Pjakin ako imitačno-provokačný projekt

Autor: jox13 (oracle911blog.wordpress.com | RSS odber)

Dnes sa chcem s cteným čitateľom podeliť o pohľad na dielo, ktoré začal konať pán Buzek z Prahy. Jeho dielo sa opiera o, v slovenskej komunite známeho človeka, ktorý v minulosti patril ku veľmi vyhľadávaným zdrojom informácií. A Jox sa pozeraním jeho videí naučil po rusky. Aj chápať aj hovoriť.

No nastal problém. Problémom bolo, keď procesy, videné z Joxovej strany, neboli ani zďaleka totožné s videním tohto analytika z Ruskej federácie. Až som vytesnil, kvôli nekompaktibilite Joxovej mozaiky s jeho výkladom, jeho seriály úplne.

No potom sa stalo niečo, čo som nečakal. Jedného dňa z komunity na fóre vypadlo video Pjakin otázky a odpovede pre Československú komunitu.Prvá reakcia bola, prečo nie pre kanadskú, lotyšskú, estónsku, alebo bieloruskú?A prečo sa používa pojem československá, keď tento štát zanikol? A ani pjakinove otázky a odpovede nie sú sovietske, ale ruské?

Fajn, pozeral som si tieto otázky a odpovede na ceste z nemocnice od kamaráta. A po dlhej dobe som musel neveriacky odstaviť auto, keď som počúval niekoľko mesiacov pred slovenskými kľúčovými voľbami, že sme národ bez minulosti, že riadenie sme nikdy nemali v národe, že riadenie sme sa učili od Čechov, že sme len umelo skonštruovaný štát a je potreba Československo….

A nie, nenechám kadiť na hlavu ani na svoj Národ, ale ani na tých, čo začali prekladať do Slovenského jazyka knihy VP SSSR, v ktorom Pjakin nikdy nebol, len mimochodom, a ktorí začali šíriť koncepciu riadenia iným spôsobom do slovenskej spoločnosti.

Tu je prepis toho dielu, ušetrím vás afektovaného prednesu tohto analytika. Stačí si prečítať.

Pjakin-CS-1.díl-textStiahnuť

No a dnes ráno nám ctený kolega Ňoňo preposlal video. Pán Buzek z Prahy sa tam pýta analytika z Ruska na voľby na Slovensku. Odpoveď? Prirovnanie Slovenska ku malému psovi, ďalej invektívy typu nevýznamný štát, voľby nič neriešia, pretože všetko bolo povolené z vrchu… Tu je tá “skvelá” informácia s titulkami pre tých, ktorí si to chcú pozrieť.


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=yNuziigd9Q8


Tak a teraz sa vráťme do rokov minulých. Analytik z Ruska tvrdil, že ak by na ukrajine prišlo dostatok ľudí ku voľbám a ak by dostatok ľudí odmietlo čokoládového kráľa porošenka, nedošlo by ku proti teroristickej operácii. Je to dohľadateľné, no na tohto analytika nebudem strácať toľko času.

Takže v prípade, že Národ, ktorý už v minulosti ukázal, že sa vie postaviť za spravodlivosť, Slovenským národným povstavím, ktorý sa dokázal postaviť svojim bratom, keď mu chceli vziať reč a kultúru v devätnástom storočí, Národ, ktorý objektívne na svojom území mal najviac palatínov v Uhorsku, ktorého hlavné mesto bolo korunovačným, tento Národ, ktorý porodil básnikov svetových kvalít, tento Národ, ktorý sa postavil voči vojne na Ukrajine a nielen pomáhal, ale aj povedal činmi jasné NIE, ktoré zaznelo po celom svete, tak tento Národ keď prišiel v počte 70%, teda váčšinovo, neodignoroval rozhodovanie o tom, kto dostane od Národa poverenie na zmenu kurzu, ktorý sa Národu nepáčil….

Tak v tomto prípade už analytik vidí len pôsobenie globálneho zákulisia a bezvýznamný štát pre spojené štáty americké. A jedným dychom začína hovoriť o POTREBE POTRESTANIA SLOVENSKA.

Obraciam sa týmto článkom na Jana Buzka a ľudí z Prahy, ktorí stojíte za šírením tohto. Ak ste doteraz nepochopili, ako funguje matrično-egregoriálne riadenie sociálnych supercelkov a čo týmto páchate, skúste si ešte jeden krát prejsť knihy nie od tohto analytika z Ruska, ale od VP SSSR. A odporúčam vám aj videá gen. Ratnikova a knihy z vydavateľstva Torden na túto tému.

Prestaňte škodiť. Prestaňte škodiť Slovenskému národu a jeho egregorom. Nie sme ani Česi, ani Rusi. Sme Slováci a aj keď patríme do jednej haploskupiny R1a, napriek tomu máme svoje záujmy. Chceme mier, chceme rozvoj, chceme spravodlivosť, chceme , aby sa naše deti nemuseli báť o to, či bude chlieb, napriek tomu, že máme dar Boží, zem, ktorá je úrodná a krásna, aby sa naše deti nemuseli báť o vodu, ktorej máme dosť a je chutná. A chceme, aby sa naše deti nemuseli báť hovoriť svoje myšlienky, našim jazykom. To všetko chceme.

Odmietam, za seba, aj za Národ, ktorý s týmto rezonuje, rozoštvávanie, ktoré robíte. Otázka Honzo je takáto. Prečo to robíte? Prečo v každom jednom diele, ktorý vyprodukuje, musí analytik z Ruska kopať do Slovákov? Prečo musí rozprávať faktologicky nekorektné tvrdenia? Viete, že je to vojna, ktorú podporujete voči vašim bratom na Slovensku na 2. priorite zovšeobecnených prostriedkov riadenia?


Posledná vec. Ak si prečítate copyright na začiatku každej knihy autorského kolektívu VP SSSR, je tam jedno upozornenie.

Každý, kdo tyto materiály použije v podobě jejich částečných citací, úryvků nebo odkazů, ponese osobní odpovědnost, pokud to povede ke změně jejich smyslového kontextu, tedy k překroucení jejich celkového smyslu, a vystaví se tak možnosti střetnout se s „mystickou“ odplatou přesahující hranice právní vědy.

Nechal som vám to v českom jazyku, aby ste zvážili, čo táto veta znamená pre vás.


Buďte zdraví a prajem vám všetko najlepšie.


Jox

21.11 2023

Zdroj článku...
 
Naposledy upravené moderátorom:
Tohle je velmi složitá a nejednoznačná otázka. Samo právo je značně nejednoznačné, jsou to slova (a navíc neuspořádané podle axiomů) a ne čísla. Právo je spíše takové jak se vyloží, proto je být právníkem nejvýnosnější a časem se výklady mění. Minimálně tehdejší západní elity to považovali podle práva - "zachránil jsem mír" chlubil se veřejně Chamberlain a zpochybnil někdo na západě v tu dobu, že to není podle mezinárodního práva?

Co je ale jednoznačné a zřejmé a nezpochybnitelné, že v mezinárodním právu panuje dvojí i více metr.
nech sa páči popolvárova analýza.


z nej jasne vyplýva, že po vojne to bolo vyhodnotené právnikmi, ako podvodné konanie. detaily sú v komentári.
 
ad. neadekvátnosť príkladu malých a veľkých psov. Keďže V.V.Pjakin sa prezentuje ako propagátor KSB a ako podporovateľ V.M.Zaznobina ako garanta KSB, tak potom mu musí byť známy fragment zo života V.M.Zaznobina - jeho stretnutie s GP a výrok GP v tejto súvislosti, že prečo by sa mal o dôležitých veciach rozprávať so psom - to po prvé.
Je někde odkaz na popis tohoto setkání? Zatím o něm vím vždy jen z "doslechu".
 
5) Pokud je nějaký lepší analytik v Rusku než Pjakin, proč se veřejně (na internetu) neprosadil a proč není bežně známý ??? Nebo proč není více aktívní než Pjakin ????? Pjakin je známý tím, že je aktívní už roky a kdyby byl hlupák, veřejnost by ho jistě odsoudila..
Příznivci KOBu v Rusku často Pjakina nesledují - sledují jiné analytiky, byť třeba nepoužívají konceptuální terminologii.
(Toto mám potvrzeno 3 ze 3 zdrojů - tj. ano, vzorek je omezený).
Vědí o něm, ale nesledují ho nebo alespoň ne pravidelně.

Podle omezeného vzorku mých znalostí dobří zdejší ruštináři s dostatkem času sledují stejné ruské analytiky - ty však nikdo nepřekládá.
 
kolega viete, čo je kognitívne disonancia? To je stav, v ktorom napriek dôkazom o téme, stále bude subjekt tvrdit, ze čierna je biela.


Poviem jasne, že spájanie len v nadnárodných formátoch ako V4, kde sa budú hájiť zaujmy všetkých v partnerskom duchu a vy prídete s vašou analýzou nejakých komplexov. To už zaváňa trollingom, lebo si stačí narolovať vyššie, kde som o tom písal, hore máte citáciu.

Pretože nezijete v slovenskom infirmacnom poli, logicky ste nemohol pochopiť čo bolo za mojim článkom v dátach. Preto som ich jasne kolegovi Ferovi dal hore do zoznamu a preto naša diskusia potom skončila pomerne rýchlo, ako ste si mohol všimnúť. Pretože fakty sú jasné, "analytik" nerobil analýzu, ale odvádzal od merita veci


Ale ako príslušníkovi Českého, Moravského či sliezkwho naroda v ČR, by Vám mohlo vadiť vyjadrenie "analytika" z Ruska , 20.11 2023, že odtrhnutie Sudet Hitlerovským nemeckom bolo podľa medzinárodného práva v poriadku.
Čo je, ako bolo uznané po 2 svetovej vojne, nesprávne.
A pokiaľ si tento človek dovoľuje uvádzať pre ruskojazyčné publikum takéto vyslovené lži, potom je na mieste otázka, čo ešte v jeho výklade je faktologicky nesprávne?
Ak zameriame svoju pozornosť na tento článok, nájdete tam analýzu, z ktorej vyplýva, že tento človek to nerobí po prvý krát
a ako bonus v diskusii nájdete analýzu tej blbosti čo tresol, že odtrhnutie Sudet bolo podľa medzinárodného práva v poriadku.

@jardo @Um chalani, položím otázku, je toto v poriadku?

Nikdy som nič také netvrdil, ale podľa mňa to v poriadku nie je.
...povedal pán Neomylný
 
už druhá osobná rovina Fero. Argumenty máte z mojej strany, očakávam miesto osobnej roviny proti argumenty.
Mrzí ma, že musím používať osobnú rovinu, ale s Vami sa nedá diskutovať. Vaše vysvetlenia sú smiešne a účelové. Vašou úlohou nie je šírenie KOB-u, ale vytváranie infopoľa pre Veľké Uhorsko, samozrejme s protiruskými myšlienkami. Toto je môj názor. Ospravedlňujem sa za osobnú rovinu. Už s Vami nebudem diskutovať. Na tomto fóre to bolo dlho fajn, až ho ovládli "čudní ľudia". A oni otáčajú debatu svojim smerom. Prajem Vám pán Jox všetko dobré. Píšete aj veľmi skvelé články, za ktoré som Vám vždy dával palec hore. Ale píšete aj veci, s ktorými nesúhlasím. Odteraz za také články iba palec dole. Bez textu
 
Vaše vysvetlenia sú smiešne a účelové.
Tretia osobná rovina. Aspoň takto nacitujte, čo je smiešne a čo účelové
Vašou úlohou nie je šírenie KOB-u, ale vytváranie infopoľa pre Veľké Uhorsko, samozrejme s protiruskými myšlienkami.
Kde som kedy tvrdil niečo o veľkom Uhorsku? Kde som pisal čokoľvek o proti ruských myšlienkach?
Prosím vás Fero o príklady, konkrétne. Pretože keď tvrdíte niečo takto závažné, verím, že to máte dobre podložené...
 
Hledala jsem na ruských zdrojích. Nikde není přímo odkaz na video, kde by Zaznobin mluvil o setkání s GP a ani zmínka o prohlášení GP, proč by se měl bavit o důležitých věcech se psem.
Pouze u Pjakina byla zmínka o setkání Zaznobina s GP, ale nic konkrétního. V čase 42:44

Zdroj: https://youtu.be/J1NB8IxhmOY?si=va_E2Xt21uRRcYCa&t=2564

Zdravím, ja si to video pamätám, ako Zaznobin o tom hovoril. Vraj sa rozprávali v lietadle, keď Zaznobin letel na nejakú konferenciu. Ale ktoré video to bolo už si nepamätám
 
Tretia osobná rovina. Aspoň takto nacitujte, čo je smiešne a čo účelové

Kde som kedy tvrdil niečo o veľkom Uhorsku? Kde som pisal čokoľvek o proti ruských myšlienkach?
Prosím vás Fero o príklady, konkrétne. Pretože keď tvrdíte niečo takto závažné, verím, že to máte dobre podložené...
Za svojim názorom si stojím a nediskutujem s Vami viac.
 
Inak, vďaka Jox, že si aj mne pripomenul ten od Velička. Ja som s odstupom času a s novými poznatkami opakovane čítala tento text s oveľa väčším porozumením ako po prvý krát.
Objavujú sa myšlienky - parafrázujem - že VVP je vlastenec, pokiaľ ide o Slovensko nie je až také dôležité, ako to napísal, dôležité je, ako to myslí s Ruskom - preto uvediem dva z viacerých otáznikov, ktoré mám ja k jeho jednoznačným tvrdeniam v O-O, a ktoré sa týkajú Ruska.
Prvý: Pôvodný názor VVP na začiatok operácie Ruska na území Ukrajiny bol negatívny, tvrdil, že sa musia dodržať minské dohody, a ruskí vojaci nesmú vstúpiť na územie Ukrajiny, všetko majú riešiť samotní vojaci z Luhanska a Donbasu. Tento názor opakoval aj hneď po začiatku operácie. Pre mňa otáznik, či poznal ako analytik dôvody, pre ktoré musela RF zasiahnuť a musela sa na to pripraviť, alebo nepoznal? V ruskom informačnom poli tieto informácie boli a to zo zdrojov, ktoré sú analytikom známe. Napríklad Alexander Artamonov (ruský rozviedčik, súčasný "Stierlitz", ktorý dlhé roky pracoval na Západe ako infiltrovaný spravodajský dôstojník, po odhalení sa stiahol do Ruska), vo februári 2019 použil svoje zdroje zo Západu na televíznom kanáli Zvezda aj v článkoch informoval o pripravovanom útoku na RF cez Donbas (tzv. plán B2) aj s plánovaným použitím jadrových a biologických zbraní a zámere vyhladiť ruské územie až po Kaukaz. Doslova pár dní pred začiatkom operácie mal znovu tieto informácie o pláne Barbarossa 2 zverejniť aj na stránke Pravda.ru.
Druhý: Veľmi tvrdá kritika od VVP toho, ako velenie / generálny štáb ruskej armády vedie operáciu, prečo už nezasiahli, prečo predlžujú/spomaľujú/zastavujú operácie, označoval najmä Gerasimova značne negatívne. Môj otáznik: Aké vedomosti má VVP o vedení vojny, pretože sa vyjadroval veľmi jednoznačne. V krátkosti: Existuje algoritmicko-matematický kód pre túto vojnu - a RF postupuje podľa tohto kódu (je to asi zrozumiteľnejšie pre tých, ktorí sa zaoberajú OSINT alebo GEOSINT). Základ pre všetkých : po 11 dňoch eskalácie nepriateľstva nasleduje algoritmická pauza, recesia 4 dni. (Kniha SUN TZU Umenie vojny obsahuje algoritmický systém matematických rovníc pre vedenie vojny. Autor knihy ale nie je ten, kto je na jej obálke - je to podvod, autormi sú ilumináti. Sú v nej zakódované dátumy začiatku a konca všetkých vojen...).
 
