Volba prezidenta České republiky 2023

Nedůvěřují zkušenosti svých rodičů (starší generace), důvěřují šířené liberální ideologii.
tejto generácii nevadí sledovanie a odpočúvanie, kým socialistickej generácii áno. Je to kvôli tomu, že to špicľovanie za socíku bolo očividné, bytostné (špiceľ za chrbtom), a teraz je to skze mobil, počítač, kamerový systém, kedy ich bežný užívateľ ten ”dych špicľa na chrbát” priamo nepociťuje.
 

„To je zázrak!“ O Nerudové hovoří Vitásková. Našla vážné věci​

Ministerstvo vnitra registrovalo do prezidentských voleb dvě ženy – Danuši Nerudovou a Denisu Rohanovou. Sama jste měla zájem kandidovat, ale nakonec jste nedosáhla 100 tisíc podpisů pod petiční archy (jak jste požadovala) a kandidaturu jste nepodala. Bude vaším favoritem v následujících prezidentských volbách žena, nebo muž?
Nejde o to, zda je prezidentem žena, nebo muž. Neupřednostňuji pohlaví před morálními a odbornými kvalitami kandidáta, které by měl splňovat. Kandidát – kandidátka musí mít za sebou „minulost“, ze které bude zřejmé, že má na čem stavět. Bez validní pracovní minulosti nemůže být budoucnost. A u prezidenta je hodnocení jeho pracovních výsledků, kterých dosáhl, ve veřejném zájmu o to důležitější. Paní Rohanovou jsem osobně poznala, paní Nerudovou nikoliv.

U obou kandidátek musíme brát v úvahu, že přijetí registrace Ministerstvem vnitra není ještě uzavřeno. Údajně podali senátoři žalobu k Nejvyššímu správnímu soudu, protože se domnívají, že není možné podat žádost o registraci tak, jak byla paní Rohanovou podána. Myslím, že se domáhají zneplatnění její registrace.

O poznání může být klidnější v tomto směru paní Nerudová. Té uznalo ministerstvo (pokud se nepletu) všechny podpisy pod petiční archy, to je asi 82 tis. podpisů. Jelikož jsem také sbírala podpisy občanů (bez agentury) a vím opravdu detailně, jak vysoká se vyskytuje chybovost, tak musím opravdu znovu a znovu konstatovat, že u paní Nerudové to je zázrak nad zázraky. Asi o tom mohou vyprávět vyřazení kandidáti, kteří rovněž sbírali podpisy (Březina, Janeček, Diviš), s jakou chybovostí byli vyřazeni. Dokonce je možné, že měli stejnou agenturu na sběr podpisů jako paní Nerudová. . .

 
rozkol mezi těmi kdo socialismus zažili (rodiče) a těmi kdo ho nezažili (děti, mladší lidé), ale jsou přesvědčení, (indoktrinovaní školou, masmédii, neziskovkami), že oni jsou socialismem nepoškozená generace, které zná pravdu. Nedůvěřují zkušenosti svých rodičů (starší generace), důvěřují šířené liberální ideologii.
Silou a křikem to zlomit nepůjde, generační revolta v tom hraje svoji roli.
Presne táto nedôvera mladých v skúsenosti starších mi napadla, keď bežala debata v tejto téme.
Mladí sa ľahko nechajú zblbnúť falošnými autoritami a funguje tam aj stádový efekt vrstovníkov. Naivne a tvrdohlavo veria nejakým názorom, a myslia si, že starší sa mýlia, lebo sú menej progresívni, hlúpejší, spiatočnícki. To, že sa sami mýlili, zistia, až keď budú starší a dospejú, a sami budú mať deti, ktoré im rovnako nebudú dôverovať vo svetonázorových otázkach.
 

