Bútľavá vŕba

Postavíme sa tomu procesu do čela a začleníme ho do nášho vektora cieľov a terajší formát spolupráce v rámci V4 za pomoci energie presadzovania RU2 premeníme na blokové zoskupenie V4+ (Rakúsko, Slovinsko, Chorvátsko, Srbsko…)
…alebo budeme tratiť energiu len blokovaním RU2 (PROTI) namiesto sústredenia sa na ZA blokové fungovanie V4+?
Nejsem PROTI. Jen jsem realista. Žijeme v davo-elitarismu, o změně koncepce se zatím nemluví a pokud by to hrozilo, měl by projekt ještě podporu Vatikánu? V aktuální společnosti platí - člověk clověku vlkem (parafrázuji - národ národu vlkem...). Rozdělení na národy (s odlišnou tradicí, kulturou, dějinami, jazykem, náturou...) GP mistrně využívá ve svůj prospěch. Co fungovalo pod dozorem ruského bratra za bolševické koncepce (RVHP, mezinárodní spolupráce na principu vzájemné pomoci a často na úkor těch silnějších a rozvinutějších) to dnes rozhodně neplatí. Západ (ale i střed) žije podle vzoru smečky - pro nejslabšího vždy jen zbytky, když se vůdci nažerou do sytosti.
Můj názor je, že GP nyní ve střední Evropě podpoří obnovu národních států na nacionálních principech a návrat k tradičním hodnotám (bohužel, včetně pokusů o reinkarnaci minulosti včetně anachronismů jako je monarchismus, šlechta, církve, řády...). To může být přínosné, ale jen do určité míry, snadno se to vymyká z pod kontroly.
Jak zajistíme v aktuální koncepci, aby nedocházelo k řízeným roztržkám a dominanci (diktátu) silnějších hráčů? Věřím, že Vy (SR) a my (ČR) bychom to dokázali (přesto, že část z Vás je i v tomto skeptická), ale co třeba takoví PL, Rakušani, ale i Maďaři...
Ale, souhlas v tom, že nějaká forma spolupráce v rámci V4+ je nevyhnutná. O to jaká bude její forma a obsah se povede tuhý boj (včetně zásahů vnějších hráčů).
 
*admin: presunuté z témy o sv. Václavovi. (dôvod: príspevok vyvolal reakcie, ktoré začali smerovať na inú tému, podobnú uzamknutému vláknu "2023 slov". Viď reakcie nižšie)

Krásné sobotní ráno všem vespolek!

Jen mi tak blesklo hlavou, kromě ranního sluníčka, to zakázané téma stejně prosakuje do jiných vláken, někde s povšimnutím správců, někde bez povšimnutí, kdo má víc času, ten víc píše, je vůbec prospěšné nějaké téma zakázat, když je to právě ten případ, že něco "tlačí na duši" a my bychom se právě tomu měli věnovat přednostně a řešit to?

Téma je přeci vždy nevinné, potíže způsobují pouze příspěvky znemožňující ho řešit, to v podstatě znamená, že to jsou příspěvky, které by rády to téma neřešily vůbec, nebo "nechali zabetonované své poslední slovo". A ty se dělí na osobní útoky, zbytečné omýlání již sděleného, opakování se, odvádění od podstaty, zamlžování, odvádění od záměrů fóra a různé jiné zlomyslnosti. Zakázání tématu tak překvapivě vychází vstříc právě těmto útokům.

Vážím si práce správců, je to velice obtížná a zodpovědná práce, jen se přimlouvám za zvážení jiného způsobu řešení vzrušujících názorových výměn než zákázáním celého tématu, které stejně nic neřeší, viz výše. Navrhuji třeba postihovat pouze jednotlivě ty vadné příspěvky, při opakování pouze jejich autory, nízké osobní útoky by možná bylo výchovnější nemazat, ale přesouvat do nějaké rubriky, třeba s názvem: "temná minulost diskutujících", aby to provinilci měli stále na očích, k ostudě své před ostatními, jak hluboko klesli a ke své motivaci se zlepšit a příště se chovat slušně.

A samozřejmě způsobem: "Padni komu padni!", tzn. bez ohledu na jakékoliv "osobnosti" zdejšího stáda..

Pěkný, ničím nerušený, víkend!
 
Naposledy upravené:
*admin: presunuté z témy o sv. Václavovi. (dôvod: príspevok vyvolal reakcie, ktoré začali smerovať na inú tému, podobnú uzamknutému vláknu "2023 slov". Viď reakcie nižšie)

Krásné sobotní ráno všem vespolek!

Jen mi tak blesklo hlavou, kromě ranního sluníčka, to zakázané téma stejně prosakuje do jiných vláken, někde s povšimnutím správců, někde bez povšimnutí, kdo má víc času, ten víc píše, je vůbec prospěšné nějaké téma zakázat, když je to právě ten případ, že něco "tlačí na duši" a my bychom se právě tomu měli věnovat přednostně a řešit to?

Téma je přeci vždy nevinné, potíže způsobují pouze příspěvky znemožňující ho řešit, to v podstatě znamená, že to jsou příspěvky, které by rády to téma neřešily vůbec, nebo "nechali zabetonované své poslední slovo". A ty se dělí na osobní útoky, zbytečné omýlání již sděleného, opakování se, odvádění od podstaty, zamlžování, odvádění od záměrů fóra a různé jiné zlomyslnosti. Zakázání tématu tak překvapivě vychází vstříc právě těmto útokům.

Vážím si práce správců, je to velice obtížná a zodpovědná práce, jen se přimlouvám za zvážení jiného způsobu řešení vzrušujících názorových výměn než zákázáním celého tématu, které stejně nic neřeší, viz výše. Navrhuji třeba postihovat pouze jednotlivě ty vadné příspěvky, při opakování pouze jejich autory, nízké osobní útoky by možná bylo výchovnější nemazat, ale přesouvat do nějaké rubriky, třeba s názvem: "temná minulost diskutujících", aby to provinilci měli stále na očích, k ostudě své před ostatními, jak hluboko klesli a ke své motivaci se zlepšit a příště se chovat slušně.

A samozřejmě způsobem: "Padni komu padni!", tzn. bez ohledu na jakékoliv "osobnosti" zdejšího stáda..

Pěkný, ničím nerušený, víkend!
Prepáč, ale to by sme tu museli byť 24 hodín nonstop, aby sme bránili hádke hneď v zárodku. Jeden útočný príspevok dokáže narobiť veľa škody aj za 30 minút. Nieto ešte za hodiny.
To uzamknutie témy neznamená, že už sa o tom nikdy nebude hovoriť. Len si dávame pauzu, nech si ľudia oddýchnu, porozmýšľajú s chladnou hlavou.
Na Slovensku sú teraz veľmi aktuálne voľby, ešte nie je zložená vláda. Tak nebudeme odvádzať od toho pozornosť.
 
@jardob @JS @Jura @Um
Bonzovat se nemá, ale hlásit se to musí...
Včera jel normálně a dnes má web ksbforum.info celý den tuto hlášku:

"Webseite deaktiviert.
Diese Website wurde deaktiviert. Falls Sie der Betreiber sind, wenden Sie sich für weitere Informationen bitte an den Support.

Website suspended.
This website has been suspended. If you are the owner of this site, please contact the support for further informations."
 
Vďaka za info, nám ako adminom cudzí projekt asi neprislúcha komentovať. Nebudeme špekulovať, dôvody môžu byť rôzne.
Ako jeden zo zakladateľov tohoto webu hovorím, že činnosť neplánujeme ukončiť, náklady som už zaplatil na ďalší rok dopredu a čoskoro oslávime rok od oficiálneho spustenia.
 
Nebudeme špekulovať, dôvody môžu byť rôzne.
Právě spekulacím jsem se chtěl vyhnout.
Když jsem si toho nezvyklého jevu všiml, tak ve mně trošku hrklo.
Doufal jsem, že se touto cestou dozvím něco víc.
Občas jsem se vracel k některým (i vlastním) příspěvkům, byl tam archív původního fóra ksbforum.eu, měl jsem tam nějaké drafty, ...
 
Dôvodom bude článok Oľgy Četvernikovej o Hypersionizme a diskusia k nemu. V čase, keď démonkratická Európa nasvecuje oficiálne miesta farbami Izraela, nemôže takýto článok zostať bez odozvy.
Přesně toho jsem se obával. Obával jsem se toho tak, že jsem to zde raději ani neozvučoval. A chtěl bych uvěřit, že se oba mýlíme a skutečnou příčinou je např. nezaplacený web hosting.
Ale počítat jenom s touhle jedinou (Occamovou) možností v dnešní době si prostě netroufám…
Nic nenasvědčovalo tomu, že by chtěl Milo končit, dokonce nedávno, pokud se nemýlím, tak v 05/2023, zavedl nějaké novoty v editoru a v citacích.

Diskusi k článku, jehož jméno nebudu vyslovovat, založil Milo (k dnešnímu dni podle jeho vlastního tvrzení jediný provozovatel a moderátor fóra), brzy po 7.10.2023. A navíc ji ”přišpendlil” nahoru jako “prioritní”, spolu s diskusí ke Slovenským volbám.

Zmiňovaný článek (jeho překlad ve Slovenštině) lze vygúglit na jednom katolickém serveru.
 
Všimol som si, že sa zmenila mapa stránky:
Nevšiml jsem si, že by byl výpadek předchozího fóra tamtéž jakkoliv komentován.
Po ukončení výpadku se změnil obsah pod položkou menu “O fóre”.
Přibyl text a link:

“V prípade nedostupnosti webu z technických alebo iných príčin budú informácie v budúcnosti zverejnené na telegramovom kanáli magazínu fóra:
https://t.me/+bMJMp31yvCdmYmJi

Počítám s tím, že tam by mohl být výpadek komentován. Bohužel ověřit nemohu, protože nemám Telegram a náhled nefunguje…
 
Když už se zaměřila pozornost na https://ksbforum.info, tak jsem tam nakoukl. Zajímavé je, že autoři stránek název přejmenovali na Kriticko společeneský blok, což je dobré v tom, že se distancovali od koncepce společné bezpečnosti, tím snižují škodu v informačním poli (vůči KSB). Na druhou stranu nepřestali na koncepci parazitovat, když používají pro označení svého informační zkratku pro koncepci již dříve informačním prostoru zavedenou a vytvářejí tak kolem prezentace koncepce v informačním prostoru zmatek. Je to, ale posun k lepšímu a děkuji jim za to.
 