Za svojim názorom si stojím a nediskutujem s Vami viac.
Kolega ale takto to nefunguje. Pokiaľ napíšete, že moje názory sú smiešne a účelové, tým na mňa natierame nálepku. Nie je v poriadku len tak natrieť a nedať pár príkladov. Keďže ste napísal názory nie názor.
Všade hovorim o nadnárodnej spolupráci v rámci suverénnych vzťahov Slovenská s partnermi. Vy mi dáte nálepku protiruského zástanca veľkého Uhorska.

Kolega toto by bolo na žalobu, ak by to bolo v reálnom živote vo vzťahu k reálnej osobe.
Preto, bud to vymažte a úrovňami to, alebo svoje tvrdenia dobre podložte.
Pretože som vám dal moje citácie a sú dohľadateľné, že stále hovorím o partnerských vzťahoch suverenneho Slovenska s inými partnermi napríklad vo formáte V4.
Nikdy som.iné netvrdil, o vytvorení veľkého Uhorska už dupľom nie.
 
vytváranie infopoľa pre Veľké Uhorsko, samozrejme s protiruskými myšlienkami
@Fero, doprdele, to snáď nemyslíš vážne takto sa zhovadiť. @Anjuška nebudem riešiť, ale tebe odpoviem, lebo máš na viac, než tu predvádzaš. (@Aňjuška spomínam preto, lebo tak ako teraz ty obviňuje joxa, oracleho a mňa, že sa snažíme o obnovu Uhorska a pod Uhorskom rozumiete Veľké Uhorsko, resp. podobu Uhorska po rakúsko-maďarskom vyrovnaní, poznačenú násilným pomaďarčovaním. A to je lož!!!
“Kto ovláda minulosť, ten ovláda prítomnosť, kto ovláda prítomnosť, ten ovláda budúcnosť.” To preto sa toľko vŕtam v minulosti, to preto sa snažím o pravdivú chronológiu a faktológiu našich dejín, lebo len to nepriamo poukáže na tie naše pravdivé, pôvodné a silné rodové egregory, pretože to je silný pomocník pri snahe vziať budúcnosť do vlastných rúk. Len napojenie na tie pravé korene (naša “voda mŕtva” - poznanie) a ich zalievanie “vodou živou” - skutkami umožnia vyrásť stromu, jeho kmeňu a korune do krásy.
Vo svojich článkoch a diskusiách poukazujem na to (jox, oracle a ďalší sú toho istého názoru), že arpádovské Uhorsko je priamym pokračovateľom Veľkej Maravy, a že po Moháčskej katastrofe už nikdy nedošlo k jeho obnove, pretože to tvoje Veľké Uhorsko okrem teritória s ním má pramálo spoločné, pretože novodobí Maďari stvorení Viedňou po vyhnaní Turkov pôvodné Uhorsko neobnovili, ale dobyli a pretvorili pod heslom “v Uhorsku je Maďar pánom”. A pomaďarčovanie sa netýkalo len Slovenska, ale všetkých krajín, tvoriacich vtedajšie Uhorsko a v prvom rade sa týkalo Maďarska.
Z mnohých dôvodov by bolo vhodné Uhorsko, to arpádovské Uhorsko/Veľkú Maravu obnoviť, no pokiaľ sa obyvatelia Maďarska budú stotožňovať s novodobými Maďarmi umelo vytvorenými Viedňou, tak nikdy svoje skutočné korene nenájdu. A pokiaľ svoje skutočné korene nenájdu, tak formálna obnova Uhorska/Veľkej Maravy nie je možná.
Napriek tomu spolupráca, a to čo najužšia musí byť. Máme cca 900 ročnú dejinnú a rodovú dobrú skúsenosť spolužitia s predkami obyvateľov terajšieho Maďarska, máme cca 70 rokov zlej skúsenosti z obdobia maďarizačných snáh v Uhorsku voči obyvateľom Slovenska, máme cca 70 rokov skúseností spolužitia s Českou republikou v spoločnom štáte (Československo). Avšak odvtedy uplynulo 30 rokov samostatnej existencie, od spolužitia s Maďarmi cca 103-105 rokov, a každý z nás kráča vlastnou cestou. Z týchto a ďalších dôvodov, ktoré tu a na oracle911blogu boli už všetky spomenuté, je najoptimálnejším variantom (z nášho pohľadu) v dohľadnej budúcnosti čo najužšia spolupráca samostatných suverénnych štátov v rámci V4, poťažme V4+. Takto sa vyhneme zhytočným vnútorným pnutiam a rozporom medzi jednotlivými národmi.
O tomto môžme diskutovať.
Avšak, ak ešte niekto niekoho z nás obviní z toho, že propagujeme obnovu Veľkého Uhorska, tak ho bez ďalšieho vysvetľovania natvrdo obviním, že je buď hlupák alebo klamár a je mi úplne jedno, či za to dostanem ban. Ja nehodlám márniť čas v bezvýsledných dišputách s klamármi, hlupákmi a podsúvačmi mnou nevysloveného a nenapísaného.
 
