Správy zo Slovenska

Nikita, ďakujem za zaujímavý článok, no prosím oprav si toto
"...sochu komunistovi L. Novomeskému, o ktorom Fico povedal..."
to videjko je na počesť dr. Vladimíra Clementisa ;)
Boha, jasne že hej! Ospravedlňujem sa za chybu, ďakujem, kolega. Už mám v sebe toľko tabletiek a tak málo spánku, že mi čo-to unikne.
 
Do č.... si tu nenadávame.
Hej, jasné, zabudol som. Ok, tak teda myslím toho "prďolu, co tady čepuje to pivo". Volá sa Jox317 alebo nejaký iný numerický Jox, ale je to, ehm, čurák. Pričom schizofrénický. A nazval ma provokatérom, imitátorom, propagátorom vojny a satanizmu. No tak ho ja pre zmenu nazvem tiež presne tak, ako ho vidím ja. Už je na čase, kolegovia, toho kkta vypudiť, lebo Vám len kazí renomé.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=E5e8-_ICZoI
 
Naposledy upravené:
Pre prípad akýchkoľkvek otázok a aby mal ten č...k s čím konzultovať, upresňujem moje argumenty. Nachádzajú sa presne na 5:05. Vysvetľovať nič nebudem, na príklade publ FSB o SNP z 5.10.2022 je zrejmé, že ten č...k ničomu nerozumie. Škoda argumentov, nech radšej počúva hudbu.
 
Pre prípad akýchkoľkvek otázok a aby mal ten č...k s čím konzultovať, upresňujem moje argumenty. Nachádzajú sa presne na 5:05. Vysvetľovať nič nebudem, na príklade publ FSB o SNP z 5.10.2022 je zrejmé, že ten č...k ničomu nerozumie. Škoda argumentov, nech radšej počúva hudbu.
Nikita, prečo nevieš sem len normálne v kľude prilepiť článok a normálne v kľude diskutovať o jeho obsahu? Prečo sa musíš chovať ako hulvát? Nehnevaj sa, ale za takejto situácie ťa musím dať na ručné schvaľovanie... Ak budú tvoje príspevky bez invektív, tak sa tu objavia. Ak budú také ako tie vyššie, tak nie.
 
Kto si ešte dneska nedvihol tlak, tak nech si pozrie
Názov Projektu: Pomoc osobám z Ukrajiny pri ich vstupe a integrácii na území SR – MNO
Dodávateľ:Nadácia otvorenej spoločnosti, Bratislava /Open Society Foundation/ NOS-OSF

V tomto videu sa opisuje ako Kolár si spravil zo štátu pokladnicu.

Keď vidím ako štát rozhadzuje peniaze, tak mi len jedno prichádza na um - okresať všetky prímy štátu od ľudí na 10 % aby nemali z čoho kradnúť. Všetky peniaze by mali ísť priamo oblasti kde človek žije a nie štátnym inštitúciam. Tak aby vedel obyvateľ dať po papuli tomu, čo jeho peniaze rozkradne.
 
Naposledy upravené:
Keď vidím ako štát rozhadzuje peniaze, tak mi len jedno prichádza na um
Program EŠIF, teda Európsky sociálny program. Toto je dielo EÚ a naši úradníci len počúvli Befehl. Niežeby v tom neboli aj naše peniaze (lebo do EÚ prispievame aj my), ale toto ide zhora.

Medzikus menom EÚ sa aj takto stáva čoraz viac "obsolete", ako anglosasi vravia. Po našom prebytočný.
 
Nikita, prečo nevieš sem len normálne v kľude prilepiť článok a normálne v kľude diskutovať o jeho obsahu? Prečo sa musíš chovať ako hulvát? Nehnevaj sa, ale za takejto situácie ťa musím dať na ručné schvaľovanie... Ak budú tvoje príspevky bez invektív, tak sa tu objavia. Ak budú také ako tie vyššie, tak nie.
Ak si kamo myslíš, že mi KURVAZALEžIčOILENNATOMNAJMENšOM TVOJOM UZNANí, si na omyle. Je mi to úplne jedno. Ručne schvaľovnie, ok, Ani neviem, čo to je a je mi to ukradnuté. Mal si sa ozvať, keď ma tu lynčovali Tvoji kolegovia. Mal som Ťa za chlapa s mozgom. Ale si len kurva joxovska.
 
Kto si ešte dneska nedvihol tlak, tak nech si pozrie
Názov Projektu: Pomoc osobám z Ukrajiny pri ich vstupe a integrácii na území SR – MNO
Dodávateľ:Nadácia otvorenej spoločnosti, Bratislava /Open Society Foundation/ NOS-OSF

V tomto videu sa opisuje ako Kolár si spravil zo štátu pokladnicu.

