Nemoc X

na zakrytie zlyhávania imunity po covid “mňamkách”…
Áno, no nielen na to. Práve preto, že väčšina davu ostala v starých koľajach a nevynaložili takmer žiadne úsilie aby prestali veriť stredovekým bludom o vírusoch, tak tento blud, hoci dostal seriózne údery, je ešte stále dostatočne pevný, aby ho takýmito "opravami" jednoducho udržali funkčným.
 
Naposledy upravené:
Za mňa, svoje deti nenechám očkovať proti ničomu ...
V tomto sa jednoducho musíme "vrátiť v čase" do dôb "zaostalých".
za teba v poriadku, ja to mam rovnako ale ako chces pracovat s mutagennym faktorom miest a koncentrovanych oblasti, kde je signalizovane premnozenie druhu a priroda sa snazi odstranit prebytocny biologicky material? ako chces vybudovat imunitny system vsetkym detom, ked nemaju pristup k domacej strave, k pode, zvieratam ale ziju v sterilnom prostredi?
 
za teba v poriadku, ja to mam rovnako ale ako chces pracovat s mutagennym faktorom miest a koncentrovanych oblasti, kde je signalizovane premnozenie druhu a priroda sa snazi odstranit prebytocny biologicky material? ako chces vybudovat imunitny system vsetkym detom, ked nemaju pristup k domacej strave, k pode, zvieratam ale ziju v sterilnom prostredi?
Poviem to tak, ja s tým mám ako pracovať. Venujem tomu svoj život a svoj čas, môj životný zámer ide práve smerom návratu k tomu, čo je zdravé aj v týchto oblastiach, ktoré si vymenoval. No a pre ostatných, ktorí ešte týmto smerom nejdú, je otovrená táto téma k diskusii, aby objavili ako z toho von. Zmenou postoja k medicínskym dogmám to iba začína.
 
Neustálé strašení. Bláboly o nemoci X, černém kašli a dalších nesmyslech jsou jen psyop. linka
S tým sa jednoznačne dá súhlasiť, ALE!:
Citujem z článku:
"Takže, jen krátce. Pokud jste bytost světla, tak to pochopíte, pokud jste jen ustrašeným materialistou, pak výše zmíněné zprávy asi silně prožíváte a tento vzkaz ani není určený pro vás."

Koľko je "bytostí svetla" v dave?
Koľko je materialistov v dave?
(samotný článok hovorí, citujem: "Jsou pro hloupé materialisty, kteří se neustále něčeho bojí, neboť těch je stále většina populace.")
Keď prídeš/me k záveru, že materialistov je silná prevaha, aký vzťah to má k procesom s ľudským zdravím?:
- budú materialisti náchylní veriť ďalšej lži a strašeniu v prípade, že príde (a ono príde inak by ho nedržali v latentnom štádiu a ľudia by masovo chápali ako funguje ich zdravie => masovo by sa vymaňovali zo systému zdravotnej "starostlivosti" - čo sa nedeje - A ZÁROVEŇ, keď už to skĺzne do roviny davovej psychózy = mimo reálny stav so štatistickou úmrtnosti ako za COVIDu)?
- ako "bytosť svetla" budeš ťahaný davom k priepasti aj ty?
- ovplyvní dynamika takéhoto silnému manévru aj teba, či máš vlastnú realitu, do ktorej sa uchýliš, kde na teba dynamika procesu nebude mať vôbec žiadny dosah?

O riadenie ide. To, že ty si vzdelaný, a vieš ako to funguje, je jedna vec. A to, že všetci sme na spoločnej lodi je vec druhá.
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom