, ako píšeš, nemajú dôvod reagovať na vyhrážky človeka, ktorý im nemôže nijako ublížiť. Dupľom, ak by chceli Smeru uškodiť.
To znamená, že tvoje slová v skutočnosti nejdú k ľuďom zo Smeru, ale k obyčajným ľudom zo Slovenska, a týchto ľudí môžu teraz pred voľbami zneistiť. Môžu zaváhať, a víťazstvo znova zožnú len liberáli. A čo na to Slovensko? Poďakuje ti?! "Chceli sme len to najlepšie, ale dopadlo to ako vždy?"
 
@Jox13 Boháča človeče, koľko rázy ešte napíšem, že citáciu som predsa uviedol? Každý si to može preveriť! Každopádne, ty mi najprv rozpíš, prečo a ako Nikita napáda Smerácky egregor lebo si k tomu napísal pramálo…ja sa ti mám rozpisovať ale ty sám to odmietaš!…a aj ty snáď dostaneš viac rozlíšenia aby si napríklad v článečkoch nepísal o sebe v tretej osobe ako nejaký egocentrický sociopat…
No vidíte. teda nevidíte. 1.5 2023 = sviatok prace oslavovany KSČ, neskôr SDĽ a HZDS, neskôr SMERom SSD. To som napisal.
Nasledne som vysvetlil, že prisiel Nikita kratko pred tymto egregoruálne obrovsky nabitym sviatkom pre elektorat smeru, ktory je z triedy manuálne pracujucich, a ide sa "púšťať" do kľúčového člena SMER SSD.
Takže cez tento sviatok majú v elektoráte SMERu čítať Nikitove "vyhrady" ku Kalimu.

To iste urobil jeden nemenovaný kotleba s vlajkou čiernou ako smrť na vyročie SNP. Aj o tom som pisal. A to isté urobil nemenovaný Borisko Dolár na vyročie založenia SR. A to isté urobil nemenovaný Mazurek s videom o partizanoch. A čaputova, Kryska a dalsi nevyznamenanim Meciara a ostatnych, ale vyznamenanim bordelu ako Šťanke.

A dalnsom vám článok s dobrym vysvetlením temy egregor a matrica.


A vy si este obtierate hubu a chcete viac. Holt, preto hovorim, ze rozlisenie nie je. Vysielac vysiela, prijimac neprijíma...
 
Účel svätí prostriedky ? Je to síce bastard ale je to náš bastard ?
Ako Smeru môže poškodiť pravda ?
Kali je šéf volebného štábu, a tak to, že na neho Nikita namieri reflektor, pomôže aj Ficovi pritlačiť ho žiaducim smerom. Navyše kandidátka ma 150 mien a odstrel žiab na prameni na základe pravdy, uvoľni miesto.
Ak to má mať zmysel tak Fico musí byť premier, takže voliť Smer a krúžkovať rozumne.
 
Chcem tiež pripomenúť, že v minulosti sa aj Harabin dosť vážne vyjadroval ku Kalimu a nie ku Ficovi...Pamätáme varovanie Mečiara, aby sa nezrušila amnestia a Fico /asi ho smerotrockisti prinútili/ ju aj tak zrušil. Určite súhlasíte, že to pre Slovensko malo dosť vážne následky.....a Fico to aj oľutoval....Takže poukazovať na Kaliho predsa nemôže oslabiť Fica.....ale na druhej strane rozumiem aj Jardobovim argumentom
 
Účel svätí prostriedky ? Je to síce bastard ale je to náš bastard ?
Ako Smeru môže poškodiť pravda ?
Kali je šéf volebného štábu, a tak to, že na neho Nikita namieri reflektor, pomôže aj Ficovi pritlačiť ho žiaducim smerom. Navyše kandidátka ma 150 mien a odstrel žiab na prameni na základe pravdy, uvoľni miesto.
Ak to má mať zmysel tak Fico musí byť premier, takže voliť Smer a krúžkovať rozumne.
Ak by Nikita útočil iba na Kaliňáka, tak by to ešte nebolo také zlé. Ale on sa naváža aj do ostatných podpredsedov, a to už je problém, ak to robí pár mesiacov pred voľbami.

Vraj smerotrockisti potápajú Smer, ale on okydávaním väčšiny podpredsedov Smeru im v tom pomáha... Tým, že pred voľbami démonizuje predsedníctvo Smeru, tak znižuje ich volebné preferencie... odrádza voličov... pomáha liberálom a tým, čo ničia tento štát...
Prestav si, že by Nikita bol redaktorom nejakých mainstreamových novín, a mal by teda dosah na oveľa väčšie publikum, než z alternatívnych for... Bárdy s Tódovou by mu za podobné články dali medailu, lebo on sa možno vedome snaží o dobrú vec, ale nevedomky pomáha práve tým subjektom, čo chcú Smer odpratať, aby mali liberáli voľnú cestu.
 
Ak by Nikita útočil iba na Kaliňáka, tak by to ešte nebolo také zlé. Ale on sa naváža aj do ostatných podpredsedov, a to už je problém, ak to robí pár mesiacov pred voľbami.