Za svojim názorom si stojím a nediskutujem s Vami viac.
Zpětně jsem si několikrát prošel tvoje příspěvky ve zdejším vlákně a bohužel jsem na žádná fakta ani vysvětlení tvých tvrzení nenarazil.

aše vysvetlenia sú smiešne a účelové. Vašou úlohou nie je šírenie KOB-u, ale vytváranie infopoľa pre Veľké Uhorsko, samozrejme s protiruskými myšlienkami. Toto je môj názor. Ospravedlňujem sa za osobnú rovinu. Už s Vami nebudem diskutovať.

Zde se jedná už o docela závažné tvrzení.
Bylo by spravedlivé vysvětlit a ukázat, proč se tak domníváš .
Říci, že nebudeš diskutovat je snadné, ale stát si za svým názorem a vysvětlit ho a nebo se omluvit za chybu by bylo lepší.

Ke všem českým kolegům:
Vám opravdu nevadí, že se Pjakin vpodstatě snaží v hlavách svých posluchačů legitimizovat Mnichovskou dohodu?
A že Pjakin, člověk s docela velkým českým a slovenským publikem, nabádá k pasivitě tím, že vzbuzuje dojem, že cokoliv uděláme, nemá žádného významu?
S tím souhlasíte?
 
Hledala jsem na ruských zdrojích. Nikde není přímo odkaz na video, kde by Zaznobin mluvil o setkání s GP a ani zmínka o prohlášení GP, proč by se měl bavit o důležitých věcech se psem.
Pouze u Pjakina byla zmínka o setkání Zaznobina s GP, ale nic konkrétního. V čase 42:44

Zdroj: https://youtu.be/J1NB8IxhmOY?si=va_E2Xt21uRRcYCa&t=2564

Ja si to tiež pamätám , jeho video kde to tvrdil a bola to naozaj iba taká zmienka.
 
Vo svojich článkoch a diskusiách poukazujem na to (jox, oracle a ďalší sú toho istého názoru), že arpádovské Uhorsko je priamym pokračovateľom Veľkej Maravy, a že po Moháčskej katastrofe už nikdy nedošlo k jeho obnove, pretože to tvoje Veľké Uhorsko okrem teritória s ním má pramálo spoločné, pretože novodobí Maďari stvorení Viedňou po vyhnaní Turkov pôvodné Uhorsko neobnovili, ale dobyli a pretvorili pod heslom “v Uhorsku je Maďar pánom”. A pomaďarčovanie sa netýkalo len Slovenska, ale všetkých krajín, tvoriacich vtedajšie Uhorsko a v prvom rade sa týkalo Maďarska.
Milý Popolvár,

Ľudia sú vo veľkej miery popletení už na základe pojmov. Prepáč, ale Ty a Tvoje kolegovia sami používate vo veľmi nevhodnom kontexte pojem "Arpadovsé Uhorsko".
Menej dôležité je fakt, že správny výraz je "Árpadovské Uhorsko" s dlhým "Á" na začiatku, ale to je z hľadiska meritu veci detail, ktorý vadí možno len mne.