„To je zázrak!“ O Nerudové hovoří Vitásková. Našla vážné věci​

Ten zázrak spočívá v metodice vyhodnocování chybovosti. To, že se vybere nějaký menší vzorek z většího počtu a odhadne se chybovost, která se pak aplikuje na celý zkoumaný soubor, není statisticky špatně. Podobně se postupuje např. při přejímce zboží ve velkém počtu kusů, kdy se nemůže pro přílišnou náročnost kontrolovat každý kus zvlášť nebo když se provádějí nějaké destruktivní zkoušky.
Statistika nám řekne, jaké chyby s jakou pravděpodobností se dopustíme, bude-li zkoumán určitý počet vzorků. Odtud lze určit počet vzorků dostatečně velký, aby odchylka vzorku od celého souboru byla s velkou pravděpodobností dostatečně nízká.
Problém je ale ve vlastním výběru. Aby toto správně fungovalo, musí být výběr náhodný s pravidelným rozdělením (pravděpodobnost výběru každého je rovnocenná) a s nezávislým výběrem vzorků (výběr jednoho určitého nijak nepodmiňuje výběr kteréhokoliv druhého). A ten nikdo nezaručí. Když si dá někdo práci, může si vybrat takový vzorek, aby tam relativní zastoupení chyb bylo podstatně větší než v celém souboru. Nebo naopak menší, jak se to hodí.
Z tohoto důvodu by bylo lepší uzákonit, že příslušný úřad může odmítnout zaregistrovat kandidáta pouze v případě, kdy doloží, že počet správných podpisů nedosahuje padesát tisíc, nikoliv na základě odhadu. Např. když kandidát odevzdá 60 tisíc podpisů, musel by úřad prokázat, že je tam alespoň deset tisíc a jeden chybný záznam.
 
Naposledy upravené:
Proč Danuše Nerudová nekandiduje v USA?

Pro mladé od jejich vrstevníka, IncorrectCZ, přesně 3:00 minuty:
Sorosova dáma, členka Aspen Institutu. Nerudová chce zopakovat slovenský scénář. Pomůžou média?
Aspen institut - zahraničná vlivová agentura, sídlo: Waschington, USA
Aspen institut, Danuše Nerudová - plnohodnotný agent
Robert Neruda - manžel D. Nerudové, partner největší právnické firmy v ČR
Havel & Partners - úspěšně se živí hájením zájmů nadnárodního korporací v ČR, poskytuje poradenství přibližně 150 z největších světových společností Fortune 500

Kromě jazyka, co má rodina Danuše Nerudové společného s ČR, s námi?
 
Naposledy upravené:
Pro mladé od jejich vrstevníka, IncorrectCZ, přesně 3:00 minuty:
Asi jsem starý.
Ale abych věděl, co je Nerudová zač, nepočítám, že potřebuji videa Františka Kubáska.
Ano, TOHO Kubáska, kterého jsem už propočítal na starém fóru, když ho tam nenápadně protláčel jeden tehdejší nejmenovaný diskutér.
TOHO Kubáska, který si aeronetovsky předvolebně kopl do SPD, když udělal rozhovor s krtkem v SPD Robertem Vašíčkem (stejně jako studio “Tap-in Radio” Svobodného vysílače CS).
Pro zájemce rozebráno zde
a zde
A do třetice TOHO Kubáska, který při nedávné demonstraci před ČT “statečně” (a zbytečně) provokoval kavárníky na schodech před vchodem do televizní budovy.
 
JAK SE VYRÁBÍ PREZIDENT/KA
(Zjednodušený manuál pro českého voliče)

