Správy zo Slovenska

Nie, nedajte sa pomýliť. Rozdiel medzi Smerom a Hlasom nie je v ideologickej rovine, nie je v princípoch sociálnej demokracie. Ten zásadný rozdiel je v tom, že Hlas je za zvyšovanie zbrojenia, pokračovanie vojny na Ukrajine, rozširovanie NATO a podporu bruselskej politiky. A to nie je znak modernej ľavice, to je znak mocenskej podriadenosti. Práve tak je trápne, keď Zalovi nevadí financovanie Hlasu a Weiss vykrikuje, že Smer je korupčný. Akoby nevedeli, kto stojí za Pellegrinim, akoby nechápali, že takmer všetko, čo mi v tomto zmysle vadilo na Smere, prešlo do Hlasu
Screenshot_2023-07-30-10-06-11-368~2.jpeg

 
je to chudák a nula..

vtiahne nas do vojny,bukvica vy..ana

b92558cd5436f64cb045e4d1237d58291cb54f9c3ae3604834f66eaf51ac11e1.jpg
 
Naposledy upravené:
Neviem síce, aká je skutočná realita hlasovania, ale ak sa pozerám na tieto prieskumy, tak všetko stojí a padá na strane Hlas. Bez hlasu nezloží koalíciu ani liberálna banda, ale ani Smer.
Všetko sa zatiaľ odvíja od toho, na ktorú stranu sa prikloní Hlas. No vyzerá to, že je ochotný ísť s Progresívcami a spojeniu so Smerom sa vyhýba.

V takom prípade by bolo výhodnejšie odčerpať Hlasu ešte viac voličov. Aby výsledok volieb od Hlasu nezávisel...

Neviem, ako ty Ferko, ale ja si neželám, aby tu ďalej vládli liberálno-pravicové strany, ktoré sú absolútne nepatriotické a vo všetkom plnia priania Západu.

(Olano je mimo hry, lebo ako koalícia strán nemajú 7 percent)
1691067559929.png
 
No vyzerá to, že je ochotný ísť s Progresívcami
Sledujem Hlas dost dlho, ale nikdy som nepostrehol, zeby chceli ist s progresivcami do vlady, ale ak to tak vyzera, tak je to pre mna v poriadku.

Dnesne PS bude ako Olano, plnit ulohu mozneho zlepenia "nemozneho".

Kazdy zdravomysliaci volic, nezmanipulovany mediami by mal volit Smer. Kazdy mladi pubertak a kapitalista by mal volit Hlas.
Kazdy bijuci sa do hrude by mal volit Sns.
Cize, kazdy si vie najst svoje 🙂. Ine varianty volby su len pomoc pre PS a dalsiu rozbijacku SR.
 
Vajatanie teplého Peťka..

Čo sa týka prípadnej povolebnej spolupráce, Hlas-SD si nevie predstaviť budovanie silného štátu s liberálnymi stranami, ako je SaS a s ich víziou voľnej ruky trhu. Poznamenal, že zatiaľ nepoznajú ani názory Progresívneho Slovenska (PS) a nevedia, či ide o liberálne, pravicové alebo ľavicové hnutie. “Neviem preto povedať, či by vôbec chápali v PS, keby im hovoríme o silnom štáte,” podotkol. Partnerov chce preto Hlas-SD hľadať tam, kde sa vedia ideologicky zhodnúť.

on nevie čo je Progres..""pedofilno -pernikové"" Slovensko ???
no to určite,,,,,
 
Nitky až na Slovensko, .... z jedného článku sa dá vyčítať veľa:
CIA a jej bábkové organizácie majú silný vplyv na to, čo vidíme, počujeme a čomu veríme v globálnej verejnej sfére. Možno by sme mali začať spochybňovať našu „realitu“.
V roku 1948 bol Frank Wisner vymenovaný za riaditeľa Úradu špeciálnych projektov, ktorý sa rýchlo premenoval na Úrad pre koordináciu politík (OPC). OPC, známa ako špionážna pobočka CIA, sa zameriavala na propagáciu propagandy a ekonomickej vojny, ako aj na rozvracanie nepriateľských štátov a poskytovanie pomoci podzemným skupinám odporu.
......
Okrem toho NED financovala aj množstvo zahraničných mediálnych skupín vrátane Internews , PEN a Reportérov bez hraníc . Vplyv NED je viditeľný v celej Európe, v krajinách ako Poľsko, Česká republika, Slovensko, Bulharsko a Francúzsko . Toto by sa malo týkať nás všetkých. CIA po celé desaťročia fungovala nad rámec zákona . Zároveň sa aktívne bránila zodpovednosti. Má za sebou históriu vykonávania nezákonných špionážnych programov a rozvracania demokracií .