Oveľa zásadnejšie je to, že samotnú dynastiu Árpádovcov začali takto nazývať až v 18. storočí, konkrétne na základe publikovania diel Györgya Praya, menovite:

1.Annales veteres Hunnorum, Avarum et Hungarorum, ab anno ante natum Christum CCX. ad annum Christi CMXCVII. deducti ac maximam partem ex orientis, occidentique rerum scriptoribus congesti.

2. Annales regum Hungariae. Ab anno Christi CMXCVII. ad annum MDLXIV. Deducti ac maximam partem ex scriptoribus coaevis, diplomatibus, tabulis publicis et id genus litterariis instrumentis congesti.

Pojem "Árpád-ház", t.j. dynastia Árpádovcov začal používať prvý krát na základe hore uvedených diel istý rodák z Ružomberka Károly Ferenc Palma, a to konkrétne v roku 1770.

Samotní Árpádovci sami seba nikdy takto nenazývali! Pre seba používali pomenovanie "a Turul nemzetsége". t.j. dynastia Turula (viď. napríklad dielo Simona Kézaiho "Gesta Hunnorum et Hungarorum" napísaného okolo roku 1283, po latinsky je používaný pojem "de genere Turul".
Druhé ich pomenovanie, ktoré si sami používali bolo už v súlade s kresťanskou terminológiou, konkrétne "szent királyok nemztetsége". t.j. dynastia svätých kráľov.

A áno, na základe najnovších a potvrdených výsledkov archeogenetiky (metóda genealógia DNA, viď. prácu Anatolija Kľosova) dynastia Turula patrila do haploskupiny R1a. Do sveta to oznámili samotní maďarskí vedci pred pár rokmi. Len v Székesfehérvári, na mieste pohrebisku troch generácií stredovekých uhorských panovníkov a ich rodinných príslušníkov majú k dispozícii viac ako 900 lebiek a rôzne časti kostier, ktoré sa intenzívne skúmajú.
 
Ke všem českým kolegům:
Vám opravdu nevadí, že se Pjakin vpodstatě snaží v hlavách svých posluchačů legitimizovat Mnichovskou dohodu?
A že Pjakin, člověk s docela velkým českým a slovenským publikem, nabádá k pasivitě tím, že vzbuzuje dojem, že cokoliv uděláme, nemá žádného významu?
S tím souhlasíte?
Je to o hlubokém právním rozboru a o to se už někteří pokusili.
Já v tom srovnání s Mnichovskou dohodou vidím vzkaz:
"Dělali si s Vámi, co chtěli a budou si s Vámi dělat, co budou chtít. Jediným garantem zachování Vašich hranic a Vaší státnosti byl SSSR a je Rusko."
Pak k tomu "nabádání k pasivitě" - je to pohled od pohledu, podle mě je to konstatování skutečnosti, v jaké situaci se naše státy nacházejí a ne nabádání k pasivitě.
 
Ja si to tiež pamätám , jeho video kde to tvrdil a bola to naozaj iba taká zmienka.
Video jsem nenašla, jen přepis slov od Luxe:

Zaznobin: Prečo nevystúpite z tieňa a otvorene neriadite svet?
Člen skupinky GP: Načo?
Zaznobin: Aby ste preukázali svoju ohromnú intelektuálnu moc (Konceptuálnu=autokratickú moc, s ktorou sa hrajú na Boha).
GP: Máte psa?
Zaznobin:...?
GP: Napadlo vás niekedy pred svojim psom preukazovať svoju inteligenciu?

http://leva-net.webnode.cz/products/motivace-globalniho-prediktoru/
 
Naspäť
Top Bottom