Na počátku se sejdou zástupci několika nadnárodních korporací, kteří přizvou zástupce koloniální vlády a jí podřízených zpravodajských služeb, a vytipují kandidáta na prezidenta kolonie. Následně přes prostředníky (zpravidla neziskové organizace) zasponzorují své „zájmové“ politické strany a zavážou si několik vládních i opozičních politiků (např. studijním pobytem nebo luxusní dovolenou), aby tito schválili několik zákonů, které korporacím přinesou státní zakázky a odpovídající zisky.
Neziskovky následně kandidáta kontaktují, navrhnou mu, aby kandidoval, a slíbí mu všestrannou podporu. Po jeho souhlasu nechají přes „spřátelená média“ jméno kandidáta zveřejnit a rozjedou kampaň za jeho „vstup do povědomí široké veřejnosti“. Tady je nutné podotknout, že se musí jednat o kandidáta s pokud možno čistou minulostí, právnickým nebo ekonomickým vzděláním (není podmínkou) a především sympatickou tváří pro velkou část populace. Korporace a zpravodajské služby vyčlení na podporu kandidáta finanční prostředky a pomalu se rozjede „osvětová“ kampaň. Prezentace, rozhovory, odborné i politické přednášky a semináře, sběr podpisů, setkávání s lidmi.
Řídící neziskovka následně osloví agenturu pro výzkum veřejného mínění a požádá ji, aby provedla průzkum volebních preferencí prezidentských kandidátů. Nabídne lukrativní odměnu a současně doporučí skupiny a vrstvy občanů, na které se má agentura zaměřit. Aby výsledek byl takový, jaký potřebuje, provede se průzkum mezi lidmi, kterým neziskovka nějak pomohla nebo o kterých agentura ví, že zastávají určité názory. Výsledek agentura zveřejní jako stav volebních preferencí občanů v daném čase před volbami. Aby byl efekt zesílen, požádají „spřátelené“ neziskovky nebo „spřátelená“ média o stejný průzkum jiné agentury s provedením u podobného vzorku dotazovaných.
V krátké době tedy má široká veřejnost k dispozici několik průzkumů předvolebních preferencí od různých agentur a různých zadavatelů – ale všechny s podobnými výsledky. Nikdo ovšem netuší, že nitky se sbíhají v rukou zmíněné neziskovky a sponzorů v pozadí. Tato akce se několikrát zopakuje a za pár měsíců je k dispozici stabilní stav volebních preferencí jednotlivých kandidátů s minimálními výkyvy. Neobsazuje-li vybraný kandidát pravidelně požadované místo v průzkumech, jeho rating se pomocí opakovaných průzkumů postupně zvyšuje...
https://www.pokec24.cz/blog/jak-se-vyrabi-prezident-ka/
 
Naposledy upravené:
Aspen institut - zahraničná vlivová agentura, sídlo: Waschington, USA
Co to je Aspen
Aspen program kontroly mysli implantující škodnou po celé zemi. (Celosvětově) Naučte se myslet za sebe lidi!
Kdo je členem Aspen institutu z České republiky

V České republice má vlivná globalistická organizace Aspen Institute hájící zájmy globalistických elit USA spolupracovníky i mezi známými politiky

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=wyUkxJJSWaI
 
Kdo je členem Aspen institutu z České republiky
V tomto článku z 17.8.2022 se zase řeší “Babiš v Aspenu”.
Už jsem to rozebíral v tomto vláknu v příspěvku zde
x. “Nerudová, Pavel, Středula, Babiš… všichni z Aspenu.” ~ v 02/2021 byl řešen “vstup” Babiše do Aspenu ve vlákně zde
Přidávám 2 rychle najité - počítám že výstižné - charakteristiky Babiše:
Myslím si, že je to darebák, ale je to náš darebák. Tzn. působí tu dlouho a má u nás své dlouhodobé zájmy. Totální destrukce českého státu mu nevyhovuje.

Trochu rozeberu Babiše - ze svého pohledu:
Takže někdo se nám aspenem snaží zašpinit “našeho” bílého koně…
 
K Nerudové:
Děkan Žufan kvůli pochybení rezignoval ( njn, profil Nerudové musí být bez poskvrnky)
( předplatné nemám, ale titulek asi stačí)
Tady pak více:
Zajímalo by mě, kdo za ní všechno stojí.
 