Keď vidím ako štát rozhadzuje peniaze, tak mi len jedno prichádza na um - okresať všetky prímy štátu od ľudí na 10 % aby nemali z čoho kradnúť. Všetky peniaze by mali ísť priamo oblasti kde človek žije a nie štátnym inštitúciam. Tak aby vedel obyvateľ dať po papuli tomu, čo jeho peniaze rozkradne.
Lenže politici nečerpajú len to, čo sa vyzbiera z daní. Oni si aj požičiavajú na zahraničných "trhoch". Zadlžujú štát pôžičkami...
Riešenie je zmeniť celý systém. Odstrániť davo-"elitarizmus". A na to je potrebné, aby sa dostatočne veľa ľudí stalo mravnejšími a politicky gramotnejšími a aktívnejšími. Ak chceme spravodlivejší svet, tak to za nás neurobí nikto iný, len my sami. Záchrana topiacich sa je v rukách samotných topiacich sa. Z poddaného davu sa musia stať Ľudia.
 
Ak si kamo myslíš, že mi KURVAZALEžIčOILENNATOMNAJMENšOM TVOJOM UZNANí, si na omyle. Je mi to úplne jedno. Ručne schvaľovnie, ok, Ani neviem, čo to je a je mi to ukradnuté. Mal si sa ozvať, keď ma tu lynčovali Tvoji kolegovia. Mal som Ťa za chlapa s mozgom. Ale si len kurva joxovska.
Verím, že teraz je už mnohým jasnejšie, že Nikita by potreboval nie priateľskú, ale odbornú pomoc. A nemyslím to ironicky, ale doslova. S takouto paranojou sa veľmi rýchlo psychicky zničí. A pritom je to človek s veľkým potenciálom. No keď bude takto pokračovať vo vojne proti celému svetu a v každom vidieť nepriateľa, tak ten potenciál premrhá.
 
Naposledy upravené:
Jardob, prestan sa tu hrat na moralneho arbitra, ktorý laskavo Nikitu sialeného odfajčí. Máš argumenty kurva? Na popretie mojich výpovedí? Lebo posledný mesiac furt len píšete s Joxom, PREčO by si ľudia nemali čítať to, čo píšem. Vraj som jebnutý. Aby sa to neotočilo voči Tebe.
 
Jardob, prestan sa tu hrat na moralneho arbitra, ktorý laskavo Nikitu sialeného odfajčí. Máš argumenty kurva? Na popretie mojich výpovedí? Lebo posledný mesiac furt len píšete s Joxom, PREčO by si ľudia nemali čítať to, čo píšem. Vraj som jebnutý. Aby sa to neotočilo voči Tebe.

Jardob, prestan sa tu hrat na moralneho arbitra, ktorý laskavo Nikitu sialeného odfajčí. Máš argumenty kurva? Na popretie mojich výpovedí? Lebo posledný mesiac furt len píšete s Joxom, PREčO by si ľudia nemali čítať to, čo píšem. Vraj som jebnutý. Aby sa to neotočilo voči Tebe.
odpovedaj,kurva! alebo ma odhlas ihned!
Verím, že teraz je už mnohým jasnejšie, že Nikita by potreboval nie priateľskú, ale odbornú pomoc. A nemyslím to ironicky, ale doslova. S takouto paranojou sa veľmi rýchlo psychicky zničí. A pritom je to človek s veľkým potenciálom. No keď bude takto pokračovať vo vojne proti celému svetu a v každom vidieť nepriateľa, tak ten potenciál premrhá.
Mas pravdu. Idem dopiče odtiaľto. Som neni dosť dobrý, jasné. Keď budeš potrebovať potvrdenie o tom, že som šisi, vies, kde ma mas hladat.
Pizdy vyj*b*ne, videl som Vas v pekle.
 
Verím, že teraz je už mnohým jasnejšie, že Nikita by potreboval nie priateľskú, ale odbornú pomoc. A nemyslím to ironicky, ale doslova. S takouto paranojou sa veľmi rýchlo psychicky zničí. A pritom je to človek s veľkým potenciálom. No keď bude takto pokračovať vo vojne proti celému svetu a v každom vidieť nepriateľa, tak ten potenciál premrhá.
SA tu hras na psycholga, Freud? Coskoro Vy, kkti, budete potrebovat odbornu pomoc, ked Rusi pridu na hranice. A velmi pochybujem, ci Vas kktov budem chciet zachranit. Ani jeden rusky vojak NEPADNE na Vasom skurvenom teritoriu. Vybombarduju Vas dO KAMENNEHO STOROCIA, kam kkti nesvojpravni PATRITE.
 
Ani jeden rusky vojak nepadne v stredovychodnej, vyj*b*nej, kolaborantskej Europe.
Pocuvajte ma dobre teraz.
RUSI VAS ROZJEBU, ZNICIA, ZNIVOCIA T A K, ZE ZIADNA DRUHA SANCA NEBUDE!!!! Ani sa Vam to nesniva, co s Vami urobia. A vyzera to, ze som jediny, kto Vas z tych sraciek vyseka.
 
Naspäť
Top Bottom