Centrum pre medzinárodné súkromné podnikanie (CIPE)

Posilnenie úlohy súkromného sektora v miestnej demokracii – II. fáza, Slovensko, Česko, Maďarsko

372 006 dolárov

S cieľom posilniť miestnu demokraciu na Slovensku, v Česku a Maďarsku bude centrum uľahčovať dialóg medzi samosprávami a miestnymi podnikateľskými lídrami a posilní súkromný sektor, aby sa zasadil o demokratickú reformu v celom regióne. Centrum bude poskytovať granty podnikateľským skupinám a skupinám občianskej spoločnosti na podporu verejno-súkromného dialógu o prioritách hospodárskeho rozvoja a posilnenie efektívnej demokracie na miestnej úrovni. Stredisko bude zároveň poskytovať školenia a rozvíjať medziregionálne siete bojovníkov za demokratickú reformu zo súkromného sektora prostredníctvom nového pracoviska Centra pre Európu v Bratislave. Tento projekt bude druhou fázou viacročného programu na oživenie demokracie v regióne riešením nesúladu medzi európskym a národným rámcom riadenia a požiadavkami miestnych občanov,

 
Neviem, ako ty Ferko, ale ja si neželám, aby tu ďalej vládli liberálno-pravicové strany, ktoré sú absolútne nepatriotické a vo všetkom plnia priania Západu.
Ale ved to nechce nikto normalny.

Ale podme ratat bez Hlasu, ked uz si dal ten prieskum.

Patrioti:
Smer+Republika+Sns=34,9%
Liberali:
Ps+Olano+Sme rodina+Saska+Kdh=40,9%

Cize v jednoduchosti liberali su podla prieskumu na tom lepsie a su ovela blizsie k moznemu "prekvapku", kde sa niekto objavi alebo narasie, az do spolocnych 50+%.

Pellegrini nepriamo vyhlasil, ze s Uhrikom do vlady nepojde, ked budu chciet vystupit z Nato atd. atd. Proste s Republikou to vyzera ze ne.

Cize, ake mame (z mojho vlasteneckeho pohladu) podla tohto prieskumu moznosti na stabilnu vlastenecku vladu? No dost biedne. A na menej stabilnu? No... menej biedne.

ps: Ja, ako vlastenec, chcem Hlas SD vo vlasteneckej koalicii, nie v liberalnej. Prida sa niekto k tomuto mojmu nazoru?
 
Pelleho tzv.peticiu podísalo cca 200 000 ľudí...
Ficovho referenda o predcasnych volbach a "ZA" hlasovalo 1 163 586 ľudi...
Ale ved to je super, ze referendum podpisalo tolko ludi (cakal som viac). Z toho ale neplynie, ze Smer bude mat 50+%. Cize stale je moja otazka, s kym ma tvorit koaliciu?

Ja viem, ze na prieskumy sa netreba uplne spoliehat, ale matematika nepusti.

Cize este raz. S kym ma Smer tvorit koaliciu?
 
Ale ved to je super, ze referendum podpisalo tolko ludi (cakal som viac). Z toho ale neplynie, ze Smer bude mat 50+%. Cize stale je moja otazka, s kym ma tvorit koaliciu?

Ja viem, ze na prieskumy sa netreba uplne spoliehat, ale matematika nepusti.

Cize este raz. S kym ma Smer tvorit koaliciu?
Na vyhodnotenie prieskumu je bohužiaľ používaná klasická matematická štatistika. Aké dáta vložíme, taký výsledok dostaneme !!!
 
Naposledy upravené:
Na vyhodnotenie prieskumu je bohužiaľ používaná klasická matematická štatistika. Aké dáta vložíme, taký výsledok dostaneme !!!
Prieskumy su vzdy nejake manipulativne a informacne v pozadi skryte. Je to aj ako rozvrh hodin pre "pesiakov" zakulisia.

Ale stale...s kym Smer?

Ale podme ratat bez Hlasu, ked uz si dal ten prieskum.

Patrioti:
Smer+Republika+Sns=34,9%
Liberali:
Ps+Olano+Sme rodina+Saska+Kdh=40,9%
Inac zaujimave, ked odoberiem liberalom Kdh (6%) a pridam k patriotom, tak je to presne naopak:
Patrioti - 40,9%
Liberali - 34,9%
 
Nerob machra. Je mi jasne o co islo, len som sa nevedome pomylil.

Pri pisani o niecom myslim aj na ine varianty a veci a tak sa mi zliala Pellegriniho peticia s Ficovym referendom.
 
Naspäť
Top Bottom