Naposledy upravené:
Zajímalo by mě, kdo za ní všechno stojí.
Já so sice nevím.
Ale vím, kdo to ví.
Ví to pan česko-švýcarský šlechto-lepšo-podnikatel Jiří Lobkowicz, příznivec pana jenerála.
04.12.2022 19:19
Cituji z jeho tvítu, který je v článku:
"O Danu Nerudovou se ”starají“ konzultanti, PR agentura a její klan. Autenticita je nulová.".
Vida, a já jsem myslel, že klany zmizely s kmenovým zřízením...
:- )
 
Naposledy upravené:
Když nad tím tak přemýšlím, tak jak obecně, tak i v konkrétním případu člověka, kterého znám, tak mnozí voliči generála Pavla jsou lidé, se kterými bychom se při určitých změnách informačního pole mohli na většině podstatných věcí shodnout, protože to jsou často šikovní lidé, kteří něco umí, často to jsou vlastenci a pouze se zasekli v určitém světonázoru i když mnohdy nebezpečném.

U Nerudové vidím dva typy voličů - ty, naivní, co skočí na čaputiádní marketing, s čímž se dá něco dělat a pak liberálové, pro které je důležité řešit třetí záchody pro další pohlaví nebo třeba zrušení kolonky pohlaví v občance a do budoucna chtějí rozmanitost ještě rozšířit a s těmi něco budovat si představuji docela těžko.
 
Čí byl konspirační byt, ve kterém bydlel P. Pavel? Jaké byly falešné doklady? Co studoval? A Havel..
Jak se na zpravodajském kursu prezidentského kandidáta Petra Pavla projevoval fakt, že Československé vojenské zpravodajství podléhalo sovětskému velení? Jak se v kursu Petra Pavla přiděloval konspirační byt a jak se nakládalo s falešnými i pravými osobními doklady? A byli účastníci československého vojenského zpravodajského kursu v kontaktu s příslušníky sovětské vojenské zpravodajské služby GRU? I o tom bude řeč.
Dnes je se mnou ve studiu někdejší spolužák prezidentského kandidáta Petra Pavla ze speciální školy Zpravodajské správy Generálního štábu Československé lidové armády, pan doktor Pavel Beneš. Dobrý den.

A jeho právní zástupce, bývalý vojenský a porevoluční hlavní vojenský prokurátor Miroslav Kříženecký

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Bufg51pzx5k
 
Komerční článek

Nerudová vede

Podle listopadového volebního modelu agentury Median by se na první příčce prezidentského klání umístila ekonomka Danuše Nerudová se ziskem 28 procent hlasů. Předseda hnutí ANO Andrej Babiš by získal 26,5 procenta a generál ve výslužbě Petr Pavel 23,5 procenta.

Nerudovou preferují zejména mladší voliči mezi 25 a 34 lety, Babiše senioři nad 65 let, Pavla častěji rovněž starší lidé, byť jeho podpora je podle agentury více rozložena rovnoměrně mezi všechny věkové kategorie.


Babiše by ve druhém kole porazil i Hilšer

Potenciál Nerudové dosahuje 41,5 procenta, Pavla 39 procent a Babiše 35,5 procenta. Babiš má nejsilnější volební jádro (19 procent), u Nerudové je na úrovni 15 procent a v případě Pavla 11 procent.
V přímém souboji ve druhém kole by Nerudová porazila Babiše 60:40 procentům, Pavel 59:41 procentům, Hilšer a Fischer shodně 52:48 procentům. V hypotetickém souboji se Středulou by Babiš zvítězil 55:45 procentům.
Průzkum proběhl od 9. listopadu do 7. prosince a zapojilo se do něj 1010 respondentů.


Připomíná mi to citát "To je masáž, až se mi kroutí palce u nohou!"
 
Počítám s tím, že se pokouší realizovat v ČR slovenskou šablonu:
Pavel ~ Mistrík
Nerudová ~ Čaputová
Však anglosasové rádi opakují postupy “které fungují”.
Ej, hle: tu máš, čerte, kropáč:
Aneb Babišova hlásná trouba ozvučuje Mistríka.
(Kolik dostal Mistrík tentokrát?)
 
Naspäť
Top Bottom