Správy zo Slovenska

Zemetrasenie sa dá vyvolať jak technickým prostriedkami tak aj magicky (živlová mágia).
Niekto sa vyhráža, lebo mu plány nevychádzajú.
Nie, GP to nie je…
Zaujímavé, je zvláštne že zemetrasenie bolo aj neďaleko Drienica. Tam som zažil zaujímavý úkaz. Poniektorí to videli aj voľným okom, no väčšina to uvidela až na fotke. Možno to s týmto vôbec nesúvisí.
 

Prílohy

  • IMG_20231009_213247_659.jpg
    IMG_20231009_213247_659.jpg
    212.2 KB · Zobrazenia: 50
Zemetrasenie v case 20:23 (2023) uvolnilo na Domasi vyletnu lod Bohemia a ta teraz nekontrolovane plava po hladine ... zeby egregorialno matricne riadenie poslalo odkaz okultnemu zidovskemu centru v Prahe? Dnes som o nom cital na Oriho blogu tak som si to spojil.
 
Posledné zemetrasenie v Turecku predpovedal ako jeden z mála - ruský astrológ Zarjajev - https://www.youtube.com/@Zaraev_AstroNews

podla jeho predpovede na október je prvá polovica októbra - a zvlášť tento čas od 5-10.10. energeticky mínusový - v takých obdobiach vznikajú alebo sa vyostrujú vojny, ma to vplyv aj na energetiku planéty, rastie chorobnosť, atd
Ak by niekto manipuloval - tak si zrejme vyberie tento termín - keď aj prirodzene vznikajú takéto udalosti - a tiež nie je náhoda, že naše voľby - a poverenie pre zostavenie vlády - boli načasované na taketo temné a nepriaznivé obdobie - koridor zatmení
9667DC53-9B1C-4B28-9756-AA6FD246AF26.png
 
... čítal som, že 10 km, nie 0.

Tak asi menšia korekcia:

22:33 Podľa aktuálnych informácií bolo epicentrum zemetrasenia v obci Piskorovce a vzniklo v hĺbke 17,8 km. Pre ta3 to potvrdil seizmológ Kristián Csicsay. Spojil sa s nami aj vo vysielaní.


plus ďalšie info

22:38 Výletná loď Bohemia, ktorú utrhlo zemetrasenie zo suchého doku, je už naspäť v prístave. Plávala voľne po Domaši, k jej poškodeniu nedošlo.
Zdroj
https://www.ta3.com/clanok/905241/v...su-bez-elektriny-na-domasi-utrhlo-vyletnu-lod
 
Ad. Otrasy na východe SR.
To “zemetrasenie” nebolo klasickým zemetrasením, ale vyzerá to tak, že to bol aj energetický úder. Niečo včera popoludní a najmä večer intenzívne sťahovalo a odčerpávalo energiu z územia východného Slovenska. Otázkou je čo a za akým účelom. Či za účelom ničivé ”zemetrasenie” vyvolať alebo ho stlmiť hneď v zárodku.
 
Naspäť
Top Bottom