Volba prezidenta České republiky 2023

Pohled do volebního štábu AB po prohrané 2. volbě.
Atmosféra nebyla poraženecká, ale bojovná.
29.1.2023
“„My jsme s tím počítali, šlo nám o důstojnou porážku, ta se dostavila, skoro 2,5 milionu hlasů je ohromný mandát pro budoucnost,“ konstatoval další poslanec hnutí. Dle jeho slov je navíc na poslaneckém klubu klid. „Pan Vondrák se projevil, jak se projevil, ale je to osamělá ovce,“ řekl nejmenovaný zástupce dolní komory.”

A zde pravděpodobně egregoriálně-matriční událost, kterou jsme přehlédli:
05.01.2023
“Půl hodiny poté se nad místem setkání objevil zajímavý úkaz: obrovská duha v lednu. Ta posledních pár minut zářila přímo kousek od hlavy generála. Řada fotografů si tento úkaz chtěla vyfotit, čímž ho zhruba na 15 minut zdrželi.”
 
Podobne zvolili na Slovensku Čaputovú…

bude už neskoro, tak ako v prípade Nemecka za A.Hitlera
Na Slovensku I.Matovič verejne ozvučil, že septembrový termín predčasných volieb, a nie skorší, je len preto, aby mohli trestno-právne odstaviť opozíciu, rozumej SMER a R.Fica.
Je to možné, pretože aj keď od Kuciakovej vraždy uplynulo už 5 rokov, ešte stále veľmi veľa ľudí frčí na “leboFico”, napriek tomu, že nesúhlasia s politikou terajšej vlády.
AntiBabiš je v Českej republike veľmi silné a veľmi, áále veľmi hlasné a zúrivé. Čo, myslíš, Irena,
aký % podiel z celej českej spoločnosti tých zúrivých a veľmi hlasných stačí na to, aby strhli ČR do vojny?
Senátorka J.Z.Hamplová si vydýchla, že prehrou A. Babiša nedošlo k občianskej vojne. To znamená, že demokratickou cestou, voľbami, ich diktát nezastavíš! Voľby nie, občianska vojna nie, zostáva už len ukrajinský front. Tu už vzhľadom na očistné procesy Zeme a teda aj urgentnej potreby sanitácie ľudskej spoločnosti nestojí pre štáty strednej a východnej Európy otázka, či ukrajinský front áno alebo nie, ale otázka, či tento front zostane plne na území Ukrajiny, alebo v nejakej podobe zasiahne aj územia vyššie uvedených štátov.
Môžem sa mýliť, ale radikalizácia určitých skupín obyvateľstva je očividná.
Žijeme v davo-"elitářské" společnosti, málo platné, ale ten, kdo nás chce řídit, musí zohledňovat stav prostředí. I přes to, že tu je silné hnutí AntiBabiš, které vůbec není neodůvodněné, hodně lidí upřednostnilo, hodit mu tam i přesto lístek, aby dali najevo, že si válku nepřejí. Protože to je teď téma číslo jedna, které lidi nemůže nechat chladnými. Takže i navzdory tomu hnutí i své osobě a svým činům získal Babiš podle mne přímo skvělý výsledek, právě jen z tohoto důvodu. Stejně to musí číst ti, kteří se zabývají řízením. Druhou polovinu voličů už jsem rozebrala. A ano, stojíme na hraně a oni mají v rukou strukturní řízení, což je velice nebezpečné. Ale je v podstatě celkem jedno, zda by tam měli PP nebo Babiše. Jeden i druhý by jejich pokyny splnil. PP v předstihu a v pozoru, Babiš možná zdráhavě a třeba by i zkoušel chvíli kličkovat, ale dopadlo by to nakonec stejně (viz Vrbětice, koronavirus). Z hlediska řízení je však důležitý ten výsledek, že lidé se budou válce bránit. Tak to čtu já.
 
Dle interních informací z armády ČR, to spíše vypadá, že min. 60 % vojáků je pro Rusko. Absolutně neznamená, že vojáci jen proto, že pracují v armádě jsou nějací NATO patolízalové. Naopak spousta z nich sleduje vývoj na Ukrajině od samého počátku a jsou v tomto daleko informovanější než tupý homotelevizorus. To, že nyní jsme zalezlí v NATO pr.... jako stát, za to vojáci nemohou.
A jak nyní prohlásil Trump, kdybych já byl prezident, válka na Ukrajině by skončila za 24 hod. Toto dohromady s inflací v USA a tlakem republikánů na snižování deficitu rozpočtu může velmi brzy znamenat že bude ukončena podpora kyjevské juntě a podřízený wehrmacht bude mít rozvázané ruce svého sáhiba následovat.
 
Naposledy upravené:
To je ten co si psal s tou (tím) transexuálem??? nebo je to někdo jiný?
Jasne, to je nas Boris.
Ten, co si pisal lichotky s transexualom.
Ten, co prevazal drogy v kompotovych flasiach.
Ten, co robil startera pre mafianskych bosov.

Ale inac je to v pohode, to je bezny standard dnesnej slovenslej vlady. Vy v Cechach si ani neviete predstavit, co to nam naockovali za zostavu do vlady.

Na druhej strane je to vazny kandidat do novej povolbovej koalicie, ktoreho zatial beriem ako jedneho z mala, co sa da dnes vybrat :D
 
nejsou tady žádní Moraváci a Češi
Vážená paní @Irena Aneri nejprve bych chtěl z celého srdce poděkovat za překlady V.V.Pjakina a další, které pro nás děláte, skvělá práce. Některé důležité informace překládám do řečtiny a dávám dál.