Vraj smerotrockisti potápajú Smer, ale on okydávaním väčšiny podpredsedov Smeru im v tom pomáha... Tým, že pred voľbami démonizuje predsedníctvo Smeru, tak znižuje ich volebné preferencie... odrádza voličov... pomáha liberálom a tým, čo ničia tento štát...
Prestav si, že by Nikita bol redaktorom nejakých mainstreamových novín, a mal by teda dosah na oveľa väčšie publikum, než z alternatívnych for... Bárdy s Tódovou by mu za podobné články dali medailu, lebo on sa možno vedome snaží o dobrú vec, ale nevedomky pomáha práve tým subjektom, čo chcú Smer odpratať, aby mali liberáli voľnú cestu.
A teraz poviem B. Ak by Nikita robil seriu clankov aj o Sulikovi, Matovičovi, Todovej, Jamyslim=Hoax Remišovej, ale aj o Petkovi z ruzového hlasu a dalších, bral by som Kaliho kritiku.
Bit ale len do jedneho, pocas energeticky tak významného obdobia, a len do jednej strany nie je v poriadku. Pretoze toto presne prechyľuje na stranu nazoru denníčkov. Teda smer=fuj.
Druha vec je, ze toto podla nikitovych vlastnych slov je uz repete. Toto iste sa stalo na TG kanale zlom, kde ho vyargumentovali a odisiel, alebo bol odideny, to ja neviem.
Ale na konci prisla uz tusim druhy krat vyzva na to aby ludia prisli na jeho tg kanál.

a samozrejme diskusia sa dá živit 2-5 ľuďmi s "opačným nazorom" postovaním nechapania, alebo rypaním do vysvetlenych tém opačnou stranou. Na to zneistiť človeka, čo nema algoritmiku usporiadanu mozaikovo, na to to stačí..

Takže moja pôvodna otazka a teraz na Nikitu, Uradnika Memnona... Cui bono chalani?
 
@Memnon Výborne napísané! Ty si pochopil o čom to má byť!
Pochopil on, pochopili aj všetci, ktorí trochu rozumejú chodu vecí.
Avšak pochopili ste na čo naráža Jox?
Uviedol som, že fakty o “smerotrockistoch” nespochybňujem. Avšak je dôležité aj načasovanie, kedy zatnem do živého, a nie rúbať hlava-nehlava.
Čo prinútilo Nikitu zaťať do živého práve v predvečer 1. mája - Sviatku pràce, najväčšieho sviatku ľavičiarov?
Nikita má dobré postrehy a dobré články, no ak bude pokračovať v tomto sebevražednom tempe, za chvíľu nebude mať kto tie články písať.
Ak si “sám vojak v poli” tak aký má zmysel sa teraz obetovať, ak táto obeta bude ako “hrach na stenu hàdzať”? Ak už, tak vyčkať, aby to malo efekt.
 
Ak by Nikita útočil iba na Kaliňáka, tak by to ešte nebolo také zlé. Ale on sa naváža aj do ostatných podpredsedov, a to už je problém, ak to robí pár mesiacov pred voľbami.

A čo to mení na mojich argumentoch ??
Je pravda to čo o nich Nikita píše ? Ak áno, tak platí to isté čo pre Kaliho.

Realita je taká, že ľudia volia stranu podľa lídra. To znamená, že Smer nemá momentálne alternatívu pre nikoho kto vie narátať do desať. Kým miesta budú okupované oportunistami v lepšom prípade, tak by tvoje argumenty mohli byť relevantné, ale pokiaľ sú okupované vyložene škodnou, tak pravda uškodiť nemôže.
 
čiže sme vlastne dostali návod, čo si máme myslieť o Nikitovi...?
Nie.
Celé je to o snahe Nikitovi pomôcť.
Nikita sa vedome snaží o dobrú vec, no nevedomky (viď. reakcie joxa, jardoba a mňa) sabotuje vlastné úsilie - to ako minimum. No keďže je tu riziko, že svojou snahou a dobrým úmyslom, ktorý momentálne vedie do pekla, urobí nielen SMERu ale aj Slovensku medvediu službu, hrozí, že ho to zomelie.
Tiež viem o niečom, čo by som mohol v súvislosti s Kaliňákom zverejniť, no nespravím to, pretože by to bolo na škodu veci. Netreba chod vecí znàsilňovať. Radšej zostanem pri apele na R.Kaliňáka, aby začal pracovať úprimne pre dobro Slovenska.
 
Nie.
Celé je to o snahe Nikitovi pomôcť.
Nikita sa vedome snaží o dobrú vec, no nevedomky (viď. reakcie joxa, jardoba a mňa) sabotuje vlastné úsilie - to ako minimum. No keďže je tu riziko, že svojou snahou a dobrým úmyslom, ktorý momentálne vedie do pekla, urobí nielen SMERu ale aj Slovensku medvediu službu, hrozí, že ho to zomelie.
Tiež viem o niečom, čo by som mohol v súvislosti s Kaliňákom zverejniť, no nespravím to, pretože by to bolo na škodu veci. Netreba chod vecí znàsilňovať. Radšej zostanem pri apele na R.Kaliňáka, aby začal pracovať úprimne pre dobro Slovenska.
...veci s Kalim vie už veľa ľudí...
 
V podstate celý tvoj príspevok…ale vyberiem toto
Skús si môj príspevok v kľude prečítať ešte raz. Ja netvrdím, že to Nikita robí úmyselne. Ale jeho články k tomu, čo píšem, naozaj vedú... Nie je azda pravda, že napáda okrem Kaliho aj Blanára a Kamenického? Je! A robí to opakovane... A k čomu to vedie u masy jeho čitateľov?
Takže, čo na tom nie je pravda?!
 
Naspäť
Top Bottom