Správy zo Slovenska

a samozrejme diskusia sa dá živit 2-5 ľuďmi s "opačným nazorom" postovaním nechapania, alebo rypaním do vysvetlenych tém opačnou stranou. Na to zneistiť človeka, čo nema algoritmiku usporiadanu mozaikovo, na to to stačí..
Snáď si neplakal…ty si sám seba nachytal, vo svojej namyslenosti to nevieš stráviť a teraz sa snažíš krútiť ako had…povedal som, nech sa viac rozpíšeš napríklad ohľadom "napádania Smeráckeho egregoru" čo je úplne opodstatnené!, a jediné na čo sa zmožeš je, že nemáš čo, lebo si k tomu napísal dosť…no dovol, ale aj ja mám teda plné právo na rovnaký prístup! Ďalej, oháňaš sa tu životnými okolnosťami tak ja ti dačo poviem, to aby si ty ešte nebol prekvapený ako ti HNR odpovie…
 
Skús si môj príspevok v kľude prečítať ešte raz. Ja netvrdím, že to Nikita robí úmyselne. Ale jeho články k tomu, čo píšem, naozaj vedú... Nie je azda pravda, že napáda okrem Kaliho aj Blanára a Kamenického? Je! A robí to opakovane... A k čomu to vedie u masy jeho čitateľov?
Takže, čo na tom nie je pravda?!
Jardob, podľa Teba je Blanár čistý?
 
Snáď si neplakal…ty si sám seba nachytal, vo svojej namyslenosti to nevieš stráviť a teraz sa snažíš krútiť ako had…povedal som, nech sa viac rozpíšeš napríklad ohľadom "napádania Smeráckeho egregoru" čo je úplne opodstatnené!, a jediné na čo sa zmožeš je, že nemáš čo, lebo si k tomu napísal dosť…no dovol, ale aj ja mám teda plné právo na rovnaký prístup! Ďalej, oháňaš sa tu životnými okolnosťami tak ja ti dačo poviem, to aby si ty ešte nebol prekvapený ako ti HNR odpovie…
Tak to by stačilo. Takto sa tu nikto s nikým baviť nebude. Ručné schvaľovanie.
 
Na tom, že Nikita nechce škodiť, a že ho poháňa dobrý úmysel sa zhodneme všetci.
"Sporíme" sa o to, či to čo robí, vo výsledku škodí alebo pomáha.
Podľa jedných prekročuje mieru a preto škodí.
Porovnávať zaujatie Smerom u Nikitu, je ako kritizovať kontrarozviedku, že sa zameriava do vlastných radov. Prirovnanie tu, že sa ma rovnako venovať Sulikovi atd je mimo mieru.
Nikita v každom napísanom članku odporúča Fica a tým aj Smer. A ak niekto z jeho článkov pochopí čokoľvek iného, tak asi preto že jeho predstava podpory nezohľadňuje zmenu etalónu času. A ak čas tlačí viac, tak aj pravdu musí tiež.
 
Snáď si neplakal…ty si sám seba nachytal, vo svojej namyslenosti to nevieš stráviť a teraz sa snažíš krútiť ako had…povedal som, nech sa viac rozpíšeš napríklad ohľadom "napádania Smeráckeho egregoru" čo je úplne opodstatnené!, a jediné na čo sa zmožeš je, že nemáš čo, lebo si k tomu napísal dosť…no dovol, ale aj ja mám teda plné právo na rovnaký prístup! Ďalej, oháňaš sa tu životnými okolnosťami tak ja ti dačo poviem, to aby si ty ešte nebol prekvapený ako ti HNR odpovie…
Vyborne, takze chaláni, trolia farma? Gratulujem, vitajte chalani
 
Na tom, že Nikita nechce škodiť, a že ho poháňa dobrý úmysel sa zhodneme všetci.
a to vies odkiaľ? Zameriava sa len na "smerakov".
Pelle nic a jeho okridlena chaska, ktorá donedavna viedla. Saskari? Matovicovci? remisovci? nadovci, teda démonkrqti? Nič. len bitie do smeru.
A to po tejto diskusii smrdi, kedze hned sa toho chytila takato diskusia....
 
Snaď sa tu nebudeme baviť o Hlase a iných. Tí sú mimo misu, nestoja za reč.
Ešte inak. Zhodneme sa na voľbe Smeru. A čí budú podpredsedovia anjeli alebo čerti, to pre mňa nezmení. Ale ak sú čerti, tak je lepšie o tom vedieť teraz a nie dva týždne pred voľbami.
 
Chcem tiež pripomenúť, že v minulosti sa aj Harabin dosť vážne vyjadroval ku Kalimu a nie ku Ficovi...Pamätáme varovanie Mečiara, aby sa nezrušila amnestia a Fico /asi ho smerotrockisti prinútili/ ju aj tak zrušil. Určite súhlasíte, že to pre Slovensko malo dosť vážne následky.....a Fico to aj oľutoval....Takže poukazovať na Kaliho predsa nemôže oslabiť Fica.....ale na druhej strane rozumiem aj Jardobovim argumentom
Na margo Harabina.
Ten sa striktne drží hesla: "Všetci sú idioti, len ja som lietadlo!"
S cieľom: "A pak přídu já, celý v bílém..."
 
pokiaľ si pamätám, tak Nikita sa v minulosti vyjadril, ku odídencom zo Smeru ako ku zradcom. O Saske alebo Matovičovi nepíše, aký zmysel by to malo, veď nikto z nás by týchto ľudí nevolil? Píše o Smere ako o jedinej strane ktorá je proslovenská...
 
ak si spomínaš, na Harabina mal spadnúť ten luster....
Teraz som si daco o tom precital, ale stale nerozumiem. Je to nieco z 2016, kde Harabin obvinuje Kalinaka, ze vybavil pad lampy na neho. Ako to poukazuje na nejake odlrytie Kalinaka?

Vies to nejak zhrnut?
 
skús sám, veď ak by to bola pravda, tak šlo Harabinovi o život----
V poriadku, Harabin sa moze domnievat, ze to bol atentat, ale mna zaujima, v com odkryl Kalinaka. Ci poukazujes na nieco ine, alebo len na tuto vec?

Dam tu odkazy na uvedenu lampu. Ak mas nieco presnejsie, tak postni.

Stale, ale neviem, ako Kalinaka odkryl a je to u Harabina len v rovine stihomana, pripadne nenaplnenych ambicii pri "kolizii" Harabin-Kalinak.

Niekori statni zamestnanci su zapredani a aj na roznych vyssich postoch a mozno aj Kalinak sa v minulosti vyskytol niekde, kde nemal, ale co z toho ho jasne usvedcuje, pripadne co v dnesnej dobe (poslednych par rokov) robi protistatne?
 
Naspäť
Top Bottom