K tématu, nežiji v Čechách ani na Slovensku, ale na Kypru. Je zde poměrně velká Slovenská komunita, Čechů jen málo. Z mého pohledu (a moje první manželka byla z Bratislavy a mám ke Slovákům velmi vřelý vztah) jsou dnes naše vztahy mnohem lepší než byly za federace. Řekl bych, že dneska jsme více bratři jak dříve. Samozřejmě tady jsme relativně malá komunita a celkem dobře se známe navzájem a navzájem si pomáháme. V mém případě jsou to právní porady a tlumočení. Je zvláštní, že většinou dávají přednost mě v češtině před někým ve Slovenštině, ale možná je to tím, že mám právní vzděláni a pracoval jsem dlouho ve státní službě (Kyperské), takže víím jak mluvit. Souhlasím s Vámi, že jsme si všichni rovni a de jure Moraváci a Slezané jsou prostě Češi i když oni to tak třeba de facto necítí.
Nicméně dle mého názoru by se to nemělo takto ozvučovat, protože to přispívá k rozdělování i když nenápadnému, ale přeci k rozdělování.

Pokud se jedná o volby byl jsem volit jak uvedeno zde
je více informací

K tématu Babiš a Čapí hnízdo jsem zde také uvedl právní rozbor a dokonce jsem vyjádřil možnost, že si ten "Čapák" sám vytvořil a přiživoval. Celá akce posloužila k akci "AntiBabiš" a možná byla i vytvořena proto, aby měl stále pootevřená zadní vrátka na možný únik podle potřeby.

Čapí hnizdo zde https://ksb-csr.net/threads/capi-hnizdo-naposled.389/ a zde

Pokud platí ze zákona toto: "Ten, kdo není ve zvláštním seznamu voličů, vedeném Velvyslanectvím ČR v Nikósii, zapsán, se může pro účely prezidentské volby nechat zapsat ve lhůtě do 4. prosince 2022 do 16.00 hod., do kdy je možno doručit nebo předat písemnou žádost o zápis.", jak je pak možné vidět tento výsledek
Screenshot - 29.01.2023 , 20_18_54.png
Kde jsou zohledněny volební průkazy? Bylo jich na stole odhaduji okolo 200 možná o trochu méně, v každém případě, jeden balík byl převázaný gumičkou a podle porovnání s balíkem bankovek (100 kusů) soudím, že to byla 100. Ať tak, či tak ta čísla prostě nesedí. Nic s tím nenaděláme a dnes je to už nepodstatné, ale myslím si, že zde je velký prostor pro falšování. S ohledem na to, kdo vede ZAMINI to nemohu vyloučit.
Při bližší prohlídce výsledků (porovnání první a druhé kolo) je to na všech ZÚ prakticky stejné, druhé kolo masivní nárůst voličů. Celkem mě překvapuje, že nás nevolilo 15 milionů.
 
Jasne, to je nas Boris.
Ten, co si pisal lichotky s transexualom.
Ten, co prevazal drogy v kompotovych flasiach.
Ten, co robil startera pre mafianskych bosov.

Ale inac je to v pohode, to je bezny standard dnesnej slovenslej vlady. Vy v Cechach si ani neviete predstavit, co to nam naockovali za zostavu do vlady.

Na druhej strane je to vazny kandidat do novej povolbovej koalicie, ktoreho zatial beriem ako jedneho z mala, co sa da dnes vybrat :D
photo_2023-01-07_10-14-04.jpg
Doufám ...
 
Neee, tam jsou same deviky ..... 99,99 jako tady:
Pavel ziskal 58,32% hlasu (9), volilo ho 3 358 926 lidi (9)
Babis ziskal 41,67% hlasu (9), volilo ho 2 400 271 lidi (9)
Ze to ale ten Al dobre spocital ;)
 
Naposledy upravené:
Počítám, že to byla nadsázka a ona “občanská válka“ hrozila pouze na “mediálním poli boje”.
Tím bych si nebyl tak jistý . Jednak balancují nad propastí , to že západ ztrácí dech , už vidí i ti mdlejšího rozumu , hlavně při starosti o generační korýtko , druhak ta pěstovaná nenávist lidí proti lidem už funguje tak , jako během třicátých evropských let v min. století .
Ještě před dvaceti lety by to byl problém , dnes už ne .
 
Diky za opravu, muj Al to zmastil. Tak se omlouvam.
Oprava:
Pavel ziskal 58,32% hlasu (9), volilo ho 3 358 926 lidi (9)
Babis ziskal 41,67% hlasu (9), volilo ho 2 400 271 lidi (7)
:)
 
Tak ovce, zvolily jste mě a jdem vás stříhat!

Podle Pavla jsou reformy penzí a daní nezbytné, je nutné je lidem vysvětlit​


Národní ekonomická rada vlády (NERV) kvůli zadlužování státu doporučila omezit předčasné důchody, zpomalit valorizace či pokračovat od 30. let pak postupně dál v pomalém zvyšování důchodového věku. Odsouvání věkové hranice by se týkalo dnešních třicátníků a dvacátníků. Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) radí také sblížit odvody zaměstnanců a živnostníků.
 
Naspäť
Top Bottom