Naposledy upravené:
Distancovali/nedistancovali.
Oblečená / neoblečená ... chytrá Horákyně.
Vysvětlení zde
... Rozumný ľudský svetonázor však nesúvisí s tým, či niekto študoval literatúru KSB ...
( učit se a studovat bolí, však ono se to samo se to )
Správně dle mého stupně vědomí a znalostí je, že rozumný lidský světonázor vzniklý spontánně vede ke snaze získávat adekvátní informace o řízení SSS (jak je možné, že se děje to se děje - zabíjejí se civilisté ve velkém pro nelidské potřeby hrstky elitářů, pro potřebu parazitovat na lidstvu ). A ty jsou pouze kde ? V materiálech koncepce.
 
Naposledy upravené:
Rozumný ľudský svetonázor však nesúvisí s tým, či niekto študoval literatúru KSB
Títo imitátori nerozumejú, alebo rozumeju az priliš dobre jednej veci
V ksb je nahrany operačný systém myslenia, ktorý ukazuje, akym spôsobom je potreba fungovať, aby človek vedel rozoznávať matrice dejov a vyhodnocovat ich. To ale suvisí so zvýaenim inteligencie Ľudstva. Prečo? Čo je objektívne meradlo IQ, vie to niekto? Je to schopnost rozoznávať vzory, vzorce (matrice)....
Tadá....
Preto vytváranie chaosu, obradov, imitácie časti, zahlcovanie sumom, je to, čo musia robit, inak idu do rizika toho, že skokovite Ľudstvo zacne rozoznávať matrice buducich dejov a bude nieriqditeľne, pretoze sa bude samoriadiť....
Aj tak, nech aú zdraví a nech im dá Otec-Boh rozlíšenie, ako aj všetkým, aby bli schopni lepšie rozpoznávať matrice, egregory a hlavne Jazyk Životných Okolností....
 
Zbytečně osobní reakce na Atoma. Vyřčená (napsaná) slova vnímá každý skrze vlastní prizma jinak. Z příspěvku >>>

Dovysvětlím svoji pozici:

Za provokačně imitační činnost považuji NP, hovoří se o tom už asi třicet let. Za provokačně imitační činnost, ale nepovažuji samotné JZD Slušovice, tam nějak pracovali a pracují i když jsem kritický, tak těch co pracují na téhle úrovni je málo, a oni navíc přinesli užitečné informace o fungování současného systému.

Když někoho označím za elitáře, tak to nutně není nadávka, tak označuji ty co pracují v mantinelech davo-elitární koncepce. Za elitáře považuji Miloše Zemana, Václava Klause, ale ke cti jim slouží, že kopou za český národ. Za konceptuálně mocné a tudíž za nedavo-elitární považuji pouze Fica a Putina, protože oni se opravdu za národ rvou vší silou a vlastně už pracují v otočené pyramidě, kdy slouží lidem a ne, že lidi jsou pro ně pracovní dobytek.
 
Naposledy upravené:
OK ... to vlákno bylo zbytečně dlouho otevřené, objevilo se tam moc nepřehledných odboček ...
 
OK ... to vlákno bylo zbytečně dlouho otevřené, objevilo se tam moc nepřehledných odboček ...
Áááá, počítám, že nám tady "někdo" rozesral už druhé vlákno.
Zatím pouze hypotéza, ale čichám čichám opakování stejné šablony.
A vidím i výskyt roztleskávačů destrukce; a výskyt nějakých známých i nových "firem", taky probuzených spících...

Doháním čtecí deficit, ale i tohle (co jsem si všiml už druhé) zavřené vlákno si musím komplet přečíst (nezachytil jsem ho od začátku).
Tím pádem ale mám štěstí v tom, že to mohu učinit nadhledem z vnějšku.

Ale už teď si dovolím nesouhlasit (laskavá vrba milosrdně promine):
i. vlákno nebylo >zbytečně< dlouhou dobu otevřené. Pouze bylo "někým" >vyhodnoceno< jako dlouho otevřené a "nežádoucí", přitom s potenciálem k "vytěžení", proto byl zahájen proces rozesírání. Rozdmýcháváním živlu Oheň. (Dík za uzavření vlákna. Uhašení hořícího doutnáku.)
ii. "...objevilo se tam..." ~ "ono se to/samo se to" nebo "máslo podražilo"; je třeba se podívat, kdo znepřehledňoval; a rozlišit, kdo znepřehledňoval, protože systematicky destruoval...

Jen doufám, že Ti, na kterých mi záleží, se zbytečně (pokud dobře počítám už podruhé) nepohádali...
A pokud ano, pak prosím o všeobecné vzájemné odpuštění...
 
Naspäť
Top Bottom